Club Mega Saray świadczy usługi dla sektora turystyki od 1992 roku - jako pierwszy ośrodek wypoczynkowy tej klasy w Belek. O randze i prestiżu hotelu świadczy w szczególności uzyskanie, w 1996 roku, odznaczenia "najlepsza wioska wakacyjna" przyznanego przez stowarzyszenie TÜROB (Touristik Hotels & Investors Assocation) oraz zdobycie nagrody Golden Key.
Aby zapewnić satysfakcję Klientów oraz oferować usługi na najwyższym poziomie, personelowi hotelowemu przyświeca wiele celów - otwartość na innowacje, praca w zespole, szczerość i zaufanie, wydajność, a także zrozumienie potrzeb i wymagań Klientów. Dodatkowym walorem Club Mega Saray jest oryginalna struktura zabudowy zaprojektowana w harmonii z kolorami natury.
W centrum Kadriye i Belek znajdują się liczne sklepy, restauracje i bary (dogodny dojazd taksówką lub minibusem).
Standardowe: dwuosobowe (z możliwością dostawki), komfortowo urządzone, wyłożone wykładziną dywanową, przestronne, z łazienką (WC, prysznic, suszarka do włosów). Wyposażenie: klimatyzacja sterowana centralnie (działa w godzinach wyznaczonych przez hotel), centralne ogrzewanie, TV Sat z kanałem muzycznym, radio, telefon, mini bar (uzupełniany raz w tygodniu napojami bezalkoholowymi - fanta, cola, woda mineralna gazowana i niegazowana), sejf, balkon (większość pokoi posiada widok na basen i na ogród).
Zmiana pościeli dwa razy w tygodniu, zmiana ręczników na życzenie.
Część klubowa:
Standardowe: nieco mniejsze, wyłożone wykładziną laminowaną; wyposażenie jak w pokojach zlokalizowanych w części hotelowej.
Junior suity rodzinne i suity rodzinne: składają się z sypialni i pokoju dziennego oraz aneksu kuchennego; posiadają dodatkowo: 2 telewizory LCD, 3 sofy w salonie, mini bar wypełniany co drugi dzień napojami bezalkoholowymi oraz bezpłatny sejf. Wszystkie junior suity i suity z balkonem i widokiem na ogród.
Junior suity z jacuzzi: obszerne (powierzchnia ok. 55 m2), elegancko urządzone, posiadają dodatkowo 2 umywalki i prysznic w korytarzu, 2 telewizory LCD, mini bar wypełniany co drugi dzień napojami bezalkoholowymi, bezpłatny sejf, prywatny ogród oraz balkon z widokiem na ogród, morze i basen. Wszystkie apartamenty wyposażone są w jacuzzi z panoramicznym widokiem na ogród.
Pasha suite: luksusowo urządzony apartament, składający się z dwóch części o łącznej powierzchni 115 m2: maisonette - 80 m2 (salon, sypialnia, 2 telewizory LCD, bar, 2 WC, balkon, jacuzzi i szatnia) oraz junior suite - 35 m2 (2 sypialnie, łazienka, WC, 2 telewizory LCD i balkon). Z balkonów roztacza się malowniczy widok na morze.
- śniadania w formie bufetu (07:30 - 10:00),
- późne śniadanie (10:00 - 11:00),
- obiady w formie bufetu (13:00 - 14:00),
- kolacje w formie bufetu (19:30 - 21:00),
- przekąski w godz. 12:30 - 16:00,
- lody, herbata, kawa, ciasteczka (16:00 - 17:00),
- późny posiłek - zupa (23:00 - 00:30),
- lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz whisky, gin, wódka i campari serwowane w godz. 10:00 - 02:00.
Dodatkowo płatne: soki ze świeżych owoców, napoje importowane, napoje energetyzujące, napoje w butelkach.
Hotelowa restauracja oferuje dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.
Kąpiel w morzu ułatwia pomost.
Na plaży, w wyznaczonych miejscach, znajdują się wypożyczalnie sprzętu sportowego.
Dodatkowo płatne: oświetlenie kortów tenisowych, lekcje gry w tenisa, sala gier, bilard, piłkarzyki, centrum Spa (łaźnia parowa, whirlpool, masaże, peeling, zabiegi relaksacyjne i lecznicze), lekcje nurkowania, lekcje surfowania, sporty wodne na plaży - oferowane przez prywatnych przedsiębiorców (m.in. parasailing, windsurfing - wymagana licencja, katamarany, kajaki, narty wodne, łodzie typu banan).
Przy hotelu działa międzynarodowa, renomowana szkoła tenisowa Sunball Tennisschool (indywidualne, partnerskie lub grupowe lekcje na wszystkich poziomach - od początkującego do graczy turniejowych, specjalne lekcje i kursy dla dzieci, imprezy i obozy tenisowe, turnieje organizowane dla Gości hotelu Club Mega Saray - 2 razy w tygodniu, wypożyczalnia sprzętu do tenisa).
Rozrywki i życie nocne w centrum Kadriye i Belek.
Istnieje możliwość złożenia bagażu w pokoju dyżurnym lub przy recepcji.
Obsługa hotelowa włada kilkoma językami (angielski, niemiecki, rosyjski).
Club Mega Saray polecamy w szczególności osobom nastawionym na korzystanie z licznych atrakcji sportowych oraz na wypoczynek w otoczeniu bujnej roślinności i eleganckich wnętrz.
Udogodnienia hotelu Club Mega Saray:
- Internet
- Zjeżdżalnie wodne
- Klimatyzacja
- Dla rodzin z dziećmi
- Animacje dla dorosłych
- Basen kryty
- Basen odkryty
- Blisko centrum
- Fitness / siłownia
- Golf
- Kurorty nadmorskie
- Minigolf
- Nurkowanie
- Przedszkole
- Sport
- Sporty wodne
- Tenis
- Ułatwienia dla niepełnosprawnych
- Windsurfing
- Życie nocne
Dane teleadresowe:
Hotel Club Mega Saray, Uckum Tepasi Mevkii P.K. 39, 07501 Belek, Serik, Antalya, Turcja
Telefon: 0090 242 710 11 00, 0090 242 710 11 00
Fax: 0090 242 710 11 30/31
E-mail: info@clubmegasaray.com
Witryna hotelu:
www.clubmegasaray.com.tr
Dane GPS hotelu Club Mega Saray:
N 36º 51' 33.2176"
E 30º 58' 45.0921"