Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Majówka, Benelux Tour

Wycieczki objazdowe

Kod oferty: FTR 29447/4

Słonecznie

17°C Słonecznie

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Majówka, Benelux Tour
Zdjecie: 1 z 17
Mapa
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
touroperator:
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 18.09.2021 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 18.09.2021

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
4 dni
18.09.2021 - 23.09.2021
śniadania (BB)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
4 dni
(18.09 - 23.09.2021)
Zmień
18 września 2021
(sobota)
Zmień
BB
(śniadania)
Zmień

Podróż z:
sob 18.09.2021 godz. wyjazdu 08:25
Wrocław - Amsterdam
Linie: Ams1690  
czw 23.09.2021 godz. do potwierdzenia
Amsterdam - Wrocław
Linie: Ams1690  
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dwuosobowy (Pokój 2 os.)
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Premium

161,88
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
3 258
PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

3 258,00
Wczytywanie...
Kliknij aby aktywować
Regio
Amsterdam
Country
Holandia
Program ramowy
POLSKA - LUKSEMBURG - BRUKSELA - BRUGGE - ANTWERPIA - GOUDA - DELFT - HAGA - ZAANSE SCHANS - AMSTERDAM

Dzień 1 (poniedziałek)
- wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przejazd przez Polskę i Niemcy. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg w okolicy Koblencji.

Dzień 2
(wtorek) – po wczesnym śniadaniu przejazd do Luksemburga, który obecnie jest jednym z najbogatszych państw na świecie. To kraj o jednych z najlepszych warunków do życia na świecie, a także jedna ze stolic Unii Europejskiej. Znajduje się tu miasto Schengen, w którym podpisano słynny traktat o wolnym ruchu granicznych w Unii Europejskiej. Jest także znanym rajem podatkowym. Jedno z najmniejszych państw Europy, wypełnione jest zabytkami po brzegi.. Zobaczymy między innymi: Pałac Książęcy – wzniesiony w XVI w., Katedrę Notre Dame, kościół Św. Marcina i Kolegium Jezuickie oraz najstarszą wieżę Bramy Św. Michała. Czas wolny w okolicy starego miasta. Po południu przejazd do stolicy Belgii - Brukseli. W programie zwiedzania: spacer po Starówce, która jest najpiękniejszą częścią miasta i jednocześnie stanowi obiekt dumy Brukselczyków, Manneken-Pis – najśmieszniejsza fontanna w Belgii. Zobaczymy również: Pałac Królewski, dzielnicę europejską oraz katedrę Św. Michała. Czas wolny. W godzinach wieczornych przejazd na nocleg w okolicy Brukseli.

Dzień 3 (środa)
– przejazd na zwiedzanie jednego z najdoskonalej zachowanych średniowiecznych miast w zachodniej Europie - Brugii, które połączone jest kanałami z Ostendą i pobliską Gandawą. Cała historyczna część miasta została wpisana na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Miasto jest nierównomiernie poprzecinane wąskimi kanałami, z tego powodu wielu nazywa ją “Wenecją Północy". W programie zwiedzania: spacer po przepięknej starówce, wizyta w katedrze Notre Dame z rzeźbą Michała Anioła – Madonna z Dzieciątkiem, bazylika Świętej Krwi. Następnie przejazd na zwiedzanie Antwerpii, miasta słynącego z diamentów, awangardowej mody, Rubensa i najciekawszego życia nocnego w całej w Belgii. Podczas zwiedzania zobaczymy: dom Rubensa, Stare Miasto i Rynek Rękawiczek z Katedrą Onze – Lieve – Vrouwe – największą gotycka katedrą w Belgii, Steen - fragmenty XI-wiecznych fortyfikacji, Grote Markt z ratuszem oraz fontanną Brabo oraz XVI-wieczne domy cechowe. Po zwiedzaniu przejazd na nocleg w okolicach Rotterdamu.

Dzień 4 (czwartek)
- po śniadaniu przejazd do miasteczka Gouda, gdzie będziemy mogli zobaczyć czwartkowy targ żółtych serów, piękny rynek z kościołem św. Jana, symbol miasta - Budynek Wagi oraz ratusz z XV wieku. Następnie przejedziemy do najpiękniejszego miasteczka Holandii- Delft. Miasto może się pochwalić jednym z najpiękniejszych rynków w całej Europie. Główny plac Starego Miasta (Grote Markt) otoczony jest charakterystycznymi dla holenderskiego krajobrazu kamienicami, z których wiele wpisanych jest na narodową listę zabytków. Zobaczymy tu między innymi: rynek z pięknym ratuszem, gotycki kościół Nieuwe Kerk oraz pomnik Hugo Grocjusza - "ojca" prawa międzynarodowego. Czas wolny i przejazd do Hagi - politycznej stolicy Holandii. Przespacerujemy się przez Starówkę, zobaczymy między innymi: Budynki Parlamentu, Pałac Królewski, czy pomnik Wilhelma I. Czas wolny i przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 5 (piątek)
- po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Zaanse Schans czyli "wioski na grobli", prezentującej zabytkowe wiatraki, z których słynie holenderska prowincja. Następnie przejazd na zwiedzanie Amsterdamu (w mieście spędzimy około 9 godzin). Stolica Holandii, zwana "Wenecją Północy", położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Odwiedzimy tutaj między innymi: plac Rembrandta, targ kwiatowy, plac Dam z Pałacem Królewskim oraz legendarne centrum Amsterdamu z dzielnicą czerwonych latarni. Czas wolny w centrum miasta. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 6 (sobota)
– przekroczenie granicy Polski w godzinach porannych. Powrót do poszczególnych miast wyjazdowych.
Zakwaterowanie
Hotele **/*** na obrzeżach miast, pokoje 2, 3 os. z łazienkami, TV.
W cenie

zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
4 śniadania,
4 noclegi,
zwiedzanie według programu,
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
opiekę pilota/przewodnika.
Dodatkowo płatne obowiązkowo

ubezpieczenie KL/NNW: 60 PLN/os.,
koszty realizacji programu - około 90 EUR/os.,
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Dodatkowo płatne opcjonalnie

pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 80 PLN,
Kup Sobie Spokój: 60 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 50 PLN/os.,
bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,
Wyżywienie
W cenie 4 śniadania kontynentalne. W czasie zwiedzania planowany czas wolny na obiadokolacje (płatne we własnym zakresie).
Ważne
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.
Szczegóły oferty
Belgia jest uznawana za ojczyznę i "wynalazcę" frytek (pommes frites). Przez ten kraj sprowadzano do Europy pierwsze ziemniaki z Ameryki Południowej. Najsmaczniejsze frytki zjeść można w Brukseli przy Grande Place.
Holandia słynie ze swoich prostych, jednogarnkowych potraw bogatych w warzywa i mięso lub ryby. Do posiłków pije się tu wspaniałe piwa - Heineken, Amstel czy Grolsch.
Waluty
Walutą obowiązującą w krajach Beneluxu jest euro.
Transpo
Transport autokarem około 12 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy. Powrót do kraju z Amsterdamu we wczesnych godzinach porannych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.
Dokumenty
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium krajów Beneluxu jest paszport bądź dowód osobisty.
Dobrze wiedzieć

Luxemburg to najbogatsze księstwo zachodniej Europy,
Brukselę uważa się za najbardziej zbiurokratyzowane miasto na świecie - około 700 tys. osób pracuje w administracji,
Flamandczycy są przekonani, nie bez podstaw, że pracują na leniwych darmozjadów z Walonii. Flamandczycy nie wiedzą nic o Walończykach i odwrotnie. Jedynie kolarstwo ich łączy,
“każdy Belg rodzi się z cegłą w brzuchu" - tak mówią o sobie Belgowie, przez co chcą powiedzieć, że gdy Belg się rodzi to zaczyna zbierać cegły na swój dom,
nigdzie na świecie nie ma tyle rodzajów piwa i takiej ilości browarów jak w Belgii. Ponoć jest ich ponad 1000...
Holendrzy należą do najwyższych ludzi w Europie,
Holandia posiada ponad 15 000 km dróg rowerowych,
Amsterdam ma 1281 mostów,
w Holandii jest dwa razy więcej rowerów niż samochodów...
Ubezpieczenie
PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ
ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)
Uwaga : Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.
szczegóły: https://www.funclub.pl/dokumenty
Opinie klientów
Sprawdź opinie o ofercie Benelux Tour
Udogodnienia *:
 • Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Luksemburga.

Zdjęcia lokalizacji (1)

Amsterdam

Prognozowana pogoda w Amsterdamie

03.09.2021 (piątek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Mgliście
15° C Mgliście
Wilgotność 73 %
Wiatr: 17 km/h
04.09.2021 (sobota)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Mgliście
15° C Mgliście
Wilgotność 70 %
Wiatr: 17 km/h
05.09.2021 (niedziela)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 18 km/h
06.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 19 km/h
07.09.2021 (wtorek)
Lekki przelotny deszcz
19° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 76 %
Wiatr: 19 km/h
08.09.2021 (środa)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
14° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 74 %
Wiatr: 15 km/h
09.09.2021 (czwartek)
Pochmurno
20° C Pochmurno
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 16 km/h
10.09.2021 (piątek)
Lekkie zachmurzenie
19° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 18 km/h
11.09.2021 (sobota)
Miejscowo przelotny deszcz
20° C Miejscowo przelotny deszcz
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 20 km/h
12.09.2021 (niedziela)
Miejscowo przelotny deszcz
19° C Miejscowo przelotny deszcz
Miejscowo przelotny deszcz
14° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 75 %
Wiatr: 15 km/h
13.09.2021 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 18 km/h
14.09.2021 (wtorek)
Lekki przelotny deszcz
17° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 78 %
Wiatr: 22 km/h
15.09.2021 (środa)
Lekkie zachmurzenie
17° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 19 km/h
16.09.2021 (czwartek)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 19 km/h
17.09.2021 (piątek)
Lekki przelotny deszcz
17° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 19 km/h
Dzień 1
18.09.2021 (sobota)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 17 km/h
Dzień 2
19.09.2021 (niedziela)
Miejscowo przelotny deszcz
18° C Miejscowo przelotny deszcz
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 15 km/h
Dzień 3
20.09.2021 (poniedziałek)
Zachmurzenie
18° C Zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 74 %
Wiatr: 18 km/h
Dzień 4
21.09.2021 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Pochmurno
14° C Pochmurno
Wilgotność 71 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 5
22.09.2021 (środa)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
14° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 18 km/h
Dzień powrotu
23.09.2021 (czwartek)
Lekkie zachmurzenie
17° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 75 %
Wiatr: 14 km/h
24.09.2021 (piątek)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Umiarkowany lub znaczny przelotny deszcz
13° C Umiarkowany lub znaczny ...
Wilgotność 76 %
Wiatr: 15 km/h
25.09.2021 (sobota)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 17 km/h
26.09.2021 (niedziela)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 13 km/h
27.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 10 km/h
28.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 15 km/h
29.09.2021 (środa)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 19 km/h
30.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 80 %
Wiatr: 19 km/h
01.10.2021 (piątek)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Mgliście
13° C Mgliście
Wilgotność 70 %
Wiatr: 21 km/h
02.10.2021 (sobota)
Lekki przelotny deszcz
17° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 74 %
Wiatr: 17 km/h
03.10.2021 (niedziela)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 21 km/h
04.10.2021 (poniedziałek)
Pochmurno
17° C Pochmurno
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 24 km/h
05.10.2021 (wtorek)
Lekki przelotny deszcz
16° C Lekki przelotny deszcz
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 80 %
Wiatr: 23 km/h
06.10.2021 (środa)
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Pochmurno
13° C Pochmurno
Wilgotność 75 %
Wiatr: 18 km/h
07.10.2021 (czwartek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Lekka mżawka
13° C Lekka mżawka
Wilgotność 77 %
Wiatr: 21 km/h
08.10.2021 (piątek)
Pochmurno
15° C Pochmurno
Lekkie zachmurzenie
12° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 75 %
Wiatr: 19 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Luksemburg

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
6 8 12 16 21 24 26 26 21 16 9 6
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
6 °
8 °
12 °
16 °
21 °
24 °
26 °
26 °
21 °
16 °
9 °
6 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
0 0 3 5 9 12 14 14 10 7 3 1
Temperatura w nocy (°C)
0 °
0 °
3 °
5 °
9 °
12 °
14 °
14 °
10 °
7 °
3 °
1 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 14
 • 14
 • 15
 • 15
 • 17
 • 15
 • 17
 • 17
 • 14
 • 14
 • 13
 • 14
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 14
 • 14
 • 15
 • 15
 • 17
 • 15
 • 17
 • 17
 • 14
 • 14
 • 13
 • 14
Średnie
opady (mm)
 • 62
 • 57
 • 51
 • 50
 • 46
 • 47
 • 53
 • 56
 • 56
 • 57
 • 59
 • 64
Średnieopady (mm)
 • 62
 • 57
 • 51
 • 50
 • 46
 • 47
 • 53
 • 56
 • 56
 • 57
 • 59
 • 64
Ilość dni
deszczowych
 • 17
 • 14
 • 16
 • 15
 • 14
 • 15
 • 14
 • 14
 • 16
 • 17
 • 17
 • 17
Ilość dnideszczowych
 • 17
 • 14
 • 16
 • 15
 • 14
 • 15
 • 14
 • 14
 • 16
 • 17
 • 17
 • 17