Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Skandynawia i Przylądek Północny

Wycieczki objazdowe

Kod oferty: FTR 9019/28

Pochmurno

14°C Pochmurno

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Skandynawia i Przylądek Północny
Zdjecie: 1 z 11
Mapa
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
touroperator:
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 25.09.2021 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 25.09.2021

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
12 dni
25.09.2021 - 07.10.2021
śniadania (BB)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
12 dni
(25.09 - 07.10.2021)
Zmień
25 września 2021
(sobota)
Zmień
BB
(śniadania)
Zmień

Podróż z:
sob 25.09.2021 18:00 - 15:00
Kołobrzeg - Skandynawia i Przylądek Północny
 
czw 07.10.2021 12:00 - 10:25
Skandynawia i Przylądek Północny - KB5
 
Miasto wylotu jest inne niż miasto przylotu
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dwuosobowy (standardowy)
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Premium

350,74
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
9 542
PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

9 542,00
Wczytywanie...
Kliknij aby aktywować
Kategoria
Regio Zakwaterowanie
Hotele *** - (razem 9 rozpoczętych dób hotelowych) - w dużych miastach hotele sieciowe na północy Skandynawii (poza dużymi miastami) możliwe zakwaterowanie w małych hotelach rodzinnych.

Pokoje: wygodne pokoje 2-osobowe (możliwość dostawkiUWAGA !!! pokoje z 3 osobnymi łóżkami na zapytanie) z łazienkami i wc, często z TV.

Do dyspozycji gości: w hotelu zazwyczaj restauracja, bar oraz recepcja.

Wyżywienie: śniadania (najczęściej bufet).

Kategoria lokalna: ***/****

Promy

Prom na trasie Turku - Sztokholm (Silja) - (1 nocleg) - to jeden z największych promów na świecie z doskonałą infrastrukturą rozrywkową.

Kabiny: 4-osobowe, wewnętrzne (z łazienkami). Za dopłatą dostępne kabiny 2-osobowe (możliwe tylko w przypadku rezerwacji pokoi 2-osobowych, a nie 3-osobowych) i kabiny 1-osobowe.

Do dyspozycji pasażerów: wewnętrzna uliczka o długości 140 m, przy której zlokalizowane są sklepy, świetne restauracje, puby, bary z karaoke, dyskoteka, kasyno oraz centrum odnowy biologicznej (sauna, jacuzzi).

Wyżywienie: śniadanie na promie (bufet).

Promy na trasie: Świnoujście - Ystad i Ystad - Świnoujście (Unity Line) - (2 noclegi).

Kabiny: 4-osobowe, wewnętrzne z łazienką. Za dopłatą dostępne kabiny 2-osobowe (możliwe tylko w przypadku rezerwacji pokoi 2-osobowych, a nie 3-osobowych) i kabiny 1-osobowe.

Wyżywienie: śniadanie na promie (bufet).

Promy lokalne - bez kabin i wyżywienia.
Program

Dzień 1


Wyjazd z Polski według rozkładu. Po drodze krótkie postoje. Przyjazd do Świnoujścia, zaokrętowanie na prom płynący do Szwecji. Początek rejsu około godziny 22/23:00 - rejs trwa ok. 8 godzin. Nocleg na promie - zalecany niewielki bagaż podręczny z rzeczami potrzebnymi na nocleg w kajucie - dla wygody uczestników bagaż główny zostaje w luku bagażowym. (Trasa Poznań - Świnoujście ok. 350 km).


Dzień 2


Przypłynięcie do Ystad, wczesne śniadanie na promie. Po wyokrętowaniu przejazd w kierunku przeprawy nad Ø resund na którą składa się most, sztuczna wyspa i tunel - łączącej szwedzkie Malmö ze stolicą Królestwa Danii. Przejazd do centrum Kopenhagi - zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem: zobaczymy barokowy pałac królewski - Amalienborg, oficjalną rezydencję duńskiej rodziny królewskiej oraz zamek Christianborg mieszczący Parlament, biura Premiera i Sąd Najwyższy Danii, gdzie odbywają się audiencje królewskie, Małą Syrenkę - jeden z symboli miasta oraz fontannę bogini Gefion- największą i najpiękniejszą fontannę Kopenhagi przedstawiającej mityczne powstanie Zelandii. Na koniec popłyniemy w około godzinny rejs kopenhaskimi kanałami. Następnie przejazd w kierunku Helsingø r, przeprawa promowa do Helsingborg i podroż nadmorską autostradą wzdłuż wybrzeża w kierunku Goteborga. Nocleg w hotelu w okolicach Boras. (Trasa ok. 390 km).


Dzień 3


Po śniadaniu, wykwaterowanie i wyjazd w kierunku stolicy Norwegii. Przejazd przez most stanowiący przejście graniczne między Szwecją i Norwegią w Svinesund i dalsza podróż do Oslo. Zwiedzanie stolicy Norwegii z lokalnym przewodnikiem - Park Frogner, będący jednocześnie muzeum rzeźb Gustawa Vigelanda, przedstawiające wszystkie stadia ludzkiego życia. Dalej przejazd do centrum miasta gdzie zobaczymy m.in.: główną ulicę miasta - Karl Johans Gate, Pałac Królewski, Storting, czyli budynki Parlamentu oraz Ratusz (budynki oglądane z zewnątrz). Wizyta na Bygdø y - "półwyspie Muzeów", gdzie zobaczymy unikalny skansen z budynkami z różnych regionów Norwegii i Muzeum Statku Fram. Następnie podziwianie panoramy Oslo ze skoczni Holmenkollen. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu w okolicach Oslo, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 450 km).


Dzień 4


Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd trasą widokową wzdłuż jeziora Mjosa do Lillehammer, miasta Igrzysk Olimpijskich w 1994 r., gdzie zobaczymy skocznie narciarskie, a przy dobrej widoczności wjazd na skocznię i podziwianie doliny i jeziora Mjosa. Dalej udamy się przez urzekającą górską dolinę Gudbrandsdalen do miasteczka Dombas, a następnie przez góry i płaskowyż Dovre i dolinę Drivdalen w kierunku Trondheim. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Trondheim. (Trasa ok. 500 km).


Dzień 5


Po śniadaniu, wykwaterowanie i zwiedzanie Trondheim - spacer po uliczkach starego miasta zabudowanego charakterystycznymi domami z drewnianymi fasadami, po drodze zobaczymy zabytkowy, drewniany most miejski oraz średniowieczną Katedrę Nidaros. Następnie udamy się wzdłuż wybrzeża fiordu Trondheim oraz jeziora Snasa i doliny Namdalen do Nordland, prowincji obfitującej w liczne jeziora. Podróżować będziemy pośród górskich krajobrazów Nordland. Dojazd do hotelu w okolicy Mo i Rana na nocleg. (Trasa ok.480 km).


Dzień 6


Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd drogą prowadzącą przez malowniczą Dunderlandsdalen w kierunku Kręgu Polarnego. Wizyta w centrum turystycznym Polarsirkelsenteret. Przejazd przez płaskowyż Saltfjellet, a następnie wycieczka na obserwację Salstraumen - najsilniejszego prądu pływowego świata. W cieśninie o szerokości 150 metrów i długości 3 kilometrów, gdzie łączą się 2 fiordy: Saltenfjord i Skjerstadfjord co sześć godzin przepływa 400 milionów metrów sześciennych wody z prędkością do 20 węzłów (37 km/godz). Woda tworzy wiry o średnicy do 10 metrów i 5 metrów głębokości. Poziom wody podnosi się najgwałtowniej w czasie pełni i nowiu księżyca, a wiry można obserwować z mostu, lub z brzegu. (wycieczka uzależniona od liczby chętnych i warunków pogodowych). Dalsza podróż drogą wytyczoną nad brzegami fiordów do miasteczka Bognes. Przeprawa promowa przez Tysfjord do Skarberget. Dojazd do Narviku - miasta słynnego z walk w czasie II wojny światowej, w których brali udział Polacy. Wizyta na cmentarzu wojskowym z mogiłami polskich żołnierzy. Przejazd na nocleg w okolicach Narviku. (Trasa ok. 430 km).


Dzień 7


Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd trasą widokową przez surowe tereny północnej Norwegii do fiordu Lyngen - podziwianie słynnych Lyngen Alps i niezapomnianych widoków nad fiordem Kvaenangen. Dojazd do niewielkiej osady położonej nad fiordem Jokelfjord, skąd widoczny jest jęzor lodowca Ø ksfjordjø kelen. Dla chętnych za dodatkową opłatą (ok.500 NOK/os.) wyprawa szybką łodzią (RIB) pod jęzor lodowca. Następnie dalsza podróż wybrzeżem fiordów w kierunku Alta przez największe miasto prowincji Norwegii - Finnmark. Przejazd przez bezludne tereny Sennalandet i Breidalen w kierunku Skaidi. Dojazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 600 km).


Dzień 8


Po śniadaniu, wykwaterowanie i wyjazd na Przylądek Północny (Nordkapp). Trasa prowadząca do najdalej na północ wysuniętego punktu Europy, wiedzie przez dzikie tereny prowincji Finnmark (Laponię), wzdłuż fiordu Porsangen (który stanowi część Oceanu Arktycznego) do Kafjord. Przejazd jednym z najdłuższych podwodnych tuneli drogowych na świecie do miasta Honningsvag na wyspie Mageroya. Krótka wizyta w Honningsvag, najdalej na północ położonym mieście na świecie. Wizyta w Barze Lodowym! Następnie przejazd w kierunku Nordkapp i wjazd na teren centrum turystycznego. Spacer po Nordkapphallen i oglądanie wspaniałego widoku na Ocean Arktyczny. Zwiedzający otrzymują specjalny certyfikat. Przejazd do jednej z wiosek rybackich na wyspie na Birdsafari: rejs łodzią po Morzu Arktycznym, obserwowanie ptaków zamieszkujących wyspy i skały, które tworzą rezerwat (rejs uzależniony od warunków na morzu). Następnie przejazd podmorskim tunelem na stały ląd. Nocleg w hotelu w okolicach Lakselv.. (Trasa ok. 380 km).


Dzień 9


Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Podróż przez Lakslev i dalej Drogą Reniferów do lapońskiego miasta Karasjok. Przekroczenie granicy z Finlandią w Karigasniemi i przejazd nad jezioro Inari z 3000 wysepek. Wizyta w wyjątkowym Siida - muzeum i skansenie - przedstawiającym naturę i kulturę Laponii. Dalsza podróż prowadzi przez malowniczą fińską Laponię do Rovaniemi.Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicy Rovaniemi. (Trasa ok. 530 km).


Dzień 10


Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku wioski świętego Mikołaja znajdującej się na kole podbiegunowym. Będzie możliwość uściśnięcia ręki św. Mikołajowi i zrobienia sobie z nim zdjęcia (zdjęcia płatne dodatkowo: grupowe ok. 8 EUR/os, indywidualne ok. 30 EUR/os.) oraz samodzielną eksplorację wioski: odwiedziny w urzędzie pocztowym, z którego Św. Mikołaj wysyła listy do dzieci z całego świata, zakup pamiątek lapońskich. Dla miłośników reniferów - możliwość wizyty w zagrodzie tych uroczych zwierzaków i nakarmienia ich soczystą gałązką (płatne dodatkowo ok.7 EUR/os ).Później podróż z Rovaniemi przez pokryte lasami tereny centralnej Finlandii. Po drodze przerwa na odpoczynek w Oulu - tętniącym życiem mieście, pięknie położonym nad Zatoką Botnicką. Następnie przejazd przez krainę jezior w kierunku Jyvaskyla, miasta położonego na północnym krańcu jeziora Paijanne. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Jyvaskyla. (Trasa ok. 530 km).


Dzień 11


Po śniadaniu przejazd do stolicy Finlandii. Zwiedzanie Helsinek z lokalnym przewodnikiem - Plac Senacki, Katedra, Sobór Uspieński, Kościół w Skale, pomnik Sybeliusa i port jachtowy. Czas wolny. Następnie przejazd do portu w Turku. Ok. godz. 20:15 przeprawa promowa do Szwecji, jednym z wielkich promów pasażerskich Silja Line. Prom oferuje różnego rodzaju atrakcje - od licznych sklepów, restauracji, barów, dyskotek, po występy estradowe. Nocleg na promie. (Trasa ok. 460 km).


Dzień 12


Wczesne śniadanie na promie. Ok. godziny 06:10 przypłynięcie do Sztokholmu. Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem. Objazd miasta, spacer po starym mieście (Gamla Stan) z brukowanymi uliczkami wzdłuż których, od kilku wieków stoją kamienice szwedzkich kupców oraz Pałac Królewski. Ratusz ze wspaniałymi salami: Złotą (wyłożoną 19 mln pozłacanych płytek) oraz Błękitną, gdzie co roku odbywają się uroczystości związane z przyznaniem Nagrody Nobla. Muzeum Vasa - poświęcone okrętowi wojennemu, który zatonął w 1628 r. i został odnaleziony dopiero 300 lat później. Czas wolny. Wyjazd ze Sztokholmu do Ystad. Zaokrętowanie na prom płynący do Świnoujścia. Początek rejsu o godz. 22:30. Nocleg w kabinach na promie. (Trasa ok. 680 km).


Dzień 13


Śniadanie na promie. Ok. 07:00 przypłynięcie do Świnoujścia. Wyokrętowanie i przejazd do Poznania (po drodze przystanki). (Trasa ok. 350 km).

Uwagi do programu

- Ze względu na wysokie kary pieniężne jakie są nakładane na przeciążone autokary w Skandynawii, prosimy o nieprzekraczanie ilości dopuszczalnego bagażu na tej wycieczce (maks. 20 kg + 5 kg bagaż podręczny/os). Nadbagaż nie będzie zabierany.

- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: Przejazd komfortowym autokarem, przeprawy promowe, zakwaterowanie w hotelach (9 rozpoczętych dób hotelowych) oraz na promach (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania (12), opiekę pilota, program jw., ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: uczestnictwa w programie zwiedzania, tj. kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i atrakcji, rejsu Birdsafari, opłat rezerwacyjnych, miejscowych przewodników, napiwków, systemu Tour Guide System: ok. 2200 NOK/os. i ok.110 EUR/os., (płatne pilotowina miejscu). Fakultatywnie: rejs łodzią RIB Jokelfjord - ok.500 NOK/os.Uwaga !!! Uczestnictwo w rejsach uzależnione od warunków pogodowych.

Możliwość dokupienia 10 obiadokolacji w hotelach (wg dopłaty w cenniku w tym kolacja na promie Silja Turku - Sztokholm - w formie bogatego bufetu z napojami bezalkoholowymi oraz piwem i winem).

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: "
Meta descriptio
Kopenhaga - Mała Syrenka • norweskie miasta - Oslo i Trondheim • majestatyczne fiordy • koło podbiegunowe • Nordkapp - tego nie zapomnisz! • Droga Reniferów przez Laponię • Rovaniemi - Wioska Świętego Mikołaja • dwie stolice - Helsinki i Sztokholm • rejs promem na trasie Turku-Sztokholm
Udogodnienia *:
 • Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Szwecji.

Prognozowana pogoda w Sztokholm

10.09.2021 (piątek)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 17 km/h
11.09.2021 (sobota)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 14 km/h
12.09.2021 (niedziela)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
12° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 14 km/h
13.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 75 %
Wiatr: 16 km/h
14.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 22 km/h
15.09.2021 (środa)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 14 km/h
16.09.2021 (czwartek)
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
10° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 19 km/h
17.09.2021 (piątek)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 14 km/h
18.09.2021 (sobota)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Lekka mżawka
9° C Lekka mżawka
Wilgotność 72 %
Wiatr: 13 km/h
19.09.2021 (niedziela)
Pochmurno
15° C Pochmurno
Lekkie zachmurzenie
10° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 13 km/h
20.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 15 km/h
21.09.2021 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
11° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 11 km/h
22.09.2021 (środa)
Lekka mżawka
13° C Lekka mżawka
Lekkie zachmurzenie
10° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 77 %
Wiatr: 21 km/h
23.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
9° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 23 km/h
24.09.2021 (piątek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 17 km/h
Dzień wylotu
25.09.2021 (sobota)
Pochmurno
14° C Pochmurno
Lekkie zachmurzenie
8° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 75 %
Wiatr: 16 km/h
Dzień 2
26.09.2021 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 22 km/h
Dzień 3
27.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
15° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 21 km/h
Dzień 4
28.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
14° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
10° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 24 km/h
Dzień 5
29.09.2021 (środa)
Słonecznie
14° C Słonecznie
Pochmurno
9° C Pochmurno
Wilgotność 64 %
Wiatr: 16 km/h
Dzień 6
30.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 7
01.10.2021 (piątek)
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 8
02.10.2021 (sobota)
Lekkie zachmurzenie
12° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 9
03.10.2021 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 74 %
Wiatr: 17 km/h
Dzień 10
04.10.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
13° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
9° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 24 km/h
Dzień 11
05.10.2021 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
12° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 26 km/h
Dzień 12
06.10.2021 (środa)
Słonecznie
12° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
8° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 23 km/h
Dzień powrotu
07.10.2021 (czwartek)
Lekkie zachmurzenie
12° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 23 km/h
08.10.2021 (piątek)
Słonecznie
12° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 16 km/h
09.10.2021 (sobota)
Słonecznie
11° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 77 %
Wiatr: 19 km/h
10.10.2021 (niedziela)
Pochmurno
12° C Pochmurno
Mgliście
7° C Mgliście
Wilgotność 73 %
Wiatr: 14 km/h
11.10.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
11° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 17 km/h
12.10.2021 (wtorek)
Słonecznie
10° C Słonecznie
Bezchmurnie
5° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 17 km/h
13.10.2021 (środa)
Lekkie zachmurzenie
9° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
5° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 18 km/h
14.10.2021 (czwartek)
Słonecznie
9° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 20 km/h
15.10.2021 (piątek)
Słonecznie
9° C Słonecznie
Bezchmurnie
5° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 17 km/h
16.10.2021 (sobota)
Słonecznie
8° C Słonecznie
Bezchmurnie
5° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 17 km/h
17.10.2021 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
8° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
5° C Bezchmurnie
Wilgotność 76 %
Wiatr: 17 km/h
18.10.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
8° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
5° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 79 %
Wiatr: 21 km/h
19.10.2021 (wtorek)
Lekka mżawka
9° C Lekka mżawka
Lekki deszcz
6° C Lekki deszcz
Wilgotność 85 %
Wiatr: 18 km/h
20.10.2021 (środa)
Słonecznie
8° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
5° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 83 %
Wiatr: 16 km/h
21.10.2021 (czwartek)
Słonecznie
8° C Słonecznie
Bezchmurnie
5° C Bezchmurnie
Wilgotność 74 %
Wiatr: 17 km/h
22.10.2021 (piątek)
Słonecznie
8° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
5° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 82 %
Wiatr: 23 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Ystad

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
3 3 6 11 16 19 21 21 17 12 7 4
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
3 °
3 °
6 °
11 °
16 °
19 °
21 °
21 °
17 °
12 °
7 °
4 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
-2 -2 -1 2 6 9 12 12 9 5 2 -1
Temperatura w nocy (°C)
-2 °
-2 °
-1 °
2 °
6 °
9 °
12 °
12 °
9 °
5 °
2 °
-1 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 22
 • 19
 • 23
 • 23
 • 25
 • 23
 • 25
 • 24
 • 22
 • 23
 • 22
 • 22
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 22
 • 19
 • 23
 • 23
 • 25
 • 23
 • 25
 • 24
 • 22
 • 23
 • 22
 • 22
Średnie
opady (mm)
 • 36
 • 26
 • 26
 • 19
 • 16
 • 29
 • 30
 • 31
 • 45
 • 32
 • 39
 • 39
Średnieopady (mm)
 • 36
 • 26
 • 26
 • 19
 • 16
 • 29
 • 30
 • 31
 • 45
 • 32
 • 39
 • 39
Ilość dni
deszczowych
 • 9
 • 9
 • 8
 • 7
 • 6
 • 7
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
 • 8
 • 9
Ilość dnideszczowych
 • 9
 • 9
 • 8
 • 7
 • 6
 • 7
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
 • 8
 • 9