Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Rezerwacja krok po kroku

Wyjazd na wakacje to niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych chwil. Dlatego też, aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniej wycieczki prezentujemy szczegółowy, ale czytelny i wygodny poradnik wyszukiwania oraz rezerwacji ofert spełniających Państwa preferencje.

Pierwszy krok – wybór oferty

W celu dokonania wyboru wycieczki można skorzystać z wyszukiwarki, dzięki której sprecyzujemy kryteria poszukiwania. Korzystając z tej opcji należy w odpowiednie pola wprowadzić parametry spełniające oczekiwania dotyczące kraju, regionu, dojazdu, terminu, ceny oraz ilości dni pobytu. Po naciśnięciu przycisku: „szukaj” pokaże się zawężona lista ofert - zgodna z wymaganiami, z której możemy wybrać najodpowiedniejszą dla siebie propozycję wyjazdu.

Jeżeli nie mamy sprecyzowanych kryteriów wyboru wyjazdu możemy przeglądać poszczególne oferty umieszczone pod interesująca nas opcją – last minute, first minute, samolotem, autokarem, egzotyka lub autokarem itp.

Spośród wyników wyszukiwania wybieramy interesującą nas ofertę - po kliknięciu ukażą się szczegółowe informacje dotyczące tej wycieczki wzbogacone dużą ilością zdjęć hotelu oraz regionu i miejscowości, w którym spędzimy nasz urlop.

Drugi krok – wstępna rezerwacja

Chcąc dokonać wstępnej rezerwacji naciskamy pole „rezerwuj” i uzupełniamy formularz zgłoszeniowy (dane osobowe, telefon kontaktowy, dane osób towarzyszących).

Należy pamiętać, że wypełnienie formularza rezerwacji nie wiąże się z żadnymi kosztami. Dzięki temu mogą Państwo swobodnie dokonać zmiany wyboru oferty bez ryzyka straty pieniężnej.

Trzeci krok – potwierdzenie rezerwacji

Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostanie automatycznie przesłany do naszego konsultanta, który stając się Państwa opiekunem, niezwłocznie skontaktuje się w celu przekazania niezbędnych informacji dotyczących wyjazdu oraz udzieli pomocy przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z wycieczką. Po ostatecznym potwierdzeniu dostępności miejsc oraz kosztów wyjazdu nasz doradca wyśle na wskazany przez Państwa adres e-mail wypełnioną umowę-zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa.

Zapewniamy, że Państwa dane osobowe są chronione umową poufności, która zobowiązuje konsultanta do ich nie udostępniania i nie rozprzestrzeniania.

Czwarty krok – podpisanie umowy i opłata wycieczki

Po zapoznaniu się z warunkami uczestnictwa i czytelnym podpisaniu umowy przesyłają Państwo dokumenty na wskazany przez konsultanta adres mailowy lub fax.

Następnie poprosimy o dokonanie zapłaty na nasz rachunek bankowy:

ING Bank Śląski S.A. 13 1050 1012 1000 0090 3104 3459

Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem zakupu wycieczki.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości dotyczących wyboru oferty i rezerwacji konkretnej wycieczki prosimy dzwonić pod numer Call Center 0 801 00 31 21 lub (22) 451 00 00 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00, w soboty w godzinach 10:00 – 14:00 oraz niedziele od godziny 12:00 do 20:00) , lub skontaktować się z nami drogą e-mail rezerwacje@fostertravel.pl .

Wybór i rezerwacja oferty on-line jest wygodna, szybka i prosta. Wyszukiwarka wycieczek została tak zaprojektowana, aby w każdym detalu ułatwić Państwu zakup odpowiedniej oferty. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego biura i skorzystania z szerokiej oferty turystycznej jaka zostanie przedstawiona Państwu przez naszych konsultantów.