Narty Chopok

3 wycieczek do Słowacji (Tatry Niski)

1
Chopok Wybierz kierunek
1
od: 01.11.2020
do: 15.04.2021
1
1
1
2+0
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
narty
0
dowolny
1
- -
1
- -
FILTR Wybrano 6
FILTR Wybrano 6
Sortuj wg:
13.12 - 17.12.20 (4 dni) niedziela (ostatni dostępny termin)
śniadania i obiadokolacje (HB)
dojazd we własnym zakresie
Nekera
Dojazd własny
Wi-Fi
Nekera
1 499 zł/os. za 2 osoby - 2 998 zł
Sprawdź 1 499 zł/os. za 2 osoby - 2 998 zł
20.03 - 27.03.21 (7 dni) sobota (dostępnych 10 innych terminów)...
śniadania i obiadokolacje (HB)
dojazd we własnym zakresie
Konsorcjum Polskich Biur Podróży
Dojazd własny
Wi-Fi
Konsorcjum Polskich Biur Podróży
3 082 zł/os. za 2 osoby - 6 164 zł
Sprawdź 3 082 zł/os. za 2 osoby - 6 164 zł
5.2
Bardzo dobry
100% osób poleca (1 opinii)
5.2
Bardzo dobry
Na podstawie 1 opinii
23.01 - 30.01.21 (7 dni) sobota (dostępnych 7 innych terminów)...
śniadania i obiadokolacje (HB)
dojazd we własnym zakresie
Konsorcjum Polskich Biur Podróży
Dojazd własny
Wi-Fi
Konsorcjum Polskich Biur Podróży
3 206 zł/os. za 2 osoby - 6 412 zł
Sprawdź 3 206 zł/os. za 2 osoby - 6 412 zł

Chopok – jedyny taki szczyt w Tatrach Niskich

Chopok, którego szczyt wznosi się na wysokość 2024 m n.p.m. i który jest przez to drugim najwyższym szczytem w obrębie Tatr Niskich, to miejsce zupełnie wyjątkowe, ponieważ po obu jego stronach rozciągają się wspaniałe trasy zjazdowe, o stopniu trudności odpowiadającym zarówno zaawansowanym, jak początkującym dopiero narciarzom i snowboardzistom. W sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Jasna Chopok na miłośników białego szaleństwa czeka natomiast wiele komfortowych hoteli, o zróżnicowanej ofercie usług i o zróżnicowanym standardzie.

Jasná – Chopok północ

Jasna – Chopok północ, czyli w języku słowackim Chopok sever, to rozległy ośrodek narciarski, rozciągający się na północnych zboczach Chopoku i obejmujący trzy pomniejsze tereny narciarskie: Lukovę, Otupne i Zahradky. W obrębie sieci narciarskiej Chopok sever znajdują się przede wszystkim trasy czerwone i niebieskie, choć są tu też trzy trasy czarne. Osobom początkującym polecany jest w szczególności zjazd długą trasą Turisticka i malowniczą trasą Vrbicka. Z kolei osobom dysponującym już pewnymi umiejętnościami zjazdowymi, można polecić zjazd czerwonymi trasami Jeleni Grun, FIS Konsky Grun - Rovna Hola i FIS Rovna Hola – Zahradky. Wreszcie doświadczeni narciarze i snowboardziści mogą sprawdzić swoje umiejętności na czarnych trasach Majstrovska i Spravodliva.

Na terenie ośrodka Jasná – Chopok północ są też cztery obszary do freeride'u – strefa I rozciąga się po północno - wschodniej stronie szczytu, natomiast pozostałe trzy strefy (w tym jedna bardzo trudna), znajdują się w kotle Deressky.

Chopok południe

Chopok południe, czyli w języku słowackim Chopok juh, to ośrodek znacznie mniejszy od centrum Jasná – Chopok północ, ale za to znacznie bardziej wymagający dla odwiedzających go narciarzy i snowboardzistów. W obrębie dwóch pomniejszych terenów narciarskich, Kosodrevina i Srdiecko, wytyczone zostały wyłącznie trasy o średnim albo wysokim poziomie trudności. Wśród tras czerwonych zasłużoną, dobrą opinią, cieszy się trasa Treningova, natomiast wśród tras czarnych – trasa Vyhliadkova. W obrębie Chopok juh, podobnie jak w Chopok sever, znajdują się również cztery strefy do jazdy freeride'owej – obszary te rozciągają się na terenie Kosodrevina i charakteryzują się średnim poziomem trudności.

Hotele u podnóża Chopoku

Przyjeżdżając na narty na Chopok nie ma się co martwić o brak miejsc noclegowych, bowiem u podnóża drugiego najwyższego szczytu Tatr Niskich do dyspozycji turystów jest szereg obiektów wypoczynkowych, oferujących pokoje o różnym standardzie i w różnej cenie. I tak wśród tańszych obiektów 2 – gwiazdkowych zasłużoną, dobrą opinią, cieszy się Hotel Bystrina, położony na początku Doliny Demianowskiej, kilka kilometrów od centrum Jasna Chopok. Z kolei wśród obiektów oznaczonych 3 gwiazdkami na wyróżnienie zasługuje hotel Drużba, usytuowany na wysokości 1200 m, w sąsiedztwie trasy narciarskiej Biela Put i dysponujący niewielkim basenem, centrum fitnessu i suchą sauną. Wreszcie w gronie obiektów o wyższym standardzie koniecznie trzeba wymienić 4 – gwiazdkowy hotel Grand Jasna, który usytuowany jest bezpośrednio przy stoku i w którym znajduje się znakomite centrum Spa, z suchą sauną, łaźnią parową, basenem i salonem masażu.

Aktualne ceny ofert nart Chopok

Powyższy wykres przedstawia najniższe ceny za narty dla osoby dorosłej w pokoju 2 osobowym.

Na dzień dzisiejszy najtańsza oferta nart Chopok jest w lipcu i kosztuje 985 zł na 1 tydzień. Najtańsza wycieczka 2 tygodniowa jest w sierpniu za 2776 zł.

Najwyższe ceny są w grudniu, wtedy ceny za narty Chopok zaczynają się od kwoty 3344 zł za 7 dni i od 2776 zł na 14 dni (w sierpniu).

Nie znalazłeś taniej oferty Tatry Niskie? Nic straconego!

Zadzwoń : 22 451 00 00 Napisz do nas
  • Poniedziałek - Piątek 09:00-19:00
  • Sobota nieczynne
  • Niedziela 10:00-18:00