Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Hotel Grand Jomtien Palace 

Wypoczynek w Pattaya, Tajlandia

Kod oferty: FTR 2321/37

Przelotny ulewny deszcz

32°C Przelotny ulewny deszcz

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Hotel Grand Jomtien Palace
Zdjecie: 1 z 103
Mapa
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Polecamy tę ofertę:
 • Hotel z Wi-Fi
Atuty

Parking, Dla dzieci, Blisko lotniska

Atrakcje

Fitness / siłownia, Basen odkryty, Spa

touroperator:
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 19.10.2021 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 19.10.2021

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
7 dni
19.10.2021 - 27.10.2021
śniadania (BB)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
7 dni
(19.10 - 27.10.2021)
Zmień
19 października 2021
(wtorek)
Zmień
BB
(śniadania)
Zmień

Podróż z:
wto 19.10.2021  
Warszawa - Bangkok
 
śro 27.10.2021  
Bangkok - Warszawa
 
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dwuosobowy (Pokój dwuosobowy)
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Premium

323,82
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
6 958
PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

6 958,00
Wczytywanie...
Opis i położenie
Hotel położony w miejscowości Pattaya (9,5 km od centrum tego najbardziej znanego tajskiego kurortu), 1,5 km od Jomtien, 27 km od portu Sattahip, 9 km od międzynarodowego lotniska w Pattayi, 145 km od Bangkoku, 160 km od międzynarodowego lotniska w Bangkoku. Obiekt położony w pierwszej linii brzegowej, składa się z trzynastopiętrowego budynku głównego (3 windy), dwupiętrowego skrzydła bocznego oraz kilku jednopiętrowych domków. Hotel oferuje 269 pokoi (207 Superior, 44 Deluxe, 10 Top Deluxe, 6 Junior Suite oraz 2 Jomtien Suite). Oficjalna kategoria tajska ***.

W pobliżu Grand Jomtien Palace znajdują się liczne sklepy, dyskoteki, restauracje i bary oraz Pattaya Water Park (2 km). Do centrum Jomtien i Pattayi dogodny dojazd komunikacją lokalną lub taksówką.
Pokoje
Superior – dwuosobowe (możliwość dostawki) o powierzchni 27 m2, z łazienką (WC, prysznic). Wyposażenie: klimatyzacja, telewizja satelitarna, radio, mini bar (dodatkowo płatny), lodówka, taras lub balkon z widokiem na morze. Znajdują się w budynku głównym (w starszej części) i w skrzydle bocznym.

Deluxe – znajdują się w budynku głównym (na wyższych piętrach), skrzydle bocznym i w domkach; przestronniejsze, o powierzchni 30 m2, z łazienką (WC, prysznic, suszarka do włosów). Wyposażenie: klimatyzacja, telewizja satelitarna, radio, mini bar (dodatkowo płatny), lodówka, taras lub balkon z widokiem na morze lub basen.

Top Deluxe – położone na najwyższych piętrach w budynku głównym, z łazienką (WC, prysznic, suszarka do włosów). Wyposażenie: klimatyzacja, telewizja satelitarna, radio, mini bar (dodatkowo płatny), lodówka, taras lub balkon z panoramicznym widokiem na morze.

Junior Suite – znajdują się w budynku głównym, przestronne, z łazienką (WC, prysznic, suszarka do włosów, szlafroki), składają się z salonu i oddzielnej sypialni. Wyposażenie: klimatyzacja, telewizja satelitarna, radio, mini bar (dodatkowo płatny), lodówka, taras lub balkon z widokiem na morze.

Jomtien Suite – znajdują się w budynku głównym, wygodnie urządzone, przestronne, z łazienką (WC, prysznic, suszarka do włosów, szlafroki) składają się z salonu i oddzielnej sypialni. Wyposażenie: klimatyzacja, telewizja satelitarna, radio, mini bar (dodatkowo płatny), lodówka, taras lub balkon z widokiem na morze.
Warianty wyżywienia
BB - śniadania w formie bufetu; możliwość dopłaty do obiadokolacji lub pełnego wyżywienia.
Plaża
Piaszczysta, z drobnym białym piaskiem, 50 m hotelu (przejście przez ulicę) - plaża Jomtien; leżaki i parasole dodatkowo płatne.
Do dyspozycji gości
Recepcja, sejf, punkt wymiany walut, lobby, room services, restauracje: "Sea Scape Caffe Shop" (kuchnia tajska i europejska), "Grand Swimming Pool & Grand Garden Restaurant" (kuchnia azjatycka i międzynarodowa), "Shamu, bar Shamu", bar "Octagon", "Chalet Coffee Shop" (kuchnia miedzynarodowa), "Chandelier" (napoje, muzyka na żywo), bar przy basenie "Flipper" (napoje i przekąski), taras słoneczny, ogród, fax, telefon, internet (dodatkowo płatny), centrum konferencyjne, 3 sale konferencyjne, apteka, opieka medyczna (dodatkowo płatna), sklep z pamiątkami, salon urody, fryzjer, przechowalnia bagażu, pralnia, punkt obsługi turystycznej, wypożyczalnia samochodów, parking.
Sport i rozrywka
3 baseny (leżaki i parasole bezpłatnie), centrum fitness, sauna, muzyka na żywo.
Masaże, bilard, sporty wodne na plaży (skutery, motorówki, nary wodne, żeglarstwo) – dodatkowo płatne.

Liczne rozrywki i życie nocne w centrum Jomtien lub Pattayi.
Dla dzieci
Brodzik, opiekunka (na życzenie, dodatkowo płatna).
Wykwaterowanie
Doba hotelowa kończy się o godz. 12:00. Istnieje możliwość przedłożenia doby hotelowej do godz. 14:00 (za dodatkowa opłatą; w zależności od dostępności pokoi).
Informacje dodatkowe
Akceptowane karty kredytowe: American Express, Visa, JCB.

Grand Jomtien Palace polecamy dla Klientów nastawionych na aktywny wypoczynek lub zwiedzanie Tajlandii.
Udogodnienia hotelu Grand Jomtien Palace*:
 • Internet
 • Klimatyzacja
 • Dla dzieci
 • Basen odkryty
 • Blisko lotniska
 • Fitness / siłownia
 • Kurorty nadmorskie
 • Oferty egzotyczne
 • Parking
 • Spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dane GPS :

N 12º 53' 9.7491"
E 100º 52' 43.9136"

Prosimy o zapoznanie się z opisem hotelu przedstawionym przez Organizatora wybranej oferty. Opis hoteli przedstawiony przez Fostertravel.pl jest jedynie poglądowy i nie stanowi elementu oferty Touroperatora.
Kliknij aby aktywować
Kategoria
Regio
Tajlandia/Pattaya
Opis
Grand Jomtien Palace to czternastopię trowy budynek usytuowany w spokojnym miejscu przy plaż y Jomtien. Na goś ci czekają wygodne, estetycznie urzą dzone pokoje, 3 baseny otoczone zadbaną egzotyczną roś linnoś cią oraz kilka restauracji i baró w, w któ rych moż na spró bować ró ż norodnych potraw i drinkó w. To dobra propozycja dla osó b chcą cych cieszyć się spokojnym wypoczynkiem w cią gu dnia oraz mieć moż liwoś ć dostę pu do nocnego ż ycia w lokalach Pattayi.
Lokalizacja
W Pattayi, przy plaży, ok. 4 km od centrum.
Wyposażenie
Liczba pokoi: 260, restauracje: 4, bary: 3, baseny odkryte: 3, lobby, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), recepcja, taras słoneczny, ogród, wymiana walut, fryzjer, informacja turystyczna, salon urody, parasole przy basenie, leżaki przy basenie, centrum konferencyjne, room service 24h, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
Base
3 baseny odkryte, leżaki i parasole bezpłatnie
Pokoje
Klimatyzacja, telewizja satelitarna, mini bar (płatny), lodówka, telefon, radio/muzyka Typ pokoju - W cenie zakwaterowanie w pokojach typu Standard.
Plaża
Piaszczysta, przy hotelu.
Sport i fitness
Masaże (płatne), centrum fitness, sauna, bilard.
Dla dzieci
Opiekunka (płatna), brodzik.
Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu, możliwość dopłaty do obiadokolacji
Informacje dodatkowe
W hotelu znajduje się apteka.
Świadczenia
przelot na trasie Polska - BAngkok- Polska z przesiadką w porcie europejskimopł aty lotniskoweubezpieczenie KL, NNWtransfery lotnisko - hotel, hotel - lotniskozakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą
Dodatkowo płatne
dopł aty do wylotu z lotniska lokalnegodopł aty do pokoju pojedynczegodopł at do pokoi o wyż szym standardziewycieczek fakultatywnychInformacja o moż liwych dopł atach dostę pna w formularzu rezerwacji.

W hotelach wyż szych klas procedura check-in (meldunku w hotelu) wymaga pobrania kaucji gotó wkowej lub numeru karty kredytowej, na poczet wykorzystania usł ug hotelu - np. barku w pokoju. Wykorzystanie pł atnych udogodnień hotelu jest rozliczane podczas wymeldowania - w przypadku ich nie wykorzytania kaucja jest zwrotna, a karta nie jest obcią ż ana.Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opł atą (o cenę i dostę pnoś ć zapytaj sprzedawcę ).
Obsługa na miejscu
Obsł uga miejscowego agenta organizator - w ję z. polskim przez cał y rok. Dane kontaktowe agenta podajemy na dowodzie rezerwacji.
Informacje wizowe
Wizy - Tajlandia:
Od dnia 11 sierpnia 2011 roku obywatele polscy zwolnieni są obowią zku wizowego na pobyty turystyczne nie dł uż sze niż 30 dni. Osoby o niedbał ym i nieestetycznym wyglą dzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

Uwaga : Przy wjeź dzie wymagany i bezwzglę dnie przestrzegany jest co najmniej 6-miesię czny okres waż noś ci paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii). Niespeł nienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu - osoby takie z reguł y zawracane są do portu macierzystego.
Udogodnienia hotelu Grand Jomtien Palace*:
 • Internet
 • Klimatyzacja
 • Dla dzieci
 • Basen odkryty
 • Blisko lotniska
 • Fitness / siłownia
 • Kurorty nadmorskie
 • Oferty egzotyczne
 • Parking
 • Spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dane teleadresowe:
Hotel Grand Jomtien Palace***, 356 Jomtien Beach Road, Pattaya City, Chonburi 20260, Tajlandia
Telefon: 00 66 038 231405-8
Fax: 00 66 038 231404
Dane GPS hotelu Grand Jomtien Palace:
N 12º 53' 9.7491"
E 100º 52' 43.9136"
Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed podróżą do Tajlandii.
hotel Grand Jomtien Palace w katalogu hoteli

Ten hotel nie został jeszcze przez nikogo polecony

 • --- Hotel
  • ---Wygląd
  • ---Stan
  • ---Czystość
  • ---Atmosfera
 • --- Położenie i okolica
  • ---Atrakcyjność
  • ---Lokal
  • ---Atrakcje
  • ---Komunikacja
 • --- Gastronomia
  • ---Smak
  • ---Urozmaicenie
  • ---Czystość
  • ---Obsługa
 • --- Pokój
  • ---Wyposażenie
  • ---Wielkość
  • ---Czystość
  • ---Łazienka
 • --- Wrażenia
  • ---Stosunek cena/jakość
  • ---Zadowolenie
 • --- Sport i rozrywka
  • ---Basen
  • ---Plaża
  • ---Rozrywka
  • ---Udogodnienia

Prognozowana pogoda w Pattaya

04.10.2021 (poniedziałek)
Miejscowo przelotny deszcz
30° C Miejscowo przelotny deszcz
Lekki przelotny deszcz
27° C Lekki przelotny deszcz
Wilgotność 76 %
Wiatr: 10 km/h
05.10.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekki przelotny deszcz
26° C Lekki przelotny deszcz
Wilgotność 67 %
Wiatr: 9 km/h
06.10.2021 (środa)
Miejscowo mżawka
31° C Miejscowo mżawka
Umiarkowany lub znaczny przelotny deszcz
27° C Umiarkowany lub znaczny ...
Wilgotność 76 %
Wiatr: 13 km/h
07.10.2021 (czwartek)
Miejscowo przelotny deszcz
31° C Miejscowo przelotny deszcz
Lekki przelotny deszcz
27° C Lekki przelotny deszcz
Wilgotność 69 %
Wiatr: 12 km/h
08.10.2021 (piątek)
Umiarkowany lub znaczny przelotny deszcz
31° C Umiarkowany lub znaczny ...
Lekki przelotny deszcz
27° C Lekki przelotny deszcz
Wilgotność 71 %
Wiatr: 8 km/h
09.10.2021 (sobota)
Miejscowo przelotny deszcz
32° C Miejscowo przelotny deszcz
Lekkie zachmurzenie
27° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 8 km/h
10.10.2021 (niedziela)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
27° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 66 %
Wiatr: 6 km/h
11.10.2021 (poniedziałek)
Miejscowo przelotny deszcz
32° C Miejscowo przelotny deszcz
Lekki przelotny deszcz
28° C Lekki przelotny deszcz
Wilgotność 71 %
Wiatr: 9 km/h
12.10.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
26° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 74 %
Wiatr: 8 km/h
13.10.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
26° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 68 %
Wiatr: 10 km/h
14.10.2021 (czwartek)
Miejscowo przelotny deszcz
33° C Miejscowo przelotny deszcz
Miejscowo przelotny deszcz
27° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 68 %
Wiatr: 8 km/h
15.10.2021 (piątek)
Umiarkowany lub znaczny przelotny deszcz
32° C Umiarkowany lub znaczny ...
Miejscowo przelotny deszcz
27° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 71 %
Wiatr: 8 km/h
16.10.2021 (sobota)
Umiarkowany lub znaczny przelotny deszcz
30° C Umiarkowany lub znaczny ...
Umiarkowany lub znaczny przelotny deszcz
27° C Umiarkowany lub znaczny ...
Wilgotność 80 %
Wiatr: 10 km/h
17.10.2021 (niedziela)
Miejscowo przelotny deszcz
32° C Miejscowo przelotny deszcz
Miejscowo przelotny deszcz
26° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 72 %
Wiatr: 10 km/h
18.10.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
26° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 72 %
Wiatr: 6 km/h
Dzień wylotu
19.10.2021 (wtorek)
Przelotny ulewny deszcz
32° C Przelotny ulewny deszcz
Lekki przelotny deszcz
27° C Lekki przelotny deszcz
Wilgotność 72 %
Wiatr: 7 km/h
Dzień 1
20.10.2021 (środa)
Umiarkowany lub znaczny przelotny deszcz
32° C Umiarkowany lub znaczny ...
Bezchmurnie
27° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 8 km/h
Dzień 2
21.10.2021 (czwartek)
Miejscowo przelotny deszcz
32° C Miejscowo przelotny deszcz
Umiarkowany lub znaczny przelotny deszcz
26° C Umiarkowany lub znaczny ...
Wilgotność 71 %
Wiatr: 6 km/h
Dzień 3
22.10.2021 (piątek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Umiarkowany lub znaczny przelotny deszcz
26° C Umiarkowany lub znaczny ...
Wilgotność 69 %
Wiatr: 7 km/h
Dzień 4
23.10.2021 (sobota)
Miejscowo przelotny deszcz
32° C Miejscowo przelotny deszcz
Lekkie zachmurzenie
27° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 8 km/h
Dzień 5
24.10.2021 (niedziela)
Miejscowo przelotny deszcz
32° C Miejscowo przelotny deszcz
Miejscowo przelotny deszcz
27° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 69 %
Wiatr: 7 km/h
Dzień 6
25.10.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
27° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 8 km/h
Dzień 7
26.10.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
27° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 69 %
Wiatr: 9 km/h
Dzień 8
27.10.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
26° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 68 %
Wiatr: 8 km/h
28.10.2021 (czwartek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
26° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 70 %
Wiatr: 7 km/h
29.10.2021 (piątek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
26° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 67 %
Wiatr: 10 km/h
30.10.2021 (sobota)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
26° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 11 km/h
31.10.2021 (niedziela)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
26° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 66 %
Wiatr: 10 km/h
01.11.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
26° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 10 km/h
02.11.2021 (wtorek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
26° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 13 km/h
03.11.2021 (środa)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
26° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 14 km/h
04.11.2021 (czwartek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 12 km/h
05.11.2021 (piątek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 12 km/h
06.11.2021 (sobota)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
26° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 11 km/h
07.11.2021 (niedziela)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
26° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 66 %
Wiatr: 10 km/h
08.11.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
26° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 68 %
Wiatr: 12 km/h
09.11.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
27° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 10 km/h
10.11.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
26° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 10 km/h
11.11.2021 (czwartek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
25° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 9 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Tajlandii

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
33 34 37 37 35 34 33 32 32 32 32 31
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
33 °
34 °
37 °
37 °
35 °
34 °
33 °
32 °
32 °
32 °
32 °
31 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
18 20 22 24 25 25 24 24 24 23 20 18
Temperatura w nocy (°C)
18 °
20 °
22 °
24 °
25 °
25 °
24 °
24 °
24 °
23 °
20 °
18 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 29
 • 25
 • 25
 • 21
 • 13
 • 11
 • 11
 • 8
 • 9
 • 18
 • 27
 • 30
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 29
 • 25
 • 25
 • 21
 • 13
 • 11
 • 11
 • 8
 • 9
 • 18
 • 27
 • 30
Średnie
opady (mm)
 • 8
 • 14
 • 49
 • 71
 • 173
 • 150
 • 147
 • 203
 • 199
 • 88
 • 16
 • 8
Średnieopady (mm)
 • 8
 • 14
 • 49
 • 71
 • 173
 • 150
 • 147
 • 203
 • 199
 • 88
 • 16
 • 8
Ilość dni
deszczowych
 • 2
 • 3
 • 6
 • 9
 • 18
 • 19
 • 20
 • 23
 • 21
 • 13
 • 3
 • 1
Ilość dnideszczowych
 • 2
 • 3
 • 6
 • 9
 • 18
 • 19
 • 20
 • 23
 • 21
 • 13
 • 3
 • 1