Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Hotel Tossa Beach 

Hiszpania Costa Brava Tossa de Mar

Kliknij aby aktywować
Tossa Beach
Zdjecie: 1 z 8
Mapa

Opis hotelu Tossa Beach

Kliknij aby aktywować

Region

Tossa de Ma

Country

Hiszpania

W cenie

 • zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- osobowych,
 • 2 noclegi tranzytowe we Francji ze śniadaniami,
 • 11 noclegów w Hiszpanii z wyżywieniem z All Inclusive,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu,
 • wieczór Flamenco Show,
 • zajęcia Nordic Walking (należy posiadać własne kijki).

Dodatkowo płatne obowiązkowo

 • ubezpieczenie KL, NNW: 80 PLN/ os.,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 20 EUR/ os.,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/ os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój" nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR: 3 - 4% wartości imprezy,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne.

Program ramowy

Dzień 1 wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy oraz Francję. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg tranzytowy we Francji.

Dzień 2 przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Tossa de Mar w okolicach godziny 19:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych na stronie opisowej kraju).

3Dzień 13 wczasy dla seniorów na Costa Brava, w hotelu Tossa Beach Center w Tossa de Mar. Śniadanie w godzinach porannych, obiad w ciągu dnia, kolacja w godzinach wieczornych. W trakcie dnia przekąski, napoje alkholowe oraz bezalkoholowe. Zwiedzanie Girony oraz muzeum Salvadora Dali.

Dzień 13 po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez Hiszpanię i Francję. Wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy.

Dzień 14 po śniadaniu wyjazd do Polski. Przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 15 po północy.

Zakwaterowanie

  Hotel Tossa Beach Center * * * *

 • Hotel Tossa Center położony jest 150 metrów od plaży i 200 metrów od średniowiecznej starówki oraz centrum pełnego wąskich, romantycznych uliczek, sklepów i restauracji. Na terenie hotelu znajduje się niewielki, ale przytulny basen z tarasem do wypoczynku, brodzikiem oraz jacuzzi. Hotel oferuje dostęp do internetu w holu recepcji. W sali barowej od godziny 10:00 oferowany jest szeroki wybór napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych w ramach opcji ALL INCLUSIVE. Podobnie w godzinach 10:30
 • 12:30 oraz 15:3018:30 otwarty jest snack bar, w którym serwowane są kanapki, frytki i hamburgery. Hotel oferuje bogaty program animacyjny zarówno dla dorosłych jak i dzieci, dlatego doskonale nadaje się na rodzinny wypoczynek. Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telefon, TV sat, łazienkę z suszarką do włosów, sejf i lodówkę (dodatkowo płatne) oraz balkon lub taras.

Transpo

 • wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy do Francji w okolicach godziny 21.00. Po śniadaniu wyjazd do Hiszpanii i zakwaterowanie około godziny 20.00.
 • wyjazd z Hiszpanii w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy w okolicach godziny 20.00. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych i nocnych ostatniego dnia imprezy.
  Uwaga! ! Niektóre miasta - północna i wchodnia część Polski przyjazd po północy (15 dnia).

Opis miejsca

Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.

Tossa de Mar to jedno z najładniejszych miejsc na wybrzeżu Costa Brava. Niegdyś rybackie miasteczko założone przez Rzymian, dziś bardzo popularna miejscowość wypoczynkowa w regionie. Swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim malowniczej i skalistej linii brzegowej, piaszczystym plażom oraz ruinom XII-wiecznego zamku.

Pozostałe informacje

Kto może wyjechać na "Dla Seniora Hotel Tossa Beach Center ALL "?

Wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat oraz ich osoby towarzyszące, bez względu na wiek, mogą być uczestnikiem programu "Dla Seniora Hotel Tossa Beach Center ALL" z Funclub'em. Wycieczka ta nie nie jest wycieczką senior travel w ramach programu Europe Senior Tourism. Stanowi ona wyłączną ofertę Funclubu i nie jest produktem oferowanym do sprzedaży przez jakiekolwiek inne biuro podróży pod nazwą "travel senior."

Zwiedzanie Na miejscu istnieje możliwość wykupienia ciekawych programów: zwiedzanie Barcelony, zwiedzanie Montserrat (odpowiednik Jasnej Góry), wieczór Flamenco.

Ceny i opis wycieczek znajdują się powyżej, na niebieskim pasku wycieczki fakultatywne.

Nordic Walking zajęcia będą prowadzone co 2 – 3 dni w zależności od zainteresowania klientów.

Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.

Wycieczki fakultatywne

Barcelona

wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl "światło i dźwięk".

Cena: __BARCELONA45 EUR/ os. / dzieci 30 EUR/ os.

CAMP NOU TOUR25 EUR/ os. / dzieci 20 EUR/ os.__

Montserrat

Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Wszystko to będziemy podziwiać wjeżdżając kolejką na to zadziwiające wzgórze. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwościdotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.

Cena: __45 EUR/ os.

dzieci do lat 1230 EUR/ os.)__

Flamenco

niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w eleganckim budynku Gran Casino w Lloret de Mar na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.

Cena: __35 EUR/ os.

dzieci: 20 EUR/ os.__

Water World

największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikacesolbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Stormzjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; Xtreme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

Cena: __33 EUR/ os.

dzieci 26, 5 EUR/ os.__

Marineland

połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

Cena: __28 EUR/ os.

dzieci od 5 do 10 lat22, 75 EUR/ os.__

Nurkowanie z akwalungiem

to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

Cena: 35 EUR/ os.

Port Aventura

To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

Cena: __65 EUR/ os.

dzieci do lat 1255 EUR/ os.__

Girona Dali

Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironęmiasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

Cena: __49 EUR/ os.

dzieci do lat 1237 EUR/ os.__

L'escala i Empuriabrava

W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.

Cena: __45 EUR/ os.

dzieci 30 EUR/ os.__

Rupit i Besalu

Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.

Cena: __49 EUR/ os.

dzieci 35 EUR/ os.__

Opinie klientów

Sprawdź opinie o ofercie Hotel Tossa Beach Center

Udogodnienia hotelu Tossa Beach*:
 • Internet
 • Klimatyzacja
 • Dla dzieci
 • Animacje dla dorosłych
 • Basen odkryty
 • Bez paszportu
 • Blisko lotniska
 • Darmowe WiFi
 • Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dane teleadresowe:

Hotel Tossa Beach, Arena Brava S.L. - C/Enrique Granados s/n - 17320 Tossa de Mar (Girona), Costa Brava, Hiszpania
Tel. 0034 972 34 28 82, 972 34 28 55
Fax 0034 972 34 27 81
E-mail: info@htossabeach.com

Dane GPS hotelu Tossa Beach:

N 41º 43' 17.5656"
E 2º 55' 54.0516"

Hotel znany jest również jako:

Tossa Beach - Center
Hotel Tossa Beach/ Center Ai
Hotel Tossa Beach/ Center
Hiszpania/wczasy/tossa Beach/center All
Hiszpania/wczasy/majówka/tossa Beach/center All
Hotel Tossa Beach Center
Hiszpania/dla Seniora Hotel Tossa Beach Center **** All_13 Noclegów
Dla Seniora Hotel Tossa Beach Center
Tossa Beach Center All
Tossa Beach Center
[Dla Seniora] Hotel Tossa Beach Center 1
Tossa Beach And Center

Prosimy o zapoznanie się z opisem hotelu przedstawionym przez Organizatora wybranej oferty. Opis hoteli przedstawiony przez Fostertravel.pl jest jedynie poglądowy i nie stanowi elementu oferty Touroperatora.
Hiszpania - hotele, okolice i regiony
Sprawdź popularne miejsca na wypoczynek lub zwiedzanie w Hiszpanii, takie jak Gran Reymar, San Eloy, Don Juan Tossa, Costa Brava. Inne ciekawe miejsca wyjazdu to np. Costa Brava - Tossamar, Costa Brava - GHT Neptuno (Tossa de Mar), Costa Brava - GHT Sa Riera oraz Costa Brava - Pierre & Vacances Villa Romana, a także Tossa de Mar - Pierre & Vacances Villa Romana.

Zdjęcia lokalizacji (3)

Costa Brava Tossa de Mar Tossa de Mar Hiszpania

Opinie o Tossa Beach

87%
4.9
Dobry
 • 5.2 Hotel
  • 5.0Wygląd
  • 5.1Stan
  • 5.1Czystość
  • 5.4Atmosfera
 • 5.3 Położenie i okolica
  • 5.4Atrakcyjność
  • 5.4Lokal
  • 5.1Atrakcje
  • 5.4Komunikacja
 • 5.1 Gastronomia
  • 5.0Smak
  • 5.3Urozmaicenie
  • 5.3Czystość
  • 5.0Obsługa
 • 4.7 Pokój
  • 4.7Wyposażenie
  • 4.6Wielkość
  • 4.9Czystość
  • 4.7Łazienka
 • 5.1 Wrażenia
  • 5.1Stosunek cena/jakość
  • 5.1Zadowolenie
 • 4.4 Sport i rozrywka
  • 4.4Basen
  • 4.5Plaża
  • 4.1Rozrywka
  • 4.5Udogodnienia

#8 „Polecam”

Jadwiga (wrzesień 2019)
5.0
Bardzo dobry
 • 5.0 Hotel
  • 5.0Wygląd
  • 5.0Stan
  • 5.0Czystość
  • 5.0Atmosfera
 • 5.0 Położenie i okolica
  • 5.0Atrakcyjność
  • 5.0Lokal
  • 5.0Atrakcje
  • 5.0Komunikacja
 • 5.0 Pokój
  • 5.0Wyposażenie
  • 5.0Wielkość
  • 5.0Czystość
  • 5.0Łazienka
 • 5.0 Gastronomia
  • 5.0Smak
  • 5.0Urozmaicenie
  • 5.0Czystość
  • 5.0Obsługa
 • 5.0 Wrażenia
  • 5.0Stosunek cena/jakość
  • 5.0Zadowolenie
 • 5.0 Sport i rozrywka
  • 5.0Basen
  • 5.0Plaża
  • 5.0Rozrywka
  • 5.0Udogodnienia

Zalety

 • Lokalizacja

Wady

 • Brak

Uzasadnienie

Hotel spełnił wszystkie moje wymagania. Lokalizacja była idealna, co prawda nie nad samym morzem. Czego wymagać za taką cenę. Wybieram wycieczki autokarowe z funclub z uwagi na cudowną flotę autokarów, jakim bym nie jechała zawsze jest wygodnie. Lubie oprzeć się o szybę autokaru i podziwiać godzinami przepiękne widoki. Załoga zawsze sprawia, że czuje się bezpiecznie. Pani rezydentka jest niesamowitą osobą z ogromną wiedzą. Zaraża swoim entuzjazmem i miłością do Hiszpanii. Zawsze można było liczyć na sugestie dotyczące hiszpańskich specjałów. Rady dotyczące zwiedzania okolicy trafione idealnie. Nigdy bym tyle nie zobaczyła, gdyby nie jej wskazówki. Bardzo lubię plażować i fajnie było uzyskać informację na temat bardziej kameralnych plaż z dala od tłumów. Polecam i zawsze będę polecać funclub osobą, które nie chcą przepłacać i chcą poczuć się jak dopieszczony klient biura podróży. Na wakacje z funclub`em udałam się nie po raz pierwszy. Dłuższe i krótsze weekendy, to świetny wybór, aby zwiedzić najpiękniejsze stolice i miasta europy. Piloci przesympatyczni z ogromną wiedzą. Niestety grupy na które trafiałam często psuły atmosferę i czepiały się najmniejszych szczegółów. Cena w stosunku do wykonanej usługi jest adekwatna, a momentami nawet zaniżona i to ma wpływ na zróżnicowane towarzystwo. Tego roku wybrałam Tossa de mar - beach center, aby wypocząć od zgiełku imprezowego lloret de mar.

Stosunek jakości do ceny

powyżej oczekiwań

Polecamy ten hotel dla rodzin z dziećmi, szukającym spokoju, nastawionym na zwiedzanie, szukającym rozrywek, młodym i aktywnym, nowożeńcom, niewymagającym, oszczędnym.

8-12 dni , wyżywnienie - all inclusive (ALL), pokój - pokój standardowy, organizator - Funclub, rodzaj wyjazdu - wypoczynek

#7 „Słabiutko!”

Paweł (wrzesień 2019)
3.3
Średni
 • 3.0 Hotel
  • 3.0Wygląd
  • 3.0Stan
  • 3.0Czystość
  • 3.0Atmosfera
 • 4.0 Położenie i okolica
  • 4.0Atrakcyjność
  • 4.0Lokal
  • 4.0Atrakcje
  • 4.0Komunikacja
 • 2.5 Pokój
  • 2.5Wyposażenie
  • 2.5Wielkość
  • 2.5Czystość
  • 2.5Łazienka
 • 4.0 Gastronomia
  • 4.0Smak
  • 4.0Urozmaicenie
  • 4.0Czystość
  • 4.0Obsługa
 • 3.5 Wrażenia
  • 3.5Stosunek cena/jakość
  • 3.5Zadowolenie
 • 3.0 Sport i rozrywka
  • 3.0Basen
  • 3.0Plaża
  • 3.0Rozrywka
  • 3.0Udogodnienia

Zalety

 • Obsługa - rzeczywiście bardzo miła i uczynna;
 • Blisko do plaży i starego miasta;

Uzasadnienie

Ii połowa września, temperatury w okolicach 30 st. , budynek nagrzany a klimatyzacja w pokoju jakby jej nie było (umieszczenie klimy nad drzwiami do pokoju powoduje, że chłodzone są drzwi a nie pokój). Efekt? W nocy chłodniej na ulicy niż w pokoju mimo włączonej klimatyzacji. O 23. 00 wszystko zamknięte, światła pogaszone. Jedyne miejsce w hotelu - poza pokojem - gdzie można usiąść, to recepcja. "restauracja" hotelowa na zdjęciu ok, ale w rzeczywistości... podejrzewam, że lepsze warunki były w kantynie w pewnym bunkrze pod koniec walk o berlin w '45. Oczywiście klima nie działała, więc zaduch. I jeszcze wiele drobnych, ale wkurzających rzeczy.

Stosunek jakości do ceny

taki sobie

#6 „Piękny i urzekający”

Anita (lipiec 2017)
5.7
Fantastyczny
 • 6.0 Hotel
  • 6.0Wygląd
  • 6.0Stan
  • 6.0Czystość
  • 6.0Atmosfera
 • 6.0 Położenie i okolica
  • 6.0Atrakcyjność
  • 6.0Lokal
  • 6.0Atrakcje
  • 6.0Komunikacja
 • 5.2 Pokój
  • 5.0Wyposażenie
  • 5.0Wielkość
  • 5.0Czystość
  • 6.0Łazienka
 • 6.0 Gastronomia
  • 6.0Smak
  • 6.0Urozmaicenie
  • 6.0Czystość
  • 6.0Obsługa
 • 6.0 Wrażenia
  • 6.0Stosunek cena/jakość
  • 6.0Zadowolenie
 • 5.0 Sport i rozrywka
  • 4.0Basen
  • 6.0Plaża
  • 5.0Rozrywka
  • 5.0Udogodnienia

Uzasadnienie

Świetna obsługa, nastawiona na gości. To moje drugie wczasy w tym hotelu, oczywiście nie ostatnie.

Stosunek jakości do ceny

rewelacyjny

Polecamy ten hotel dla rodzin z dziećmi, szukającym spokoju, nastawionym na zwiedzanie.

8-12 dni , wyżywnienie - all inclusive (ALL), pokój - pokój standardowy, organizator - Funclub, rodzaj wyjazdu - wypoczynek

#5 „Polecam”

Tomek Kubik (lipiec 2017)
5.5
Znakomity
 • 6.0 Hotel
  • 6.0Wygląd
  • 6.0Stan
  • 6.0Czystość
  • 6.0Atmosfera
 • 6.0 Położenie i okolica
  • 6.0Atrakcyjność
  • 6.0Lokal
  • 6.0Atrakcje
  • 6.0Komunikacja
 • 5.0 Pokój
  • 5.0Wyposażenie
  • 5.0Wielkość
  • 5.0Czystość
  • 5.0Łazienka
 • 6.0 Gastronomia
  • 6.0Smak
  • 6.0Urozmaicenie
  • 6.0Czystość
  • 6.0Obsługa
 • 6.0 Wrażenia
  • 6.0Stosunek cena/jakość
  • 6.0Zadowolenie
 • 4.0 Sport i rozrywka
  • 4.0Basen
  • 4.0Plaża
  • 4.0Rozrywka
  • 4.0Udogodnienia

Hotel

Super hotel, pokoje bardzo czyste. Obsługa uprzejma, pyszne jedzenie, nie można się przyczepić do all inclusive. Na jedno urządzenie trzeba zapłacić 20 euro tygodniowo za internet, zasięg nie wszędzie łapie, jest to duży minus.

Pokoje

Pokój duży, czysty. Sprzątanie odbywa się codziennie, ogólny stan jest bardzo dobry.

Gastronomia

Jedzenia jest dużo i jest bardzo smaczne. Przewaga to ryby i owoce morza, do posiłku jest sporo owoców. Kuchnia przez cały tydzień jest rozmaita, dla każdego odpowiednia.

Sport

Mały basen, codziennie odbywają się jakieś animacje.

Położenie

Miejsce jest bardzo ładne, hotel jest położony około 150 m od plaży. Wokół wiele sklepów i barów, wszystko blisko.

Porady

Obsługa, restauracja, bar, wszystko w porządku, bez zarzutów. Czyste pokoje, godziny posiłków przestrzegane. W hotelu pomogli nam przy wypożyczeniu auta. Ogólnie wszystko jest w porządku.

Stosunek jakości do ceny

rewelacyjny

Polecamy ten hotel niewymagającym.

1 tydzień , pokój - pokój standardowy

#4 „Miłe zaskoczenie - pobyt na szóstke z plusem.”

Bożena (czerwiec 2017)
5.9
Fantastyczny
 • 6.0 Hotel
  • 6.0Wygląd
  • 6.0Stan
  • 6.0Czystość
  • 6.0Atmosfera
 • 5.7 Położenie i okolica
  • 6.0Atrakcyjność
  • 6.0Lokal
  • 5.0Atrakcje
  • 6.0Komunikacja
 • 6.0 Pokój
  • 6.0Wyposażenie
  • 6.0Wielkość
  • 6.0Czystość
  • 6.0Łazienka
 • 6.0 Gastronomia
  • 6.0Smak
  • 6.0Urozmaicenie
  • 6.0Czystość
  • 6.0Obsługa
 • 6.0 Wrażenia
  • 6.0Stosunek cena/jakość
  • 6.0Zadowolenie
 • 5.7 Sport i rozrywka
  • 6.0Basen
  • 5.0Plaża
  • 6.0Rozrywka
  • 6.0Udogodnienia

Uzasadnienie

Dla mnie ,męża i córki rewelacja ,gdyby w Polsce były większe wynagrodzenia za pracę wracała bym do Tossa Beach w każde wakacje. Obsługa,hotel i wyżywienie dla Nas super , polecam :) Wyżywienie nie do przejedzenia - świetne - pod dostatkiem włącznie z napojami , deserami , itp. itd.Super miła obsługa,piękna miejscowość ,urokliwe widoki.Jestesmy bardzo i to bardzo zadowoleni.Polecam!

Hotel

Jedyna wada to płatny internet - darmowego 15 minut , dwa razy przez 7 dni

Stosunek jakości do ceny

rewelacyjny

Polecamy ten hotel dla rodzin z dziećmi, szukającym spokoju, nastawionym na zwiedzanie, nowożeńcom, niewymagającym, oszczędnym.

1 tydzień , wyżywnienie - all inclusive (ALL), pokój - pokój rodzinny, organizator - inny, rodzaj wyjazdu - wypoczynek

#3 „Polecam”

olek (październik 2016)
4.8
Dobry
 • 5.3 Hotel
  • 5.0Wygląd
  • 5.0Stan
  • 5.0Czystość
  • 6.0Atmosfera
 • 5.8 Położenie i okolica
  • 6.0Atrakcyjność
  • 6.0Lokal
  • 5.0Atrakcje
  • 6.0Komunikacja
 • 4.8 Pokój
  • 4.0Wyposażenie
  • 5.0Wielkość
  • 6.0Czystość
  • 4.0Łazienka
 • 5.0 Gastronomia
  • 4.0Smak
  • 6.0Urozmaicenie
  • 6.0Czystość
  • 4.0Obsługa
 • 5.0 Wrażenia
  • 5.0Stosunek cena/jakość
  • 5.0Zadowolenie
 • 3.5 Sport i rozrywka
  • 4.0Basen
  • 4.0Plaża
  • 2.0Rozrywka
  • 4.0Udogodnienia

Uzasadnienie

Wakacje spędzałam w październiku z chłopakiem. Lokalizacja super - 0,5 km do plaży, zaraz obok supermarket. Pokój w okazyjnej cenie. Rzadko korzystaliśmy ze śniadań, bo były za wcześnie (7:30-9:30). Od 10:30 dostępne były już przekąski w barze. Obiady o 13:00. Serwowano m.in. hiszpańskie dania. Jedzenie było różnorodne, brakowało tylko aioli. Hotel w porządku dla niezbyt wymagających osób. Pokój sprzątano codziennie. Był on wyposażony w niewielką lodówkę (wynajem za depozyt, tak jak i w przypadku pilota telewizyjnego). Pracownicy byli bardzo życzliwi. Świetnie się bawiliśmy. Jedynym minusem był brak stolika na balkonie. W hotelu przebywali goście w różnym wieku. W pięć minut można dojść do przystanku autobusowego, z którego można dojechać do Barcelony (70 minut, 21 euro) czy Blanes (30 minut, 5,5 euro). Szczególnie polecamy wizytę w ogrodzie botanicznym w Blanes, można tam podziwiać cudowny widok na miasto.

Stosunek jakości do ceny

powyżej oczekiwań

Polecamy ten hotel niewymagającym, oszczędnym.

1 tydzień , pokój - pokój standardowy

#2 „Udane wakacje”

barbara (maj 2015)
5.0
Bardzo dobry
 • 5.0 Hotel
  • 4.0Wygląd
  • 5.0Stan
  • 5.0Czystość
  • 6.0Atmosfera
 • 5.0 Położenie i okolica
  • 5.0Atrakcyjność
  • 5.0Lokal
  • ---Atrakcje
  • 5.0Komunikacja
 • 5.0 Pokój
  • 5.0Wyposażenie
  • 5.0Wielkość
  • 5.0Czystość
  • 5.0Łazienka
 • 5.0 Gastronomia
  • 5.0Smak
  • 5.0Urozmaicenie
  • 5.0Czystość
  • 5.0Obsługa
 • 5.0 Wrażenia
  • 5.0Stosunek cena/jakość
  • 5.0Zadowolenie
 • 5.0 Sport i rozrywka
  • 5.0Basen
  • 5.0Plaża
  • ---Rozrywka
  • 5.0Udogodnienia

Uzasadnienie

Jestem bardzo zadowolona, poleciłam już swoim znajomym. Również miejscowość godna polecenia .

Stosunek jakości do ceny

powyżej oczekiwań

Polecamy ten hotel dla rodzin z dziećmi, młodym i aktywnym, niewymagającym.

2 tygodnie , wyżywnienie - all inclusive (ALL), pokój - pokój standardowy, organizator - Funclub, rodzaj wyjazdu - wypoczynek

#1 „Bardzo dobra lokalizacja”

Agnieszka (maj 2011)
4.4
Dobry
 • 5.0 Hotel
  • 5.0Wygląd
  • 5.0Stan
  • 5.0Czystość
  • 5.0Atmosfera
 • 5.0 Położenie i okolica
  • 5.0Atrakcyjność
  • 5.0Lokal
  • 5.0Atrakcje
  • 5.0Komunikacja
 • 4.2 Pokój
  • 5.0Wyposażenie
  • 3.0Wielkość
  • 5.0Czystość
  • 4.0Łazienka
 • 4.0 Gastronomia
  • 4.0Smak
  • 4.0Urozmaicenie
  • 4.0Czystość
  • 4.0Obsługa
 • 4.0 Wrażenia
  • 4.0Stosunek cena/jakość
  • 4.0Zadowolenie
 • 4.0 Sport i rozrywka
  • 4.0Basen
  • 4.0Plaża
  • 4.0Rozrywka
  • 4.0Udogodnienia

Uzasadnienie

Hotel o dosyć dobrym standardzie, niedawno przeszedł remont, więc jest w dobrym stanie technicznym. Oczywiście swoimi rozmiarami nie powala, pokoje i łazienki nieduże. Jest balkon z krzesełkami i stolikiem. Wszystko pachnie jeszcze nowością. Jedzonko bardzo dobre, HB niestety może nam nie wystarczyć, ale w okolicy jest całe mnóstwo miejsc gdzie można smacznie zjeść. W pobliżu bardzo dużo sklepów, więc nie ma mowy o nudzie. Do plaży bliziutko, 5 min i jesteśmy. Warto wybrać się w rejs stateczkiem do LLoret de Mar (płynie się ok 40min). Ogólnie Tossie jest ślicznie i malowniczo, walory widokowe niezapomniane!

Stosunek jakości do ceny

adekwatny

Polecamy ten hotel nastawionym na zwiedzanie, szukającym rozrywek, młodym i aktywnym.

1 tydzień , wyżywnienie - śniadania i obiadokolacje (HB), pokój - pokój standardowy, organizator - Funclub, rodzaj wyjazdu - wypoczynek

Ocena hotelu zdaniem klientów Holidaycheck

100%
4.3 / 6
3 opinie
 • Hotel
  4.3
 • Serwis
  5.3
 • Jedzenie
  3.3
 • Pokój
  4.3
 • Położenie
  5.3
 • Sport
  4.7

Pogoda w Tossa de Mar

Prognozowana pogoda w Tossa de Mar

13.09.2019 (piątek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 7 km/h
14.09.2019 (sobota)
Słonecznie
27° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 11 km/h
15.09.2019 (niedziela)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 12 km/h
16.09.2019 (poniedziałek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 12 km/h
17.09.2019 (wtorek)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 11 km/h
18.09.2019 (środa)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 19 km/h
19.09.2019 (czwartek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 9 km/h
20.09.2019 (piątek)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 8 km/h
21.09.2019 (sobota)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 11 km/h
22.09.2019 (niedziela)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 14 km/h
23.09.2019 (poniedziałek)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 15 km/h
24.09.2019 (wtorek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 15 km/h
25.09.2019 (środa)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 12 km/h
26.09.2019 (czwartek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 14 km/h
27.09.2019 (piątek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień wylotu
28.09.2019 (sobota)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 15 km/h
Dzień 1
29.09.2019 (niedziela)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 2
30.09.2019 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
24° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 11 km/h
Dzień 3
01.10.2019 (wtorek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 10 km/h
Dzień 4
02.10.2019 (środa)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 9 km/h
03.10.2019 (czwartek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 12 km/h
04.10.2019 (piątek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 13 km/h
05.10.2019 (sobota)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 11 km/h
06.10.2019 (niedziela)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 12 km/h
07.10.2019 (poniedziałek)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 15 km/h
08.10.2019 (wtorek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 13 km/h
09.10.2019 (środa)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 13 km/h
10.10.2019 (czwartek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 12 km/h
11.10.2019 (piątek)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 10 km/h
12.10.2019 (sobota)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 16 km/h
13.10.2019 (niedziela)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 16 km/h
14.10.2019 (poniedziałek)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
16° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 16 km/h
15.10.2019 (wtorek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
16° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 15 km/h
16.10.2019 (środa)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 11 km/h
17.10.2019 (czwartek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 11 km/h
18.10.2019 (piątek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
16° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 18 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Tossa de Mar

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
14 15 17 18 22 25 28 29 26 22 17 14
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
14 °
15 °
17 °
18 °
22 °
25 °
28 °
29 °
26 °
22 °
17 °
14 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
5 6 8 10 13 17 20 21 17 14 9 6
Temperatura w nocy (°C)
5 °
6 °
8 °
10 °
13 °
17 °
20 °
21 °
17 °
14 °
9 °
6 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 22
 • 21
 • 23
 • 20
 • 21
 • 23
 • 26
 • 22
 • 20
 • 20
 • 20
 • 21
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 22
 • 21
 • 23
 • 20
 • 21
 • 23
 • 26
 • 22
 • 20
 • 20
 • 20
 • 21
Średnie
opady (mm)
 • 47
 • 23
 • 55
 • 42
 • 49
 • 29
 • 27
 • 65
 • 78
 • 85
 • 59
 • 46
Średnieopady (mm)
 • 47
 • 23
 • 55
 • 42
 • 49
 • 29
 • 27
 • 65
 • 78
 • 85
 • 59
 • 46
Ilość dni
deszczowych
 • 9
 • 7
 • 8
 • 10
 • 10
 • 7
 • 5
 • 9
 • 10
 • 11
 • 10
 • 10
Ilość dnideszczowych
 • 9
 • 7
 • 8
 • 10
 • 10
 • 7
 • 5
 • 9
 • 10
 • 11
 • 10
 • 10