Rejsy Norwegia

2 wycieczek do Norwegii (Bergen, Flam, Trondheim, Geirangerfjord, Stavange)

1
Norwegia Wybierz kierunek
1
od: 29.01.2020
do: bez terminu
1
1
1
2+0
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
rejs
0
dowolny
1
- -
1
- -
FILTR Wybrano 4
FILTR Wybrano 4
Sortuj wg:
27.08 - 05.09.20 (7 dni) czwartek (dostępnych 25 innych terminów)...
śniadania, obiady i kolacje (FB)
wyjazd z Katowic (inne: Warszawa, Kraków)...
20°C
Rainbow Tours
Rejs
Rainbow Tours
Słonecznie 20°C
4 379 zł/os. za 2 osoby - 8 758 zł
Sprawdź
Promocja! (do 31.01.2020) Zaliczka jedynie 2627 zł
28.08 - 05.09.20 (8 dni) piątek (dostępnych 9 innych terminów)...
wyżywienie: zgodnie z programem (ZP)
wylot z Warszawy
17°C
Rainbow Tours
Rejs
Rainbow Tours
Słonecznie 17°C
5 742 zł/os. za 2 osoby - 11 484 zł
Sprawdź
Promocja! (do 31.01.2020) Zaliczka jedynie 3445 zł

Norwegia – cuda natury oglądane z pokładu statku

Norweskie fiordy nie mają sobie równych na całym świecie, a dla wielu zapalonych podróżników rejs po nich stanowi niezapomniane przeżycie. To właśnie tutaj potęga natury dosłownie zapiera dech w piersiach – strome formacje skalne poprzecinane są szumiącymi kaskadami, po krystalicznie czystej wodzie wolno suną wieloryby, a nad wcinającymi się w ląd zatokami majestatycznie szybują orły. Tu i ówdzie porozrzucane są też malownicze miasteczka i wioski, w których życie płynie wolno i w zgodzie z rytmem natury.

Geirangerfjord i Sognefiord

Po wodach Geirangerfjord i Sognefiord statki suną bezustannie, bo też są to najbardziej spektakularne fiordy Norwegii. Geirangerfjord, który od 2005 r. widnieje na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, ma 15 km długości i do 1,5 km szerokości, a z obu stron fiord otaczają strome górskie zbocza. Gdzieniegdzie, na ścianach skalnych rozbryzgują się strugi wodospadów, z których każdy posiada jakąś intrygującą nazwę – mamy tu i Welon Panny Młodej, i Siedem Sióstr, i nawet Zalotnika. Na końcu Geirangerfjord, u podnóża majestatycznych gór, przycupnęło miasteczko Geiranger, z którego początek bierze też Droga Orłów – najbardziej spektakularna droga w Norwegii, z serpentynami przyprawiającymi co wrażliwsze osoby o lekkie zawroty głowy.

Sognefiord to z kolei najdłuższy fiord w Norwegii i drugi najdłuższy fiord na świecie. Programy wycieczek po Norwegii obejmują zazwyczaj rejs po krótkim odcinku fiordu oraz rejs po jednym z jego odgałęzień - Aurlandsfiord, do portu Flam. Sognefiord robi spektakularne wrażenie – w jego krystalicznie czystej wodzie można się dosłownie przeglądać, a przy dobrej pogodzie z pokładu statku można dojrzeć jeden z pięknych, stojących przy brzegu kościołów słupowych.

Promy – luksusowe hotele na wodzie

Rejsy po Norwegii obsługują luksusowe promy, które oferują turystom bogaty program rozrywkowy i liczne udogodnienia sportowo-rekreacyjne, takie jak odkryte baseny ze słoną i słodką wodą, jacuzzi, korty tenisowe, sale do fitnessu czy gabinety spa. Dodatkowo do dyspozycji rejsowiczów są liczne bary z alkoholem, dyskoteki, restauracje (w tym a'la carte) i kluby nocne, a czasem także sale teatralne i mini galerie handlowe. Promy zachwycają często ekskluzywnym wystrojem – ich wnętrza zdobione są kolorowymi marmurami, alabastrem i granitem, a niektóre ściany i podłogi wyłożone są też drewnem mahoniowym lub różanym.

Na promach są też różne rodzaje kabin, które mają średnio kilkanaście m kw. powierzchni. Najbardziej luksusowe są kabiny zewnętrzne z balkonem, a dalej plasują się kabiny zewnętrzne z oknem i kabiny wewnętrzne bez okna. Wszystkie natomiast kabiny wyposażone są w odrębną łazienkę, telewizor i mini-sejf.

Aktualne ceny ofert rejsów Norwegia

Powyższy wykres przedstawia najniższe ceny za rejsy dla osoby dorosłej w pokoju 2 osobowym.

Na dzień dzisiejszy najtańsza oferta rejsów Norwegia jest w sierpniu i kosztuje 5742 zł na 1 tydzień. Najwyższe ceny są w maju, wtedy ceny za rejsy Norwegia zaczynają się od kwoty 6364 zł za 7 dni

Możesz zapłacić taniej nawet 622 zł mniej za osobę decydując się na Norwegia rejsy w sierpniu zamiast w maju co stanowi oszczędność 10%!

Nie znalazłeś taniej oferty do Norwegii? Nic straconego!

Zadzwoń : 22 451 00 00 Napisz do nas
  • Poniedziałek - Piątek 09:00-21:00
  • Sobota 10:00-14:00
  • Niedziela 12:00-20:00