Narty Tatrzańska Łomnica

2 wycieczek do Słowacji (Tatry Wysoki)

1
Tatrzańska Łomnica Wybierz kierunek
1
od: 01.11.2020
do: 15.04.2021
1
1
1
2+0
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
narty
0
dowolny
1
- -
1
- -
FILTR Wybrano 6
FILTR Wybrano 6
Sortuj wg:
07.11 - 09.11.20 (2 dni) sobota (dostępnych 6 innych terminów)...
wyżywienie: własne (WŁ)
dojazd we własnym zakresie
9°C
Karpatia
Dojazd własny
Wi-Fi
Karpatia
Słonecznie 9°C
562 zł/os. za 2 osoby - 1 124 zł
Sprawdź 562 zł/os. za 2 osoby - 1 124 zł
05.12 - 07.12.20 (2 dni) sobota (dostępnych 37 innych terminów)...
śniadania (BB)
dojazd we własnym zakresie
3°C
Nekera
Dojazd własny
Wi-Fi
Nekera
Lekkie zachmurzenie 3°C
580 zł/os. za 2 osoby - 1 160 zł
Sprawdź 580 zł/os. za 2 osoby - 1 160 zł

Tatrzańska Łomnica – czyli zimowy wypoczynek u podnóża Łomnicy

Dla fanów narciarstwa alpejskiego i snowboardingu Tatrzańska Łomnica stanowi na Słowacji miejsce szczególne – przede wszystkim dlatego, że jest ona najwyżej położonym ośrodkiem sportów zimowych na Słowacji, a dodatkowo również dlatego, że dysponuje ona znakomicie rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. W urokliwym, położonym u podnóża Łomnicy kurorcie, każdy znajdzie coś dla siebie – doskonałe trasy zjazdowe o różnym poziomie trudności, głośne bary apres-ski, świetne restauracje i komfortowe hotele, dysponujące rozbudowanym zapleczem relaksacyjnym.

Szaleństwo na stoku

W Tatrzańskiej Łomnicy (890 – 2634 m n.p.m.) do dyspozycji miłośników białego szaleństwa jest kilkanaście kilometrów tras zjazdowych. Na samej górze, pod Łomnicką Przełęczą (2190 m n.p.m.), biegnie wymagająca, czarna trasa, natomiast pod Łomnickim Stawem (1751 m n.p.m.) wytyczonych zostało kilka tras czerwonych (ciągną się one do dolnej stacji gondoli na Łomnicki Staw, usytuowanej na wysokości 1173 m n.p.m.). W niższych partiach Tatrzańskiej Łomnicy znajdują się z kolei szerokie nartostrady, które liczą łącznie ponad 5 km i które doskonale nadają się do jazdy zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla amatorów szerokich skrętów.

Sieć tras w obrębie Tatrzańskiej Łomnicy obsługują nowoczesne wyciągi – przede wszystkim kolejki gondolowe i wyciągi krzesełkowe (zaopatrzone w zasłony przeciwwiatrowe).

Zróżnicowana oferta hoteli

Tatrzańska Łomnica znana jest nie tylko z doskonałej infrastruktury sportowej, ale też ze znakomicie rozwiniętej bazy noclegowej, bowiem w jej obrębie znajdują się zarówno skromniejsze (a przez to i tańsze) obiekty 2 – i 3 – gwiazdkowe, jak też bardziej ekskluzywne hotele 4 – gwiazdkowe. I tak osobom, którym zależy na znalezieniu raczej taniego miejsca noclegowego, można polecić 2 – gwiazdkowy hotel Morava, który położony jest w centrum kurortu i w którym do dyspozycji gości jest m.in. stół do ping ponga oraz niewielka siłownia. Z kolei osobom, które chcą wypocząć w standardowym obiekcie 3 – gwiazdkowym, można zarekomendować hotel Uran – obiekt oddalony od wyciągów o kilkaset zaledwie metrów i dysponujący naprawdę niezłym zapleczem rekreacyjnym – m.in. krytym basenem, salonem masażu i centrum fitnessu. Wreszcie osobom, którym zależy na pobycie w hotelu o wysokim standardzie usług, koniecznie trzeba polecić 4 – gwiazdkowy hotel Grandhotel Praha – obiekt zbudowany z pocz. XX w., który może się poszczycić dużą strefą wellness, obejmującą m.in. whirlpool i różne sauny.

Wieczorna zabawa

W Tatrzańskiej Łomnicy nie brak jest miejsc, w których można się napić dobrego piwa, potańczyć albo dobrze zjeść. Na szaloną, wieczorną zabawę, można liczyć przede wszystkim w Humno Music Pub&Restaurant - lokalu usytuowanym w centrum kurortu, który przypomina tradycyjny, górski szałas i który łączy w sobie cechy baru apres'-ski, dyskoteki oraz restauracji. Poza tym w Tatrzańskiej Łomnicy warto jest też zajrzeć do Grill Pubu, w którym można się posilić grillowanym mięsem i napić jednego z tradycyjnych, słowackich piw - Spragnionego Mnicha, Złotego Bażanta czy też Martinera.

Aktualne ceny ofert nart Tatrzańska Łomnica

Powyższy wykres przedstawia najniższe ceny za narty dla osoby dorosłej w pokoju 2 osobowym.

Na dzień dzisiejszy najtańsza oferta nart Tatrzańska Łomnica jest w październiku i kosztuje 1122 zł na 1 tydzień. Najtańsza wycieczka 2 tygodniowa jest w październiku za 2287 zł.

Najwyższe ceny są w styczniu, wtedy ceny za narty Tatrzańska Łomnica zaczynają się od kwoty 3110 zł za 7 dni i od 2808 zł na 14 dni (w lipcu).

Możesz zapłacić taniej nawet 521 zł mniej za osobę decydując się na Tatrzańska Łomnica narty w październiku zamiast w lipcu co stanowi oszczędność 19%!

Nie znalazłeś taniej oferty Tatry Wysokie? Nic straconego!

Zadzwoń : 22 451 00 00 Napisz do nas
  • Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00
  • Sobota nieczynne
  • Niedziela nieczynne