Last minute Złote Piaski

1
Złote Piaski Wybierz kierunek
1
od: 29.09.2020
do: 30.10.2020
1
1
1
2+0
0
dowolne
1
6 - 28 dni
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
wypoczynek
0
dowolny
1
- -
1
- -
FILTR Wybrano 7
FILTR Wybrano 7
Sortuj wg:

Niestety, nie znaleziono ofert spełniających twoje kryteria wyszukiwania.

Spróbuj zmodyfikować filtry.

Złote Piaski – wyjątkowy czarnomorski kurort w dobrej cenie

Nie bez powodu Złote Piaski należą do grona najciekawszych kurortów zachodniego wybrzeża Morza Czarnego. Tutejsza, złocista plaża, malowniczo odcinająca się od zieleni Parku Przyrodniczego Złote Piaski, a także wysoka temperatura, oscylująca w miesiącach letnich wokół 25 st. C, doceniane są przez turystów z całego świata. Dodatkowo, przy nadmorskiej promenadzie, na turystów czekają liczne knajpki i dyskoteki, które oferują szaleństwo do późnych godzin nocnych. Aby w pełni rozkoszować się wakacjami w Złotych Piaskach warto jest poszukać dobrej oferty last minute i, będąc już na miejscu, nie szczędzić pieniędzy na dodatkowe atrakcje.

Tańsze oferty wczasów – gdzie ich szukać?

Tańszych ofert wczasów w opcji last minute można szukać właściwie wszędzie. Nie ma tu żadnej reguły – cenę wczasów mogą obniżyć hotele o różnym standardzie, oferujące różne formuły wypoczynku. Wszystko zależy od obłożenia danego obiektu na określony turnus – jeśli na kilka dni przed jego rozpoczęciem hotel nadal posiada wolne miejsca to, starając się je zapełnić, zazwyczaj znacznie obniża on cenę pobytu. Oczywiście obniżka taka związana jest z jednym wymogiem – na wakacje trzeba się zebrać w ciągu paru zaledwie dni (czasem nawet w trakcie 1-2 dni).    

Bogata infrastruktura hotelowa w Złotych Piaskach oznacza, że pojawia się tu całkiem sporo atrakcyjnych cenowo ofert last minute. Osoby, które chcą wypocząć w hotelu o dobrym standardzie, ale bez większego luksusu, mogą zwrócić uwagę na 3 - gwiazdkowe hotele Perła albo Exotica. Natomiast osoby, które cenią sobie wysoki standard, powinny na przykład regularnie przeglądać oferty wczasów w 4 – gwiazdkowych hotelach Melia Grand Hermitage lub Helios & SPA Resort. Oferty last minute dotyczą różnych formuł wypoczynku, można je zatem znaleźć zarówno w hotelach oferujących samo tylko śniadanie BB (3 – gwiazdkowe hotele Flamingo i Detelina), jak też w hotelach mających w ofercie pełne wyżywienie - HB czy All inclusive (4 – gwiazdkowe hotele Kristal albo Lilia).

Tańszy pobyt to więcej środków na dodatkowe atrakcje

 W Złotych Piaskach trudno jest się nudzić. Przy plaży działają liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego, które oferują turystom szaleństwo na deskach surfingowych, nartach wodnych, łódkach czy też skuterach. Co bardziej odważni turyści mogą ponadto skoczyć na spadochronie. Wiele atrakcji jest również dostępnych dla dzieci, dość powiedzieć, że pod opieką rodziców mogą one na przykład popływać na rowerkach wodnych albo przejechać się na wodnym bananie. Atrakcje sportowe są jednak zazwyczaj dodatkowo płatne (nawet jeśli wypoczywamy z formułą all inclusive), dlatego zaoszczędzone na opcji last minute pieniądze mogą się w tym wypadku bardzo przydać.

Dodatkowe środki można także przeznaczyć na zwiedzanie bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Wypoczywając w Złotych Piaskach koniecznie trzeba na przykład zajrzeć do Warny – miasta położonego ok. 17 km na południe od kurortu. Warna obfituje w zabytki z różnych okresów historycznych – są tam chociażby pozostałości rzymskich domów mieszkalnych, dwóch wczesnochrześcijańskich bazylik oraz ruiny bizantyjskich fortyfikacji. Dla Polaków szczególnie ważnym miejscem jest tu także pomnik – mauzoleum króla Władysława III Warneńczyka, który zginął w Bitwie pod Warną 10 listopada 1444 r.  

Optymalny termin dla last minute Złote Piaski

Najtańsza siedmiodniowa oferta last minute Złote Piaski dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym, samolotem, z opcją ze śniadaniem i obiadokolacją, do Złote Piaski za 999 pln odnotowaliśmy we wrześniu 2019 roku. Pierwotna cena za tą ofertę to 1489 pln.
Najtańszy czternastodniowy last minute Złote Piaski dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym, transport samolotem, z opcją z wyżywieniem all inclusive, do Złote Piaski za 4165 pln odnotowaliśmy w lipcu 2019 roku. Pierwotna cena za tą ofertę to 5453 pln.
Najbardziej atrakcyjne przeceny dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym, samolotem, zaobserwowaliśmy dla ofert:
W roku 2019
Hotel Fiesta (Złote Piaski)
Bułgaria » Złote Piaski
we wrześniu 2019 dla oferty:
30.08.19-06.09.19 (7 dni)
ze śniadaniem
i obiadokolacją
1489zł 999
cena spadła o 33%
Hotel Perla - Złote Piaski
Bułgaria » Złote Piaski
we wrześniu 2019 dla oferty:
27.08.19-03.09.19 (7 dni)
z wyżywieniem
all inclusive
2038zł 1448
cena spadła o 29%
Hotel Sentido Golden Star
Bułgaria » Złote Piaski
w sierpniu 2019 dla oferty:
20.09.19-27.09.19 (7 dni)
z wyżywieniem
all inclusive
3122zł 2282
cena spadła o 27%
Hotel smartline Arena
Bułgaria » Złote Piaski
w lipcu 2019 dla oferty:
20.08.19-27.08.19 (14 dni)
z wyżywieniem
all inclusive
5453zł 4165
cena spadła o 24%

Archiwalne ceny ofert

Oferty 3 gwiazdkowe 7 dni 14 dni

Oferty 4 gwiazdkowe 7 dni 14 dni

Oferty 5 gwiazdkowe 7 dni 14 dni

Wykres przedstawia najniższe archiwalne ceny wycieczek lotniczych Złote Piaski jakie zarejestrowaliśmy w kategorii "last minute" dla 7 dniowego pobytu (pokój dwuosobowy). Najniższa cena była w kwietniu 2019, wynosiła 634 zł za osobę, zawierała śniadania i dotyczyła wyjazdu w maju do hotelu 3 gwiazdkowego. Najwyższa cena była w sierpniu, żaden z touroperatorów nie oferował wycieczek tańszych niż 2736 zł /os. do hotelu 5 gwiazdkowego ze śniadaniem i obiadokolacją (wyjazd nastąpił w sierpniu).

Dla opcji 14 dniowej najtańsza oferta Złote Piaski w tej kategorii była zarejestrowana w kwietniu 2019, dotyczyła wyjazdu do hotelu 3 gwiazdkowego w maju i kosztowała 844 zł /os. Najmniej korzystnym momentem zakupu wycieczki był sierpień 2019. W tym okresie koszt wycieczki na wyjazd do hotelu z 5 gwiazdkami w opcji z wyżywieniem all inclusive nie był mniejszy niż 2977 zł za osobę dorosłą (oferta dotyczyła pobytu we wrześniu).