Fostertravel.pl
Transport / Kierunek
Brac
Miasto wyjazdu
Dowolne miasto wyjazdu
Wyjazd od - powrót do
28.09.2023 - bez terminu
Liczba osób
2 dorosłych
Cena
Wyżywienie
Ilość dni
Standard hotelu
Ocena hotelu
Odległości
Udogodnienia
Linie lotnicze

Znaleziono 5 wycieczek

  • Samolotem/autokarem

Wybierz...
Labranda Velaris Village
Supetar, Brac (Chorwacja)
23.10 - 27.10.2023 (4 noce)
wylot z: Poznań, Warszawa (+ 5 inne)
wyżywienie: śniadania
ok. 100m od plaży, basen, siłownia
Best Reisen
od 1 417 /os.
za 2 osoby - od 2 834 zł
Labranda Velaris Resort
Supetar, Brac (Chorwacja)
20.10 - 23.10.2023 (3 noce)
wylot z: Poznań, Warszawa (+ 5 inne)
wyżywienie: śniadania
ok. 100m od plaży, wifi, basen
Best Reisen
od 1 667 /os.
za 2 osoby - od 3 334 zł
Grand Hotel View
Postira, Brac (Chorwacja)
08.10 - 11.10.2023 (2 noce)
wylot z: Katowice, Gdańsk (+ 5 inne)
wyżywienie: śniadania
Itaka
od 2 149 /os.
za 2 osoby - od 4 298 zł
Bluesun Elaphusa
Dobry4.8
Polecamy
4.8
Dobry
82% osób poleca
Bol, Brac (Chorwacja)
16.10 - 20.10.2023 (4 noce)
wylot z: Poznań, Kraków (+ 3 inne)
wyżywienie: śniadania
ok. 100m od plaży, wifi, basen
Itaka
od 2 339 /os.
za 2 osoby - od 4 678 zł
Chorwacja bez pośpiechu
Dubrownik » Gradac » Park Narodowy Krka » Omis » Brac » Postira » Dubrownik » Trogir » Hvar » Stari Grad » Hvar
03.09 - 10.09.2024 (7 nocy)
wylot z: Poznań, Katowice (+ 1 inne)
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Rainbow
od 2 487 /os.
za 2 osoby - od 4 974 zł
Nie znalazłeś taniej oferty dla wybranych kierunków?
Nic straconego! Skontaktuj się z nami. Pomożemy!
Poniedziałek-piątek: 09:00-21:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: 12:00-20:00

Brać – moc atrakcji na trzeciej co do wielkości wyspie Morza Adriatyckiego

Z powierzchnią wynoszącą 395 km kw. jest wyspa Brać jedną z największych wysp Morza Adriatyckiego. Jest to także jedna z najpiękniejszych wysp w północnej części basenu Morza Śródziemnego, której prawdziwą wizytówką jest Złoty Róg – daleko wcinający się w morze półwysep, pokryty piaskiem i drobnym żwirem. Z uwagi na znakomity klimat i piękne krajobrazy Brać stanowi jeden z najbardziej popularnych kierunków wypoczynkowych Chorwacji. Turyści mogą tu liczyć na wysoką jakość usług – zarówno w hotelach i lokalach gastronomicznych, jak też na przykład w centrach sportów wodnych.

Beztroskie wakacje w kurortach na Brać

Najbardziej popularnym kurortem Brać jest niewątpliwie Bol – miasteczko usytuowane pośrodku południowego wybrzeża. To właśnie w granicach tego kurortu znajduje się słynna plaża Złoty Róg (Zlatni Rat) – jedna z najczęściej fotografowanych plaż Chorwacji, stale umieszczana na pocztówkach i w katalogach turystycznych reklamujących walory Wybrzeża Adriatyckiego. Bol dysponuje doskonałą infrastrukturą turystyczną – są tu przede wszystkim hotele 3 – i 4 – gwiazdkowe, oferujące różne formuły wyżywienia. Wszyscy turyści, którzy chcieliby w Bol wykupić wczasy z samym tylko śniadaniem, mogą przejrzeć ofertę 4 – gwiazdkowego hotelu Bluesun Borak, a ci, którym marzą się wczasy z pełnym wyżywieniem HB – powinni zapoznać się z ofertą 4 – gwiazdkowego hotelu Bluesun Elaphusa. Do Bol mogą też wreszcie przyjechać osoby preferujące wczasy All inclusive – taką formułę wypoczynku znaleźć można na przykład w 3 – gwiazdkowym hotelu Bluesun Bonaca.

Z innych, popularnych kurortów na Brać, koniecznie trzeba jeszcze wymienić Supetar i Postirę (obie miejscowości położone są na północnym wybrzeżu wyspy). W okolicy Supetar występują piaszczyste plaże, natomiast Postira to urokliwe, portowe miasteczko, które szczególnie polecane jest na wypoczynek miłośnikom ciszy i spokoju. W Supetar warto jest się zatrzymać w 4 – gwiazdkowym hotelu Sentido Kaktus, a w kurorcie Postira – w 3 – gwiazdkowym hotelu Adriatic albo w 4 – gwiazdkowym hotelu Lipa.

Brać z wycieczką

Wyspa Brać umieszczana jest też czasem w programach wycieczek objazdowych po Chorwacji. Na stronie fostertravel.pl można znaleźć kilka tego typu wycieczek, wśród których największą popularnością cieszyły się ostatnio „Chorwacja na fali” i „Nie tylko Marco Polo”. Turystom pokazywany jest na Brać przede wszystkim przylądek Złoty Róg, choć sporą atrakcją jest też sama podróż po wyspie – wśród zalesionych wzgórz i pól lawendowych. W zależności od wycieczki, turyści mogą pozostać na Złotym Rogu na odpoczynek albo udać się na dalsze zwiedzanie wyspy (taką możliwość przewiduje chociażby wycieczka „Chorwacja na fali”). W programie dodatkowym może się znaleźć wycieczka na najwyższy szczyt wyspy – Vidovą Gorę (778 m n.p.m.), z której rozpościera się fantastyczny widok na Morze Adriatyckie i na Złoty Róg. Poza tym z wycieczką fakultatywną możemy mieć okazję zwiedzić Puciscę – miejscowość słynącą z tradycji rzeźbiarskich, z której pochodził kamień użyty do budowy Białego Domu w Waszyngtonie.

Blisko 60 000 ofert
najlepszych biur podróży
Ponad 35 000 opinii
naszych klientów o hotelach
Gwarancja ceny
u nas zawsze najlepsze ceny
Ponad 201 000 klientów
wyjechało z nami od 1998