Hotel Sunshine Marine Lodge 

Zanzibar Matemwe

Kliknij aby aktywować
Hotel Sunshine Marine Lodge
Zdjecie: 1 z 18
Mapa

Opis hotelu Sunshine Marine Lodge

Kliknij aby aktywować
Kategoria

Regio

Matemwe, Zanziba

Położenie

Hotel położony w miejscowości Matemwe na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy, usytuowany na klifie z bezpośrednim dostępem do Oceanu w pobliżu plaży Muyuni Beach ok 600 m. od hotelu. Plaża Muyuni jest jedną z ostatnich nie zagospodarowanych plaż na wyspie. Z hotelu rozpościera się piękny widok na Ocean i na wyspę Mnemba. Idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w kameralnej atmosferze, hotel dla par, wielbicieli przyrody oraz dla pasjonatów nurkowania ze względu na Rafy wokół wyspy Mnemba, jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na wyspie.

Wyposażenie hotelu

Hotel posiada restauracje, bar, trzy baseny, w pełni profesjonalną bazę nurkową.

Zakwaterowanie

Pokoje Sunshine Suites rozmieszczone są w 3 bungalowach otoczonych tropikalnym ogrodem, usytuowane na wzgórzu o lekkim nachyleniu. W kązdym budynku znajdują się 4 pokoje, 2 na dole i 2 na górze. Z pokoi można ujrzeć Ocena. W pokoju znajduje się komfortowe podwójne łóżko lub łóżka typu twin. Możliwość maks. jednej dostawki. Dodatkowo moskitiera, łazienka z prysznicem i WC, sejf, kamienna ława z poduszkami, przestronny balkon lub weranda. Pokoje nie posiadają klimatyzacji ze względu na dbałość o środowisko naturalne. Hotel został specjalnie zaprojektowany aby funkcje klimatyzacji pełniła morska bryza.

Centrum nurkowe

Dive Point Zanzibar to licencjonowane centrum nurkowe PADI, znajdujące się na terenie hotelu. Centrum prowadzone jest przez Polaka, klienci z Polski mogą liczyć na obsługę w języku polskim

Wyżywienie

Śniadania, istnieje możliwość wykupienia opcji dwóch posiłków; drugi posiłek a la carte, przystawka, danie główne i deser. Napoje dodatkowo płatne.

Program imprezy Dzień 1

Wylot do Zanziba

Dzień 2

Przylot do Zanzibar i transfer z lotniska do Hotelu

2-
Dzień 8

Pobyt w Hotelu / zanziba

Dzień 8

Transfer z Hotelu na lotnisko w Zanzibar i wylot do kraju

Dzień 9

Przylot do kraju.
Możliwość przedłużenia pobytu na dowolną ilość dni.

Cena obejmuje

- przelot liniami rejsowymi, - zakwaterowanie w Hotelu, - transfer na trasie lotnisko-hotel-lotnisko, - wyżywienie - opłaty lotniskowe i wszystkie podatki, - opiekę przedstawiciela kontrahenta anglojęzycznego lub niemieckojęzycznego, - obowiązkowego ubezpieczenia KL, NW, bagaż, 12, - pln / dzień / osoba (AXA).

Cena nie obejmuje

- kosztów wymaganych wiz, - wydatków osobistych, - napiwków, - wycieczek fakultatywnych.

Uwaga - koniecznie przeczytaj * informacje praktyczne

- Elektryczność - 220 - 240 V gniazdka kwadratowe z trzema bolcami, potrzebne adaptery.
- Polski turysta musi posiadać wizę wjazdową, wizę wykupuje się na lotnisku na Zanzibarze, jej koszt to ok. 50 USD/os.
- Strefa czasowa - +2 h w stosunku do czasu polskiego, w przypadku czasu letniego +1h
- Języki urzędowe - suahili i angielski
- Waluta - shilling tanzański - warto zabrać ze sobą dolary USD, akceptowane banknoty wydane po 2005r.
- Zalecane jest używanie wody przegotowanej, także do mycia zębów. Butelkowana woda stołowa jest łatwo dostępna. Inne napoje należy kupować wyłącznie butelkowane lub w puszkach. Nie należy pić soków oferowanych w podrzędnych restauracjach czy przez ulicznych sprzedawców, jeść surowych warzyw i nie mytych owoców.
- Zalecamy zabranie gotówki, wiekszosć punktów usługowych przyjmuje również dolary amerykanskie. Euro nie jest popularne. Na wyspie są zaledwie dwa bankomaty.
- przy wylocie należy uiścić podatek wylotowy 25 USD/os.
- wymagane jest szczepienie przeciwko żółtej febrze. Na lotnisku należy okazać żółtą książeczkę szczepień.

*uwaga !

Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 24 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). Bez wniesionych opłat nie będzie możliwe potwierdzenie imprezy. W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty.

* cena przelotu

Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku braku dostępności tej taryfy cena zostanie skalkulowana ponownie. Gdy Klient nie zdecyduje się na dopłatę do potwierdzonej taryfy w wyższej cenie, rezerwacja zostanie anulowana bez kosztowo.UWAGA ! Na wyloty w okresie Swiat Bozego Narodzenia, Nowego Roku, Swiat Wielkanocnych oraz "wysokiego sezonu" obowiazuje doplata do biletu
lotniczego według taryf danej lini lotniczej.

* warunki przewozu

Każdy uczestnik wyjazdu ma obowiązek zapoznać się z warunkami podróży i przewozu danego przewoźnika. Dotyczy to w szczególności kobiet w ciąży, osób podróżujących z gipsem, osób z niestandardowym bagażem.

* anulacje, zmiany biletu

Przy anulacji, zmianach biletów obowiązują ogólne warunki przewozu przewoźnika. Cena biletu w bezzwrotnych, promocyjnych taryfach są wykluczone ze zwrotu wg. kosztów rezygnacji z imprezy organizowanej przez Orka Travel Sp. z o.o.

* przelo

Cena przelotu przyjęta do kalkulacji wynosi 3600 zł. Przeloty organizowane są liniami rejsowymi, minimalnie z 1 przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych, więc dla każdego Klienta bilet wyszukiwany jest indywidualnie. Rozkład lotów, miejsca przesiadek i linie lotnicze, znane są dopiero po wyszukaniu lotu. Uwzględniamy wszelkie niestandardowe życzenia Klientów dotyczące podróży. Bierzemy pod uwagę preferencje Klienta dotyczące miejsca wylotu, ilości przesiadek, wykluczenia z propozycji np. danych linii lotniczych lub bierzemy do kalkulacji konkretną linię, którą Klient chce podróżować). Zaznaczamy, że mają one wpływ na kształtowanie się ceny za przelot.

* szczepienia

Obowiązkowe jest szczepienie na żółtą febrę, na lotnisku wymagana jest żółta książeczka z potwierdzeniem szczepienia na żółta febrę. Zdecydowanie zalecana jest profilaktyka przeciwmalaryczna (przed przyjazdem, w trakcie pobytu oraz po powrocie). Wskazane jest spanie pod moskitierą, używanie repelentów przeciw komarom oraz unikanie przebywania na otwartej przestrzeni po zmroku. Dodatkowo zalecane są szczepienia przeciwko; żółtaczce typu Ai B, błonnicy, tężcowi, i polio.

* rezyde

Impreza bez opieki polskojęzycznego opiekuna i rezydenta, na miejscu jest anglojęzyczny lub niemieckojęzyczny przedstawiciel lokalnego biura kontrahenta.

* wiza

Obywatele polscy udający się na Zanzibar muszą mieć wizę turystyczną, którą można uzyskać bezpośrednio po przylocie na lotnisku międzynarodowym w Zanzibar, cena wizy turystycznej ważnej 30 dni wynosi ok 50 USD, okres ważności paszportu nie może być krótszy niż 6 miesięcy od daty planowanego powrotu.

* placówki dyplomatyczne

Polskie placówki dyplomatyczne Ambasada RP w Dar es Salaam 63, Aly Khan Road, Dar es Salaam, Tanzania tel.: (00-255 22) 211 52 71 fax: (00-255 22) 211 58 12 e-mail: polamb@wingrouptz.co

Udogodnienia hotelu Sunshine Marine Lodge*:
 • Kurorty nadmorskie
 • Oferty egzotyczne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dane teleadresowe:

Adres: Muyuni,, Zanzibar, Tanzania
Telefon: +255 778 992 493,
Email: info@marinelodgezanzibar.com

Dane GPS hotelu Sunshine Marine Lodge:

S 5º 49' 14.513"
E 39º 21' 29.1289"

Prosimy o zapoznanie się z opisem hotelu przedstawionym przez Organizatora wybranej oferty. Opis hoteli przedstawiony przez Fostertravel.pl jest jedynie poglądowy i nie stanowi elementu oferty Touroperatora.
Polecamy inne hotele w Matemwe (Zanzibar)

Opinie o Sunshine Marine Lodge

Ten hotel nie został jeszcze przez nikogo polecony

 • --- Hotel
  • ---Wygląd
  • ---Stan
  • ---Czystość
  • ---Atmosfera
 • --- Położenie i okolica
  • ---Atrakcyjność
  • ---Lokal
  • ---Atrakcje
  • ---Komunikacja
 • --- Gastronomia
  • ---Smak
  • ---Urozmaicenie
  • ---Czystość
  • ---Obsługa
 • --- Pokój
  • ---Wyposażenie
  • ---Wielkość
  • ---Czystość
  • ---Łazienka
 • --- Wrażenia
  • ---Stosunek cena/jakość
  • ---Zadowolenie
 • --- Sport i rozrywka
  • ---Basen
  • ---Plaża
  • ---Rozrywka
  • ---Udogodnienia