Katalog hoteli

Hotel Disneyland

    
Hotel
Disneyland Hotel
Kategoria **** Miejscowość
Disneyland Paris
Region
Paryż
Organizator
DERTOUR
Kod
DIS01001 DP
Katalog
Dertour Disneyland Paris
Liczba pokoi
Łącznie 496 pokoi, w tym 419 Standard, 59 Castle Club i 18 Suit.
Zalety
Najlepszy adres dla wielbicieli magii i bajkowej atmosfery!
Położenie
W Marne La Vallee, na terenie Disneyland Paris. Bezpośrednio przy wejściu do Disneyland Park. Bliżej się już nie da!
Opis
Komfortowy hotel w stylu wiktoriańskiego pałacu z czasów budowy kolei żelaznej w XIX w. składa się z części głównej i 2 bocznych skrzydeł. Do dyspozycji gości 2 restauracje, serwujące pyszne dania kuchni międzynarodowej - Inventions i California Grill. Piano-bar, kawiarnia Fantasia, butik Disneya, parking z serwisem. Hotel posiada własne wejście do Disneyland Park.
Wyżywienie
W cenie pobytu - śniadania w formie obfitego, amerykańskiego bufetu (ciepłe i zimne dania), w towarzystwie bajkowych bohaterów Disneya.
Zakwaterowanie (pokoje)
Wszystkie pokoje z 1 dużym łóżkiem (o szerokości 1, 80 m) lub 2 łóżkami francuskimi (o szerokości 1, 40 m). Łazienka z wanną i WC, suszarka, telefon, TV-sat, radio, klimatyzacja, minibar i sejf. Do dyspozycji także płaszcz kąpielowy, kapcie oraz 24-godz. room-service. Pokoje na piętrze Castle Club i Suity - położone w budynku głównym, z dodatkowymi świadczeniami i wyjątkowym serwisem, jak np. prywatny check-in, dostęp do Castle Club Lounge (śniadania i drobne, popołudniowe przekąski) oraz oddzielna winda do wejścia do Disneyland Park. Ponadto VIP-Fastpass, który umożliwia szybszy dostęp do wybranych atrakcji obu Parków Disneya, bez konieczności stania w kolejce.
Pokój typ 1
Pokoje Standard = (ok. 30 m kw.), dla 1-4 os, położone w bocznym skrzydle. W pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG).
Pokój typ 2
Pokoje rodzinne = jak Standard, ale większe, z dodatkową sofą dla 5. osoby (dziecka poniżej 12 lat). W pakiecie klasycznym (FA G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody F1XG, F2XG).
Pokój typ 3
Junior Suite = (ok. 58 m kw.), dla 2 os. dorosłych i 2 dzieci do 11 lat lub dla 3 os. dorosłych. Położone w narożnikach obu bocznych skrzydeł, z widokiem na ogród. Te same świadczenia dodatkowe, jak dla gości piętra Castle Club. W pakiecie klasycznym (WI1G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Na zapytanie możliwość połączenia drzwiami z pokojem Standard.
Pokój typ 4
Pokoje na piętrze Castle Club = dla 2-4 os., jak pokoje Standard, ok 32 m kw, z dodatkowymi udogodnieniami i z widokiem na hotel (CA G) (CA1G - kod rez. na 1 noc) lub na widokiem na Disneyland Park (RIDG). Na zapytanie możliwość rez. 2 pokoi tej samej kategorii połączonych drzwiami.
Pokój typ 5
Suity na piętrze Castle Club, dla 2 os. dorosłych i 2 dzieci do 11 lat lub dla 3 os. dorosłych, z widokiem na ogród. Suity składają się z 2 pomieszczeń - salonu i sypialni. Na zapytanie możliwość połączenia drzwiami z dodatkowym pokojem Castle Club. W pakiecie klasycznym (z kartami wstępu do Parków Disneya). Tinker Bell Suite = ok. 69 m kw.(WI2G). Walt's Apartment = ok. 84 m kw. w wiktoriańskim stylu (WI3G).
Sport, rozrywka, wellness
Kryty basen (prosimy pytać o terminy wyłączeń techn.), jacuzzi, sauna, łaźnia parowa i siłownia w cenie. Za opłatą m.in. zabiegi w Wellness-Center Celestia Spa, masaże i zabiegi kosmetyczne. W określonych terminach spotkania i zdjęcia z bohaterami bajek Disneya na małej hotelowej scenie.
Zakupy
Serwis zakupowy - uciążliwe noszenie toreb z zakupami należy w Disneyland Paris do przeszłości. Goście Hoteli Disneya mogą zlecić przekazanie zakupów ze sklepów na terenie Parku bezpośrednio do swojego hotelu.
Dla dzieci
Menu dla dzieci i wysokie krzesełka dostępne w restauracji. Pokój zabaw Minnie Club z animacjami i opieką dla dzieci 4-11 lat (podlega ograniczeniom) w określonych terminach. W TV w pokoju kanał Disneya oraz słuchowiska radiowe. Pokój gier video Mad Hatter's Game Arcade (za opłatą). Bezpłatne łóżeczka dla niemowląt (na zapytanie, w miarę dostępności).
Więcej w cenie
Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe (z serwisem parkingowym), dodatkowe Godziny Magii - w określonych terminach dłuższe otwarcie Parku dla gości Hoteli Disneya. Disneyland Hotel Fastpass (goście hotelu otrzymują 1 Fastpass dziennie, który umożliwia korzystanie z wybranej (honorującej Fastpass) atrakcji bez kolejki. Goście pokoi Castle Club i Suit otrzymują VIP Fastpass (obowiązujący bez ograniczeń na określone atrakcje).
Warto wiedzieć
Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.
Przyjazd/odjazd
W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).
Zniżki na dostawce
Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju (w tym dzieci). Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.
Promocje
Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Udogodnienia hotelu Disneyland:

  • Internet
  • Klimatyzacja
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Bez paszportu
  • Blisko lotniska
  • Fitness / siłownia
  • Golf
  • Przedszkole
  • Sport

Dane teleadresowe:

Hotel Disneyland ****, B.P. 111, 77777, Marne-la-Vallee Cedex 4, Paryż, Francja
Tel.: +33(1)60456500
Fax: +33(1)60456533


Witryna hotelu: www.hotels.disneylandparis.co.uk/hotels/disneyland-hotel/index.xhtml

Dane GPS hotelu Disneyland:

N 48º 52' 13.4364"
E 2º 46' 47.712"

Hotel znany jest również jako:

Disneyland Hotel

Prosimy o zapoznanie się z opisem hotelu przedstawionym przez Organizatora wybranej oferty. Opis hoteli przedstawiony przez Fostertravel.pl jest jedynie poglądowy i nie stanowi elementu oferty Touroperatora.
Francja - hotele, okolice i regiony
Masz pytania o Hotel Disneyland? Zadzwoń lub napisz!
801 00 31 21  do 0,35 zł z VAT lub 22 451 00 00 dla telefonów komórkowych 
Poniedziałek - Piątek 09:00-21:00
Sobota 10:00-14:00
Niedziela 12:00-18:00
Szukasz oferty? Zadzwoń do nas 801 00 31 21 lub 22 451 00 00