Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

801 00 31 21 do 0,35 zł z VAT
22 451 00 00 wg stawki operatora

Last minute Paryż

1
Paryż Wybierz kierunek
1
od: 23.03.2018
do: 23.04.2018
1
1
1
2+0
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
wypoczynek
0
dowolny
1
- -
1
- -
FILTR Wybrano 7
FILTR Wybrano 7
Wyjazdy we wszystkich terminach Wyjazdy w najbliższych 7 dniach Wyjazdy za 8 do 14 dni Wyjazdy za 15 i wiecej dni
Cena za
 • wszystkich
 • osobę
Sortuj wg:

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria. Zmodyfikuj filtry.


Masz problem ze znalezieniem interesującej oferty ?
Zadzwoń lub napisz!
22 451 00 00
 • Poniedziałek - Piątek 09:00-21:00
 • Sobota 10:00-14:00
 • Niedziela 12:00-20:00
()

Paryż za nieduże pieniądze

Magii Paryża nie da się opisać w kilku zdaniach. To miasto o wielu twarzach - eleganckie, usytuowane wokół Sekwany dzielnice pełne są zabytkowych budynków uniwersyteckich, okazałych gmachów państwowych i szykownych butików, a sąsiadujące z nimi dzielnice Belleville czy Menilmontant to miejsca tętniące życiem, naszpikowane orientalnymi sklepami i knajpkami. Wiecznie zatłoczona Wyspa Cite, na której majestatycznie wznosi się Katedra Notre Dame, to zupełne przeciwieństwo znajdującej się tuż obok i jakże spokojnej Wyspy Świętego Ludwika. Korytarze paryskiego metra zalewa w godzinach szczytu morze ludzi, ale w tym samym czasie w parkach w centrum miasta można spokojnie odpoczywać i cieszyć się względną ciszą. O urokach Paryża trudno jest opowiadać, najlepiej jest je zobaczyć na własne oczy. Choć Paryż jest jednym z najdroższych miast świata, to podróż do stolicy Francji wcale nie musi uszczuplić naszych finansów. Wystarczy, że znajdziemy jakąś atrakcyjną cenowo wycieczkę last minute do francuskiej stolicy a będziemy mogli nacieszyć sie widokiem wieży Eiffla lub bazyliki Sacre Coeur.

Bogactwo ofert last minute

Bogactwo wycieczek do Paryża może zaskoczyć niejedną osobę. Możemy tu wypocząć w hotelu o wysokim standardzie albo zwiedzić miasto ze zorganizowaną grupą w ramach wycieczki objazdowej czy też krótszej wycieczki typu city break. Do Paryża możemy się dostać autokarem (najczęstszym środkiem transportu w przypadku wycieczek objazdowych), samolotem (środkiem oferowanym zazwyczaj w wycieczkach city break) albo własnym samochodem (środkiem transportu wybieranym zazwyczaj przy ofertach wycieczek z dojazdem własnym). Niezależnie od tego, jaki rodzaj pobytu w Paryżu wybierzemy, warto regularnie przeglądać oferty biur podróży, ponieważ w każdym przypadku możemy znaleźć jakąś ciekawą opcję last minute. W przypadku wycieczek objazdowych warto rozglądnąć się za tańszą wycieczką „Paryż – miasto marzeń" albo „Wieża, Pola, Luwr w Paryżu". Jeśli chodzi o wyjazdy typu city break, to tutaj warto zwrócić uwagę na wycieczki „Welcome to Paris" albo „City Break – Magia Paryża". Natomiast jeżeli chcemy w Paryżu spędzić kilka dni w hotelu, a do tego nie przepłacić za pobyt, to ofert last minute powinniśmy poszukać w 4 – gwiazdkowym hotelu Villa Pantheon albo 3 – gwiazdkowym hotelu Pavillon Louvre Rivoli.

Dlaczego warto zaoszczędzić?

Niezależnie od tego czy przyjedziemy do Paryża indywidualnie, czy też ze zorganizowaną wycieczką, należy zabrać ze sobą środki finansowe na dodatkowe atrakcje. Trzeba pamiętać, że w cenie wycieczek objazdowych albo wycieczek typu city break nie są uwzględnione bilety wstępu do większości odwiedzanych obiektów.  Atrakcje, takie jak chociażby przedstawienia kulturalne czy degustację opłacamy dodatkowo. Trzeba więc zapłacić za wejście do Luwru czy wyjazd na sam szczyt wieży Eiffla, a na przykład w ramach wycieczki „Wieża, Pola, Luwr w Paryżu" możemy odpłatnie zobaczyć spektakl w kabarecie Crazy Horse. Dodatkowe fundusze jeszcze bardziej przydadzą nam się, gdy do Paryża przyjedziemy indywidualnie, a zewsząd kusić nas będą najróżniejsze atrakcje. Przechadzając się po Polach Elizejskich, warto jest na przykład wstąpić do słynnej cukierni Laduree, w której można skosztować wyśmienitych makaroników. Te różnobarwne ciasteczka w przeróżnych smakach nie należą do najtańszych, ale ich smak i precyzja wykonania na długo pozostaną w naszej pamięci.

Archiwalne ceny ofert

Oferty 3 gwiazdkowe 7 dni 14 dni

Oferty 4 gwiazdkowe 7 dni 14 dni

Oferty 5 gwiazdkowe 7 dni 14 dni

 • 1000 zł

 • 750 zł

 • 500 zł

 • 250 zł

 • 0 zł

 • Lipiec
 • Sierpień

Wykres przedstawia najniższe archiwalne ceny wycieczek lotniczych Paryż jakie zarejestrowaliśmy w kategorii "last minute" dla 7 dniowego pobytu (pokój dwuosobowy). Najniższa cena była w lipcu 2016, wynosiła 3046 zł za osobę, zawierała śniadania i dotyczyła wyjazdu w lipcu do hotelu 3 gwiazdkowego. Najwyższa cena była w lipcu, żaden z touroperatorów nie oferował wycieczek tańszych niż 3982 zł /os. do hotelu 4 gwiazdkowego ze śniadaniami (wyjazd nastąpił w lipcu).