Kategoria ***
Region
Opis oferty
Zaprojektowany w stylu śródziemnomorskim, z niską zabudową szeregowych domków, jest sympatycznym miejscem na wakacje w jednym z najpiękniejszych zakątków Sardynii. Jego nazwa - Capo D'Orso - pochodzi od symbolu Palau - formacji skalnej w kształcie niedźwiedzia spoglądającego na morze. Na miejscu jest wszystko, czego potrzeba do udanego wypoczynku z rodziną lub w gronie przyjaciół: plaża z widokiem na turkusową zatokę, skromne, lecz funkcjonalnie wyposażone apartamenty mogące pomieścić do sześciu osób i wspólna zabawa przy animacjach w typowo włoskim stylu. Znakomity także jako baza wypadowa do zwiedzania północnej Sardynii.
Położenie:
Ok. 500 m od centrum PALAU z barami, restauracjami i sklepami, ok. 40 km od portu lotniczego w Olbii, ok. 100 m od hotelu Orovancaze Club Posada; przystanek autobusowy ok. 500 m od hotelu.
Plaża:
Hotelowa, piaszczysta, miejscami skałki, przy hotelu, bezpłatne parasole i leżaki (dostępne w miarę wolnych miejsc).
Hotel:
Trzygwiazdkowy, zbudowany w 2004 r., 63 apartamenty w szeregowych budynkach, 1 piętro, recepcja, restauracja w sąsiednim hotelu Posada - dania w formie bufetu, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie; bar przy plaży, ogród; za opłatą: internet bezprzewodowy (20 EUR/karta); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Amex.
Studio:
Dla maks. 3 os., ok. 30 m², skromny, funkcjonalnie wyposażony, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc), telefon, aneks kuchenny wyposażony w lodówkę i naczynia; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; część pokoi z balkonem lub tarasem; pokój z widokiem na morze na zamówienie, za dopłatą.
Apartament:
Dla maks. 4 os., ok. 50 m²; wyposażenie jak w studiu, dodatkowo sypialnia; apartament dla maks. 6 os.: ok. 70 m², wyposażenie jak w studiu, dodatkowo sypialnia i mały pokoik z łóżkiem piętrowym.
Sport i rozrywka:
Basen, słodka woda, ok. 100 m², gł. 1, 4-2 m, przy basenie leżaki (dostępne w miarę wolnych miejsc); kort tenisowy, tenis stołowy, siatkówka plażowa, piłka nożna, fitness; plac zabaw dla dzieci, mini-klub (3-12 lat), animacje dla dorosłych i dla dzieci (w terminie: 07.06-13.09), okazjonalnie wieczorne przedstawienia w amfiteatrze; za opłatą: lekcje tenisa.
All inclusive:
Śniadanie (8.00-10.00), późne śniadanie (10.00-11.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (19.30-21.00) w formie bufetu; do posiłków limitowane napoje bezalkoholowe, woda i wino; przekąski (18.00-19.00); napoje bezalkoholowe i lokalne likiery, wino i piwo serwowane w barze (21.00-24.00).
Kontakt:
00351/0497 73772; http://www.orovacanze.it
Udogodnienia hotelu Capo d'Orso Marina:
- Internet
- Animacje dla dorosłych
- Basen odkryty
- Bez paszportu
- Fitness / siłownia
- Golf
- Jazda konna
- Kurorty nadmorskie
Dane GPS hotelu Capo d'Orso Marina:
N 41º 10' 40.8036"
E 9º 23' 20.616"
Hotel znany jest również jako:
Polecamy inne hotele w Palau (Włochy)
Włochy - hotele, okolice i regiony