Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Wycieczki Legoland

Znaleziono 2 wycieczek do Danii (Billund)
1
Legoland Wybierz kierunek
1
od: 30.01.2022
do: bez terminu
1
1
1
2+0
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
0
dowolne
0
dowolny
1
- -
1
- -
FILTR Wybrano 5
FILTR Wybrano 5
Wyjazdy we wszystkich terminach Wyjazdy w najbliższych 7 dniach Wyjazdy za 8 do 14 dni Wyjazdy za 15 i wiecej dni
Cena za
 • wszystkich
 • osobę
Sortuj wg:
 1. Legoland
  First minute

  Legoland

  20.05 - 22.05.22 (2 dni) piątek (dostępnych 39 innych terminów)...
  własne (WŁ), wyjazd z Świebodzin (inne: Słupsk, Koszalin)...
  Słonecznie 19°C
  Słonecznie 19°C
  za 2 osoby 558
 2. Legoland, czyli baw się dobrze + Hansa Park
  First minute

  Legoland, czyli baw się dobrze + Hansa Park

  23.07 - 28.07.22 (5 dni) sobota (dostępne 3 inne terminy)...
  śniadania (BB), wyjazd z Torzym (inne: Warszawa, Katowice)...
  Słonecznie 23°C
  Słonecznie 23°C
  21% taniej 2 518 zł
  za 2 osoby 3 996
  Promocja (do 31.01.2022)

  Zaliczka jedynie 599 zł

Nie znalazłeś taniej oferty Billund ?
Zadzwoń lub napisz!
22 451 00 00
 • Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00
 • Niedziela: nieczynne

Legoland – niezwykła kraina z klocków Lego

Wizyta w duńskim Legolandzie to obowiązek wszystkich miłośników klocków Lego, zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Legoland Billund, położony w samym sercu Danii, stworzony został z kilkudziesięciu milionów klocków i jest to dziś nie tylko najstarszy, ale także i największy Legoland na świecie. Do tego wspaniałego parku rozrywki można przyjechać ze zorganizowaną wycieczką, tym bardziej, że w zależności od programu, w drodze do Legolandu Billund można też odwiedzić inne ciekawe miejsca, np. Lubekę albo park rozrywki Hansa Park.

Moc atrakcji

W Legolandzie Billund każdy odnajdzie coś dla siebie. Najmłodsi goście parku mogą pobawić się w specjalnie dla nich utworzonej Krainie Duplo, obfitującej w mini – kolejki albo w zbudowane z klocków samochody i samoloty. Dzieci nieco starsze doskonale odnajdą się z kolei w Krainie Wikingów czy też w Krainie Piratów, w której będą one mogły chociażby wybrać się na łodzi pirackiej w rejs do jaskini piratów. Najstarsi wreszcie goście parku powinni od razu udać się do Krainy Przygód, na terenie której znajduje się mrożący krew w żyłach rollercoaster X-treme Racers. Wszyscy natomiast miłośnicy Lego, niezależnie od swojego wieku, powinni zawitać do części zwanej Minilandem. Na obszarze tej krainy znajdują się fantastyczne, złożone z klocków Lego miniatury ważnych obiektów architektonicznych z Danii i całego świata. Jeśli chodzi o obiekty duńskie, to tu zobaczymy np. Amalienborg, czyli Pałac Królewski wznoszący się w Kopenhadze oraz stadion FC Kopenhagi - Parken. Z kolei z obiektów znajdujących się poza granicami Danii, w Minilandzie przedstawione zostały chociażby paryska Wieża Eiffla oraz nowojorska Statua Wolności.

Wycieczki nie tylko do Legolandu

Biura podróży proponują różnorodne wycieczki do Legolandu Billund, często obejmujące także zwiedzanie zabytkowych miast Danii lub Niemiec albo odwiedziny w innych parkach rozrywki. W ramach wycieczki „Dania, Niemcy – W krainę radości i przygody" zaglądniemy na przykład do Lubeki – wspaniałego, hanzeatyckiego miasta, w którym do dziś zachowała się zabytkowa starówka z licznymi przykładami ceglanej architektury gotyckiej. Z wycieczką „Legoland, czyli baw się dobrze + Hansa Park" odwiedzić możemy z kolei Kopenhagę i Roskilde. W stolicy Danii zobaczymy m.in. słynny pomnik Małej Syrenki oraz okazały, utrzymany w stylu rokokowym Pałac Amalienburg, natomiast w Roskilde, pierwszej stolicy Danii założonej przez wikingów, odwiedzimy chociażby fantastyczne Muzeum Łodzi Wikingów. I wreszcie z wycieczką „Dania – Legoland 6 dni" wstąpimy do parku rozrywki Bon Bon Land, a z wycieczką „Hansa Park i Legoland – 5 dni" – do parku Hansa Park. Park Bon Bon Land usytuowany jest w południowej części wyspy Zelandia, ok. 100 km od Kopenhagi, a jedną z największych jego atrakcji jest przejażdżka kolejką górską Hankatten. Hansa Park usytuowany jest z kolei w Sierksdorf, na północy Niemiec i jest to jeden z największych lunaparków w tym kraju. Na gości Hansa Park czekają liczne rozrywki zlokalizowane w kilkunastu tematycznych krainach, w tym m.in. znakomite kolejki typu rollercoaster.