Hotel Cleopatre

   
Kategoria Region Skrócony opis
POłOżENIE: ok. 200 m od piaszczystej plaży, ok. 2 km od malowniczego Portu El Kantaoui oraz ok. 5 km od centrum Sousse i ok. 20 km od lotniska w Monastirze. WYPOSAżENIE HOTELU: restauracja główna, bar w lobby (Wi-Fi gratis) oraz kącik telewizyjny. Sejfy w recepcji - płatne. WYPOSAżENIE POKOJU: 100 pokoi z klimatyzacją (czynna od 15.06 do 15.09), łazienką, telefonem i balkonem. Możliwość wynajęcia telewizora za dodatkową opłatą. ROZRYWKA I SPORT: mały basen odkryty oraz sporty wodne na plaży (płatne). Leżaki, parasole i materace przy basenie oraz na plaży dodatkowo płatne. WYżYWIENIE: HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Położenie
Około 200 m od piaszczystej plaży, przy głównej ulicy łączącej Sousse z Port El Kantaoui, 2 km od malowniczego Portu El Kantaoui oraz 5 km od centrum Sousse, ok 20 km od lotniska w Monastirze.
Wyposażenie hotelu
Restauracja główna, bar lounge ( WIFI gratis ), kącik telewizyjny, recepcja z płatnym sejfem.
Wyposażenie pokoju
100 pokoi, klimatyzowanych (15.06 – 15.09), z łazienką, WC, telefonem, z balkonem. Możliwość wynajęcia TV-za dodatkową opłatą. W ofercie pokoje 2-osobowe z możliwością 1 dostawki, z widokiem na ląd.
Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Nasza opinia
Przytulny, skromny hotel o ładnych pokojach. Korzystne położenie między Port El Kantaoui a centrum Sousse sprzyja zwiedzaniu i wielu możliwościom spędzania wolnego czasu.
Rozrywka i sport
Mały basen odkryty. Sporty wodne na plaży – dodatkowo płatne. Leżaki, parasole i materace przy basenie i na plaży dodatkowo płatne.
Wycieczki_fakultatywne
Safari 2 dni Wspaniała okazja aby poznać największe atrakcje południa Tunezji: amfiteatr rzymski w El Jem, berberyjskie miasteczko w Matmacie, oazy saharyjskie, słone jezioro Chott El Jerid, oazy górskie – Chebika i Tamerza, święte miasto Kairouan. Imprezy fakultatywne: przejażdżka na wielbłądach, wizyta w oazie, trasa pustynna Ong Jemel. Tunis – Kartagina - Sidi Bou Said Zwiedzanie stolicy Tunezji: starej dzielnicy arabskiej – Mediny, ruin starożytnej Kartaginy, a dla wytchnienia, spacer po malowniczym Sidi Bou Said. Obiad w cenie wycieczki. Śladami Rzymian Wyprawa ‘’Śladami Rzymian‘’ w głąb lądu. Zwiedzanie Świątyni Wód w miejscowości Zaghouan, starożytnego miasta Dougga z antycznym teatrem, Kapitolem, willami oraz ruin w Tuburbo Majus. Obiad w cenie wycieczki. Kairouan - El Jem Wizyta w ‘’świętym mieście’’ islamu – Kairouanie: zwiedzanie Wielkiego Meczetu Okba Ibn Nafaa, Basenów Aglabitow oraz wizyta w manufakturze dywanów. Następnie przejazd do El Jem – dawnego rzymskiego miasta Thysdrus. Wizyta w Amfiteatrze rzymskim. Obiad w cenie wycieczki. Medina Alzahra Tradycyjna kolacja tunezyjska ze spektaklem i pokazami grup folklorystycznych, a następnie fantastyczny spektakl Światło i dĽwięk, odbywający się na 3 – hektarowej scenie, z udziałem setki aktorów, jeĽdĽców odgrywających sceny historyczne. Pierwszy tego typu pokaz w Tunezji! Friguia Park Sympatyczna wycieczka dla każdego klienta. Zwiedzanie Friguia Park – ogrodu zoologicznego z wieloma gatunkami egzotycznych zwierząt, a przede wszystkim zwierząt żyjących w Afryce. Następnie kolacja z afrykańskim show z elementami folkloru tunezyjskiego. Napoje wraz z winem wliczone w cenę. Rejs statkiem Rejs statkiem pirackim wzdłuż wybrzeża. W trakcie rejsu lekki posiłek, kąpiel na otwartym morzu i prawdziwa zabawa! Karawana Nie jedziesz z nami na Saharę? Również na miejscu możesz spróbować przejażdżki na słynnym ‘’ okręcie pustyni’’, czyli jednogarbnym wielbłądzie – dromaderze.
Wydarzenia_kulturalne
W Tunezji odbywa się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych oraz festiwali, w tym również o charakterze międzynarodowym. Kilka propozycji poniżej: - Międzynarodowy Festiwal Carthage - stworzony jako festiwal muzyki arabskiej, rozszerzył swój profil o muzykę międzynarodową. Odbywa się na przełomie lipca i sierpnia w antycznym teatrze w Kartaginie. - Międzynarodowy Festiwal Kultury w Hammamecie - proponuje różne formy ekspresji artystycznej, od koncertów muzycznych, teatru aż po teatr muzyczny i taniec współczesny. Odbywa się na przełomie lipca i sierpnia w amfiteatrze sąsiadującym z Centrum Kulturalnym w Hammamecie. - Międzynarodowy Festiwal Muzyki Symfonicznej El Jem - wydarzenie kulturalne o międzynarodowym wymiarze, przyciąga melomanów nie tylko z Tunezji. Gości w autentycznym rzymskim amfiteatrze, w miesiącach lipcu i sierpniu. - Festiwal Saharyjski w Douz - festiwal odbywa się pod koniec grudnia. Przyciąga tysiące gości z Tunezji oraz innych państw Maghrebu. W programie: walki oraz wyścigi dromaderów, prezentacja tradycyjnych ceremonii beduińskich, pieśni oraz tańce.

Udogodnienia hotelu Cleopatre:

  • Klimatyzacja
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Animacje dla dorosłych
  • Basen odkryty
  • Kurorty nadmorskie
  • Nurkowanie
  • Sport
  • Sporty wodne
  • Żeglarstwo

Dane GPS hotelu Cleopatre:

N 35º 53' 15.6112"
E 10º 35' 48.5825"

Tunezja - hotele, okolice i regiony
Sprawdź popularne miejsca na wypoczynek lub zwiedzanie w Tunezji, takie jak Helya Beach & Spa, Iberostar Mehari, Primasol el Mehdi, Caribbean World Mahdia. Inne ciekawe miejsca wyjazdu to np. Hammamet - Bahia Beach, Sousse - Cesar Palace (Sousse), Tabarka - Iberostar Tabarka Beach oraz Zarzis - Vincci Eden Star
Hotel:
3.0   | rozwiń    
Hotel:
Wygląd3.0
 
Stan3.0
 
Czystość3.0
 
Atmosfera3.0
 
 
 
Pokoje:
3.0   | rozwiń    
Pokoje:
Wyposażenie3.0
 
Wielkość3.0
 
Czystość3.0
 
Łazienka3.0
 
 
 
Gastronomia:
3.0   | rozwiń    
Gastronomia:
Smak3.0
 
Urozmaicenie3.0
 
Czystość3.0
 
Obsługa3.0
 
 
 
Infrastruktura:
3.0   | rozwiń    
Infrastruktura:
Basen3.0
 
Plaża3.0
 
Rozrywka3.0
 
Udogodnienia3.0
 
 
 
Położenie:
3.0   | rozwiń    
Położenie:
Atrakcyjność3.0
 
Lokale3.0
 
Atrakcje3.0
 
Komunikacja3.0
 
 
 
Wrażenie:
5.0   | rozwiń    
Wrażenie:
Stosunek cena/jakość5.0
 
Zadowolenie5.0
 
 
 
Ocena ogólna:
3.2/6
 
(1 opinii)
 
Rekomendacja:
100% oceniających poleca Cleopatre
 
Ranking:
nr 22 / 42 w Sousse, nr 162 / 358 w Tunezji
 
 
 
Polecany
3.2/6
 
 
Hotel:
3.0      
 
Wygląd3.0
 
Stan3.0
 
Czystość3.0
 
Atmosfera3.0
 
 
 
 
 
Pokoje:
3.0      
 
Wyposażenie3.0
 
Wielkość3.0
 
Czystość3.0
 
Łazienka3.0
 
 
 
 
 
Gastronomia:
3.0      
 
Smak3.0
 
Urozmaicenie3.0
 
Czystość3.0
 
Obsługa3.0
 
 
 
 
 
Infrastruktura:
3.0      
 
Basen3.0
 
Plaża3.0
 
Rozrywka3.0
 
Udogodnienia3.0
 
 
 
 
 
Położenie:
3.0      
 
Atrakcyjność3.0
 
Lokale3.0
 
Atrakcje3.0
 
Komunikacja3.0
 
 
 
 
 
Wrażenie:
5.0      
 
Stosunek cena/jakość5.0
 
Zadowolenie5.0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Masz pytania o Hotel Cleopatre? Zadzwoń lub napisz!
801 00 31 21  do 0,35 zł z VAT lub 22 451 00 00 dla telefonów komórkowych 
Poniedziałek - Piątek 09:00-19:00
Sobota 10:00-14:00
Szukasz oferty? Zadzwoń do nas 801 00 31 21 lub 22 451 00 00