Bieszczady

Wycieczki objazdowe

Kod oferty: FTR 91908/132

Kliknij aby aktywować
Bieszczady
Zdjecie: 1 z 8
Mapa
Zadaj pytanie
Ulubione Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
touroperator:
Zadaj pytanie
Ulubione Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta niedostępna
Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
Dowolny

Podróż z:

Nie znaleziono terminów dla oferty
Zadzwoń do nas. 22 451 00 00 lub 801 00 31 21

Napisz do nas.

Kliknij aby aktywować
Kraj
POLSKA
Program Program wycieczki Dzień 1
Wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd w kierunku Bieszczad. Przejazd do SANOKA, spacer po mieście - cerkiew, zamek, rynek z zabudową, ratusz, zespó ł Franciszkanó w, Kośció ł przemienienia Pańskiego, pomnik dobrego wojaka Szwejka. Przejazd do miejsca noclegu, zakwaterowanie, nocleg.
Dzień 2
Śniadanie, przejazd " pętlą Bieszczadzką" - LESKO - zamek, cerkiew, NOWOSIÓ ŁKI, HOCZEW - Kośció ł, pomnik przyrody „ Progi skalne na Hoczewce” , BALIGÓ RD - kośció ł, rynek, obelisk ofiar mordu, BYSTRE - obelisk Fredry, cmentarz, JABŁONKI - pomnik gen. K. Świerczewskiego). Spacer na szczyt MAŁEJ RAWKI. Zwiedzanie cerkwi w CISNEJ. Powró t do miejsca noclegu.
Dzień 3
Śniadanie, spacer po POLAŃCZYKU. Dla chętnych rejs statkiem po Zalewie Solińskim. Spacer koroną zapory w SOLINIE, zwiedzanie wnętrza zapory. Zwiedzanie zapory w MYCZKOWCACH. Przejazd do USTRZYK DOLNYCH, spacer po miasteczku. Wyjazd w drogę powrotną, Powró t do Krakowa/Katowic w godzinach pó źnowieczornych/nocnych.
Terminy wycieczki
01-03.05.2020, 11-13.06.2020, 17-19.07.2020, 14-16.08.2020, 18-20.09.2020
Ważne informacje
1. Do poruszania się po Polsce potrzebny jest dokument podró ży - dowó d osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o dokumencie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunkó w pogodowych oraz innych czynnikó w niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektó w. Ceny biletó w wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestnikó w do realizacji wycieczki - 30 osó b. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestnikó w termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osó b z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką nahttp://www.abdar.pl w Strefie Klienta.
Zakwaterowanie
Hotele lub pensjonaty **/*** standartu turystycznego.
Cena podstawowa zawiera zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym. Przy rezerwacji dla dwó ch osó b automatycznie zostaje przydzielony pokó j 2-osobowy. W przypadku rezerwacji dla 3 osó b zostaje przydzielony pokó j 3-osobowy lub pokó j 2-osobowy z dostawką (w zależności od dostępności pokoji w danym obiekcie).
Osoby podró żujące samotnie mają do wyboru 2 opcję - w cenie podstawowej dokwaterowanie do pokoju 2 lub 3 osobowego z uczestnikami tej samej płci lub dopłatę do pokoju 1-osobowego - taka opcję należy zaznaczyć w formularzu rezerwacyjnym.
w ramach ceny zawarte są

- Przejazd autokarem lub busem klasy turystycznej; - Program turystyczny; - 2 noclegi (na trasie przejazdu) ze śniadaniami w hotelach lub pensjonatach **/*** wg. standaryzacji krajó w pobytu; - Opiekę pilota-przewodnika; - Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podró że Wariant Polska - Następstwa nieszczęśliwych wypadkó w 15 000 PLN; - Turystyczny fundusz gwarancyjny; - VAT ; - Gwarancję niezmienności ceny;
dodatkowe opłaty związane z realizacją programu
- Obligatoryjne koszty związane z realizacją programu - 90 zł
- Opłata za system tour guide (obowiązkowa) - 25 zł
dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia
- Dopłata do pokoju 1-osobowego - 100 zł
- Przednocleg w Krakowie - pokó j 1os - 140 zł, pokó j 2os - 160 zł, pokó j 3os - 230 zł
- Dopłaty do wyjazdó w antenowych z poszczegó lnych miejscowości
- Gwarancja miejsc z przodu /rzędy 2-4 - 50 zł/ lub z tyłu /ostatni i przedostatni rząd - 30 zł/
- Ubezpieczenie od kosztó w rezygnacji - 4, 55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5, 94zł/osoba/dzień
Więcej szczegó łó w na temat dodatkowych ubezpieczeń
Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.
pozostałe wydatki
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
Udogodnienia *:
  • Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wyjazdem w wybranym kierunku.