Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

801 00 31 21 do 0,35 zł z VAT
22 451 00 00 wg stawki operatora

Rio Verde 

Bułgaria Riwiera Bułgarska Słoneczny Brzeg

Słonecznie

16°C Słonecznie

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Aparthotel Rio Verde
Zdjecie: 1 z 13
Mapa
5.0
Wspaniały
 
1 opinii

Średnie oceny

5.2
Hotel
5.0
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.0
 • 5.0 Zadowolenie
Wrażenia
Dodaj opinię

100% klientów poleca ten hotel

Polecany szczególnie dla:
młodych
wypoczynek
rodzin
Category

3

Regio

Słoneczny Brzeg

Opis

Dzień 1 - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.
Dzień 2 - przejazd przez Serbię, Bułgarię. Przyjazd do miejscowości Słoneczny Brzeg w okolicach godziny 16:00, zakwaterowanie. Zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.
3 -
Dzień 11 - wczasy w Słonecznym Brzegu oraz wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych na stronie opisowej kraju).
Dzień 11 - dzień wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 19:00.
Dzień 12 - przejazd przez Bułgarię, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy.
Dzień 13 - przekroczenie granicy polskiej w godzinach nocnych.

Zakwaterowanie

Aparthotel Rio Verde *** ekskluzywny apartamentowiec oddalony od plaży ok. 500 metr w. Zakwaterowanie w apartamentach 2, 3, 4 osobowych z aneksem kuchennym, łazienką, klimatyzacją, lod wką, balkonem, TV. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymienane co trzy dni. Obiekt oferuje duży basen z bezpłatnymi leżakami, scenę do animacji, bar przy basenie, bezpłatny internet w lobby (płatny w pokojach). Restauracja w kompleksie Rio Verde serwuje posiłki w formie bufetu oraz dania w ramach opcji all inclusive. Najbliższe restauracje znajdują się ok. 350 metr w od obiektu, duży market 50 metr w.
Oferowane apartamenty:
- 2 osobowy 2 osobne ł żka
- 3 osobowy 2 osobne ł żka, 1 osobowa rozkładana sofa
- 4 osobowy 2 osobne ł żka, 2 osobowa rozkładana sofa

Wyżywienie

Obowiązkowo należy wykupić deklarację All Inclusive w cenie 90 euro/os (opłata uiszczana jest w autokarze) lub w wysokości 432 pln/ os. (opłata doliczona jest do kosztu rezerwacji). All Inclusive: 08:00 10:00 Śniadanie bufet 11:30 12:30 Przekąski 12:30 14:30 Lunch bufet 14:30 16:30 Przekąski 15:00 17:00 Kawa, herbata, ciasto, lody 18:00 20:00 Obiadokolacja bufet 09:30 21:30 Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe

Transpo

Transport autokarem z Polski trwa około 25 granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w okolicach godziny 16:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 19:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokar w, podane godziny mogą ulec zmianie.

Pozostałe

Wakacje w Bułgarii w swoim programie powinny mieć Wiecz r Bułgarski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek fakultatywnych, w ramach kt rych oferujemy: zwiedzanie Stambułu, zwiedzanie zabytkowego Nessebaru, objazd po Sozopolu, Ropotamo, Burgas oraz wycieczkę do Warny.

Wycieczki fakultatywne

UWAGA :
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczka odbywa się przy określonej liczbie os b
dzieci od 2 -12 lat mają zniżki do 50%

Stambuł 2 -dniowy - dwudniowa wycieczka do dawnego Konstantynopola to doskonała wyprawa dla tych, kt ry chcieliby zasmakować odrobiny orientu. Stambuł to magiczne miasto z piękną historią, zachwycającą architekturą, muzułmańską tradycją oraz kulturą. W programie zwiedzania miasta m.in.: Błękitny Meczet, Hipodrom, Hagia Sophia, czyli dawny kości ł Mądrości Bożej (zwiedzanie wnętrza dodatkowo płatne), pałac sułtan w Top Kapi (gł wny dziedziniec), przejazd autokarem na azjatycką część miasta oraz zwiedzanie fabryki sk ry. Dla chętnych dodatkowo płatny rejs po Bosforze. Podczas wycieczki zakwaterowanie w hotelu *** w okolicach historycznego centrum Stambułu, w cenie śniadanie oraz obiad.
Cena: ok. 95 euro/osobę + wiza turecka kupowana na granicy 25 euro (informacja z dnia 10.10.2014)

Stambuł 1 -dniowy - drugi wariant wycieczki do stolicy dawnego Cesarstwa Bizantyjskiego. W programie wycieczki są: zwiedzanie Błękitnego Meczetu, Hipodromu, podejścię pod Hagię Sophię, gł wny dziedziniec Pałacu Top Kapi, przejazd autokarem na azjatycką część miasta oraz zwiedzanie fabryki sk ry. Dla chętnych dodatkowo płatny rejs po Bosforze. W cenie wycieczki jest śniadanie i obiad.
Cena: ok. 75 euro/osobę + wiza turecka kupowana na granicy 25 euro (informacja z dnia 10.10.2014)
WAŻNE! Istnieje możliwość samodzielnego wykupienia wizy tureckiej przed wyjazdem na stronie https://www.evisa.gov.tr/pl/ w cenie 20 dolar w/osobę.

Sozopol - Ropotamo - Pomorie - Burgas - Sozopol to jedno z najstarszych i najbardziej magicznych miasteczek na bułgarskim wybrzeżu. W programie wycieczki: zwiedzanie pozostałości budowli greckich, rzymskich i bizantyjskich oraz mur w obronnych miasta bułgarskiego. Z Sozopolu udamy się do Parku Krajobrazowego rzeki Ropotamo na godzinny rejs statkiem. Następnie zwiedzimy klasztor Św. Jerzego w Pomorie i udamy się na spacer po burgaskiej promenadzie. W cenie wycieczki jest obiad w Sozopolu.
Cena: ok. 37 euro/osobę

Wyspa Skarb w i Burgas - w Burgas będziemy mieli możliwość zrobić sobie zdjecia z piaskowymi figurami m. in. Asteriksa i Obeliksa, Don Kichota, Sancho Pansy. Następnie udamy się na wyspę Św. Anastazji, gdzie będzie można zatopić się w średniowieczną i kolorową atmosferę tego kawałku ziemi. Wyspa ma niesamowity klimat. Jest to miejsce otoczone tajemnicą, wok ł kt rego narosło wiele legend. Zobaczymy: średniowieczną monasterską cerkiew "Kliment Ochridzki", trzy skalne fenomeny - tzw. Gąbka, Smok i Skamieniały piracki statek, muzeum na wyspie, kt rego siedem sal ukazuje legendy, kt re krążą wok ł mistycznej wyspy. Około południa planowany jest powr t z wycieczki.
Cena: ok. 27 euro/osobę

Warna z delfinarium - to drugie co do wielkości miasto Bułgarii, zwane jej letnią stolicą. Największy w kraju port, star wka, park nadmorski, delfinarium, centra handlowe, niepowtarzalna architektura. Program wycieczki obejmuje m. in. pokazy popis w delfin w - jednych z najinteligentniejszych zwierząt świata, kt re spotkać mozna r wnież w p łnocnych wodach Morza Czarnego. Wizyta w słynnym delfinarium to niezapomniane przeżycie dla wszystkich miłośnik w tych niezwykłych wodnych ssak w. Ponadto w programie wycieczki jest spacer po parku nadmorskim oraz zwiedzanie oddalonego o 15km monastyru Aładża - zespołu średniowiecznych cel klasztornych i cerkwi wykutych w skałach. W cenie wycieczki jest obiad.
Cena: ok. 45 euro/osobę

Wiecz r bułgarski - ciekawym sposobem na poznanie bułgarskiej tradycji i kultury może być między innymi udział w wieczorze bułgarskim. Program folklorystyczny zawiera między innymi pokaz tańc w w wykonaniu kilkunastoosobowego zespołu artyst w. Występy kończy wsp lny z turystami korow d bałkańskiego tańca zwany horo. Gwoździem programu jest pokaz nestinarski, czyli taniec na rozżarzonych węglach wykonywany przez wprowadzających się w trans tancerzy. W cenie imprezy jest wino z beczek bez ograniczeń oraz tradycyjne potrawy kuchni bułgarskiej.


UWAGA
- wino przeznaczone dla os b powyżej 18 roku życia. Obozowicze zamiast wina dostają regionalne napoje BEZALKOHOLOWE.
Cena: ok. 25 euro/osobę (wino w cenie)

Nessebar - wyprawa z przewodnikiem do miasta-muzeum założonego prawie 3 tysiące lat temu, pomnika kultury - jednego z dziewięciu obiekt w w Bułgarii znajdujących się na liście UNESCO. Uwagę Turyst w przyciągają przede wszystkim zabytkowe świątynie. Ponadto w Neseberze praktycznie na każdym kroku można odkryć pozostałości po dawnych cywilizacjach zamieszkujących niegdyś miasto termy rzymskie, amfiteatr, resztki greckich kolumn i blok w kamiennych, mury obronne i cerkwie, łaźnie tureckie, odrodzeniowe domy i uliczki. Neseber to niezwykle romantyczne miejsce z wielowiekową historią, kt ra z pewnością zauroczy każdego.
Cena: ok. 15 euro/osobę

Bałczik i Kaliakra - Bałczik to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast wybrzeża Morza Czarnego. Miasto zaskoczy nas sympatyczną atmosferą. Jego tarasowe położenie pozwala podziwiać piękno Morza Czarnego niemal z każdego punktu. Strome i wąskie uliczki, wszechobecna winorośl zdobiąca większość budynk w i podw rzy nadają mu niepowtarzalny urok. W Bałcziku zwiedzać będziemy letnią rezydencję kr lowej Marii oraz ogr d botaniczny. Zobaczymy r wnież pokaz wyrob w glinianych. Następnie udamy się na malowniczy przylądek Kaliakra, gdzie niemal pionowe skały, sięgające 70 metr w nad poziomem morza urzekną nas swoją monumentalnością. Najbardziej na wsch d wysunięte miejsce w Bułgarii stworzone na styku morza, ziemi i powietrza z pewnością zachwyci każdego turystę. W cenie wycieczki obiad.
Cena: ok. 45 euro/osobę

Jeep Safari - wspaniała okazja do zobaczenia okolic Słonecznego Brzegu, gdzie piękna przyroda i widoki będą towarzyszyły nam przez cały dzień. Podczas przejażdżki w okolice parku przyrodniczego g r Strandża przespacerujemy się wzdłuż rzeki Mładeżka i udamy się do malowniczej jaskini, słynnej z podziemnego jeziora. Zażyjemy r wnież orzeźwiającej kąpieli w wodospadzie. Na koniec wycieczki w pobliskiej wiosce posilimy się tradycyjnym bułgarskim posiłkiem i zobaczymy pokaz folklorystyczny.
Cena: ok. 45euro/osobę

Rodzinny rejs statkiem Tattoo - kapitalna impreza na statku dla całych rodzin. Podczas rejsu opr cz animacji dla dzieci (pokaz piracki i magiczny) będziemy mogli uczestniczyć w wielu grach i zabawach, skosztować bułgarskich potraw, popływać w morzu oraz opalać się na pokładzie łodzi. Podczas rejsu serwowane będą non-stop napoje bezalkoholowe oraz dla dorosłych piwo i sangria. Najlepsi w Słonecznym Brzegu animatorzy oraz piraci dopilnują, aby całe rodziny świetnie się bawiły.
Cena: ok. 30euro/osobę dorosłą, ok. 20euro/dziecko, ok. 10euro/drugie dziecko

Jacht piknik - całodniowy rejs jachtem po Morzu Czarnym to doskonała szansa na delektowanie się morskim powietrzem, podziwianie widok w, kąpiel z nurkowaniem, wędkowanie i zajadanie się morskimi specjałami.
Cena: ok. 35 euro/osobę

Usługi dodatkowe płatne

Ubezpieczenie Kup Sobie Spok j 80 zł/os, jest to ubezpieczenie, kt re upoważnia do rezygnacji z wycieczki na 21 dni przed jej rozpoczęciem, dodatkowo zapewnia Gwarancję Niezmienności Ceny, chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy - pozwala na bezkosztową rezygnację z imprezy zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia
ubezpieczenie od chor b przewlekłych: 100 pln/os.
rezerwacja miejsc w autokarze

Cena zawiera

9 nocleg w
przejazd autokarem klasy LUX (wc, dvd, barek, klimatyzacja)
opieka rezydenta
zakwaterowanie w apartamentach 2, 3, 4 osobowych

Cena nie zawiera

Ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/ os
opłata klimatyczna i administracyjna: 10 euro/ os (płatna w autokarze)
deklaracja All Inclusive - 90 euro/ os.

Udogodnienia aparthotelu Rio Verde*:
 • Internet
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Basen odkryty
 • Bez paszportu
 • Fitness / siłownia
 • Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dane teleadresowe:

Aparthotel Rio Verde, Sunny Beach, 8240 Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Dane GPS aparthotelu Rio Verde:

N 42º 39' 55.1882"
E 27º 42' 10.6552"

Aparthotel znany jest również jako:

Bułgaria/wczasy/hotel Rio Verde All
Obóz/bułgaria/hotel Rio Verde All Inclusive

Prosimy o zapoznanie się z opisem hotelu przedstawionym przez Organizatora wybranej oferty. Opis hoteli przedstawiony przez Fostertravel.pl jest jedynie poglądowy i nie stanowi elementu oferty Touroperatora.
Polecamy inne hotele w Słonecznym Brzegu (Bułgaria)
Bułgaria - hotele, okolice i regiony
Sprawdź popularne miejsca na wypoczynek lub zwiedzanie w Bułgarii, takie jak Tropicana, Alba, Riu Helios Bay, Grifid Encanto. Inne ciekawe miejsca wyjazdu to np. Riwiera Bułgarska - Kiten Palace, Riwiera Bułgarska - Donka, Riwiera Bułgarska - Korona oraz Riwiera Bułgarska - Rixus (Primorsko), a także Primorsko - Rixus (Primorsko).
5.0
Wspaniały
 

"Super przestronne pokoje!"

Naprawdę bardzo fajny hotel. Zdjęcia trochę mu umniejszają. Trafiłam na fajną cenę, więc długo się nie zastanawiałam. Szczerze mów

5.0
Ocena ogólna
Wspaniały
1 opinia
5.2
Hotel
5.0
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Sport i rekreacja
4.8
Wyżywienie
5.0
Wrażenia
Dodaj opinię
5.0
Wspaniały
średnia ocena
5.3
 • 5.0 Wygląd
 • 5.0 Stan
 • 5.0 Czystość
 • 6.0 Atmosfera
Hotel
5.0
 • 5.0 Wyposażenie
 • 5.0 Wielkość
 • 5.0 Czystość
 • 5.0 Łazienka
Pokój
5.0
 • 5.0 Atrakcyjność
 • 5.0 Lokal
 • 5.0 Atrakcje
 • 5.0 Komunikacja
Położenie i okolica
5.3
 • 6.0 Basen
 • 5.0 Plaża
 • 5.0 Rozrywka
 • 0.0 Udogodnienia
Sport i rozrywka
4.8
 • 5.0 Smak
 • 5.0 Urozmaicenie
 • 5.0 Czystość
 • 4.0 Obsługa
Wyżywienie
5.0
 • 5.0 Stosunek cena/jakość
 • 5.0 Zadowolenie
Wrażenia

Super przestronne pokoje!

Dorka ( sierpień 2014 , wiek: 26-30 )

Polecam ten hotel

rodzinom z dziećmi, szukającym spokoju, młodym i aktywnym

Hotel

Hotel położony też całkiem przyjemnie, nie jest daleko do plaży, dużo zieleni wokół. Obsługa hotelu miła.

Pokoje

Pokoje (a w zasadzie apartamenty) naprawdę bardzo duże, przestronne, gustownie urządzone.

Gastronomia

Dla mnie jedzenie też na plus. Bardzo smacznie. Kiepskie opinie ma bułgarska kuchnia hotelowa na różnych forach, a tu kolejne miłe zaskoczenie. Był duży wybór i w zasadzie wszystko mi smakowało.

Infrastruktura

Basen świetny, dużo się dzieje przy nim w ciągu dnia, muzyka leci i ogólnie jest dość rozrywkowo.

Uzasadnienie

Naprawdę bardzo fajny hotel. Zdjęcia trochę mu umniejszają. Trafiłam na fajną cenę, więc długo się nie zastanawiałam. Szczerze mówiąc nie oczekiwałam luksusów, raczej czegoś niewyróżniającego się, a bardzo miło się zaskoczyłam. Ja zdecydowanie polecam. Może kiedyś jeszcze wrócę do tego hotelu.

Stosunek jakości do ceny

powyżej oczekiwań

Dane wyjazdu

8-12 dni, sierpień 2014 , wyżywienie - all inclusive (ALL), pokój apartament, organizator - Funclub, rodzaj wyjazdu - wypoczynek

Prognozowana pogoda w Słonecznym Brzegu

 
11.04.2018 (środa)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 11 km/h
 
12.04.2018 (czwartek)
Słonecznie
14° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 12 km/h
 
13.04.2018 (piątek)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 11 km/h
 
14.04.2018 (sobota)
Lekki deszcz
13° C Lekki deszcz
Lekkie zachmurzenie
10° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 77 %
Wiatr: 16 km/h
 
15.04.2018 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 18 km/h
 
16.04.2018 (poniedziałek)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 15 km/h
 
17.04.2018 (wtorek)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 18 km/h
 
18.04.2018 (środa)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 17 km/h
 
19.04.2018 (czwartek)
Lekka mżawka
14° C Lekka mżawka
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 15 km/h
 
20.04.2018 (piątek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
8° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 19 km/h
 
21.04.2018 (sobota)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
9° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 15 km/h
 
22.04.2018 (niedziela)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 18 km/h
 
23.04.2018 (poniedziałek)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 14 km/h
 
24.04.2018 (wtorek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 13 km/h
 
25.04.2018 (środa)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 15 km/h
Dzień wylotu
26.04.2018 (czwartek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 17 km/h
Dzień 1
27.04.2018 (piątek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 15 km/h
Dzień 2
28.04.2018 (sobota)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 16 km/h
Dzień 3
29.04.2018 (niedziela)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 4
30.04.2018 (poniedziałek)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 10 km/h
Dzień 5
01.05.2018 (wtorek)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 10 km/h
Dzień 6
02.05.2018 (środa)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 11 km/h
Dzień powrotu
03.05.2018 (czwartek)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 11 km/h
 
04.05.2018 (piątek)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 14 km/h
 
05.05.2018 (sobota)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 74 %
Wiatr: 11 km/h
 
06.05.2018 (niedziela)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 12 km/h
 
07.05.2018 (poniedziałek)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 16 km/h
 
08.05.2018 (wtorek)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 12 km/h
 
09.05.2018 (środa)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
11° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 13 km/h
 
10.05.2018 (czwartek)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 11 km/h
 
11.05.2018 (piątek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 12 km/h
 
12.05.2018 (sobota)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 13 km/h
 
13.05.2018 (niedziela)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 12 km/h
 
14.05.2018 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
20° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 74 %
Wiatr: 13 km/h
 
15.05.2018 (wtorek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 13 km/h
 
16.05.2018 (środa)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 15 km/h
 
17.05.2018 (czwartek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 16 km/h
 
18.05.2018 (piątek)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
12° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 70 %
Wiatr: 15 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Słonecznym Brzegu

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
8 9 12 15 20 25 27 27 23 18 13 9
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
8 °
9 °
12 °
15 °
20 °
25 °
27 °
27 °
23 °
18 °
13 °
9 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
1 1 4 7 11 16 19 19 15 12 6 3
Temperatura w nocy (°C)
1 °
1 °
4 °
7 °
11 °
16 °
19 °
19 °
15 °
12 °
6 °
3 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 21
 • 20
 • 23
 • 24
 • 25
 • 25
 • 27
 • 26
 • 25
 • 24
 • 23
 • 21
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 21
 • 20
 • 23
 • 24
 • 25
 • 25
 • 27
 • 26
 • 25
 • 24
 • 23
 • 21
Średnie
opady (mm)
 • 60
 • 38
 • 49
 • 31
 • 37
 • 25
 • 23
 • 52
 • 53
 • 95
 • 61
 • 60
Średnieopady (mm)
 • 60
 • 38
 • 49
 • 31
 • 37
 • 25
 • 23
 • 52
 • 53
 • 95
 • 61
 • 60
Ilość dni
deszczowych
 • 10
 • 8
 • 8
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 7
 • 7
 • 10
Ilość dnideszczowych
 • 10
 • 8
 • 8
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 7
 • 7
 • 10