Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Londyn - Pomysl na weekend

Wycieczki objazdowe

Kod oferty: FTR 91868/59

Lekkie zachmurzenie

22°C Lekkie zachmurzenie

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Londyn - Pomysl na weekend
Zdjecie: 1 z 7
Mapa
Last minute
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
touroperator:
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 04.09.2019 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 04.09.2019

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
3 dni
04.09.2019 - 08.09.2019
śniadania (BB)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
3 dni
(04.09 - 08.09.2019)
Zmień
04 września 2019
(środa)
Zmień
BB
(śniadania)
Zmień

Podróż z:
śr. 04.09.2019 04 września, 13:05 - 05 września, 10:00
WRZESNIA - LONDYN
 
niedz. 08.09.2019 07 września, 18:00 - 08 września, 14:55
LONDYN - WRZESNIA
 
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dwuosobowy (Pokoj 2 osobowy) Last minute
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Premium

124,20
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
1 738 PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

1 738,00
Wczytywanie...
Kliknij aby aktywować
Wycieczka weekendowa - londy
Wyjątkowa wycieczka Weekendowa do stolicy Wielkiej Brytani, podczas któ rej zobaczysz najbardziej znane miejsca w Londynie, czyli wieżę zegarową Big Ben, Muzeum Historii Naturalnej, Opactwo Westminsterskie i wiele innych zabytkó w. Dla prawdziwych miłośnikó w zakupó w przygotowaliśmy ró wnież tournee po słynnej ulicy Oxfordstreet, na któ rej znajduje się wszystkim znany sklep - Primark. Wycieczka weekendowa do Londynu to idealny pomysł na spędzenie aktywnie czasu.
Program ramowy
Dzień 1 Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokaró w. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję. (Trasa od granicy ok. 1150 km)
Dzień 2 Przyjazd do Anglii w godzinach porannych. Pierwszym punktem programu jest spacer po parku Greenwich , w któ rym znajduje się Kró lewskie Obserwatorium Astronomiczne oraz południk zero stopni , któ ry obowiązywał w latach 1884-1984. Jest to ró wnież idealny punkt, żeby podziwiać panoramę całego Londynu. Natomiast wszystkich miłośnikó w żeglugi na pewno zachwyci Narodowe Muzeum Morskie , a w nim zgromadzone eksponaty związane z morzem i żeglarstwem. Zobaczymy ró wnież Cutty Sark – jedyny na świecie zachowany statek do transportu herbaty z XIX wieku. Obecnie znajduje się tam muzeum (wejście za dodatkową opłatą). Następnym punktem będzie London Bridge , gdzie rozpoczniemy nasz spacer po stolicy Anglii. Zobaczymy Monument to the Great Fire of London. Jest to najwyższa wolnostojąca kolumna na świecie. Powstała jako upamiętnienie największego pożaru w Londynie, któ ry miał miejsce w 1666 roku. Spacerując dojdziemy do The City - centrum finansowo-handlowego Londynu. Mają tam swoją siedzibę największe banki, instytucje czy firmy ubezpieczeniowe, m.in. Centralny Bank Anglii, giełda papieró w wartościowych, giełda metali szlachetnych , głó wna siedziba największej na świecie firmy ubezpieczeniowej - Lloyds. Dzielnica ta słynie ró wnież z wielu atrakcji dla turystó w, z któ rych będzie można skorzystać w czasie wolnym. Następnie ulicami The City dojdziemy do Tower of London. Twierdza przez setki lat była siedzibą władcó w Anglii. Spacer zakończymy przy Tower Bridge. Most został wybudowany na początku lat 90. XIX wieku, ale oddano go do użytku dopiero po ośmiu latach. Składa się z dwó ch bliźniaczych wież i dwó ch przęseł, każde z nich waży około 1100 ton i podnosi się do gó ry w ciągu 1 min 30 sekund. Warto ró wnież zaznaczyć, że na 25lecie koronacji Kró lowej Elżbiety most przemalowano w barwy flagi brytyjskiej. Czas wolny za zakupu oraz posiłek. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu.
Dzień 3 Śniadanie. Przejazd do centrum. Tego dnia spacer rozpoczniemy od Trafalgar Square – miejsce uznawane za serce centralnego Londynu. Plac powstał w XIX wieku w miejsce dawnych stajni kró lewskich. Na Trafalgar Squar e znajduje się kolumna Nelsona, fontanna oraz dwa pomniki - Jakuba II i Jerzego IV. Następnie przejdziemy obok Leicester Square , któ ry stanowi centrum rozrywki i jedną z głó wnych atrakcji turystycznych miasta. Przechodząc przez park dojdziemy do Covent Garden. To dobre miejsce, aby poszukać modnych ubrań w stylu miejskim oraz specjalistycznych sklepó w oferujących imbryki, latawce, sery lub drewniane zabawki. Po małej zakupowej rozgrzewce przejdziemy do dzielnicy Soho , któ ra uchodzi za miejsce najlepiej obrazujące wielokulturowość Londynu. Jest ró wnież strefa przemysłu, handlu, kultury i rozrywki oraz stanowi ważną część artystyczną Londynu. Podziwiając ró żnorodność tej dzielnicy dojdziemy do Oxford Street, gdzie rozpocznie się nasze szaleństwo zakupowe. Dla osó b, któ re przytłoczy ogrom sklepó w i światowych marek, proponujemy przejście do Hyde Parku. Czas wolny. Po południu pojedziemy do Camden Town. Jest to najbardziej, zakręcona, ró żnorodna i przede wszystkim oryginalna dzielnica Londynu. Od razu rzucą się w oczy kolorowe witryny sklepó w oraz pstrokate elewacje budynkó w z nietuzinkowymi dekoracjami. Punktem kulminacyjnym pobytu w tej dzielnicy z pewnością będzie Camden Locks Market, bowiem na stoiskach można znaleźć najprawdziwsze perełki, od ręcznie zdobionych, unikatowych butó w, kolczykó w po designerskie ubrania tworzone przez młodych artystó w. Znajdzie się ró wnież coś dla miłośnikó w jedzenia – za niewielką sumę można spró bować specjałó w z ró żnych stron świata. Zdecydowanie kró luje tu kuchnia chińska, hinduska i meksykańska. Wieczorny powró t do hotelu.
Dzień 4 Śniadanie. Przejazd do centrum. Rozpoczęcie zwiedzania od Muzeum Historii Naturalnej. Czas wolny, by osoby chętne mogły wejść do środka słynnego muzeum, któ rego kolekcja liczy ponad 70 milionó w eksponató w. Co ciekawe w muzeum były nagrywane sceny do takich filmó w jak - Harry Potter, Noc Muzeó w oraz Paddington. Wstęp bezpłatny. W pobliżu znajduje się ró wnież Muzeum Wiktorii i Alberta - największe muzeum sztuki i rzemiosła artystycznego w Londynie. Stała kolekcja liczy ponad 4, 5 mln eksponató w powstałych na przestrzeni 5000 lat w Europie, Ameryce Pó łnocnej, Azji i Afryce Pó łnocnej. Są to rzeźby, obrazy, rysunki, fotografie, książki, ceramika, meble, tkaniny, stroje, wyroby ze szkła i metalu, biżuteria itd. Wstęp bezpłatny. Dla osó b z technicznymi zamiłowaniami polecamy Muzeum Nauki , w któ rym znajduje się ponad 300 000 eksponató w - od najmniejszych układó w elektronicznych do naturalnej wielkości samolotó w. Wstęp bezpłatny. Po zakończeniu czasu wolnego przejdziemy obok Harrodsa. To jeden z najsłynniejszych ekskluzywnych sklepó w w Anglii. Jego nazwa wywodzi się od Charlesa Henrego Harrodsa, któ ry w 1849 otworzył mały sklep spożywczy będący obecnie wielkim domem towarowym. Słynne motto dla tego Domu Towarowego brzmi - Mamy wszystko, czego chcesz. W ofercie Harrodsa znajduje sie? niemal wszystko – ekskluzywne sukienki od topowych projektanto?w, najlepsze na s?wiecie gatunki szampana, prestiz?owe zegarki czy... przepyszne pa?czki. By wejść do środka konieczny jest odpowiedni „ dress code”. Następnie pospacerujemy ulicami Londynu do Pałacu Buckingham , któ ry znajduje się tuż obok najpiękniejszego parku St. James Park. Stamtąd już kilka krokó w dzieli nas od Opactwa Westminsterskiego , znanego z koronacji kró ló w i pochó wku sławnych osobistości takich jak Karol Darwin czy też sir Isaac Newton. Kolejnym punktem programu jest spacer obok Parlamentu oraz pamiątkowe zdjęcie przy słynnej wieży zegarowej Big Ben. Czas wolny. Następnie przejdziemy przez Westminster Bridge , by udać się na słynne diabelskie koło London Eye , któ re ma 135 metró w wysokości. Jeden pełen obró t trwa dokładnie 30 minut, w tym czasie zaleca się oglądanie ze szklanej kapsuły przepiękną panoramę całego miasta. Ostatnią atrakcją tego wyjazdu będzie rejs statkiem na rzece Tamiza. Będzie to piękne podsumowanie naszego wspaniałego weekendu w Londynie. Powró t do Polski.
Dzień 5 Przyjazd do Polski.UWAGA ! W związku z dużymi korkami i utrudnieniem dojazdu do Londynu z hotelu, istnieje możliwość realizacji przejazdó w za pomocą komunikacji (np. kolejką podmiejską). Jest to program ramowy i może on ulec zmianie.
Cena obejmuje
Przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe-bar, DVD, WC)
2 noclegi w hotelu **/***
wyżywienie BB - 2 śniadania ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 15000 € , NNW 15000 zł, BP 1000 zł)
realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE (zestawy słuchawkowe)
opiekę pilota w czasie podró ży
Dopłaty wymagane na miejscu
Koszty programowe - 45 GBP/os. (obowiązkowo płatne u pilota w autokarze) – obejmują wstępy do zwiedzanych obiektó w, opłaty lokalne oraz opiekę pilotażową; kwota nie podlega rozliczeniu
Dopłaty opcjonalne
Ubezpieczenie od choró b przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł) ubezpieczenie od kosztó w rezygnacji pakiet komfort
Zakwaterowanie
Hotel **/*** w okolicach Londynu. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizję oraz dostęp do Internetu Wi-Fi.
Dostępne opcje zakwaterowania
Pokó j 2 osobowy
pokó j 3 osobowy
dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokó j 1 osobowy (dopłata)
* dokwaterowanie - osoby wybierając się pojedynczo, któ re w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.
Dostępne opcje wyżywienia
Śniadania kontynentalne (w cenie) - pieczywo, dżem, masło, kawa, herbata.
Tour guide oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowymMobilny zestaw audio - indywidualny zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.
Ubezpieczenie
Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podró ży Oskar jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej - 201383.
Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osó b wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący -
ubezpieczenie kosztó w leczenia 15000 euro
ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadkó w 15000 zł
ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia -
ubezpieczenie od kosztó w rezygnacji z imprezy turystycznej - 3, 5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6, 7% wartości przy ubezpieczeniu od choró b przewlekłych i nowotworowych
ubezpieczenie od choró b przewlekłych - szczegó ły u konsultantó w
ubezpieczenie dotyczące sportó w - Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportó w - szczegó ły u konsultantó w
Dokumenty -
Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podró że Signal Iduna dokument do pobrania - Bezpieczne Podró że
Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna dokument do pobrania - Bezpieczne Rezerwacje
Warunki Ubezpieczenia NNW na terenie Polski dokument do pobrania - NNW na terenie Polski
Turystyczny fundusz gwarancyjny
W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podró ży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty -
15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajó w mających granicę lądową z Polską; 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajó w mających granicę lądową z Polską; Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środkó w na pokrycie kosztó w powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientó w biur podró ży, któ re utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.
Karta dużej rodziny
Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabató w na nasze wyjazdy -
5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
100 zł rabatu na obozy młodzieżowe.
Więcej informacji - Karta Dużej Rodziny
Pakiet komfo
Gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
napoje w autokarze w cenie (jednorazowo - 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napó j 0, 2l)
torba materiałowa z logo
cena - 50 zł/os.
Dwupak i trzypak
DWUpak z rabatem do 10% na osobę TRZYpak z rabatem do 15% na osobę
Promocja obowiązuje przy zakupie 2 lub 3 spośró d ofert typu wycieczki weekendowe (bez noclegu) i potwierdzeniu ich tego samego dnia. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej i dotyczy najtańszej spośró d wybranych ofert. Istnieje możliwość dowolnej kombinacji rezerwacji wyjazdó w przy założeniu, że dane osobowe uczestnikó w nie ulegają zmianie.
Komunikat!
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podró ży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, któ ra spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z rocznikó w 2015-2018, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski.
W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu wynajętymi autokarami od sprawdzonych przewoźnikó w, spełniających standardy i wymogi Biura Podró ży OSKAR.
Udogodnienia *:
 • Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką w wybranym kierunku.

Zdjęcia lokalizacji (3)

Londyn Anglia.Londyn Londyn

Prognozowana pogoda w Londyn

20.08.2019 (wtorek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 15 km/h
21.08.2019 (środa)
Lekkie zachmurzenie
22° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 14 km/h
22.08.2019 (czwartek)
Miejscowo przelotny deszcz
21° C Miejscowo przelotny deszcz
Pochmurno
13° C Pochmurno
Wilgotność 57 %
Wiatr: 13 km/h
23.08.2019 (piątek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 14 km/h
24.08.2019 (sobota)
Lekkie zachmurzenie
21° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 14 km/h
25.08.2019 (niedziela)
Umiarkowany deszcz
19° C Umiarkowany deszcz
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 78 %
Wiatr: 17 km/h
26.08.2019 (poniedziałek)
Pochmurno
21° C Pochmurno
Mgła
14° C Mgła
Wilgotność 65 %
Wiatr: 16 km/h
27.08.2019 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
21° C Lekkie zachmurzenie
Mgliście
14° C Mgliście
Wilgotność 59 %
Wiatr: 15 km/h
28.08.2019 (środa)
Lekkie zachmurzenie
22° C Lekkie zachmurzenie
Pochmurno
15° C Pochmurno
Wilgotność 57 %
Wiatr: 16 km/h
29.08.2019 (czwartek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Mgła
13° C Mgła
Wilgotność 56 %
Wiatr: 15 km/h
30.08.2019 (piątek)
Lekki przelotny deszcz
20° C Lekki przelotny deszcz
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 15 km/h
31.08.2019 (sobota)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Mgliście
13° C Mgliście
Wilgotność 58 %
Wiatr: 13 km/h
01.09.2019 (niedziela)
Pochmurno
19° C Pochmurno
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 14 km/h
02.09.2019 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
20° C Lekkie zachmurzenie
Mgliście
13° C Mgliście
Wilgotność 69 %
Wiatr: 12 km/h
03.09.2019 (wtorek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Mgła
14° C Mgła
Wilgotność 58 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 1
04.09.2019 (środa)
Lekkie zachmurzenie
22° C Lekkie zachmurzenie
Mgła
14° C Mgła
Wilgotność 62 %
Wiatr: 16 km/h
Dzień 2
05.09.2019 (czwartek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Mgliście
13° C Mgliście
Wilgotność 59 %
Wiatr: 15 km/h
Dzień 3
06.09.2019 (piątek)
Lekki przelotny deszcz
18° C Lekki przelotny deszcz
Lekkie zachmurzenie
14° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 17 km/h
Dzień powrotu
07.09.2019 (sobota)
Lekki przelotny deszcz
20° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 15 km/h
08.09.2019 (niedziela)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Lekki przelotny deszcz
13° C Lekki przelotny deszcz
Wilgotność 59 %
Wiatr: 13 km/h
09.09.2019 (poniedziałek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 13 km/h
10.09.2019 (wtorek)
Lekka mżawka
20° C Lekka mżawka
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 19 km/h
11.09.2019 (środa)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 19 km/h
12.09.2019 (czwartek)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Mgła
11° C Mgła
Wilgotność 64 %
Wiatr: 14 km/h
13.09.2019 (piątek)
Lekkie zachmurzenie
19° C Lekkie zachmurzenie
Mgła
12° C Mgła
Wilgotność 64 %
Wiatr: 14 km/h
14.09.2019 (sobota)
Lekka mżawka
18° C Lekka mżawka
Pochmurno
11° C Pochmurno
Wilgotność 67 %
Wiatr: 18 km/h
15.09.2019 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Mgliście
11° C Mgliście
Wilgotność 62 %
Wiatr: 15 km/h
16.09.2019 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Mgliście
11° C Mgliście
Wilgotność 60 %
Wiatr: 16 km/h
17.09.2019 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
17° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
11° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 17 km/h
18.09.2019 (środa)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Mgła
10° C Mgła
Wilgotność 56 %
Wiatr: 13 km/h
19.09.2019 (czwartek)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
10° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 12 km/h
20.09.2019 (piątek)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
12° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 14 km/h
21.09.2019 (sobota)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Mgła
12° C Mgła
Wilgotność 60 %
Wiatr: 13 km/h
22.09.2019 (niedziela)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Mgliście
11° C Mgliście
Wilgotność 57 %
Wiatr: 13 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Londyn

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
9 10 12 15 18 21 23 23 20 16 12 9
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
9 °
10 °
12 °
15 °
18 °
21 °
23 °
23 °
20 °
16 °
12 °
9 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
5 5 6 7 10 13 15 15 13 10 7 5
Temperatura w nocy (°C)
5 °
5 °
6 °
7 °
10 °
13 °
15 °
15 °
13 °
10 °
7 °
5 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 8
 • 10
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 14
 • 15
 • 14
 • 13
 • 9
 • 11
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 8
 • 10
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 14
 • 15
 • 14
 • 13
 • 9
 • 11
Średnie
opady (mm)
 • 52
 • 39
 • 35
 • 43
 • 51
 • 43
 • 41
 • 48
 • 49
 • 71
 • 63
 • 53
Średnieopady (mm)
 • 52
 • 39
 • 35
 • 43
 • 51
 • 43
 • 41
 • 48
 • 49
 • 71
 • 63
 • 53
Ilość dni
deszczowych
 • 23
 • 18
 • 19
 • 17
 • 17
 • 15
 • 17
 • 16
 • 16
 • 18
 • 21
 • 20
Ilość dnideszczowych
 • 23
 • 18
 • 19
 • 17
 • 17
 • 15
 • 17
 • 16
 • 16
 • 18
 • 21
 • 20