Wycieczki Legoland

dla 2 osób dorosłych
Zmień
Znaleziono 4 wycieczek do Danii (Billund)
Pokaż: ofert na stronie
Sortowanie:
Legoland
(2 dni)
piątek
(dostępne 3 inne terminy)  
 • city break
 • wyżywienie własne (WŁ)
 • pokój dla 2 osób
 • wyjazd z Świebodzin (inne: Poznań, Bydgoszcz)  
99
  za 2 osoby 198 zł
Legoland
(2 dni)
piątek
(dostępne 3 inne terminy)  
 • city break
 • wyżywienie własne (WŁ)
 • pokój dla 2 osób
 • wyjazd z Świebodzin (inne: Poznań, Bydgoszcz)  
149 zł 99
taniej o 34% za 2 osoby 198 zł
First minute
Dania, Niemcy - Kraina Radości
(4 dni)
sobota
(dostępnych 7 innych terminów)  
 • wycieczki objazdowe
 • śniadania (BB)
 • pokój dla 2 osób
 • wyjazd z Leszno (inne: Katowice, Warszawa)  
1 499 zł 1 209
taniej o 19% za 2 osoby 2 418 zł
First minute rabat do 40%
Legoland, czyli baw się dobrze + Hansa Park
(5 dni)
wtorek
(dostępnych 5 innych terminów)  
 • wycieczki objazdowe
 • zgodnie z programem (ZP)
 • pokój dla 2 osób
 • wyjazd z Torzym (inne: Szczecin)  
1 908 zł 1 658
taniej o 13% za 2 osoby 3 316 zł
Promocja do 26.01.2017:
Zaliczka jedynie 497 zł od osoby. Bezpłatna zmiana rezerwacji. Gwarancja niezmiennej ceny. Gwarancja najniższej ceny.

Legoland – niezwykła kraina z klocków Lego

Witamy w Parku Rozrywki Legoland w Billund (Dania)

Wizyta w duńskim Legolandzie to obowiązek wszystkich miłośników klocków Lego, zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Legoland Billund, położony w samym sercu Danii, stworzony został z kilkudziesięciu milionów klocków i jest to dziś nie tylko najstarszy, ale także i największy Legoland na świecie. Do tego wspaniałego parku rozrywki można przyjechać ze zorganizowaną wycieczką, tym bardziej, że w zależności od programu, w drodze do Legolandu Billund można też odwiedzić inne ciekawe miejsca, np. Lubekę albo park rozrywki Hansa Park.

Moc atrakcji

W Legolandzie Billund każdy odnajdzie coś dla siebie. Najmłodsi goście parku mogą pobawić się w specjalnie dla nich utworzonej Krainie Duplo, obfitującej w mini – kolejki albo w zbudowane z klocków samochody i samoloty. Dzieci nieco starsze doskonale odnajdą się z kolei w Krainie Wikingów czy też w Krainie Piratów, w której będą one mogły chociażby wybrać się na łodzi pirackiej w rejs do jaskini piratów. Najstarsi wreszcie goście parku powinni od razu udać się do Krainy Przygód, na terenie której znajduje się mrożący krew w żyłach rollercoaster X-treme Racers. Wszyscy natomiast miłośnicy Lego, niezależnie od swojego wieku, powinni zawitać do części zwanej Minilandem. Na obszarze tej krainy znajdują się fantastyczne, złożone z klocków Lego miniatury ważnych obiektów architektonicznych z Danii i całego świata. Jeśli chodzi o obiekty duńskie, to tu zobaczymy np. Amalienborg, czyli Pałac Królewski wznoszący się w Kopenhadze oraz stadion FC Kopenhagi - Parken. Z kolei z obiektów znajdujących się poza granicami Danii, w Minilandzie przedstawione zostały chociażby paryska Wieża Eiffla oraz nowojorska Statua Wolności.

Wycieczki nie tylko do Legolandu

Biura podróży proponują różnorodne wycieczki do Legolandu Billund, często obejmujące także zwiedzanie zabytkowych miast Danii lub Niemiec albo odwiedziny w innych parkach rozrywki. W ramach wycieczki „Dania, Niemcy – W krainę radości i przygody" zaglądniemy na przykład do Lubeki – wspaniałego, hanzeatyckiego miasta, w którym do dziś zachowała się zabytkowa starówka z licznymi przykładami ceglanej architektury gotyckiej. Z wycieczką „Legoland, czyli baw się dobrze + Hansa Park" odwiedzić możemy z kolei Kopenhagę i Roskilde. W stolicy Danii zobaczymy m.in. słynny pomnik Małej Syrenki oraz okazały, utrzymany w stylu rokokowym Pałac Amalienburg, natomiast w Roskilde, pierwszej stolicy Danii założonej przez wikingów, odwiedzimy chociażby fantastyczne Muzeum Łodzi Wikingów. I wreszcie z wycieczką „Dania – Legoland 6 dni" wstąpimy do parku rozrywki Bon Bon Land, a z wycieczką „Hansa Park i Legoland – 5 dni" – do parku Hansa Park. Park Bon Bon Land usytuowany jest w południowej części wyspy Zelandia, ok. 100 km od Kopenhagi, a jedną z największych jego atrakcji jest przejażdżka kolejką górską Hankatten. Hansa Park usytuowany jest z kolei w Sierksdorf, na północy Niemiec i jest to jeden z największych lunaparków w tym kraju. Na gości Hansa Park czekają liczne rozrywki zlokalizowane w kilkunastu tematycznych krainach, w tym m.in. znakomite kolejki typu rollercoaster.

Nie znalazłeś taniej oferty Billund? Zadzwoń lub napisz!
801 00 31 21  do 0,35 zł z VAT lub 22 451 00 00 dla telefonów komórkowych 
Poniedziałek - Piątek 09:00-21:00
Sobota 10:00-14:00
Niedziela 12:00-18:00
Szukasz oferty? Zadzwoń do nas 801 00 31 21 lub 22 451 00 00