Czarnogórskie Lenistwo

Wypoczynek + zwiedzanie

Kod oferty: FTR 109395/148

Słonecznie

18°C Słonecznie

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Czarnogórskie Lenistwo
Zdjecie: 1 z 4
Mapa
First minute
Zadaj pytanie
Ulubione Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Polecamy tę ofertę:
 • Atrakcyjna przecena o 30%
touroperator:
Zadaj pytanie
Ulubione Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 24.04.2020 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 24.04.2020

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
9 dni
24.04.2020 - 03.05.2020
własne (WŁ)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
9 dni
(24.04 - 03.05.2020)
Zmień
24 kwietnia 2020
(piątek)
Zmień
(własne)
Zmień

Podróż z:
pt. 24.04.2020 24 kwietnia, 02:45 - 25 kwietnia, 10:00
Leszno - Czarnogórskie Lenistwo
 
niedz. 03.05.2020 01 maja, 18:00 - 03 maja, 01:15
Czarnogórskie Lenistwo - Leszno
 
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dwuosobowy (Pokój 2 osobowy) First minute
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Premium

248,40
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
1 698
PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

1 698,00
Wczytywanie...
Kliknij aby aktywować
Regio
Czarnogóra
Country Dopłaty wymagane na miejscu
koszty programowe: 100 € /os - (bilety wstępu i inne atrakcje: rejs statkiem po jeziorze Szkoderskim, zwiedzanie Starego Baru, zwiedzanie Budvy, Kotoru i Perastu, rejski łódką na wyspę Matki Boskiej Skalnej i wejście do muzeum, opieka pilotażowa, lokalni przewodnicy, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatki turystyczne, opłata klimatyczna, opłaty wjazdowe) - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu.
opłata klimatyczna 1€ /os/dzień; dzieci do 12 lat 50% kosztów - płatne u pilota w autokarze
Dostępne opcje zakwaterowania
pokój 2 - osobowypokój 3 - osobowydokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)* dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.
Dopłaty opcjonalne
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowychUbezpieczenie od kosztów rezygnacji
Przejazd autokarem
Wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2019, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski
W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM oraz PREMIUM.W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu pojazdami wynajętymi d naszych partnerów i współpracujących z nami przewoźników. Zapewniamy, iż autokary te spełniają standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.Dlaczego Nasza Autokary to najlepsze autokary pod słońcem?Posiadają najwyższej klasy komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia oraz zagłówkaFotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, składane stoliki, siatki a drobne przedmioty oraz regulowane podnóżki pod stopy (niektóre z autokarów ULTRAPREMIUM posiadają podnóżki typu szezlong)Największa w Polsce przestrzeń między siedzeniami, umożliwiająca komfortową podróż*Autokary posiadają zintegrowany system klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, toaletę oraz cafe barW autokarach ULTRAPREMIUM klienci mogą korzystać z indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki w postaci tabletów w zagłówkach foteliDostęp do sieci WiFI na terenie Polski, gniazdek 230V i USB w fotelach*Połączenia antenowe
Wszystkie wyjazdy realizowane z miast, które nie znajdują się na głównej trasie przejazdu autokaru docelowego będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 4 dni przed dniem wyjazdu.
Warto podkreślić
Czarnogórskie Lenistwo - poznaj najwspanialsze zakątki czarnogórskiej krainy oraz wypocznij w adriatyckim klimacie. Widoki zachwycą Nas w Starym Barze i podczas rejsu po Jeziorze Szkoderskim. Odwiedzimy największy kurort Czarnogóry - Budvę oraz takie miejsca jak: Perast, wyspę Matki Boskiej Skalnej i perłę Adriatyku - Kotor. Odkryjemy Dubrownik, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Co więcej zrelaksujemy się nad wyjątkowym Morzem Adriatyckim.
Program ramowy
Dzień (trasa od granicy Gorzyczki około 1500 km)
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry i Chorwację.

Dzień
Dojazd do Budvy w godzinach popołudniowych. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

Dzień (Trasa około 140km)
Śniadanie. Przejazd autobusem do Starego Baru. Po drodze zatrzymamy się w punkcie widokowym, aby zrobić zdjęcia czarnogórskiej wizytówki czyli Wyspy Sveti Stefan. Podziwiając przez okno autobusu uroki Adriatyckiego wybrzeża dojedziemy do miasta Bar i przejedziemy do jego starej części. Stara część to tzw. Stari Bar, czarnogórskie Pompeje, które ucierpiały w trakcie ogromnego trzęsienia ziemi w roku 1979. Niegdyś wielkie centrum handlu, konkurujące z Dubrovnikiem, ówcześnie pełne nostalgii i tajemniczości, opuszczone ruiny, tzw. miasto duchów, w którym warto się zatrzymać na dłuższą chwilę i podziwiać widoki na góry Rumija czy też morze Adriatyckie. Na klimatycznej uliczce prowadzącej do bramy ruin, mieszkańcy zapraszają nas do swoich kawiarenek i restauracji proponując oliwę z oliwek, wspaniały sok z granatu czy też piwo z sokiem z granatu. Po zakończonym zwiedzaniu i czasie wolnym (około 1h) pojedziemy autobusem do miejscowości Virpazar, w której to wsiądziemy na stateczek i wyruszymy w rejs po największym jeziorze na Bałkanach, naturalnej granicy między Albanią, a Czarnogórą - Jeziorze Szkoderskim. Jezioro jest największym europejskim rezerwatem ptactwa – żyje tu 280 gatunków ptaków z których wiele jest na wymarciu oraz 40 gatunków ryb. Na terenie jeziora został również utworzony Park Narodowy w roku 1983. Po zakończonym rejsie chwila czasu wolnego na skosztowanie marynowanego karpia z Jeziora (około 40 minut). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień (Trasa około 80km)
Śniadanie. Przejazd autobusem do centrum Budvy. To dzień wycieczki, w którym poznamy Czarnogórę w pigułce. Tzw. Montenegro Tour pokaże nam najpiękniejsze miejsca, które każdy musi zobaczyć odwiedzając ten kraj. Budva to letnia stolica Czarnogóry, turystyczne centrum Riwiery BudvanĚskiej z zabytkową starówką pełną wąskich, klimatycznych uliczek. W trakcie spaceru zobaczymy między innymi: Plac sĚredniowiecznych kosĚciołów, katedrę sĚw. Jana, cerkiew Santa Maria in Punta, cytadelę, cerkiew sĚw. Trójcy, mury miejskie, port morski. Dowiemy się jak wyglądają lokalne dyskoteki i gdzie warto wypić dobrą kawę. Dzięki naszej wycieczce będziemy mieli możliwość podziwiać bajkowy krajobraz czarnogórskiego wybrzeża i odwiedzimy takie miejsca jak: Perast. Jest to małe miasteczko portowe położone w gminie Kotor. Niegdyś znajdowała się tu znana Szkoła Morska. Wychowała wielu słynnych kapitanów i ceniona była w całej Europie. Jest to zdecydowanie jedno z najbardziej magicznych miejsc Boki Kotorskiej. Podpływamy łódką do jedynej sztucznej wyspy na Adriatyku czyli Matki Boskiej Skalnej (Gospa od Ĺ krpjela). Na wyspie zobaczymy i zwiedzimy malutki kościółek Katolicki i muzeum. Wyspa i jej położenie są na tyle piękne, że wiele par decyduje się na ślub właśnie w tym romantycznym, magicznym miejscu. Po wspólnym zwiedzaniu i krótkim czasie wolnym na zdjęcia (około 20 minut) wsiadamy z powrotem na łódkę. Wisienką na torcie naszej wycieczki jest zdecydowanie ostatni punkt programu czyli Kotor, miasto które jako jedyne, od roku 1979, wpisane jest w Czarnogórze na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Kotor to perełka Adriatyku, czarnogórski Dubrovnik. Miasto kultury i sztuki. By poczuć klimat miasta warto pobłądzić wsĚród monumentalnych murów labiryntów wąskich uliczek i placyków. Podczas wspólnego spaceru zobaczymy między innymi bramę morską, plac broni, dom rodu BezkucĚa, cerkiew sĚw. Ĺukasza, Katedrę sĚw Tryfuna, mury miejskie (czarnogórski mur chinĚski). Po zakończonym zwiedzaniu czas wolny (około 1h) Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień (Trasa około 300km)
Śniadanie. Przejazd do Dubrovnika. To wizytówka Chorwacji! Miasto unikalne w skali światowej, z zachowanym w całości monumentalnym pierścieniem murów obronnych, wpisane na światową listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Dubrovnik to jedna z najstarszych republik i miasto, które odradzało się po każdej dziejowej katastrofie, stając się jeszcze piękniejsze i potężniejsze. Miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić będąc w Dalmacji. Przejazd do Budvy. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

Dzień
Śniadanie. Pobyt w Czarnogórze. Czas wolny - Kąpiele, plażowanie, indywidualne zwiedzanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień
Śniadanie. Pobyt w Czarnogórze. Czas wolny - Kąpiele, plażowanie, indywidualne zwiedzanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień
Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację i Czechy lub Słowenię, Austrię i Czechy.

Dzień
Powrót do Polski.
Cena obejmuje
przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe-bar, DVD, WC)zakwaterowanie: 6 noclegówopiekę pilota i rezydentawyżywienie wg wybranej opcjipakiet ubezpieczeniowy Signal Iduna KL 15000 euro, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)
przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe-bar, DVD, WC)zakwaterowanie: wg wybranej opcjiopieka polskojęzycznego Rezydenta na miejscuwyżywienie: wg wybranej opcjipodstawowy pakiet ubezpieczeniowy Signal Iduna KL 15000 euro, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)
Dostępne opcje wyżywienia
we własnym zakresieśniadaniaobiadokolacjeśniadania+obiadokolacje
Udogodnienia *:
 • Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed podróżą do Czarnogóry.

Zdjęcia lokalizacji (2)

Dalmacja. Dubrownik Dubrownik

Prognozowana pogoda w Budvie

09.04.2020 (czwartek)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 11 km/h
10.04.2020 (piątek)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
6° C Bezchmurnie
Wilgotność 51 %
Wiatr: 10 km/h
11.04.2020 (sobota)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 13 km/h
12.04.2020 (niedziela)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 13 km/h
13.04.2020 (poniedziałek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
9° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 75 %
Wiatr: 16 km/h
14.04.2020 (wtorek)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 11 km/h
15.04.2020 (środa)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 11 km/h
16.04.2020 (czwartek)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
7° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 13 km/h
17.04.2020 (piątek)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 11 km/h
18.04.2020 (sobota)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Bezchmurnie
8° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 12 km/h
19.04.2020 (niedziela)
Słonecznie
16° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 13 km/h
20.04.2020 (poniedziałek)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 14 km/h
21.04.2020 (wtorek)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 11 km/h
22.04.2020 (środa)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 12 km/h
23.04.2020 (czwartek)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 1
24.04.2020 (piątek)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Umiarkowany lub znaczny przelotny deszcz
11° C Umiarkowany lub znaczny ...
Wilgotność 67 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 2
25.04.2020 (sobota)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
9° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 11 km/h
Dzień 3
26.04.2020 (niedziela)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 9 km/h
Dzień 4
27.04.2020 (poniedziałek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 5
28.04.2020 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
19° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 6
29.04.2020 (środa)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 10 km/h
Dzień 7
30.04.2020 (czwartek)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
9° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 11 km/h
Dzień powrotu
01.05.2020 (piątek)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 11 km/h
02.05.2020 (sobota)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 12 km/h
03.05.2020 (niedziela)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 14 km/h
04.05.2020 (poniedziałek)
Miejscowo mżawka
21° C Miejscowo mżawka
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 9 km/h
05.05.2020 (wtorek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 51 %
Wiatr: 9 km/h
06.05.2020 (środa)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 12 km/h
07.05.2020 (czwartek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 12 km/h
08.05.2020 (piątek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 11 km/h
09.05.2020 (sobota)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 14 km/h
10.05.2020 (niedziela)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 50 %
Wiatr: 11 km/h
11.05.2020 (poniedziałek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 14 km/h
12.05.2020 (wtorek)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
11° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 12 km/h
13.05.2020 (środa)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Miejscowo przelotny deszcz
12° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 56 %
Wiatr: 13 km/h
14.05.2020 (czwartek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 13 km/h
15.05.2020 (piątek)
Miejscowo mżawka
20° C Miejscowo mżawka
Bezchmurnie
10° C Bezchmurnie
Wilgotność 64 %
Wiatr: 15 km/h
16.05.2020 (sobota)
Miejscowo mżawka
18° C Miejscowo mżawka
Lekkie zachmurzenie
11° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 14 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Budvie

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
11 12 15 18 24 28 30 30 26 22 17 12
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
11 °
12 °
15 °
18 °
24 °
28 °
30 °
30 °
26 °
22 °
17 °
12 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
4 5 8 11 15 19 21 21 17 14 10 6
Temperatura w nocy (°C)
4 °
5 °
8 °
11 °
15 °
19 °
21 °
21 °
17 °
14 °
10 °
6 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 19
 • 18
 • 21
 • 19
 • 22
 • 25
 • 27
 • 26
 • 22
 • 21
 • 17
 • 16
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 19
 • 18
 • 21
 • 19
 • 22
 • 25
 • 27
 • 26
 • 22
 • 21
 • 17
 • 16
Średnie
opady (mm)
 • 91
 • 103
 • 99
 • 83
 • 64
 • 50
 • 31
 • 43
 • 118
 • 80
 • 146
 • 140
Średnieopady (mm)
 • 91
 • 103
 • 99
 • 83
 • 64
 • 50
 • 31
 • 43
 • 118
 • 80
 • 146
 • 140
Ilość dni
deszczowych
 • 12
 • 11
 • 10
 • 11
 • 9
 • 5
 • 4
 • 5
 • 8
 • 10
 • 13
 • 15
Ilość dnideszczowych
 • 12
 • 11
 • 10
 • 11
 • 9
 • 5
 • 4
 • 5
 • 8
 • 10
 • 13
 • 15