Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Azja Express

Wycieczki objazdowe

Kod oferty: FTR 73923/37

Słonecznie

31°C Słonecznie

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Azja Express
Zdjecie: 1 z 35
Mapa
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
touroperator:
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 04.12.2021 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 04.12.2021

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
12 dni
04.12.2021 - 17.12.2021
śniadania (BB)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
12 dni
(04.12 - 17.12.2021)
Zmień
04 grudnia 2021
(sobota)
Zmień
BB
(śniadania)
Zmień

Podróż z:
sob 04.12.2021  
Warszawa - Hanoi
 
pią 17.12.2021  
Phnom Penh - Warszawa
 
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dwuosobowy (Pokój dwuosobowy)
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Premium VIP

776,44
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
13 980
PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

13 980,00
Wczytywanie...
Kliknij aby aktywować

Kategoria

***

Region

Wietnam

OpisHanoi -  

Ninh Binh - Zatoka Ha Long - Hanoi - Bangkok - Rzeka Kwai - 

Siem Reap - Angkor Wat -  

Battambang - Phnom

Penh

Dzień 1. Warszawa - Hanoi. 

Wylot z Warszawy.

Dzień 2. Hanoi. 

Przylot do Hanoi i transfer do hotelu. Po krótkim odpoczynku zwiedzanie stolicy Wietnamu zwanego „Paryżem Wschodu”. Zobaczymy Mauzoleum Ho Chi Minha - założyciela narodu, Pagodę Jednej Kolumny z XI wieku oraz Świątynię Literatury - zbudowaną także w XI wieku, dedykowaną Konfucjuszowi i jego filozofii. Następnie spacer po Starym Mieście i okolicach Jeziora Zwróconego Miecza (Hoan Kiem). Na koniec czas wolny do własnej dyspozycji (zakupy, opcjonalnie Teatr Marionetek, ok. 22 USD/os. w zależności od ilości zainteresowanych). Nocleg w Hanoi.

Dzień 3. Hanoi - Ninh Binh. 

Po śniadaniu przejazd z Hanoi w kierunku prowincji Ninh Binh, gdzie zwiedzimy dawną stolicę Wietnamu - Hoa Lu wraz z ruinami kompleksu świątynnego dynastii Dinh oraz Le. W trakcie zwiedzania czas na lunch, po którym udamy się do doliny Thung Nham.  Możliwość obserwacji ptaków w pięknej scenerii dziewiczych, zielonych lasów, a dla chętnych wycieczka łodzią do jaskini Buddy. Następnie zwiedzanie jednej z najbardziej znanych świątyń w tym regionie - Thai Vi Temple oraz przejazd wozami zaprzężonymi w woły (w przypadku większej ilości klientów rowerami lub taksówkami motorowymi) przez wsie, pola ryżowe oraz zielone, górskie tereny do Tam Coc. Nocleg w mieście Ninh Binh.

Dzień 4. Ninh Binh - Zatoka Ha Long. 

Po śniadaniu przejazd z Ninh Binh w kierunku słynnej zatoki Ha Long, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO, uznanej również za jeden z turystycznych cudów świata. Po drodze miniemy prowincję Thai Binh i ważne miasto portowe Hai Phong. Po dotarciu na miejsce rejs statkiem po malowniczej zatoce, gdzie na niewielkim obszarze znajduje się ok. 3000 wysepek wystających ponad lustro wody i kryjących tajemnicze jaskinie i zakamarki. W trakcie rejsu na pokładzie statku obiad i kolacja ze świeżo złowionych owoców morza. Możliwość wzięcia udziału w nocnym połowie. Nocleg na statku.

Dzień 5. Zatoka Ha Long - Hanoi - Bangkok. 

Po śniadaniu, w czasie rejsu powrotnego, będzie możliwość zrobienia ostatnich zdjęć urokliwych zatoczek i wysepek. Po przybiciu do portu przejazd do Hanoi i transfer na lotnisko. Po drodze opcjonalnie zwiedzanie pagody But Thap, jednej z najpiękniejszych i największych pagód w Wietnamie, w której znajdują się imponujące drewniane rzeźby. Przelot do Bangkoku. Po wylądowaniu transfer do hotelu. Wieczorem opcjonalnie kolacja w restauracji na 78-ym piętrze najwyższego budynku Bangkoku - Baiyoke Sky (ok. 1400 THB/os. - ok. 38 EUR/os.) Nocleg w hotelu.

Dzień 6. Bangkok. 

Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii, znanych jako "klejnoty Bangkoku". Zobaczymy słynącą z olbrzymiego posągu złotego Buddy świątynię Wat Traimit. Następnie olbrzymi kompleks świątynny Wat Phra Kheo i statua Szmaragdowego Buddy. Później skierujemy się w stronę Wielkiego Pałacu i zwiedzimy Wat Po - najstarszą buddyjską świątynię królewską w Bangkoku z ogromnym posągiem leżącego Buddy. Rejs łodzią po rzece Chao Praya i sieci kanałów prawobrzeżnej części miasta. Wizyta w fabryce wyrobów jubilerskich. Powrót do hotelu. Wieczorem opcjonalnie ekskluzywna kolacja na statku spacerowym po rzece Chaophraya (ok. 1700 THB/os. - ok. 46 EUR/os.) Po rejsie powrót do hotelu, a dla chętnych spacer po ulicy Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku. Druga opcja na ten wieczór to skansen Tajski, kolacja oraz widowisko-rewia kulturalno-historyczna „Siam Niramitr” (ok. 1900 THB/os. - ok. 51 EUR/os.). Nocleg w hotelu.

Dzień 7. Bangkok (Rzeka Kwai). 

Czas wolny na zakupy i samodzielne zwiedzanie Bangkoku. Dla chętnych możliwość wykupienia 2-dniowej wycieczki z noclegiem nad Rzeką Kwai (ok. 5200 THB/os. - ok. 140 EUR/os.). Po drodze do prowincji Kanchanburii, odwiedzimy plantacje palm kokosowych, targ wodny Damnoen Saduak oraz Królewskie Centrum Rękodzieła Tajskiego. Po dotarciu nad rzekę Kwai okazja, by przejść się po słynnym moście. Obiad (fakultatywnie - ok. 10 EUR/os.) w położonej na wodzie restauracji. Następnie wizyta w wiosce słoni. Spacer do wioski Monów, gdzie będzie także możliwość popływania w kapokach po rzece Kwai. Wieczorem kolacja przy lampach naftowych oraz pokaz tańców i muzyki plemienia Monów (fakultatywnie - ok. 5 EUR/os.).

Dzień 8. Bangkok (Rzeka Kwai) - Bangkok.

Część grupy przebywająca w Bangkoku po śniadaniu - czas wolny. Na Rzece Kwai - po śniadaniu wizyta w Parku Narodowym Erewan z najpiękniejszymi wodospadami Tajlandii. Czas wolny na relaksującą kąpiel lub trekking na 7. poziom wodospadów. Po obiedzie w lokalnej restauracji (fakultatywnie - ok. 10 EUR/os.) powrót do Bangkoku na nocleg.

Dzień 9. Bangkok – Siem Reap. 

Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Kambodży. Po wylądowaniu formalności wizowo-paszportowe, a następnie przejazd do hotelu i chwila odpoczynku. Po południu odwiedzimy Ta Prohm – jedną ze świątyń w słynnym kompleksie Angkor, która jako jedna z nielicznych zachowała swój pierwotny charakter oraz która wyróżnia się malowniczym położeniem pośród ogromnych korzeni drzew. Dzień zakończy podziwianie zachodu słońca nad rezerwuarem Srah Srang, skąd roztacza się niezwykły widok, częściowo na kompleks świątynny Angkor. Opcjonalnie zwiedzanie tamy Srah Srang oraz oglądanie zachodu słońca i aperitif w otoczonym pięknym ogrodem prywatnym domu z meblami i dekoracjami wykonanymi z lokalnych materiałów (ok. 34 USD/os. w zależności od ilości zainteresowanych). Nocleg w hotelu.

Dzień 10. Siem Reap – Angkor Wat. 

Po śniadaniu udamy się na wycieczkę do wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO kompleksu Angkor. W programie jedno z najbardziej niesamowitych miejsc w Kambodży - ukryty w dżungli Angkor Wat, gdzie znajduje się słynny, chociaż bardzo zrujnowany przez siłę dżungli, a także wielu rabusiów, kompleks miejski i świątynny. Khmerska architektura imponuje swym rozmachem i monumentalizmem, o czym przekonacie się Państwo sami. Jednym ze skarbów Angkor Wat jest mierząca ponad 900 metrów płaskorzeźba przedstawiająca sceny z indyjskich eposów, Marajany i Mahabharaty, na której widnieje prawie 20 tysięcy różnych postaci. Zwiedzając Angkor obejrzymy również kompleks miejski Angkor Thom z niezwykłą świątynią Bayon. W dalszej części dnia zobaczymy również mur nazywany Tarasem Słoni. Zdobią go olbrzymie płaskorzeźby przedstawiające orszak słoni i łowy w dżungli. Główna część tarasu położona jest przy wschodniej bramie pałacu królewskiego. Zdobią ją posągi Garudy, bóstwa przedstawianego pod postacią orła. Posągi podtrzymują pawilon królewski niczym kolumny. Wieczorem powrót do hotelu na nocleg. Opcjonalnie "Phare" - pokaz umiejętności artystycznych młodych Kambodżan, przedstawiających sceny z historii i kultury ich kraju (ok. 30 USD/os. w zależności od ilości zainteresowanych).

Dzień 11. Siem Reap – Battambang. 

Po śniadaniu udamy się w rejs po jeziorze Tonle Sap. Jest to największe jezioro w Azji Południowo-Wschodniej. Jego powierzchnia zmienia się od 2700 km kw. (1 metr głębokości) w porze suchej do 16000 km2 (9 metrów głębokości) w porze deszczowej. Na jeziorze znajduje się pływająca wioska Mechrey. W zależności od poziomu wody, przemieszczają się one po całym obszarze jeziora. Z pokładu można obserwować codzienne życie tych niecodziennych siedzib oraz niezwykłe krajobrazy i zwierzęta, żyjące u brzegów jeziora Tonle Sap. Po zakończeniu rejsu udamy się do Battambang. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem krótka wycieczka tuk tukami po Battambang podczas której  poczujemy klimat prawdziwej kolonialnej prowincji.

Dzień 12. Battambang – Phnom Penh. 

Po śniadaniu czeka nas krótka wycieczka rowerowa (dla chętnych tuk tukami bez dopłaty) po przedmieściach Battambang, podczas której będzie okazja zboczyć z utartych szlaków i zobaczyć życie codzienne tutejszej społeczności oraz odwiedzić pracownie lokalnych rzemieślników. Bedziemy mogli obserwować proces przygotowywania lokalnego przysmaku - kleistego ryżu i tradycyjnej pasty rybnej "prahok" oraz proces produkcji noży. Po południu przejazd do stolicy Kambodży – Phnom Penh. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

Dzień 13. Phnom Penh. 

Po śniadaniu zmierzymy się z trudną historią Kambodży z czasów Czerwonych Khmerów. Odwiedzimy najbardziej znane pole śmierci - Choeung Ek. Obecnie znajduje się tam buddyjskie miejsce upamiętnienia ofiar terroru. Odwiedzimy także znajdujące się w południowej dzielnicy Phnom Penh muzeum ludobójstwa Tuol Sleng. Następnie udamy się do zbudowanego w 1866 roku Pałacu Królewskiego oraz do Srebrnej Pagody (Wat Preah Keo), której nazwa nawiązuje do charakterystycznego elementu wystroju – posadzki świątyni wyłożonej ponad 5 000 srebrnych płytek. W świątyni znajdują się znane posągi Buddy – wykonany z kryształu Szmaragdowy Budda oraz naturalnej wielkości złoty posąg pokryty ponad 9 tys. diamentów (największy z nich ma 25 karatów). Przed wylotem czas wolny na ostatnie zakupy pamiątek, a następnie transfer na lotnisko i wylot do Polski.

Dzień 14. Warszawa

Przylot do Polski.

UWAGA

 W wybranych terminach (14.02.2020, 14.03.2020, 26.04.2020) program jest realizowany w zmienionej kolejności - Wietnam - Kambodża - Tajlandia.

Wyposażenie

Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Świadczenia

Cena zawieraprzelot Polska – Hanoi / Phnom Penh - Polska z przesiadkami, przeloty wewnętrzne na trasach: Hanoi – Bangkok oraz Bangkok – Siem Reap,, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelach 3 *** z klimatyzacją (z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai), wyżywienie w postaci śniadań, dodatkowo lunch i obiadokolacja podczas rejsu po Halong Bay,, transport klimatyzowanymi autokarami, zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów),, serwis polskojęzycznego pilota,

Dodatkowo płatne

obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 230 USD  na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki, dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - tylko podczas programu głównego - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, dopłaty do obiadokolacji,, wycieczki fakultatywne,, koszt uzyskania wizy kambodżańskiej,, koszty uzyskania wizy wietnamskiej oraz pośrednictwa wizowego,, miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).,

Obsługa na miejscu

w jęz. polskim

Informacje wizoweWizy

organizator pośredniczy w uzyskaniu wizy w cenie 100 PLN/os. + koszt wizy

104 PLN/os.

(

25,96 USD/os.)

. Obowiązkowo, przed wypełnieniem poniższej aplikacji należy 

zgłosić do rezerwacji usługę pośrednictwa

.Link dla Klientów korzystających z pośrednictwa organizator: https://ssl.eccoholiday.com/reservation_et/wiza_wietnam.php  (skany w formatach jpg/pdf o rozmiarze nie przekraczającym 2 MB). Wypełnić należy 10 dni roboczych przed wylotem.Samodzielnie o wizę można się starać na stronie https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/ załączając elektroniczną kopię paszportu oraz zdjęcie (tylko w formacie jpg) opłacając on-line  25,96 USD/os.

UWAGA

! Wymagane jest przesłanie danych paszportowych do organizator w momencie rezerwacji lub najpóźniej na 40 dni przed wylotem, z uwagi na konieczność potwierdzenia usług w Wietnamie (m.in. biletów kolejowych). W przypadku nieuzupełnienia danych w terminie organizator zastrzega możliwość odwołania wyjazdu.

Wizy - Kambodża

Wymagane są wizy, które obywatele polscy mogą otrzymać na ważniejszych przejściach granicznych po wypełnieniu stosownego kwestionariusza i załączeniu 2 aktualnych zdjęć paszportowych oraz ważnego paszportu (paszport z datą ważności minimum 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy). Wiza turystyczna, ważna 30 dni, kosztuje ok. 30 USD. Wyrobienie wizy trwa ok. pół godziny, należy zostawić w paszporcie 3 wolne strony.

WAŻNE! 

Od listopada 2017 konieczne jest podawanie pełnych danych w momencie założenia rezerwacji, także drugiego imienia (jeśli takie jest) oraz nazwiska zgodnie z danymi w paszporcie (podwójnego nazwiska, jeśli takie jest). Wymóg taki wprowadzony został przez linie lotnicze realizujące przeloty wewnętrzne. 

Wizy TajlandiaObywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego na pobyty turystyczne nie dłuższe niż 30 dni. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

Uwaga! : Przy wjeździe wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest co najmniej 6-miesięczny okres ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu - osoby takie z reguły zawracane są do portu macierzystego.

UWAGA

:

Uwaga!

! Od listopada 2017 obowiązuje całkowity zakaz wwozu oraz używania e-PAPIEROSÓW na terenie Tajlandii.
Udogodnienia *:
 • Oferty egzotyczne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Wietnamu.

Prognozowana pogoda w Phnom Penh

19.11.2021 (piątek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 12 km/h
20.11.2021 (sobota)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 13 km/h
21.11.2021 (niedziela)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 13 km/h
22.11.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
24° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 11 km/h
23.11.2021 (wtorek)
Miejscowo przelotny deszcz
32° C Miejscowo przelotny deszcz
Lekkie zachmurzenie
24° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 12 km/h
24.11.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
24° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 11 km/h
25.11.2021 (czwartek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 11 km/h
26.11.2021 (piątek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 9 km/h
27.11.2021 (sobota)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
24° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 10 km/h
28.11.2021 (niedziela)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
24° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 11 km/h
29.11.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 13 km/h
30.11.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
24° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 13 km/h
01.12.2021 (środa)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 13 km/h
02.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 12 km/h
03.12.2021 (piątek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień wylotu
04.12.2021 (sobota)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 52 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień 1
05.12.2021 (niedziela)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień 2
06.12.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 3
07.12.2021 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 11 km/h
Dzień 4
08.12.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 51 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 5
09.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 51 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień 6
10.12.2021 (piątek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 48 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień 7
11.12.2021 (sobota)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 49 %
Wiatr: 11 km/h
Dzień 8
12.12.2021 (niedziela)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 49 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 9
13.12.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 50 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień 10
14.12.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 50 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 11
15.12.2021 (środa)
Lekki przelotny deszcz
32° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 11 km/h
Dzień 12
16.12.2021 (czwartek)
Lekkie zachmurzenie
32° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
24° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 52 %
Wiatr: 12 km/h
17.12.2021 (piątek)
Słonecznie
30° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 16 km/h
18.12.2021 (sobota)
Słonecznie
30° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 52 %
Wiatr: 15 km/h
19.12.2021 (niedziela)
Słonecznie
30° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
22° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 51 %
Wiatr: 16 km/h
20.12.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 50 %
Wiatr: 15 km/h
21.12.2021 (wtorek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 48 %
Wiatr: 14 km/h
22.12.2021 (środa)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 48 %
Wiatr: 15 km/h
23.12.2021 (czwartek)
Lekkie zachmurzenie
32° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 47 %
Wiatr: 16 km/h
24.12.2021 (piątek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 46 %
Wiatr: 17 km/h
25.12.2021 (sobota)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
22° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 46 %
Wiatr: 14 km/h
26.12.2021 (niedziela)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 47 %
Wiatr: 13 km/h
27.12.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 48 %
Wiatr: 15 km/h
28.12.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 43 %
Wiatr: 16 km/h
29.12.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 45 %
Wiatr: 15 km/h
30.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 47 %
Wiatr: 14 km/h
31.12.2021 (piątek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 50 %
Wiatr: 13 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Hanoi

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
20 21 23 28 32 34 33 33 32 30 26 23
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
20 °
21 °
23 °
28 °
32 °
34 °
33 °
33 °
32 °
30 °
26 °
23 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
14 15 18 22 24 26 26 26 25 22 18 15
Temperatura w nocy (°C)
14 °
15 °
18 °
22 °
24 °
26 °
26 °
26 °
25 °
22 °
18 °
15 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 17
 • 12
 • 10
 • 12
 • 12
 • 12
 • 12
 • 13
 • 15
 • 19
 • 21
 • 21
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 17
 • 12
 • 10
 • 12
 • 12
 • 12
 • 12
 • 13
 • 15
 • 19
 • 21
 • 21
Średnie
opady (mm)
 • 26
 • 25
 • 47
 • 93
 • 155
 • 182
 • 221
 • 234
 • 137
 • 96
 • 59
 • 22
Średnieopady (mm)
 • 26
 • 25
 • 47
 • 93
 • 155
 • 182
 • 221
 • 234
 • 137
 • 96
 • 59
 • 22
Ilość dni
deszczowych
 • 14
 • 16
 • 21
 • 18
 • 19
 • 18
 • 19
 • 18
 • 15
 • 12
 • 9
 • 10
Ilość dnideszczowych
 • 14
 • 16
 • 21
 • 18
 • 19
 • 18
 • 19
 • 18
 • 15
 • 12
 • 9
 • 10