Katalog hoteli

Hotel Polonus

        ex. Grand Polonia  
Category
3
Region
Święty Właz
Opis
1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry. 2 dzień - przejazd przez Serbię, Bułgarię. Przyjazd do miejscowości Słoneczny Brzeg w okolicach godziny 16:00, zakwaterowanie. Zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne. 3 -
Dzień 11 - wczasy w Słonecznym Brzegu oraz wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych na stronie opisowej kraju).
Dzień 11 - dzień wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 19:00.
Dzień 12 - przejazd przez Bułgarię, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy.
Dzień 13 - przekroczenie granicy polskiej w godzinach nocnych.
Zakwaterowanie
Hotel Grand Polonia *** - to obiekt czteropiętrowy wybudowany w 2008 r. Położony 150 metrów od piaszczystej plaży obok hotelu Corona. Do dyspozycji gości recepcja, winda, restauracja, bar, basen z brodzikiem dla dzieci, leżaki i parasolki bezpłatnie. Cały hotel jest centralnie klimatyzowany łącznie z restauracją na 100 miejsc. Zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych pokojach 2 osobowych z możliwością dostawki. Pokoje z łazienką (prysznic), klimatyzacją, lodówką, TV, balkonem. Na terenie obiektu dostępny bezpłatny internet WI-FI. Dodatkowym atutem jest polska obsługa hotelu i polska restauracja.
Wyżywienie
W cenie zapewniamy 9 śniadań, serwowanych w hotelowej restauracji.
Transport
Transport autokarem trwa około 25 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w okolicach godziny 16:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 19:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.
Pozostałe
Wakacje w Bułgarii w swoim programie powinny mieć Wieczór Bułgarski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek fakultatywnych, w ramach których oferujemy: zwiedzanie Istambułu, zwiedzanie zabytkowego Neseberu, objazd po Sozopolu, Ropotamo, Burgas, wyciezckę do Warny oraz wizytę w Aquaparku.
Wycieczki fakultatywne

UWAGA : podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu wycieczka odbywa się przy określonej liczbie osób

Istambuł 2 -dniowy - wycieczka do dawnego Konstantynopola. W programie zwiedzania miasta m.in.: Błękitny Meczet, Hipodrom, pałac sułtanów Top Kapi (pierwszy dziedziniec); możliwość skosztowania tradycyjnej tureckiej kuchni, zobaczenia pokazu tańca brzucha oraz występu zespołów folklorystycznych, a także zrobienia zakupów na Wielkim Bazarze, czy rejsu statkiem po Bosforze. W cenie nocleg w hotelu*** w historycznym centrum Stambułu, obiad i śniadanie. Cena: 85 euro/osobę +(wiza turecka 15 euro)

Istambuł 1 -dniowy - drugi wariant wycieczki do dawnej stolicy Cesarstwa Bizantyjskiego. W programie: zwiedzanie miasta – Błękitny Meczet, Hipodrom, pierwsze wrota pałacu cesarskiego Top Kapi. Cena obejmuje obiad. Cena: 63 euro/osobę +(wiza turecka 10 euro)

Sozopol, Ropotamo, Burgas/Pomorie - jedno z najstarszych i najbardziej magicznych miasteczek na bułgarskim wybrzeżu. Dawna Apollonia-miasto założone w 610r. p.n.e. przez Greków z Miletu. Ustronie artystów i marzycieli, odrodzeniowy zabytek nadmorski. Zwiedzanie pozostałości budowli greckich, rzymskich i bizantyjskich oraz murów obronnych miasta bułgarskiego. Słynne sozopolskie domy (pomniki architektury okresu odrodzenia), zabytkowe cerkwie i kaplice, brukowane uliczki oraz port, które przyciągają Turystów z całego świata. ZWIEDZANIE MIASTA Ropotamo – jedna z najpiękniejszych rzek na południu Bułgarii, zwana „bułgarską Amazonką”. Rzeka położona w parku krajobrazowym o tej samej nazwie. W jej okolicach znajduje się rezerwat ptactwa wodnego oraz żółwi. REJS ŁODZIź motorową W drodze powrotnej (w zależności od wybranej opcji) zwiedzanie Burgas lub Pomorie. Burgas – jedno z większych miast Bułgarii, druga nadmorska stolica. Miasto portowe z centrami handlowymi, starówką oraz rozległym parkiem nadmorskim. Pomorie – nieduże miasteczko słynące z tradycji winiarskich. Nadmorski kurort z zabytkową starówką, prawosławnym klasztorem, trackim grobowcem z początku n.e. oraz okolicznymi solankami. Cena: 30 euro/osobę

Warna - to drugie co do wielkości miasto Bułgarii, zwane jej letnią stolicą. Największy w kraju port, starówka, park nadmorski, delfi narium, centra handlowe, niepowtarzalna architektura. Program wycieczki obejmuje czas wolny w mieście oraz pokazy popisów delfi nów - jedych z najinteligentniejszych zwierząt świata, które spotkac mozna również w północnych wodach Morza Czarnego. Ponadto zwiedzanie pobliskiego klasztoru Aładża - zespołu średniowiecznych cel klasztornych i cerkwi wykutych w skałach. Cena: 37 euro/osobę

Bułgarski wieczór - udajemy się do odległej o 30 km od Słonecznego Brzegu wsi położonej na wzgórzach Starej Płaniny. Tam, w urządzonej w stylu ludowym restauracji, odbywa się wieczór bułgarski. Program folklorystyczny zawiera między innymi pokaz tańców w wykonaniu kilkunastoosobowego zespołu artystów. Występy kończy wspólny z Turystami korowód bałkańskiego tańca – zwany horo. Gwoździem programu jest taniec nestinarski czyli pokaz na rozżarzonych węglach wyko-nywany przez wprowadzających się w trans tancerzy. Turyści mają możliwość ulepienia własnoręcznie glinianych naczyń, przymierzenia tradycyjnych bułgarskich strojów ludowych. W cenie wino z beczek bez ograniczeń. Potrawy kuchni bułgarskiej serwowane podczas imprezy to sałata szopska oraz zupa grochowa z ziołami jako przystawka, smażone ziemniaki, nadenica (kiełbasa) i pyrżoła (kotlet schabowy) jako danie główne oraz deser. Do tego obowiązkowy kieliszek rakiji, biały miękki chleb i warzywa. Cena: 23 euro/osobę (wino w cenie)

Neseber - zwiedzanie z przewodnikiem. Wyprawa do miasta-muzeum, pomnika kultury, jednego z dziewięciu obiektów w Bułgarii znajdujących się na liście UNESCO. Neseber położony jest na niewielkim półwyspie połączonym z lądem jedynie wąskim przesmykiem. Założony został prawie 3 tys. lat temu. Uwagę Turystów przyciągają przede wszystkim zabytkowe świątynie. Do najstarszych z nich należy Stara Metropolia w centrum miasta pochodząca z VI w. Ponadto w Neseberze praktycznie na każdym kroku można odkryć pozostałości po dawnych cywilizacjach zamieszkujących niegdyś miasto – termy rzymskie, amfi teatr, resztki greckich kolumn i bloków kamiennych, mury obronne i cerkwie, łaźnie tureckie, odrodzeniowe domy i uliczki. Dla neseberskiego stylu architektonicznego charakterystyczne są poprzeczne, przemienne pasy z białego kamienia, czerwonej cegły rzymskiej i zaprawy murarskiej oraz sielankowe, drewniane nadbudowania budynków mieszkalnych. Neseber to niezwykle romantyczne miasto z wielowiekową historią. Cena: około 15 euro/osobę (dokładna cena podawana jest na miejscu przez rezydenta)
Usługi dodatkowe płatne
• Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi, • ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy, • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 pln/os • rezerwacja miejsc w autokarze
Cena zawiera
• zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z możliwością dostawki • 9 noclegów, • 9 śniadań, • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta), • opieka rezydenta na miejscu.
Cena nie zawiera
• ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os., • opłata klimatyczna i administracyjna: 10 euro/os. płatna w autokarze (dzieci do lat 12 - brak wpłaty, 12-18 lat - 5euro/os.)

Udogodnienia hotelu Polonus:

  • Klimatyzacja
  • Basen kryty
  • Basen odkryty
  • Bez paszportu
  • Kurorty nadmorskie

Dane teleadresowe:

Hotel Polonus ****, Iasen 25, 8256 Sveti Vlas, Bulgaria
Telefon: tel: +359 878294085
E-mail: warscom@interia.pl, polonusbg@interia.pl

Dane GPS hotelu Polonus:

N 42º 42' 35.64"
E 27º 45' 51.4764"

Hotel znany jest również jako:

Polonus (Pokój Rodzinny)
Bułgaria/wczasy/hotel Grand Polonia

Prosimy o zapoznanie się z opisem hotelu przedstawionym przez Organizatora wybranej oferty. Opis hoteli przedstawiony przez Fostertravel.pl jest jedynie poglądowy i nie stanowi elementu oferty Touroperatora.
Polecamy inne hotele w Św. Własie (Bułgaria)
Bułgaria - hotele, okolice i regiony
Sprawdź popularne miejsca na wypoczynek lub zwiedzanie w Bułgarii, takie jak Prestige House, Donka, Rixus (Primorsko), Royal Bay. Inne ciekawe miejsca wyjazdu to np. Riwiera Bułgarska - Apart Complex Elite II, Riwiera Bułgarska - Blue Bay (Słoneczny Brzeg), Riwiera Bułgarska - Blue Orange Beach Resort oraz Bańsko - Lion Bansko
Masz pytania o Hotel Polonus? Zadzwoń lub napisz!
801 00 31 21  do 0,35 zł z VAT lub 22 451 00 00 dla telefonów komórkowych 
Poniedziałek - Piątek 09:00-21:00
Sobota 10:00-14:00
Niedziela 12:00-18:00
Szukasz oferty? Zadzwoń do nas 801 00 31 21 lub 22 451 00 00