Katalog hoteli

Aparthotel Rio Verde

   
Category
3
Region
Słoneczny Brzeg
Opis
1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.
2 dzień - przejazd przez Serbię, Bułgarię. Przyjazd do miejscowości Słoneczny Brzeg w okolicach godziny 16:00, zakwaterowanie. Zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.
3 -
Dzień 11 - wczasy w Słonecznym Brzegu oraz wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych na stronie opisowej kraju).

Dzień 11 - dzień wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 19:00.

Dzień 12 - przejazd przez Bułgarię, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy.

Dzień 13 - przekroczenie granicy polskiej w godzinach nocnych.
Zakwaterowanie
Aparthotel Rio Verde *** ekskluzywny apartamentowiec oddalony od plaży ok. 500 metró w. Zakwaterowanie w apartamentach 2, 3, 4 osobowych z aneksem kuchennym, łazienką, klimatyzacją, lodó wką, balkonem, TV. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymienane co trzy dni. Obiekt oferuje duży basen z bezpłatnymi leżakami, scenę do animacji, bar przy basenie, bezpłatny internet w lobby (płatny w pokojach). Restauracja w kompleksie Rio Verde serwuje posiłki w formie bufetu oraz dania w ramach opcji all inclusive. Najbliższe restauracje znajdują się ok. 350 metró w od obiektu, duży market 50 metró w.
Oferowane apartamenty:
- 2 osobowy – 2 osobne łó żka
- 3 osobowy – 2 osobne łó żka, 1 osobowa rozkładana sofa
- 4 osobowy – 2 osobne łó żka, 2 osobowa rozkładana sofa
Wyżywienie
Obowiązkowo należy wykupić deklarację All Inclusive w cenie 90 euro/os (opłata uiszczana jest w autokarze) lub w wysokości 432 pln/ os. (opłata doliczona jest do kosztu rezerwacji). All Inclusive: 08:00– 10:00 Śniadanie bufet 11:30 – 12:30 Przekąski 12:30 – 14:30 Lunch bufet 14:30 – 16:30 Przekąski 15:00 – 17:00 Kawa, herbata, ciasto, lody 18:00– 20:00 Obiadokolacja bufet 09:30– 21:30 Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe
Transport
Transport autokarem z Polski trwa około 25 granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w okolicach godziny 16:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 19:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokaró w, podane godziny mogą ulec zmianie.
Pozostałe
Wakacje w Bułgarii w swoim programie powinny mieć Wieczó r Bułgarski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek fakultatywnych, w ramach któ rych oferujemy: zwiedzanie Stambułu, zwiedzanie zabytkowego Nessebaru, objazd po Sozopolu, Ropotamo, Burgas oraz wycieczkę do Warny.
Wycieczki fakultatywne

UWAGA :
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczka odbywa się przy określonej liczbie osó b

dzieci od 2 -12 lat mają zniżki do 50%

Stambuł 2 -dniowy - dwudniowa wycieczka do dawnego Konstantynopola to doskonała wyprawa dla tych, któ ry chcieliby zasmakować odrobiny orientu. Stambuł to magiczne miasto z piękną historią, zachwycającą architekturą, muzułmańską tradycją oraz kulturą. W programie zwiedzania miasta m.in.: Błękitny Meczet, Hipodrom, Hagia Sophia, czyli dawny kośció ł Mądrości Bożej (zwiedzanie wnętrza dodatkowo płatne), pałac sułtanó w Top Kapi (głó wny dziedziniec), przejazd autokarem na azjatycką część miasta oraz zwiedzanie fabryki skó ry. Dla chętnych dodatkowo płatny rejs po Bosforze. Podczas wycieczki zakwaterowanie w hotelu *** w okolicach historycznego centrum Stambułu, w cenie śniadanie oraz obiad.
Cena: ok. 95 euro/osobę + wiza turecka kupowana na granicy 25 euro (informacja z dnia 10.10.2014)

Stambuł 1 -dniowy - drugi wariant wycieczki do stolicy dawnego Cesarstwa Bizantyjskiego. W programie wycieczki są: zwiedzanie Błękitnego Meczetu, Hipodromu, podejścię pod Hagię Sophię, głó wny dziedziniec Pałacu Top Kapi, przejazd autokarem na azjatycką część miasta oraz zwiedzanie fabryki skó ry. Dla chętnych dodatkowo płatny rejs po Bosforze. W cenie wycieczki jest śniadanie i obiad.
Cena: ok. 75 euro/osobę + wiza turecka kupowana na granicy 25 euro (informacja z dnia 10.10.2014)

WAŻNE! Istnieje możliwość samodzielnego wykupienia wizy tureckiej przed wyjazdem na stronie https://www.evisa.gov.tr/pl/ w cenie 20 dolaró w/osobę.

Sozopol - Ropotamo - Pomorie - Burgas - Sozopol to jedno z najstarszych i najbardziej magicznych miasteczek na bułgarskim wybrzeżu. W programie wycieczki: zwiedzanie pozostałości budowli greckich, rzymskich i bizantyjskich oraz muró w obronnych miasta bułgarskiego. Z Sozopolu udamy się do Parku Krajobrazowego rzeki Ropotamo na godzinny rejs statkiem. Następnie zwiedzimy klasztor Św. Jerzego w Pomorie i udamy się na spacer po burgaskiej promenadzie. W cenie wycieczki jest obiad w Sozopolu.
Cena: ok. 37 euro/osobę


Wyspa Skarbó w i Burgas - w Burgas będziemy mieli możliwość zrobić sobie zdjecia z piaskowymi figurami m. in. Asteriksa i Obeliksa, Don Kichota, Sancho Pansy. Następnie udamy się na wyspę Św. Anastazji, gdzie będzie można zatopić się w średniowieczną i kolorową atmosferę tego kawałku ziemi. Wyspa ma niesamowity klimat. Jest to miejsce otoczone tajemnicą, wokó ł któ rego narosło wiele legend. Zobaczymy: średniowieczną monasterską cerkiew "Kliment Ochridzki", trzy skalne fenomeny - tzw. Gąbka, Smok i Skamieniały piracki statek, muzeum na wyspie, któ rego siedem sal ukazuje legendy, któ re krążą wokó ł mistycznej wyspy. Około południa planowany jest powró t z wycieczki.
Cena: ok. 27 euro/osobę


Warna z delfinarium - to drugie co do wielkości miasto Bułgarii, zwane jej letnią stolicą. Największy w kraju port, staró wka, park nadmorski, delfinarium, centra handlowe, niepowtarzalna architektura. Program wycieczki obejmuje m. in. pokazy popisó w delfinó w - jednych z najinteligentniejszych zwierząt świata, któ re spotkać mozna ró wnież w pó łnocnych wodach Morza Czarnego. Wizyta w słynnym delfinarium to niezapomniane przeżycie dla wszystkich miłośnikó w tych niezwykłych wodnych ssakó w. Ponadto w programie wycieczki jest spacer po parku nadmorskim oraz zwiedzanie oddalonego o 15km monastyru Aładża - zespołu średniowiecznych cel klasztornych i cerkwi wykutych w skałach. W cenie wycieczki jest obiad.
Cena: ok. 45 euro/osobę

Wieczó r bułgarski - ciekawym sposobem na poznanie bułgarskiej tradycji i kultury może być między innymi udział w wieczorze bułgarskim. Program folklorystyczny zawiera między innymi pokaz tańcó w w wykonaniu kilkunastoosobowego zespołu artystó w. Występy kończy wspó lny z turystami korowó d bałkańskiego tańca – zwany horo. Gwoździem programu jest pokaz nestinarski, czyli taniec na rozżarzonych węglach wykonywany przez wprowadzających się w trans tancerzy. W cenie imprezy jest wino z beczek bez ograniczeń oraz tradycyjne potrawy kuchni bułgarskiej.


UWAGA
- wino przeznaczone dla osó b powyżej 18 roku życia. Obozowicze zamiast wina dostają regionalne napoje BEZALKOHOLOWE.
Cena: ok. 25 euro/osobę (wino w cenie)


Nessebar - wyprawa z przewodnikiem do miasta-muzeum założonego prawie 3 tysiące lat temu, pomnika kultury - jednego z dziewięciu obiektó w w Bułgarii znajdujących się na liście UNESCO. Uwagę Turystó w przyciągają przede wszystkim zabytkowe świątynie. Ponadto w Neseberze praktycznie na każdym kroku można odkryć pozostałości po dawnych cywilizacjach zamieszkujących niegdyś miasto – termy rzymskie, amfiteatr, resztki greckich kolumn i blokó w kamiennych, mury obronne i cerkwie, łaźnie tureckie, odrodzeniowe domy i uliczki. Neseber to niezwykle romantyczne miejsce z wielowiekową historią, któ ra z pewnością zauroczy każdego.
Cena: ok. 15 euro/osobę

Bałczik i Kaliakra - Bałczik to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast wybrzeża Morza Czarnego. Miasto zaskoczy nas sympatyczną atmosferą. Jego tarasowe położenie pozwala podziwiać piękno Morza Czarnego niemal z każdego punktu. Strome i wąskie uliczki, wszechobecna winorośl zdobiąca większość budynkó w i podwó rzy nadają mu niepowtarzalny urok. W Bałcziku zwiedzać będziemy letnią rezydencję kró lowej Marii oraz ogró d botaniczny. Zobaczymy ró wnież pokaz wyrobó w glinianych. Następnie udamy się na malowniczy przylądek Kaliakra, gdzie niemal pionowe skały, sięgające 70 metró w nad poziomem morza urzekną nas swoją monumentalnością. Najbardziej na wschó d wysunięte miejsce w Bułgarii stworzone na styku morza, ziemi i powietrza z pewnością zachwyci każdego turystę. W cenie wycieczki obiad.
Cena: ok. 45 euro/osobę


Jeep Safari - wspaniała okazja do zobaczenia okolic Słonecznego Brzegu, gdzie piękna przyroda i widoki będą towarzyszyły nam przez cały dzień. Podczas przejażdżki w okolice parku przyrodniczego gó r Strandża przespacerujemy się wzdłuż rzeki Mładeżka i udamy się do malowniczej jaskini, słynnej z podziemnego jeziora. Zażyjemy ró wnież orzeźwiającej kąpieli w wodospadzie. Na koniec wycieczki w pobliskiej wiosce posilimy się tradycyjnym bułgarskim posiłkiem i zobaczymy pokaz folklorystyczny.
Cena: ok. 45euro/osobę


Rodzinny rejs statkiem Tattoo - kapitalna impreza na statku dla całych rodzin. Podczas rejsu opró cz animacji dla dzieci (pokaz piracki i magiczny) będziemy mogli uczestniczyć w wielu grach i zabawach, skosztować bułgarskich potraw, popływać w morzu oraz opalać się na pokładzie łodzi. Podczas rejsu serwowane będą non-stop napoje bezalkoholowe oraz dla dorosłych piwo i sangria. Najlepsi w Słonecznym Brzegu animatorzy oraz piraci dopilnują, aby całe rodziny świetnie się bawiły.
Cena: ok. 30euro/osobę dorosłą, ok. 20euro/dziecko, ok. 10euro/drugie dziecko


Jacht piknik - całodniowy rejs jachtem po Morzu Czarnym to doskonała szansa na delektowanie się morskim powietrzem, podziwianie widokó w, kąpiel z nurkowaniem, wędkowanie i zajadanie się morskimi specjałami.
Cena: ok. 35 euro/osobę
Usługi dodatkowe płatne
Ubezpieczenie Kup Sobie Spokó j 80 zł/os, jest to ubezpieczenie, któ re upoważnia do rezygnacji z wycieczki na 21 dni przed jej rozpoczęciem, dodatkowo zapewnia Gwarancję Niezmienności Ceny, chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi.
ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy - pozwala na bezkosztową rezygnację z imprezy zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia
ubezpieczenie od choró b przewlekłych: 100 pln/os.
rezerwacja miejsc w autokarze
Cena zawiera
9 noclegó w
przejazd autokarem klasy LUX (wc, dvd, barek, klimatyzacja)
opieka rezydenta
zakwaterowanie w apartamentach 2, 3, 4 osobowych
Cena nie zawiera
Ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/ os
opłata klimatyczna i administracyjna: 10 euro/ os (płatna w autokarze)
deklaracja All Inclusive - 90 euro/ os.

Udogodnienia aparthotelu Rio Verde:

  • Internet
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Basen odkryty
  • Bez paszportu
  • Fitness / siłownia
  • Kurorty nadmorskie

Dane teleadresowe:

Aparthotel Rio Verde, Sunny Beach, 8240 Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Dane GPS aparthotelu Rio Verde:

N 42º 39' 55.1882"
E 27º 42' 10.6552"

Aparthotel znany jest również jako:

Bułgaria/wczasy/hotel Rio Verde All
Obóz/bułgaria/hotel Rio Verde All Inclusive

Prosimy o zapoznanie się z opisem hotelu przedstawionym przez Organizatora wybranej oferty. Opis hoteli przedstawiony przez Fostertravel.pl jest jedynie poglądowy i nie stanowi elementu oferty Touroperatora.
Bułgaria - hotele, okolice i regiony
Sprawdź popularne miejsca na wypoczynek lub zwiedzanie w Bułgarii, takie jak Colosseum, Sol Nessebar Mare, Rino, Evridika. Inne ciekawe miejsca wyjazdu to np. Riwiera Bułgarska - Excelsior, Riwiera Bułgarska - Golden Yavor, Riwiera Bułgarska - Concordia Plaza oraz Riwiera Bułgarska - Boljarski Stan, a także Albena - Boljarski Stan.
Hotel:
5.2   | rozwiń    
Hotel:
Wygląd5.0
 
Stan5.0
 
Czystość5.0
 
Atmosfera6.0
 
 
 
Pokoje:
5.0   | rozwiń    
Pokoje:
Wyposażenie5.0
 
Wielkość5.0
 
Czystość5.0
 
Łazienka5.0
 
 
 
Gastronomia:
4.8   | rozwiń    
Gastronomia:
Smak5.0
 
Urozmaicenie5.0
 
Czystość5.0
 
Obsługa4.0
 
 
 
Infrastruktura:
5.3   | rozwiń    
Infrastruktura:
Basen6.0
 
Plaża5.0
 
Rozrywka5.0
 
Udogodnienia0.0
 
 
 
Położenie:
5.0   | rozwiń    
Położenie:
Atrakcyjność5.0
 
Lokale5.0
 
Atrakcje5.0
 
Komunikacja5.0
 
 
 
Wrażenie:
5.0   | rozwiń    
Wrażenie:
Stosunek cena/jakość5.0
 
Zadowolenie5.0
 
 
 
Ocena ogólna:
5.0/6
 
(1 opinii)
 
Rekomendacja:
100% oceniających poleca Rio Verde
 
Ranking:
nr 25 / 536 na Riwierze Bułgarskiej, nr 25 / 553 w Bułgarii
 
 
 
Polecany
5.0/6
 
 
Hotel:
5.2      
 
Wygląd5.0
 
Stan5.0
 
Czystość5.0
 
Atmosfera6.0
 
 
 
 
 
Pokoje:
5.0      
 
Wyposażenie5.0
 
Wielkość5.0
 
Czystość5.0
 
Łazienka5.0
 
 
 
 
 
Gastronomia:
4.8      
 
Smak5.0
 
Urozmaicenie5.0
 
Czystość5.0
 
Obsługa4.0
 
 
 
 
 
Infrastruktura:
5.3      
 
Basen6.0
 
Plaża5.0
 
Rozrywka5.0
 
Udogodnienia0.0
 
 
 
 
 
Położenie:
5.0      
 
Atrakcyjność5.0
 
Lokale5.0
 
Atrakcje5.0
 
Komunikacja5.0
 
 
 
 
 
Wrażenie:
5.0      
 
Stosunek cena/jakość5.0
 
Zadowolenie5.0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Masz pytania o Aparthotel Rio Verde? Zadzwoń lub napisz!
801 00 31 21  do 0,35 zł z VAT lub 22 451 00 00 dla telefonów komórkowych 
Poniedziałek - Piątek 09:00-21:00
Sobota 10:00-14:00
Niedziela 12:00-18:00
Szukasz oferty? Zadzwoń do nas 801 00 31 21 lub 22 451 00 00