Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Serengeti Park

City break

Kod oferty: FTR 108847/148

Lekki przelotny deszcz

12°C Lekki przelotny deszcz

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Serengeti Park
Zdjecie: 1 z 21
Mapa
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
touroperator:
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta niedostępna
Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
Dowolny

Podróż z:

Nie znaleziono terminów dla oferty
Zadzwoń do nas. 22 451 00 00 lub 801 00 31 21

Napisz do nas.

Kliknij aby aktywować
Regio
Niemcy
Country Opis wycieczki
Serengeti Park to wyjątkowe połączenie ogrodu zoologicznego i parku rozrywki z największym safari w Europie! Idealne miejsce na aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

SPĘDŹ CUDOWNY DZIEŃ W 3 KRAINACH TEMATYCZNYCH:SERENGETI - SafariNajwiększe w Europie safari o długości ponad 10 km jest prawdziwą dumą całego Serengeti-Park! Godzinna wycieczka klasycznym piętrowym autobusem to niezwykła podróż dookoła świata, która prowadzi przez kilkanaście stref geograficznych na wszystkich kontynentach. Możecie podczas niej podziwiać ponad 1500 zwierząt, żyjących niemal jak w swoim naturalnym otoczeniu!JUNGLE - SafariAbsolutnie wyjątkowe małpie safari, gdzie na rozległych otwartych dla gości wybiegach można spotkać oko w oko ponad 200 małp. Wśród bogatej kolekcji ponad 20 gatunków są między innymi lemury, makaki, mandryle, kapucynki, siamangi, gibony, sajmiri i zawsze intrygujące dla nas małpy człekokształtne, żyjące na zielonych wyspach nad wodą: wielkie goryle oraz szympansy.ADVENTURE - SafariJedyny w swoim rodzaju, położony wśród malowniczych jezior i zieleni park rozrywki z 40 szalonymi atrakcjami na wodzie i na lądzie, inspirowanymi światem dzikich zwierząt! Nieważne czy szukacie ogromnej dawki adrenaliny, czy wolicie spokojne przejażdżki, tutaj na pewno znajdziecie coś dla siebie! Wszystkie te wyjątkowe atrakcje są zawarte w cenie biletu i można z nich korzystać do woli!

Serengeti-Park obfituje w niepowtarzalne przygody na lądzie i na wodzie!JUNGLE SAFARI TOUR fascynująca ekspedycja do dżungli terenową ciężarówką z wyjątkowymi efektami specjalnymi!

AQUA-SAFARI wyprawa w płaskodennej łodzi śmigłowej na spotkanie z King Kongiem. Jedyne safari wodne w Europie!
BLACK MAMBA zapierające dech w piersiach akrobacje i obroty o 360 stopni w specjalnych łodziach odrzutowych!
QUAD-SAFARIpełna przygód i niespodzianek przejażdżka quadami po największym takim torze przeszkód w Europie!


NOWOŚCI W ADVENTURE-SAFARI

BLITZ SAFARI największa na świecie kolejka górska pod dachem w specjalnym wydaniu dla Serengeti-Park!
SPLASH SAFARI szalone przejażdżki motorówkami po jeziorze!
BATUKAI RACER nowa rodzinna kolejka górska! (w budowie)
SAFARI DLA DZIECIzagroda pełna przyjaznych zwierząt, które można do woli głaskać i karmić. Ulubione miejsce dzieciaków!
ŚCIEŻKA KANGURÓW nowy wolny wybieg dla australijskich kangurów w spokojnej części parku w pobliżu małpiego safari!
NOWOŚCI W SERENGETI-PARK

JURASSIC SAFARI malownicza ścieżka wśród ruchomych figur gigantycznych dinozaurów w naturalnej wielkości!
ICE AGE SAFARI wyprawa do świata z epoki lodowcowej!
ZWIERZĘTA PRZYSZŁOŚCI fascynujące spojrzenie w przyszłość!


Dopłaty wymagane na miejscu
bilet wstępu do Serengeti Park + godzinna wycieczka autobusem piętrowym po Safari 34 euro/os. (dorośli - od 13 lat), 28 euro/os. (dzieci 3-12 lat) - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze
Dopłaty opcjonalne
ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowychubezpieczenie od kosztów rezygnacjipakiet komfort
Dodatkowe informacje
program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniupilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznychprogram obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w ramach czasu wolnegocena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnychdokumenty: dowód osobisty lub paszportzaleca się wyrobienie karty EKUZ
Przejazd autokarem
Wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2020, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski
W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM oraz PREMIUM.W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu pojazdami wynajętymi d naszych partnerów i współpracujących z nami przewoźników. Zapewniamy, iż autokary te spełniają standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.Dlaczego Nasza Autokary to najlepsze autokary pod słońcem?Posiadają najwyższej klasy komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia oraz zagłówkaFotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, składane stoliki, siatki a drobne przedmioty oraz regulowane podnóżki pod stopy (niektóre z autokarów ULTRAPREMIUM posiadają podnóżki typu szezlong)Największa w Polsce przestrzeń między siedzeniami, umożliwiająca komfortową podróż*Autokary posiadają zintegrowany system klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, toaletę oraz cafe barW autokarach ULTRAPREMIUM klienci mogą korzystać z indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki w postaci tabletów w zagłówkach foteliDostęp do sieci WiFI na terenie Polski, gniazdek 230V i USB w fotelach*Połączenia antenowe
Wszystkie wyjazdy realizowane z miast, które nie znajdują się na głównej trasie przejazdu autokaru docelowego będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 4 dni przed dniem wyjazdu.
Program ramowy
Dzień
Wyjazd wg. rozkładu jazdy, nocny przejazd przez Niemcy.

Dzień
Przyjazd do Serengeti Park. Całodzienny pobyt w parku, który stanowi połączenie ogrodu zoologicznego oraz parku rozrywki. W parku zarówno dzieci jak i rodzice spędzą wspaniały czas, podziwiając ponad 1500 zwierząt na wolnym wybiegu, korzystając z 40 atrakcji dla całej rodziny w parku rozrywki lub uczestnicząc w dzikim safari. W ciągu jednego dnia można znaleźć się w 16 strefach klimatycznych i świetnie się bawić.
W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd przez Niemcy.

Dzień
Przyjazd do Polski.
Cena obejmuje
przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe - bar, DVD, WC)ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 15000 euro, NNW 15000 zł, BP 1000 zł)
Pakiet komfo
Klientów, którym zależy na konkretnym miejscu w autokarze, zachęcamy do zakupu Pakietu Komfort.
Pakiet Komfort - Wycieczki Weekendowe typu expres. Cena: 25 zł/osgwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowymnapoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 1x woda, 1x sok)torba materiałowa z logoPakiet Komfort - Wycieczki Wycieczki Weekendowe z noclegiem, Wycieczki Objazdowe oraz Wypoczynek. Cena: 50 zł/osgwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowymnapoje w autokarze w cenie (2x woda, 2x sok)torba materiałowa z logo
Ubezpieczenie
Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383.

Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:
ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)


Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej:- 2, 2% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu,- 3, 3% wartości rezerwacji przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
- 4, 0% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, + kwarantanna + COVID 19
- 5, 9% wartości rezerwacji przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych + kwarantanna + COVID 19

UWAGA !!Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek zdarzeń losowych. Składka ubezpieczenia odprowadzana jest bezpośrednio do ubezpieczyciela, tym samym nie podlega zwrotowi przez BP OSKAR w momencie anulacji/odwołania wyjazdu. Wszelkie rozliczenia i roszczenia Klient może zgłaszać bezpośrednio do Ubezpieczyciela.


ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
ubezpieczenie rozszerzone KL 25 000 EUR, NNW 25 000 PLN, BP 1 000 PLN
ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantówProsimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami:Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna, dokument do pobrania: Bezpieczne Podróże


Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna, dokument do pobrania: Bezpieczne Rezerwacje
Warunki Ubezpieczenia NNW na terenie Polski, dokument do pobrania: NNW na terenie Polski


Umowa Generalna nr 201383 z dnia 20.03.2013r, z Signal Iduna TU S.A.
Karta dużej rodziny
Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych100 zł rabatu na obozy młodzieżowe Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny
Turystyczny fundusz gwarancyjny


W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.

Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura..
Udogodnienia *:
 • Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką w wybranym kierunku.

Prognozowana pogoda w Serengeti Park

01.10.2021 (piątek)
Pochmurno
17° C Pochmurno
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 18 km/h
02.10.2021 (sobota)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 18 km/h
03.10.2021 (niedziela)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 22 km/h
04.10.2021 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
16° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 20 km/h
05.10.2021 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
17° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
9° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 18 km/h
06.10.2021 (środa)
Pochmurno
16° C Pochmurno
Mgła
11° C Mgła
Wilgotność 76 %
Wiatr: 14 km/h
07.10.2021 (czwartek)
Lekki przelotny deszcz
17° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 18 km/h
08.10.2021 (piątek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 16 km/h
09.10.2021 (sobota)
Pochmurno
15° C Pochmurno
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 18 km/h
10.10.2021 (niedziela)
Słonecznie
14° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 16 km/h
11.10.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 16 km/h
12.10.2021 (wtorek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Mgliście
8° C Mgliście
Wilgotność 73 %
Wiatr: 12 km/h
13.10.2021 (środa)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 14 km/h
14.10.2021 (czwartek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
6° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 16 km/h
15.10.2021 (piątek)
Lekki przelotny deszcz
13° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 19 km/h
Dzień wylotu
16.10.2021 (sobota)
Lekki przelotny deszcz
12° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 21 km/h
17.10.2021 (niedziela)
Pochmurno
12° C Pochmurno
Pochmurno
7° C Pochmurno
Wilgotność 74 %
Wiatr: 21 km/h
18.10.2021 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
14° C Lekkie zachmurzenie
Mgliście
8° C Mgliście
Wilgotność 66 %
Wiatr: 16 km/h
19.10.2021 (wtorek)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 20 km/h
20.10.2021 (środa)
Lekki przelotny deszcz
14° C Lekki przelotny deszcz
Lekkie zachmurzenie
9° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 23 km/h
21.10.2021 (czwartek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
8° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 20 km/h
22.10.2021 (piątek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 19 km/h
23.10.2021 (sobota)
Lekkie zachmurzenie
14° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 15 km/h
24.10.2021 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Pochmurno
7° C Pochmurno
Wilgotność 68 %
Wiatr: 18 km/h
25.10.2021 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 19 km/h
26.10.2021 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Zachmurzenie
9° C Zachmurzenie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 19 km/h
27.10.2021 (środa)
Słonecznie
12° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
8° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 19 km/h
28.10.2021 (czwartek)
Słonecznie
12° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 17 km/h
29.10.2021 (piątek)
Lekkie zachmurzenie
11° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
5° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 15 km/h
30.10.2021 (sobota)
Lekkie zachmurzenie
11° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
7° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 78 %
Wiatr: 16 km/h
31.10.2021 (niedziela)
Słonecznie
11° C Słonecznie
Mgliście
6° C Mgliście
Wilgotność 72 %
Wiatr: 13 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Serengeti Park

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
6 6 10 13 18 20 24 23 18 14 8 6
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
6 °
6 °
10 °
13 °
18 °
20 °
24 °
23 °
18 °
14 °
8 °
6 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
1 -0 2 4 8 10 13 12 10 6 2 1
Temperatura w nocy (°C)
1 °
-0 °
2 °
4 °
8 °
10 °
13 °
12 °
10 °
6 °
2 °
1 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 23
 • 21
 • 20
 • 21
 • 22
 • 21
 • 24
 • 24
 • 21
 • 23
 • 24
 • 21
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 23
 • 21
 • 20
 • 21
 • 22
 • 21
 • 24
 • 24
 • 21
 • 23
 • 24
 • 21
Średnie
opady (mm)
 • 66
 • 28
 • 64
 • 40
 • 26
 • 32
 • 47
 • 38
 • 73
 • 79
 • 28
 • 72
Średnieopady (mm)
 • 66
 • 28
 • 64
 • 40
 • 26
 • 32
 • 47
 • 38
 • 73
 • 79
 • 28
 • 72
Ilość dni
deszczowych
 • 8
 • 7
 • 11
 • 9
 • 9
 • 9
 • 7
 • 7
 • 9
 • 8
 • 6
 • 10
Ilość dnideszczowych
 • 8
 • 7
 • 11
 • 9
 • 9
 • 9
 • 7
 • 7
 • 9
 • 8
 • 6
 • 10