Parada Kwiatów w Holandii 7 dni

Wycieczki objazdowe

Kod oferty: FTR 95091/87

Słonecznie

13°C Słonecznie

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Parada Kwiatów w Holandii 7 dni
Zdjecie: 1 z 6
Mapa
Zadaj pytanie
Ulubione Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Polecamy tę ofertę:
 • Hotel przeceniony o 10%
touroperator:
Zadaj pytanie
Ulubione Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 13.04.2021 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 13.04.2021

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
6 dni
13.04.2021 - 19.04.2021
śniadania (BB)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
6 dni
(13.04 - 19.04.2021)
Zmień
13 kwietnia 2021
(wtorek)
Zmień
BB
(śniadania)
Zmień

Podróż z:
wto 13.04.2021 godz. wyjazdu 08:00
Łódź - BENELUX
 
pon 19.04.2021 godz. do potwierdzenia
BENELUX - Łódź
 
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dla 2 osób ( Miejsce w pokoju)
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Premium

188,86
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
3 150
PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

3 150,00
Wczytywanie...
Kliknij aby aktywować
Kraj
BENELUX
Program Trasa zagraniczna
Niemcy (1) – Luksemburg – Bruksela – ok. Brukseli (1) – Gandawa – Brugia – Antwerpia – ok. Rotterdamu (2) – Rotterdam – Kinderdijk – Keukenhof – Delft – Haga – ok. Hagi (1) – Amsterdam
Dzień 1
Zbió rka uczestnikó w, wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec. Trasa ok. 1100 km
Dzień 2
Śniadanie, przyjazd do Luksemburga, stolicy Wielkiego Księstwa Luksemburg, zwiedzanie miasta, m.in. plac Konstytucji, katedra Notre Dame, pałac książęcy, fragmenty cytadeli. Spacer nad dzielnicą Grund, ulicą de la Corniche, czyli najpiękniejszym „ balkonem” Europy. Wizyta na placu Armii z licznymi restauracjami i kawiarniami. Przejazd do Brukseli przez Ardeny. Zwiedzanie stolicy Belgii, miasta piwa i czekolady. Objazd miasta autokarem, m.in. dzielnica europejska – Rada Unii Europejskiej, siedziba Komisji Europejskiej, Parlament Europejski. Wizyta w Parku Cinquantenaire z Łukiem Triumfalnym, upamiętniającym 50 rocznicę powstania państwa belgijskiego. Spacer po zabytkowym centrum Brukseli. Grand Place – najpiękniejszy rynek Europy, Ratusz z XV w., Dom Kró lewski, domy cechowe, katedra św. Michała. Wizyta u Manneken Pis’ a - siusiającego chłopczyka, symbolu Brukseli. Obiadokolacja (fakultatywnie), zakwaterowanie, nocleg w hotelu. Trasa ok. 420 km
Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie Flandrii. Wizyta w Antwerpii, miasta Rubensa. Steen- fragmenty XI - wiecznej fortyfikacji, Rynek Głó wny – Grote Markt, z ratuszem oraz fontanną Brabo, XVI-wieczne domy cechowe, zwiedzanie katedry Najświętszej Marii Panny, jednej z najwyższych na świecie, z dziełami Rubensa. Zielony Plac z pomnikiem Rubensa. Przejazd do Brugii – „ Malutkiej Wenecji Pó łnocy” – doskonale zachowanego miasta średniowiecznego z krętymi uliczkami, biegnącymi wzdłuż malowniczych kanałó w. Rejs po kanałach. Zwiedzanie m.in. kośció ł Najświętszej Marii Panny, rynek z wieżą Belfort z XIII w., sukiennice, bazylika Świętej Krwi. Obiadokolacja (fakultatywnie). Przejazd do Gandawy, spacer po staró wce i zabytkowych nabrzeżach portowych. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Trasa ok. 340 km
Dzień 4
Śniadanie. Zwiedzanie Holandii – kraju wydartego morzu, z bogatą kulturą i architekturą. Wizyta w Rotterdamie, wjazd na Euromaszt – wieżę widokową – najwyższą budowlę w Holandii (wys.185 m), z któ rej roztacza się imponujący widok na nowoczesne miasto i port. Wyjazd do Hagi, siedziby rządu holenderskiego; zwiedzanie miasta, m.in. Pałac Pokoju, w któ rym to mieści się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Parlament, staró wka z kościołem św. Jakuba i Pałacem Kró lewskim. Wizyta w haskim kurorcie morskim Scheveningen. Obiadokolacja (fakultatywnie). Zakwaterowanie i nocleg w hotelu. Trasa ok. 200 km
Dzień 5
Śniadanie. Udział w PARADZIE KWIATÓ W (nl. Bloemencorso) – najbardziej niesamowitej paradzie kwiató w na świecie i najbardziej okazałym święcie wiosny w Holandii. Ogromne platformy i bogato zdobione samochody jadą 42-kilometrową trasą z Noordwijk do Haarlem. Temat parady w 2021 roku zostanie ogłoszony w pó źniejszym terminie. Zwiedzanie 32-hektarowych ogrodó w Keukenhof, z największą kolekcją kwiató w cebulkowych na świecie (ponad 7 milionó w), w sumie 800 odmian tulipanó w – unikalne, niezapomniane wrażenia w zaskakujących i inspirujących ogrodach. Następnie wizyta w zabytkowym miasteczku Delft z przepiękną architekturą i siecią kanałó w. Zwiedzanie fabryki porcelany. Obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg w hotelu. Trasa ok. 150 km.
Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, złożenie bagaży w autokarze. Wizyta na farmie holenderskiej z produkcją sera i sabotó w. Przejazd do Amsterdamu, zwanego Wenecją Pó łnocy. Wizyta w szlifierni diamentó w (możliwość zakupó w), Rijksmuseum – muzeum państwowe z najbogatszymi zbiorami sztuki holenderskiej (m.in. obrazy Rembrandta, Vermeera, Halsa), muzeum Vincenta van Gogha, rejs po kanałach Amsterdamu, dający możliwość najlepszego poznania XVII-wiecznej architektury miasta. Spacer po mieście. Plac Lejdena, targ kwiatowy, wieża mennicy, ulica Kalvestraat z licznymi sklepami. Spacer po dzielnicy „ czerwonych latarni”. Trasa ok. 300 km. Wyjazd do kraju, nocny przejazd przez Niemcy.
Dzień 7
Przyjazd do Polski, powró t do poszczegó lnych miejscowości. Trasa ok. 900 km.
Całość trasy
Ok. 3550 km
Program imprezy jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Cena imprezy obejmuje
• przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc)
• 5 noclegó w w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką
• 5 śniadań w formie bufetu
• program turystyczny
• opiekę pilota
• ubezpieczenie (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Dodatkowo płatne
• pakiet do realizacji programu 150 EUR plus wstęp do ogrodó w Keukenhof 18 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektó w, usługi przewodnickie, rejsy po kanałach, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.
Dopłaty opcjonalne
• dopłata do 4 obiadokolacji (bez napojó w) 360 zł
• dopłata do pokoju 1-osobowego 580 zł
Ważne informacje
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 25 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestnikó w w grupie standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, dvd).
4. Kolejność zapisó w na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głó wnym.
5. Niektó re połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż głó wny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
6. Podczas przejazdó w krajowych w ramach niektó rych wycieczek możliwe są przesiadki.
7. Antenki – transfer z poszczegó lnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głó wnej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osó b PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podró żny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podró żnych.
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektó w, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestnikó w na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osó b. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osó b w grupie i zostanie podana do wiadomości Podró żnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
11. Osoby podró żujące samotnie, któ re nie chcą dopłacać do pokoju 1– osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podró żny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1– osobowego.
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłkó w zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osó b o ograniczonej sprawności ruchowej.
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdó w są przykładowe i przedstawiają ogó lny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.
Udogodnienia *:
 • Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wyjazdem do Luksemburga.

Zdjęcia lokalizacji (1)

Amsterdam

Prognozowana pogoda w Amsterdamie

29.03.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
10° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 18 km/h
30.03.2021 (wtorek)
Słonecznie
11° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 23 km/h
31.03.2021 (środa)
Słonecznie
10° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 28 km/h
01.04.2021 (czwartek)
Słonecznie
10° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 25 km/h
02.04.2021 (piątek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 24 km/h
03.04.2021 (sobota)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
7° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 15 km/h
04.04.2021 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
11° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
7° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 19 km/h
05.04.2021 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
10° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
5° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 15 km/h
06.04.2021 (wtorek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 20 km/h
07.04.2021 (środa)
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 16 km/h
08.04.2021 (czwartek)
Słonecznie
11° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 21 km/h
09.04.2021 (piątek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 18 km/h
10.04.2021 (sobota)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 18 km/h
11.04.2021 (niedziela)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 19 km/h
12.04.2021 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
7° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 22 km/h
Dzień wylotu
13.04.2021 (wtorek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 18 km/h
Dzień 1
14.04.2021 (środa)
Słonecznie
14° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
7° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 21 km/h
Dzień 2
15.04.2021 (czwartek)
Słonecznie
14° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 20 km/h
Dzień 3
16.04.2021 (piątek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 16 km/h
Dzień 4
17.04.2021 (sobota)
Słonecznie
14° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 19 km/h
Dzień 5
18.04.2021 (niedziela)
Słonecznie
14° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 24 km/h
Dzień 6
19.04.2021 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 14 km/h
20.04.2021 (wtorek)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 20 km/h
21.04.2021 (środa)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 15 km/h
22.04.2021 (czwartek)
Słonecznie
14° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
8° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 19 km/h
23.04.2021 (piątek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 11 km/h
24.04.2021 (sobota)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 16 km/h
25.04.2021 (niedziela)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 20 km/h
26.04.2021 (poniedziałek)
Lekki przelotny deszcz
14° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 17 km/h
27.04.2021 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
14° C Lekkie zachmurzenie
Zachmurzenie
9° C Zachmurzenie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 20 km/h
28.04.2021 (środa)
Słonecznie
14° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 16 km/h
29.04.2021 (czwartek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 16 km/h
30.04.2021 (piątek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 19 km/h
01.05.2021 (sobota)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 13 km/h
02.05.2021 (niedziela)
Pochmurno
13° C Pochmurno
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 19 km/h
03.05.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 20 km/h
04.05.2021 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
12° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 18 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Luksemburg

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
6 8 12 16 21 24 26 26 21 16 9 6
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
6 °
8 °
12 °
16 °
21 °
24 °
26 °
26 °
21 °
16 °
9 °
6 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
0 0 3 5 9 12 14 14 10 7 3 1
Temperatura w nocy (°C)
0 °
0 °
3 °
5 °
9 °
12 °
14 °
14 °
10 °
7 °
3 °
1 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 14
 • 14
 • 15
 • 15
 • 17
 • 15
 • 17
 • 17
 • 14
 • 14
 • 13
 • 14
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 14
 • 14
 • 15
 • 15
 • 17
 • 15
 • 17
 • 17
 • 14
 • 14
 • 13
 • 14
Średnie
opady (mm)
 • 62
 • 57
 • 51
 • 50
 • 46
 • 47
 • 53
 • 56
 • 56
 • 57
 • 59
 • 64
Średnieopady (mm)
 • 62
 • 57
 • 51
 • 50
 • 46
 • 47
 • 53
 • 56
 • 56
 • 57
 • 59
 • 64
Ilość dni
deszczowych
 • 17
 • 15
 • 16
 • 15
 • 14
 • 15
 • 14
 • 14
 • 16
 • 17
 • 17
 • 17
Ilość dnideszczowych
 • 17
 • 15
 • 16
 • 15
 • 14
 • 15
 • 14
 • 14
 • 16
 • 17
 • 17
 • 17