Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Polinezja Atlantyku

Wycieczki objazdowe

Kod oferty: FTR 58473/28

Słonecznie

31°C Słonecznie

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Polinezja Atlantyku
Zdjecie: 1 z 25
Mapa
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Polecamy tę ofertę:
 • Hotel przeceniony o 6%
touroperator:
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 17.12.2021 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 17.12.2021

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
6 dni
17.12.2021 - 24.12.2021
śniadania i obiadokolacje (HB)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
6 dni
(17.12 - 24.12.2021)
Zmień
17 grudnia 2021
(piątek)
Zmień
HB
(śniadania i obiadokolacje)
Zmień

Podróż z:
pią 17.12.2021  
Katowice - Banjul
 
pią 24.12.2021  
Banjul - Katowice
 
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dwuosobowy (standardowy)
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Premium

287,84
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
8 572
PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

8 572,00
Wczytywanie...
Kliknij aby aktywować
Kategoria
Regio Opis oferty
Hotele /

Pokoje: 2 - osobowe z łazienką (prysznic, WC).

Hotele na objeździe nie mają oficjalnej kategoryzacji. Pokoje wyposażone są w podstawowe udogodnienia: łazienkę z dostępem do bieżącej, prysznic, WC, szafkę, stolik. Nie posiadają klimatyzacji.

Może zdarzyć się że w nocy już od 22:00-7:00 oraz w ciągu dnia od 11:00-18:00 nie będzie prądu. (w niektórych obiektach pracują generatory, nie ma stałego dostępu do elektryczności.)

Ze względu na niewielką bazę hotelową w skrajnych przypadkach Rainbow zastrzega sobie prawo do zakwaterowania grupy w kilku hotelach leżących niedaleko od siebie.

Wyżywienie: w restauracjach hotelowych serwowane są śniadania kontynentalne (kawa, herbata wliczone w cenę) i obiadokolacje podobne do europejskich. Podczas wycieczki serwowane są głównie świeże ryby i owoce morza jako dania główne. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Program

Dzień 1


Zbiórka na lotnisku, na stanowiskuRainbow, przelot samolotem czarterowym do Banjul. Przylot, transfer do hotelu, obiadokolacja, nocleg w Banjul. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dzień 2


Po śniadaniu krótkie zwiedzanie miasta Banjul, stolicy Gambii. Podczas przejazdu przez centrum zobaczymy między innymi, Łuk Triumfalny oraz jeden ze słynnych afrykańskich targów Albert Market lub Senegambia Craft Market lub Brikama. Możliwość zakupu pamiątek i wyrobów rękodzieła afrykańskiego. W czasie zwiedzania nasz przedstawiciel wyrobi grupie wizy do Gwinei Bissau (dodatkowo płatna, ok 80 EUR/os.). Wyjazd z Banjul w kierunku granicy z południowym Senegalem. W czasie podróży przez 3 kraje: Gambię, Senegal i Gwineę Bissau będziemy mogli obserwować zarówno zmienność krajobrazu jak i zabudowy tych trzech byłych kolonii: brytyjskiej, francuskiej i portugalskiej. Po drodze zatrzymamy się w Ziguinchor, stolicy prowincji Casamance. Miasto zamieszkałe dziś głównie przez plemię Diola było kiedyś jednym z głównych portów, gdzie chwytano i przemycano niewolników. Postój w jednej z restauracji nad rzeką. Przejazd w kierunku bajecznego Cap Skirring, zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu na wybrzeżu Atlantyku. (Trasa ok. 230 km).


Dzień 3


Cap Skirring to wymarzone miejsce do odpoczynku, palmy na szerokich, piaszczystych plażach, wioski rybackie obfitujące w najlepsze owoce Atlantyku, wyprostowane jak struna, piękne kobiety noszące z gracją kosze egzotycznych owoców na głowie. Po śniadaniu wycieczka, rajd samochodami 4 x 4 po przepięknych zakątkach ziemi Diolów. Dowiemy się na czym polega miejscowy fetyszyzm, w miarę możliwości zgłębimy wiedzę na temat rytuałów animizmu, wywodzącego się właśnie z Afryki. Dodatkowo podczas kolejnej wycieczki popłyniemy na rejs pirogą po lesie namorzynowym na wyspę Ehidje. Przyjrzymy się bliżej temu bogatemu ekosystemowi, pełnemu wiecznej zieleni oraz milionów ostryg. Zobaczymy jak żyją i pracują miejscowi rybacy, odwiedzimy miejscową szkołę, a na koniec spróbujemy niepowtarzalnego wina palmowego, w produkcji którego specjalizują się Diolowie. Czas wolny na popołudniowy relaks. Kolacja i nocleg w hotelu. (Trasa ok. 40 km).


Dzień 4


Śniadanie. Dzień wolny, czas na odpoczynek, rozkoszowanie się naturą i ciepłym oceanem. Fakultatywnie możliwość wykupienia wycieczki quadami po najpiękniejszych zakątkach okolic Cap Skirring takich jak wydmy, las kapokowy, wieś Kabrusse oraz bezkresna plaża przy granicy z Gwineą Bissau. Czas ok.2 godz., cena ok. 100 EUR/quad. Wycieczka wędkarska, ok. 4 godz., w tym transfer pirogą, sprzęt i przynęty oraz przewodnik lokalny, cena przy minimum 2 osobach ok. 50 EUR/os. Na miejscu możliwość wypożyczenia rowerów (cena ok.15 EUR/cały dzień). Kolacja i nocleg w hotelu.


Dzień 5


Po śniadaniu wyjazd w kierunku Bissau, stolicy Gwinei Bissau. Podróż na południe odkryje przed nami coraz bujniejszą roślinność, lasy palmowe, namorzynowe, urokliwe rzeki. W drodze do stolicy przejedziemy przez miasto Sao Domingo oraz Ingore. Są to typowe miasteczka gwinejskie, gdzie raz w tygodniu odbywa się tradycyjny targ zwany "lumo". Miasto Bissau to przede wszystkim pozostałości po uroczej, kolonialnej architekturze, ale również gwarny, afrykański targ. Odmienność Gwinei Bissau od północnych sąsiadów określa dodatkowo jej kreolski charakter. Po drodze do portu miniemy lotnisko, Zgromadzenie Narodowe, wille kolonialne, stadion piłkarski, pałac prezydencki, zabudowania starego miasta , katedrę oraz Pałac Sprawiedliwości. W miarę możliwości w centrum miasta czas wolny na obiad lub zakupy. Następnie udamy się do portu, skąd popłyniemy łodzią motorową na Wyspy Bijagos. Jest to jedno z niewielu już niekomercyjnych miejsc na świecie, którego uroda porównywana jest przez podróżników i badaczy do odległych archipelagów Polinezji. Do ukrytych ok. 60 km od stałego lądu Gwinei Bissau wysp rzadko trafiają nieliczni turyści.Zakwaterowanie na wyspie Bubaque lub Rubane, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 250 km - lądem i ok. 70 km - oceanem).


Dzień 6


Po śniadaniu wycieczka łodzią na dwie z wysp archipelagu. W zależności od pogody, prądów, fal oraz godzin pływów oceanicznych kapitan oraz pilot zdecydują o wyborze wysp. Może to być np. dawna stolica Bolama, portowa Bubaque, Rubane, Caniabaque (Roxa), Soga lub inne. Podczas spaceru między zachwycającymi krajobrazami natury, odwiedzimy typową wioskę na archipelagu. Archipelag Bijagos, jedna z największych atrakcji Afryki Zachodniej, został uformowany z piasków nanoszonych przez rzekę Geba , lawy z wulkanicznych wysp Zielonego Przylądka i nieustanne pływy oceaniczne. Można tu spotkać wiele gatunków zwierząt, niesamowite bogactwo ryb i ssaków morskich np. unikalne hipopotamy słonowodne. Mieszkańcy archipelagu Bijagos zachowali w dużym stopniu pierwotny, oparty na rolnictwie i rybołówstwie tryb życia. Ze względu na oddalenie od lądu, ludzie żyją tu w swoistej izolacji, kultywują odrębne tradycje. Kobiety podczas obrzędów noszą spódnice ze słomy, a rytualne tańce odbywają się w maskach. Do ciekawostek należy zaliczyć fakt, że w niektórych miejscach panuje tu tradycja matriarchatu (kobiety wybierają mężczyzn). W trakcie dnia możliwość zamówienia smacznego i obfitego lunchu na bazie lokalnych ryb w barze nad brzegiem oceanu (płatny dodatkowo ok. 12 EUR na osobę), po południu powrót do hotelu, kolacja, nocleg. W przypadku zgody lokalnych mieszkańców, dla chętnych, za dodatkową opłatą , możliwość zamówienia prezentacji ich lokalnych występów folklorystycznych, tańców i rytmów muzycznych w hotelu lub w plenerze.


Dzień 7


Po śniadaniu dzień wolny na plażowanie i indywidualne zwiedzanie wyspy. Istnieje możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej w hotelu- 15 minutowy lot nad archipelagiem Bijagos awionetką w przypadku dostępności danego dnia samolotu na wyspie Bubaque gdzie jest lotnisko, cena wycieczki od100 euro uzależniona jest od ilości uczestników (max 3 osoby na jeden lot) lub na wyprawy wędkarskie zarówno profesjonalne i amatorskie (koszt ustalany indywidualnie przez klub wędkarski). Kolacja i nocleg na wyspie.


Dzień 8


Po śniadaniu przeprawa łodzią motorową do Bissau, następnie droga powrotna do Banjul. Po przyjeździe istnieje możliwość wynajmu pokoju hotelowego z prysznicem (za dodatkową dopłatą ok. 20 EUR/para) w jednym z hoteli w Banjul, jeżeli hotel będzie dysponował wolnymi miejscami. Transfer na lotnisko, powrót do Polski. Dla klientów, którzy wybrali dodatkowy tydzień pobytu w Gambii transfer do wybranego hotelu. (Trasa ok. 70 km - łodzią po oceanie i ok. 300 km - lądem).


Dzień 9


Przylot do Polski.

Uwagi do programu

- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

- Ze względu na specyfikę wycieczki będziemy pływać łodzią motorową oraz pirogą po oceanie. Dlatego też program ten rekomendujemy szczególnie dla osób dorosłych i nie cierpiących na chorobę morską (podróż na falach może wiązać się z pewnym dyskomfortem).

Prosimy o właściwe zabezpieczenie sprzętu, dokumentów oraz innych wartościowych rzeczy.

Możliwość zabrania tylko niewielkich, wygodnych do przenoszenia bagaży podręcznych, kurtek wiatrochronnych, klapek aby móc przejść kilka kroków przez wodę, wygodnych ubrań wraz z zawiązywanym pod brodą nakryciem głowy, kremów z wysokim filtrem. Bagaż główny zostaje w mieście Bissau pod opieką naszego przedstawiciela.

- Niniejszy program obejmuje zwiedzanie miejsc niekomercyjnych, w związku z tym niektóre punkty programu będziemy realizować z podziałem na mniejsze grupy. Gwinea Bissau to jeden z najrzadziej odwiedzanych przez turystów krajów świata. Cechuje go przede wszystkim dziewicza przyroda, w większości miejsc nie tknięta cywilizacją.

- Do Gwinei Bissau i Senegalu prosimy zabrać euro.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach wg opisu w pokojach 2 - osobowych (z możliwością dostawki), 7 lub 14rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, program turystyczny, w tym rejs pirogą, przeprawy na Wyspach Bijagos, wycieczka jeepami 4 x 4, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, przejazdy 18-20 os. busem (bagażnik na dachu) z klimatyzacją, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, pilota - opiekuna grupy podczas zwiedzania Senegalu, Gambii i Gwinei Bissau, miejscowego pilota - opiekuna grupy, przewodników lokalnych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu i napiwków. Koszt uczestnictwa w programie (lokalne opłaty, w tym bilety wstępu) ok. 90 EUR/os., wizy do Gwinei ok. 80 EUR/os.. Napiwki, tragarze ok. 45EUR/os.. Łącznie ok.215 EUR płatne pilotowi jako pakiet.
Inne
Szczepienia

Żadne szczepienia nie są wymagane. Miejsca, które odwiedzamy praktycznie nie są zagrożone przez takie choroby jak żółta febra. WHO informuje jednak o profilaktycznych szczepieniach przeciwko żółtej febrze (jeden zastrzyk na 10 lat). Wyjątek stanowią klienci, którzy przybywają z krajów zagrożonych tą chorobą, wtedy wymagane jest szczepienie. W rejonie Senegalu, Gambii i Gwinei Bissau zalecana jest profilaktyka antymalaryczna (leki doustne, dodatkowo polecamy zabranie repelentów ze środkiem DEET, ubrań zakrywających ciało, szczególnie wieczorami i w nocy).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: "
Meta descriptio
Gwinea Bissau - wspaniała przyroda, kolonialna architektura • archipelag Bijagos - ponad 80 wysepek rozrzuconych na Atlantyku, dziewicze pejzaże, unikatowa kultura, rytualne stroje, maski - wizyta u przyjaznych animistów • wypoczynek na Cap Skirring na jednej z najpiękniejszych plaż zachodniej Afryki • lot awionetką nad archipelagiem Bijagos
Wizy - informacje dla sprzedawców
W roku 2013 został zniesiony obowiązek wyrabiania wiz gambijskich dla obywateli Polski. Od połowy roku 2015 obywatele polscy podróżujący do Senegalu na okres nie dłuższy niż 90 dni nie potrzebują wizy. Dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest polski paszport.

Mimo zniesienia obowiązku wizowego konieczne jest uzupełniene danych paszportowych w rezerwacji(numer i dataważności paszportu), ponieważ jest to niezbędne do przygotowania list granicznych.

Wiza gwinejska: wyrabiana będzie podczas trwania wycieczki, koszt ok.80 EUR/os.

Wymagana ważność paszportu min. 6 miesięcy od daty powrotu. Potrzebne 3 wolne strony w paszporcie.
Wizy
Wizy - informacje dla sprzedawców

W roku 2013 został zniesiony obowiązek wyrabiania wiz gambijskich dla obywateli Polski. Od połowy roku 2015 obywatele polscy podróżujący do Senegalu na okres nie dłuższy niż 90 dni nie potrzebują wizy. Dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest polski paszport.

Mimo zniesienia obowiązku wizowego konieczne jest uzupełnienie danych paszportowych w rezerwacji(numer i data ważności paszportu), ponieważ jest to niezbędne do przygotowania list granicznych.

Wiza gwinejska: wyrabiana będzie podczas trwania wycieczki, koszt ok. 80 EUR/os.

Wymagana ważność paszportu min. 6 miesięcy od daty powrotu. Potrzebne 3 wolne strony w paszporcie.
Udogodnienia *:
 • Oferty egzotyczne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wyjazdem do Gambii.

Prognozowana pogoda w Bissau

02.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
34° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 35 %
Wiatr: 8 km/h
03.12.2021 (piątek)
Słonecznie
34° C Słonecznie
Bezchmurnie
26° C Bezchmurnie
Wilgotność 32 %
Wiatr: 11 km/h
04.12.2021 (sobota)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 31 %
Wiatr: 11 km/h
05.12.2021 (niedziela)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 31 %
Wiatr: 9 km/h
06.12.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 33 %
Wiatr: 9 km/h
07.12.2021 (wtorek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 30 %
Wiatr: 10 km/h
08.12.2021 (środa)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 31 %
Wiatr: 9 km/h
09.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 34 %
Wiatr: 11 km/h
10.12.2021 (piątek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 30 %
Wiatr: 10 km/h
11.12.2021 (sobota)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 25 %
Wiatr: 11 km/h
12.12.2021 (niedziela)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 24 %
Wiatr: 9 km/h
13.12.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 21 %
Wiatr: 12 km/h
14.12.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 24 %
Wiatr: 12 km/h
15.12.2021 (środa)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 24 %
Wiatr: 14 km/h
16.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 24 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień wylotu
17.12.2021 (piątek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 26 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 2
18.12.2021 (sobota)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
25° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 23 %
Wiatr: 15 km/h
Dzień 3
19.12.2021 (niedziela)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 24 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 4
20.12.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 26 %
Wiatr: 11 km/h
Dzień 5
21.12.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 22 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień 6
22.12.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 24 %
Wiatr: 11 km/h
Dzień powrotu
23.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 26 %
Wiatr: 10 km/h
24.12.2021 (piątek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 25 %
Wiatr: 10 km/h
25.12.2021 (sobota)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 25 %
Wiatr: 11 km/h
26.12.2021 (niedziela)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 23 %
Wiatr: 11 km/h
27.12.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 23 %
Wiatr: 12 km/h
28.12.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 24 %
Wiatr: 12 km/h
29.12.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 21 %
Wiatr: 13 km/h
30.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 25 %
Wiatr: 13 km/h
31.12.2021 (piątek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 25 %
Wiatr: 13 km/h
01.01.2022 (sobota)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 24 %
Wiatr: 12 km/h
02.01.2022 (niedziela)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 24 %
Wiatr: 13 km/h
03.01.2022 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 21 %
Wiatr: 12 km/h
04.01.2022 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 19 %
Wiatr: 14 km/h
05.01.2022 (środa)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 18 %
Wiatr: 16 km/h
06.01.2022 (czwartek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 22 %
Wiatr: 12 km/h
07.01.2022 (piątek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 20 %
Wiatr: 11 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Banjul

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
32 34 35 33 33 33 31 31 31 33 34 33
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
32 °
34 °
35 °
33 °
33 °
33 °
31 °
31 °
31 °
33 °
34 °
33 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
18 19 19 20 21 24 24 24 23 24 21 19
Temperatura w nocy (°C)
18 °
19 °
19 °
20 °
21 °
24 °
24 °
24 °
23 °
24 °
21 °
19 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 29
 • 27
 • 30
 • 30
 • 30
 • 26
 • 19
 • 16
 • 15
 • 26
 • 29
 • 30
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 29
 • 27
 • 30
 • 30
 • 30
 • 26
 • 19
 • 16
 • 15
 • 26
 • 29
 • 30
Średnie
opady (mm)
 • 3
 • 32
 • 9
 • 0
 • 10
 • 38
 • 161
 • 223
 • 184
 • 61
 • 19
 • 0
Średnieopady (mm)
 • 3
 • 32
 • 9
 • 0
 • 10
 • 38
 • 161
 • 223
 • 184
 • 61
 • 19
 • 0
Ilość dni
deszczowych
 • 2
 • 1
 • 1
 • 0
 • 1
 • 4
 • 12
 • 15
 • 15
 • 5
 • 1
 • 1
Ilość dnideszczowych
 • 2
 • 1
 • 1
 • 0
 • 1
 • 4
 • 12
 • 15
 • 15
 • 5
 • 1
 • 1