Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Tajska Uczta Dla Ducha

Wycieczki objazdowe

Kod oferty: FTR 104999/123

Słonecznie

30°C Słonecznie

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Tajska Uczta Dla Ducha
Zdjecie: 1 z 15
Mapa
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Polecamy tę ofertę:
 • Atrakcyjna przecena o 21%
touroperator:
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 22.12.2021 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 22.12.2021

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
7 dni
22.12.2021 - 30.12.2021
śniadania (BB)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
7 dni
(22.12 - 30.12.2021)
Zmień
22 grudnia 2021
(środa)
Zmień
BB
(śniadania)
Zmień

Podróż z:
śro 22.12.2021  
Warszawa - Krabi
Linie: ..  
czw 30.12.2021  
Krabi - Warszawa
Linie: ..  
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dwuosobowy (Pok. 2 os.)
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Premium

323,82
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
10 598
PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

10 598,00
Wczytywanie...
Kliknij aby aktywować
Kategoria Regio
Tajlandia /
Opis oferty
Krabi • Ayutthaya • Bangkok • Kanchanaburi • Park Narodowy Erawan • Rzeka Kwai • Damnoen Saduak • Hua Hin • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • KrabiFantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, pełna zabytków Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku, zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Warto zostać jeszcze tydzień w Tajlandii i przedłużyć wakacje o wypoczynek w jednym z hoteli ITAKI. Trasa w Tajlandii: ok. 2100 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).
Dzień 1. .
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do Tajlandii.
Dzień 2. . krabi
Przylot do KRABI, transfer do hotelu i zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.
Dzień 3. . ayutthaya - bangkok (trasa ok. 100 km)
Śniadanie w formie pakietu. Wczesne wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i przelot do Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii - AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Przejazd do hotelu w BANGKOKU. Zakwaterowanie. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky - najwyższym budynku w Tajlandii - skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4. . bangkok
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów - Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 5. . kanchanaburi - p.n. erawan - rzeka kwai (trasa ok. 200 km)Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do prowincji KANCHANABURI położonej ok. 150 km na zachód od Bangkoku. Wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Wizyta w sanktuarium słoni, gdzie zobaczyć można jak zachowują się te przepiękne zwierzęta w naturalnym środowisku, nakarmić je oraz poznać wiele ciekawych faktów na ich temat. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) niezwykła atrakcja: wspólna kąpiel ze słoniami w rzece Kwai. Postój przy Tam Krasae - można tu zobaczyć jaskinię z posągiem Buddy oraz malowniczy drewniany most, który stanowi część "drogi śmierci". Przejazd do miejscowości Kanchanaburi. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai. Nocleg w Kanchanaburi.

Dzień 6. . damnoen saduak - hua hin (trasa: ok. 300 km)Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Phetchaburi. Pałac został zbudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV). Po południu przejazd do HUA HIN - nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie. Wieczorem czas wolny na spacer lub drobne zakupy na nocnym targu w Hua Hin. Nocleg.
Dzień 7. . p.n. sam roi yod (trasa: ok. 280 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phraya Nakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalongkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 8. . p.n. khao sok - krabi (trasa: ok. 400 km)Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km² , można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie i tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii - KRABI. Zakwaterowanie, nocleg.
Dzień 9. .
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, transfer do wybranego hotelu.
Świadczenia
7 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań (1 śniadanie w formie pakietu) • przelot: Polska-Tajlandia-Polska• transfery • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW
Uwagi
Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy, przelot wewnętrzny: Krabi-Bangkok: ok. 260 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; rejs w Bangkoku: ok. 20 USD; kąpiel ze słoniami: ok. 50 USD; Asiatique Riverfront i Calypso: ok. 50 USD.W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
Udogodnienia *:
 • Oferty egzotyczne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed podróżą w wybranym kierunku.

Prognozowana pogoda w Krabi

07.12.2021 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 10 km/h
08.12.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 9 km/h
09.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 11 km/h
10.12.2021 (piątek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
22° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 12 km/h
11.12.2021 (sobota)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 11 km/h
12.12.2021 (niedziela)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 12 km/h
13.12.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 11 km/h
14.12.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 11 km/h
15.12.2021 (środa)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 9 km/h
16.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 10 km/h
17.12.2021 (piątek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 14 km/h
18.12.2021 (sobota)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 16 km/h
19.12.2021 (niedziela)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
22° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 15 km/h
20.12.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 15 km/h
21.12.2021 (wtorek)
Pochmurno
31° C Pochmurno
Lekkie zachmurzenie
22° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień wylotu
22.12.2021 (środa)
Słonecznie
30° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 1
23.12.2021 (czwartek)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 15 km/h
Dzień 2
24.12.2021 (piątek)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień 3
25.12.2021 (sobota)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
23° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 67 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień 4
26.12.2021 (niedziela)
Miejscowo przelotny deszcz
32° C Miejscowo przelotny deszcz
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 5
27.12.2021 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 6
28.12.2021 (wtorek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 12 km/h
Dzień 7
29.12.2021 (środa)
Lekkie zachmurzenie
32° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 11 km/h
Dzień 8
30.12.2021 (czwartek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 12 km/h
31.12.2021 (piątek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 14 km/h
01.01.2022 (sobota)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 16 km/h
02.01.2022 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
30° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 14 km/h
03.01.2022 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 14 km/h
04.01.2022 (wtorek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 11 km/h
05.01.2022 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 10 km/h
06.01.2022 (czwartek)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 10 km/h
07.01.2022 (piątek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Pochmurno
23° C Pochmurno
Wilgotność 67 %
Wiatr: 10 km/h
08.01.2022 (sobota)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 11 km/h
09.01.2022 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 12 km/h
10.01.2022 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
22° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 15 km/h
11.01.2022 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 9 km/h
12.01.2022 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 11 km/h
13.01.2022 (czwartek)
Lekkie zachmurzenie
32° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 12 km/h
14.01.2022 (piątek)
Lekkie zachmurzenie
31° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
23° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 13 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Krabi

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
33 34 34 34 33 32 32 32 32 31 32 32
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
33 °
34 °
34 °
34 °
33 °
32 °
32 °
32 °
32 °
31 °
32 °
32 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
25 25 26 26 26 26 25 26 25 25 25 25
Temperatura w nocy (°C)
25 °
25 °
26 °
26 °
26 °
26 °
25 °
26 °
25 °
25 °
25 °
25 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 25
 • 25
 • 24
 • 18
 • 12
 • 10
 • 11
 • 11
 • 8
 • 6
 • 12
 • 20
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 25
 • 25
 • 24
 • 18
 • 12
 • 10
 • 11
 • 11
 • 8
 • 6
 • 12
 • 20
Średnie
opady (mm)
 • 32
 • 19
 • 58
 • 106
 • 216
 • 215
 • 217
 • 230
 • 281
 • 298
 • 149
 • 59
Średnieopady (mm)
 • 32
 • 19
 • 58
 • 106
 • 216
 • 215
 • 217
 • 230
 • 281
 • 298
 • 149
 • 59
Ilość dni
deszczowych
 • 6
 • 3
 • 7
 • 12
 • 19
 • 20
 • 20
 • 20
 • 22
 • 25
 • 18
 • 11
Ilość dnideszczowych
 • 6
 • 3
 • 7
 • 12
 • 19
 • 20
 • 20
 • 20
 • 22
 • 25
 • 18
 • 11