Narty Val Gardena

1
Val Gardena Wybierz kierunek
1
od: 04.04.2020
do: 15.04.2020
1
1
1
2+0
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
narty
0
dowolny
1
- -
1
- -
FILTR Wybrano 6
FILTR Wybrano 6
Sortuj wg:

Niestety, nie znaleziono ofert spełniających twoje kryteria wyszukiwania.

Spróbuj zmodyfikować filtry.

Val Gardena – białe szaleństwo u podnóża Sassolungo

Dolina Val Gardena, biegnąca po północne stronie masywu Sassolungo, to wymarzony kierunek na zimowe wakacje dla wszystkich miłośników białego szaleństwa, dość powiedzieć, że po obu jej stronach znajdują się ośrodki narciarskie oferujące łącznie ponad 170 kilometrów tras zjazdowych oraz że w głębi doliny znajduje się wiele klimatycznych hoteli, utrzymanych w tradycyjnym, tyrolskim stylu. Dodatkowo Val Gardena stanowi przystanek na słynnej trasie widokowej Sella Ronda, która biegnie wokół masywu Sella.

Imponująca i nadzwyczaj zróżnicowana sieć tras zjazdowych

Na narciarzy i snowboardzistów czeka w Val Gardenie imponująca, bo licząca ponad 170 kilometrów, sieć tras zjazdowych. Kilka ośrodków narciarskich (w tym również słynny ośrodek Seiser Alm) oferuje blisko 20 kilometrów tras trudnych, ponad 50 kilometrów tras łatwych i ponad 100 kilometrów tras o średnim stopniu trudności. Wszystkie trasy obsługuje ponad 80 wyciągów – dominują tu nowoczesne wyciągi krzesełkowe (zaopatrzone w osłonę od wiatru) i wyciągu orczykowe, ale w wyższe partie gór zabierają też miłośników białego szaleństwa kolejki gondolowe, kolejki naziemne i duże kolejki kabinowe (łączna przepustowość tych wyciągów wynosi ponad 110 tys. osób na godzinę).

Poza wspaniałą siecią tras zjazdowych, nieźle prezentuje się też w Val Gardenie sieć tras biegowych. W okolicy miasteczka Santa Cristina wytyczonych zostało blisko 25 km tras biegowych (w większości charakteryzujących się średnim stopniem trudności), w okolicy miejscowości Ortisei – 5 km tras, a w okolicy Selvy di Val Gardena – kilkanaście km tras (w równym mniej więcej stopniu – tras łatwych i średnio trudnych).

Sella Ronda

Szlak narciarski Sella Ronda, który biegnie wokół masywu Sella na długości ok. 25 km i który obejmuje cztery przełęcze (Passo Gardena, Passo Sella, Passo Pordoi i Passo Campolongo), to jedna z największych atrakcji Dolomitów. Szlak ten można przemierzyć na dwa sposoby – albo zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara (jest to trasa pomarańczowa), albo w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara (jest to trasa zielona). Trasa pomarańczowa biegnie przez następujące przystanki: Selva di Val Gardena – Danterceppies – Corvara – Arabba - Lupo Bianco - Passo Sella, natomiast trasa zielona obejmuje te same przystanki, tylko że w odwrotnej kolejności. Większość tras w obrębie Sella Ronda to trasy o średnim stopniu trudności, a po kilka kilometrów liczą trasy trudne i trasy łatwe.

Spokojny relaks na dnie doliny

Planując zimowe wakacje w dolinie Val Gardena warto jest się zastanowić nad wyborem hotelu w jednym z trzech dużych miasteczek – w Ortisei (1236 m n.p.m.), w Santa Cristina (1428 m n.p.m.) albo w Selvie di Val Gardena (1563 m n.p.m.). Większość obiektów wypoczynkowych w tych właśnie miejscowościach charakteryzuje się znakomitym standardem i oferuje fanom szaleństwa na śniegu wakacje z pełnym wyżywieniem. W samym Ortisei warto jest na przykład polecić 4 – gwiazdkowy hotel Engel, w którym znajduje się m.in. siłownia, korty tenisowe i profesjonalny gabinet kosmetyczny, Z kolei w Santa Cristina koniecznie trzeba zarekomendować 4 – gwiazdkowy hotel Diamant, w którym goście mogą korzystać z tradycyjnej, tyrolskiej sauny, a także z biosauny, krytego basenu i z kabiny na podczerwień. I wreszcie w Selvie di Val Gardena na uwagę zasługuje z pewnością 3 – gwiazdkowy hotel Stella, którego rozbudowane centrum wellness obejmuje m.in. dużą wannę whirpool, vitarium z podgrzewanymi łóżkami wodnymi oraz łaźnię parową.

Archiwalne ceny ofert

Oferty 3 gwiazdkowe 7 dni 14 dni

Oferty 4 gwiazdkowe 7 dni 14 dni

 • 1000 zł

 • 750 zł

 • 500 zł

 • 250 zł

 • 0 zł

 • Styczeń
 • Luty
 • Marzec

Oferty 5 gwiazdkowe 7 dni 14 dni

 • 1000 zł

 • 750 zł

 • 500 zł

 • 250 zł

 • 0 zł

 • Styczeń
 • Luty
 • Marzec

Wykres przedstawia najniższe archiwalne ceny wycieczek lotniczych Val Gardena jakie zarejestrowaliśmy w kategorii "narty" dla 7 dniowego pobytu (pokój dwuosobowy). Najniższa cena była w styczniu 2017, wynosiła 2275 zł za osobę, zawierała śniadania i obiadokolacje i dotyczyła wyjazdu w styczniu do hotelu 3 gwiazdkowego. Najwyższa cena była w lutym, żaden z touroperatorów nie oferował wycieczek tańszych niż 2523 zł /os. do hotelu 3 gwiazdkowego ze śniadaniem i obiadokolacją (wyjazd nastąpił w marcu).