Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

W 7 dni dookoła Arabii

Wycieczki objazdowe

Kod oferty: FTR 73140/28

Słonecznie

32°C Słonecznie

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
W 7 dni dookoła Arabii
Zdjecie: 1 z 7
Mapa
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Polecamy tę ofertę:
 • Hotel przeceniony o 7%
touroperator:
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 13.09.2021 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 13.09.2021

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
7 dni
13.09.2021 - 20.09.2021
śniadania (BB)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
7 dni
(13.09 - 20.09.2021)
Zmień
13 września 2021
(poniedziałek)
Zmień
BB
(śniadania)
Zmień

Podróż z:
pon 13.09.2021  
Warszawa - Salalah
 
pon 20.09.2021  
Salalah - Warszawa
 
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dwuosobowy (standardowy)
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Premium

287,84
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
10 016
PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

10 016,00
Wczytywanie...
Kliknij aby aktywować
Kategoria
Regio Opis oferty
Zakwaterowanie:

Hotele o standardzie odpowiadającym / w ocenie organizatora (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych).

Położenie:

Do dyspozycji gości:

Do dyspozycji gości: na terenie hotelu najczęściej: restauracja, bar, recepcja.

Pokoje:

Pokoje: 2-osobowe wyposażone w łazienki z wc, klimatyzację, często TV.

Wyżywienie:

Wyżywienie: Śniadania oraz za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych) napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Program

Dzień 1


Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na lotnisku. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przelot do Omanu (lotnisko w Salali, możliwe międzylądowanie). Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Salali. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Salali lub okolicy. (w tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji)


Dzień 2


Po śniadaniu wyruszymy na zwiedzanie Salali - stolicy oraz regionu Dhofar, znanego z wszechobecnej egzotycznej zieleni. Zatrzymamy się na fotografie przy architektonicznej ikonie miasta - meczecie Sułtana Kabusa, do którego dojedziemy mijając bujne ogrody miejskie. Odwiedzimy także pałac Al Husn (z zewnątrz) oraz orientalny, bajecznie kolorowy targ - souk Al Haffah (czas na zakupy). Kolejno obejrzymy najważniejsze atrakcje położone na starym Szlaku Kadzidlanym. Zaczniemy od wioski Taqa, kiedyś znanej z handlu suszonymi sardynkami - dziś malowniczo położonej nad oceanem miejscowości, nad którą dominuje świetnie zachowana twierdza. Po spacerze przejedziemy do Chor Rori - skrywającego ruiny dawnego miasta Sumharam - które handlując kadzidłem obracało w czasach starożytnych niewyobrażalnymi bogactwami. Miasto znajdowało się na szlaku handlowym łączącym Lewant i Persję z Indiami, niektóre źródła zapewniają zaś, że rezydowała tu sama królowa Saba. Po zwiedzeniu ruin wyruszymy do Mirbatu, dawnej stolicy regionu Dhofar, skąd rozpoczynał się słynny Szlak Kadzidlany. Zobaczymy starą zabudowę miasta, po czym wjedziemy nieco w głąb lądu zobaczyć uprawy słynnych drzew kadzidłowca, z których dawniej pozyskiwano żywicę, przewyższającą ceną złoto w ówczesnych czasach. Powrót do Salali lub okolicy na nocleg obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 180 km)


Dzień 3


Po wczesnym wykwaterowaniu z hotelu, transfer na lotnisko w Salali. Przelot do stolicy kraju, Maskatu. Przejazd przepięknymi dzielnicami miasta do Wielkiego Meczetu Sułtana Qabusa - centrum religijnego i jednego z najpiękniejszych na Półwyspie Arabskim obiektów architektury islamu (przy wejściu do meczetu obowiązuje skromny strój, nakrycie głowy oraz długie spodnie i zakryte ramiona). Zwiedzimy także słynną Operę Królewską, najlepszą tego typu instytucję w regionie. Następnie przeniesiemy się do jednej z najładniejszych dzielnic Maskatu - Muttrah, przejdziemy tam promenadą, przy której zlokalizowane są największe butiki i markowe sklepy, po czym udamy się na lokalny souk, obfitujący w rozmaite produkty od warzyw, owoców i przypraw po skóry, biżuterię, perfumy i dywany. Zwiedzanie zakończymy spacerem po Starym Mieście - po drodze obejrzymy z zewnątrz portugalskie forty Dżalali i Mirani, podejdziemy też pod Pałac Sułtana Kasr Al-Alam. Następnie odwiedzimy słynne muzeum Bait Al-Zubair ze zbiorami przedstawiającymi kulturę i dziedzictwo Omanu. Czas wolny na spacery promenadą lub indywidualne zwiedzanie miasta. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Maskacie lub okolicy. (Trasa ok. 100 km) Dla chętnych (dodatkowo płatna ok. 45 USD/os) fakultatywna wycieczka "Muscat by night z przysmakami z grilla serwowanymi na plaży i muzyką. (w tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji).


Dzień 4


Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyruszymy w kierunku Suru. Po drodze zatrzymamy się na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego w miejscu nazywanym Bimmah Sinkhole. Jest to głęboki lej krasowy, w którym wybija woda oceaniczna, tworząc piękny wizualnie efekt. W dalszej drodze zatrzymamy się raz jeszcze przy Wadi Al-Szab - ujściu rzeki płynącej głębokim wąwozem. Po krótkim spacerze ruszymy w dalszą drogę do Suru. Rozpoczniemy zwiedzanie miasta Sur - miejsca, w którym słońce wstaje najwcześniej w całym świecie arabskim. Sur tworząc związki handlowe z Indiami, Malajami i Afryką stanowił punkt styku tych kultur i okno na świat dla Półwyspu Arabskiego. Do dziś silne tradycje morskie sprawiają, że Sur pozostał ważnym ośrodkiem produkcji statków dhow tradycyjnymi metodami. Odbędziemy spacer pośród kameralnej zabudowy, ponad którą raz po raz wyrastają wieże obronne i minarety. Po przechadzce udamy się w głąb lądu, w kierunku pustyni Szarkija wokół będą rozpościerały się czerwono-brązowe połacie piasku przechodzące w strome wydmy. Nocleg w okolicy Sur obiadokolacja (opcjonalnie) (trasa 250km)


Dzień 5


Po śniadaniu, wyjazd na zachód w kierunku gór Al-Szams. Mijając piękne krajobrazy surowych skał i płowych pustyń, dojedziemy do Birkat al-Mawz, typowej omańskiej wioski, której stara część zabudowana jest domami z gliny i liści palmowych. Po krótkim spacerze wyruszymy w dalszą drogę do Nizwy. Miasto w przeszłości pełniło funkcję stolicy kraju i do dziś szczyci się pięknymi zabytkami. Zobaczymy wspaniały miejski bazar, na którym można kupić lokalne produkty od warzyw i świeżych ryb po rękodzieło, tekstylia i wyroby złotnicze. Czas wolny na bazarze. Zwiedzimy także jeden z największych w Omanie fortów, z którego wieży dokładnie widać, że miasto jest położone w olbrzymiej oazie palm daktylowych. Przejazd do hotelu w Nizwie lub okolicy, zakwaterowanie obiadokolacja (opcjonalnie) (Trasa ok. 210 km). Po południu dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 124 USD/os rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżjazda jeepami jest sportem wysokiego ryzyka) górskie safari do Wielkiego Kanion Omanu. Przejedziemy dżipami w góry Hadżar w kierunku Dżebel Szams, najwyższego szczytu Omanu. Po drodze zobaczymy pond 400 letnie miasto Al Hamra, a następnie wspinając się samochodami z napędem na 4 koła zobaczymy zapierające dech w piersiach widoki na Wielki Kanion Omanu uformowany w głębokiej przepaści. Cena w zależności od ilości chętnych. Powrót do hotelu w Nizwie lub okolicy na nocleg obiadokolacja (opcjonalnie).


Dzień 6


Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Udamy się na zwiedzanie górskich okolic Nizwy, znanych z mnogości zabytków. Pierwszym przystankiem będzie jaskinia Al-Huta (otwarta przy normalnym stanie wód wewnątrz) oraz górska wieś Misfat al-Abrieen, położona na stromych zboczach osada zabudowana tradycyjnymi domami wśród fantastycznych krajobrazów gór Hadżar. Kolejno zatrzymamy się na zdjęcia przy wpisanym na listę UNESCO forcie w Bahli. Na koniec udamy się do fortu w Dżabrin, będącego przykładem wspaniałych zdobień oraz innowacyjnych technologii XVII w. Zobaczymy zarówno pomieszczenia gospodarcze, jak i prywatne części twierdzy. Przejazd na lotnisko w Maskacie i przelot do Salali, transfer na nocleg do hotelu w okolicy Salali obiadokolacja (opcjonalnie) (Trasa ok. 220 km)


Dzień 7


Po śniadaniu przejedziemy na plażę Mughsail, na której nie tylko sfotografujemy spektakularną panoramę skał stromo wyrastających z Oceanu Indyjskiego, ale będziemy mieli okazję zobaczyć niezwykłe gejzery wybijające morską wodę. Po spacerze i zdjęciach przejazd do hotelu w Salali lub okolicy czas wolny i nocleg obiadokolacja (opcjonalnie) (Trasa ok. 120 km)


Dzień 8


Wykwaterowanie z hotelu (doba hotelowa trwa do godz. 10.00) transfer na lotnisko w Salali, a dla klientów przedłużających pobyt transfer do wybranego hotelu. Wylot do Polski. Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia wycieczki o tygodniowy pobyt w hotelach w Salali. Opisy hoteli w sekcji "Wypoczynek Oman" i w systemie rezerwacyjnym.

Uwagi!

- Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

- Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na stronie operatora.

- Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD).

- Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera.

- Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet

- Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne, np. Ramadan 02.04-01.05.2022) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie ( np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).

- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów.

- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

"
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem czarterowym Warszawa - Salala - Warszawa oraz samolotem rejsowym Salala - Maskat - Salala, transfery klimatyzowanym autobusem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie: śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wizy do Omanu (płatna wg cennika) opłaty za pakiet z tytułu realizacji programu zwiedzania (m.in. obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi, itp.)w kwocieok. 215 USD/os (płatne na miejscu), opłata nie zawiera wycieczek fakultatywnych i wizy omańskiejoraz innych wydatków osobistych.

Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo).
Meta descriptio
Maskat - zabytki stolicy Omanu ? Sur - miejsce, gdzie wschodzi słońce ? Nizwa - potężny fort w oazie? Salala - ogrody Półwyspu Arabskiego ? plaża Mughsail - oceaniczny gejzer ? Misfat al-Abrieen - bajkowa wioska w górach Hadżar ? Szlak Kadzidlany ? opcjonalnie tydzień wypoczynku nad morzem w Salali
Wizy - informacje dla sprzedawców
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Przy wjeździe do Omanu wymagana jest wiza.

Obecnie obowiązującą jest wiza elektroniczna, nie ma możliwości wykupienia wizy na granicy.

Oferujemy możliwość wizowania do Omanu za pośrednictwem Rainbow.

Prosimy o zapoznanie się i zastosowanie do informatora wizowego dostępnego w systemie.

Usługa "Opłata za procedurę wizową"jest doliczona do rezerwacji.
Wizy
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Przy wjeździe do Omanu wymagana jest wiza.

Oferujemy możliwość wizowania do Omanu za pośrednictwem Rainbow.

O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwacji.
Udogodnienia *:
 • Oferty egzotyczne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed podróżą w wybranym kierunku.

Prognozowana pogoda w Salalah

29.08.2021 (niedziela)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 21 km/h
30.08.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
25° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 20 km/h
31.08.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 21 km/h
01.09.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
26° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 21 km/h
02.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 21 km/h
03.09.2021 (piątek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 22 km/h
04.09.2021 (sobota)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
25° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 21 km/h
05.09.2021 (niedziela)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 22 km/h
06.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 22 km/h
07.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 22 km/h
08.09.2021 (środa)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 21 km/h
09.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 21 km/h
10.09.2021 (piątek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 20 km/h
11.09.2021 (sobota)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 19 km/h
12.09.2021 (niedziela)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 20 km/h
Dzień wylotu
13.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 20 km/h
Dzień 1
14.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 20 km/h
Dzień 2
15.09.2021 (środa)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 21 km/h
Dzień 3
16.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 21 km/h
Dzień 4
17.09.2021 (piątek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 21 km/h
Dzień 5
18.09.2021 (sobota)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 21 km/h
Dzień 6
19.09.2021 (niedziela)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 21 km/h
Dzień 7
20.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 20 km/h
21.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
31° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 22 km/h
22.09.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 21 km/h
23.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 21 km/h
24.09.2021 (piątek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 21 km/h
25.09.2021 (sobota)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 52 %
Wiatr: 22 km/h
26.09.2021 (niedziela)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 51 %
Wiatr: 21 km/h
27.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 51 %
Wiatr: 19 km/h
28.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 52 %
Wiatr: 20 km/h
29.09.2021 (środa)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 50 %
Wiatr: 21 km/h
30.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 49 %
Wiatr: 20 km/h
01.10.2021 (piątek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
24° C Bezchmurnie
Wilgotność 49 %
Wiatr: 20 km/h
02.10.2021 (sobota)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 48 %
Wiatr: 18 km/h
03.10.2021 (niedziela)
Słonecznie
33° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 47 %
Wiatr: 17 km/h
04.10.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
26° C Bezchmurnie
Wilgotność 48 %
Wiatr: 18 km/h
05.10.2021 (wtorek)
Słonecznie
32° C Słonecznie
Bezchmurnie
25° C Bezchmurnie
Wilgotność 52 %
Wiatr: 19 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Salalah

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
28 28 30 32 33 32 28 27 29 31 31 29
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
28 °
28 °
30 °
32 °
33 °
32 °
28 °
27 °
29 °
31 °
31 °
29 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
19 20 22 24 27 27 25 24 24 23 22 20
Temperatura w nocy (°C)
19 °
20 °
22 °
24 °
27 °
27 °
25 °
24 °
24 °
23 °
22 °
20 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 29
 • 27
 • 29
 • 29
 • 29
 • 21
 • 8
 • 5
 • 22
 • 30
 • 29
 • 30
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 29
 • 27
 • 29
 • 29
 • 29
 • 21
 • 8
 • 5
 • 22
 • 30
 • 29
 • 30
Średnie
opady (mm)
 • 1
 • 8
 • 10
 • 6
 • 8
 • 12
 • 43
 • 57
 • 14
 • 6
 • 1
 • 7
Średnieopady (mm)
 • 1
 • 8
 • 10
 • 6
 • 8
 • 12
 • 43
 • 57
 • 14
 • 6
 • 1
 • 7
Ilość dni
deszczowych
 • 2
 • 1
 • 2
 • 1
 • 2
 • 9
 • 23
 • 26
 • 8
 • 1
 • 1
 • 1
Ilość dnideszczowych
 • 2
 • 1
 • 2
 • 1
 • 2
 • 9
 • 23
 • 26
 • 8
 • 1
 • 1
 • 1