Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług oraz personalizacji reklam. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Przeglądanie strony i wykonywanie na niej akcji oznacza zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie.

Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Hotel Olympia (Vlora) 

Albania Vlora

Kliknij aby aktywować
Olympia (Vlora)
Zdjecie: 1 z 16
Mapa

Opis hotelu Olympia (Vlora)

Kliknij aby aktywować
Regio

Radhime

Country

Albania

Hotel

Wycieczki autokarowe dla seniorów za granicę to oferta, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o osobach w wieku 50+. Zostaliśmy za nią uhonorowani Certyfikatem Miejsca Przyjaznego Seniorom. Wiemy bowiem, że każda grupa wiekowa ma swoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego w ofercie wycieczek objazdowych dla seniorów zapewniamy brak nocnych przejazdów, terminy omijające szczyt sezonu, zajęcia rekreacyjne, wieczorki taneczne, pokazy zdjęć czy ciekawe prelekcje. Wygodne i bezpieczne autokary o podwyższonym standardzie sprawią, że podróż zamieni się w przyjemny relaks. Każdą wycieczkę dla seniorów umilają nasi doświadczeni i pomocni kierowcy, zawsze świetnie poinformowani piloci i doskonale zorganizowani rezydenci.

**Hotel Olympia Touristic Village*** - obiekt położony jest minutę spacerem od plaży w centrum miejscowości Radhime, około 10 km na południe od Vlory. Hotel znajduje się w pierwszej linii brzegowej i posiada prywatną, żwirową plażę w odległości 50 m (przejście przez ulicę). Hotel posiada pokoje 2-osobowe oraz rodzinne apartamenty typu 2+2. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i bidetem. Pokoje wyposażone są w bezpłatną klimatyzację, lodówkę, telewizor, bezpłatny internet WiFi. Wszystkie pokoje mają balkon z widokiem na wody Morza Jońskiego. W łazienkach są ręczniki.**


W hotelu znajduje się restauracja i bar oraz przestronny taras, na którym można spędzać romantyczne wieczory. Kuchnia może pochwalić się bogatym i smacznym menu. Od lokalnych, typowych smaków i potraw po nowoczesne połączenie tradycji i innowacji. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Program ramowy


Dzień 1
- Wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Chorwację. Nocleg tranzytowy na terenie Chorwacji.Dzień 2
- Przejazd przez kraje tranzytowe (Chorwacja, Czarnogóra). Przyjazd do Radhime w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.


3 -Dzień 10 - Wczasy w Albanii w miejscowości Radhime. Istnieje możliwości wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Albanii. W ofercie m.in.: zwiedzanie Ochrydu, zwiedzanie Gjirokastry, oraz wycieczka do Tirany. Szczegółowy program zwiedzania Albanii znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych.Dzień 11
- Wykwaterowanie i wyjazd do Polski w godzinach porannych. Przejazd przez Albanię, Czarnogórę i Chorwację. Nocleg tranzytowy na terenie Chorwacji.Dzień 12
- Przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w godzinach wieczornych.

W cenie


 • 2 noclegi tranzytowe na terenie Chorwacji

 • 9 noclegów w Hotelu Olympia Touristic Village*** w miejscowości Radhime

 • Wyżywienie (11 śniadań i 9 obiadokolacji w formie bufetu)

 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)

 • Opieka rezydenta na miejscu

Dodatkowo płatne obowiązkowo


 • Ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/os.

 • Opłata klimatyczna i administracyjna: 20 EUR/os. (płatne w autokarze)

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie


 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,

 • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,

 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,

 • wycieczki fakultatywneUWAGA ! Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas zakładania rezerwacji i opłacenia ich w złotówkach. Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce, płacisz mniej.

Wyżywienie


 • 2 śniadania w hotelu **/*** w Chorwacji,

 • wyżywienie HB w Albanii: 9 śniadań w formie bufetu, 9 obiadokolacji w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne

Lokalizacja

Malownicza miejscowość Radhime położona jest około 10 km na południe od Vlory. Oferuje spokojny wypoczynek i bardzo liczne plaże żwirkowe i zatokowe na wybrzeżu Morza Jońskiego. Radhime jest bardzo dobrze skomunikowane z Vlorą, do której kursują liczne minibusy.


Vlora - słynie z różnorodności. Dzięki swojemu niezwykłemu położeniu jest doskonałym miejscem zarówno dla turystów lubiących zwiedzanie i aktywny wypoczynek, jak również dla osób preferujących plażowanie. Położona w południowo-zachodniej części kraju, w centralnym punkcie wybrzeża albańskiego jest idealnym miejscem, by zwiedzać największe atrakcje: Berat, Tiranę, Gjirokaster czy przełęcz Llogary. We Vlorze przebiega granica dwóch mórz: Jońskiego oraz Adriatyckiego. Zróżnicowana linia brzegowa sprawia, że można korzystać z ponad 20 kilometrów wybrzeża. Bliżej centrum znajdują się piaszczyste plaże publiczne, dalej na południe pojawiają się zatoczkowe, kamieniste plażyczki oraz szersze żwirkowe. Wzdłuż morza ulokowanych jest wiele restauracji oraz knajpek, słynących z doskonałej oraz niedrogiej kuchni. Albańscy kucharze często praktykowali we włoskich restauracjach, dzięki czemu przygotowują świetnie makarony oraz pizze. Poza tym warto skosztować owoców morza, ryb oraz grillowanej jagnięciny, która jest najpopularniejszym mięsem w Albanii.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.


Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.


Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Transpo


 • Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry i Chorwację. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Chorwacji w godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Albanii. Przejazd przez Chorwację, Czarnogórę i Albanię. Przyjazd do miejscowości Radhime w godzinach wieczornych

 • Wyjazd z Albanii w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Chorwacji w godzinach późnowieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację i Czechy. Powrót do kraju w późnych godzinach wieczornych.


Do przekroczenia granicy z Albanią wystarczy dowód osobisty, z określoną datą ważności dokumentu.

Pozostałe informacje

Wczasy w Albanii to doskonała okazja, by zobaczyć najciekawsze zabytki tego przepięknego kraju.


Walutą obowiązującą w Albanii jest lek albański (ALL)


100 ALL - ok. 4 PLN.

Ubezpieczenie

PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ
ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)
Uwaga : Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.
szczegóły: https://www.funclub.pl/dokumenty

Opinie klientów

Sprawdź opinie o ofercie [Dla Seniora] Hotel Olympia Village 11 noclegów

Udogodnienia hotelu Olympia (Vlora)*:
 • Internet
 • Klimatyzacja
 • Dla dzieci
 • Bez paszportu
 • Darmowe WiFi
 • Kurorty nadmorskie
 • RTV/AGD

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dane teleadresowe:

Hotel Olympia, Vlore-Sarande, km 7, Radhime, Vlora, Albania
Tel. +355 039 440 798
E-mail. book@olympiatouristvillage.com

Dane GPS hotelu Olympia (Vlora):

N 40º 22' 42.4002"
E 19º 28' 53.1911"

Hotel znany jest również jako:

Hotel Olympia
Hotel Olympia Tourist Village
Hotel Olympia Village
[Dla Seniora] Hotel Olympia Village 11 N
[Dla Seniora] Hotel Olympia Village 13
Albania Samolotem - Hotel Olympia Villag

Prosimy o zapoznanie się z opisem hotelu przedstawionym przez Organizatora wybranej oferty. Opis hoteli przedstawiony przez Fostertravel.pl jest jedynie poglądowy i nie stanowi elementu oferty Touroperatora.
Albania - hotele, okolice i regiony
Sprawdź popularne miejsca na wypoczynek lub zwiedzanie w Albanii, takie jak Olympia (Vlora). Inne ciekawe miejsca wyjazdu to np. Vlora - Diamond Hill, Vlora - Nika, Vlora - Bologna oraz Vlora - Rias

Opinie o Olympia (Vlora)

0%
3.0
Średni
 • --- Hotel
  • ---Wygląd
  • ---Stan
  • ---Czystość
  • ---Atmosfera
 • 5.0 Położenie i okolica
  • 5.0Atrakcyjność
  • 5.0Lokal
  • 5.0Atrakcje
  • 5.0Komunikacja
 • --- Gastronomia
  • ---Smak
  • ---Urozmaicenie
  • ---Czystość
  • ---Obsługa
 • --- Pokój
  • ---Wyposażenie
  • ---Wielkość
  • ---Czystość
  • ---Łazienka
 • 1.0 Wrażenia
  • 1.0Stosunek cena/jakość
  • 1.0Zadowolenie
 • --- Sport i rozrywka
  • ---Basen
  • ---Plaża
  • ---Rozrywka
  • ---Udogodnienia

#1 „Nie polecam!”

Dydymos (czerwiec 2021)
3.0
Średni
 • --- Hotel
  • 0.0Wygląd
  • 0.0Stan
  • 0.0Czystość
  • 0.0Atmosfera
 • 5.0 Położenie i okolica
  • 5.0Atrakcyjność
  • 5.0Lokal
  • 5.0Atrakcje
  • 5.0Komunikacja
 • --- Pokój
  • 0.0Wyposażenie
  • 0.0Wielkość
  • 0.0Czystość
  • 0.0Łazienka
 • --- Gastronomia
  • 0.0Smak
  • 0.0Urozmaicenie
  • 0.0Czystość
  • 0.0Obsługa
 • 1.0 Wrażenia
  • 1.0Stosunek cena/jakość
  • 1.0Zadowolenie
 • --- Sport i rozrywka
  • 0.0Basen
  • 0.0Plaża
  • 0.0Rozrywka
  • 0.0Udogodnienia

Zalety

 • Czysto w hotelu

Wady

 • Właściciel. Obsługa fatalna

Uzasadnienie

Niestety tragiczne wakacje. Grupa kilkunastu osób.

Hotel

Właściciel totalny gbur. Pierwszy raz widziałem, że właściciel krzyczy na swoich klientów. Przy klientach krzyczy na swoich pracowników.

Pokoje

Klima nie działa, szyby w drzwiach porozbijane, brak światła w łazience. Brak papieru toaletowego.

Gastronomia

Jedzenie (ryż i kurczak) ciągłe zapewnienia, że się zmieni, że naprawią, że ugotują...

Stosunek jakości do ceny

wyjątkowo zły

Pogoda w Vlorze

Prognozowana pogoda w Vlorze

06.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
28° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 14 km/h
07.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
28° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 50 %
Wiatr: 19 km/h
08.09.2021 (środa)
Słonecznie
28° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 51 %
Wiatr: 20 km/h
09.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
28° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 17 km/h
10.09.2021 (piątek)
Słonecznie
27° C Słonecznie
Bezchmurnie
23° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 15 km/h
11.09.2021 (sobota)
Słonecznie
27° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 17 km/h
12.09.2021 (niedziela)
Słonecznie
27° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 15 km/h
13.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
22° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 20 km/h
14.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
21° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 16 km/h
15.09.2021 (środa)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
21° C Bezchmurnie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 12 km/h
16.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
21° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 14 km/h
17.09.2021 (piątek)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 19 km/h
18.09.2021 (sobota)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 16 km/h
19.09.2021 (niedziela)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 18 km/h
20.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 16 km/h
Dzień 1
21.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 17 km/h
Dzień 2
22.09.2021 (środa)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 3
23.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 50 %
Wiatr: 16 km/h
Dzień 4
24.09.2021 (piątek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 13 km/h
Dzień 5
25.09.2021 (sobota)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 17 km/h
Dzień 6
26.09.2021 (niedziela)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 15 km/h
Dzień 7
27.09.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 15 km/h
Dzień 8
28.09.2021 (wtorek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 9
29.09.2021 (środa)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 51 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 10
30.09.2021 (czwartek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 17 km/h
Dzień 11
01.10.2021 (piątek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 16 km/h
Dzień powrotu
02.10.2021 (sobota)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
19° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 18 km/h
03.10.2021 (niedziela)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 13 km/h
04.10.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 16 km/h
05.10.2021 (wtorek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 18 km/h
06.10.2021 (środa)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 15 km/h
07.10.2021 (czwartek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 18 km/h
08.10.2021 (piątek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 15 km/h
09.10.2021 (sobota)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 13 km/h
10.10.2021 (niedziela)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 58 %
Wiatr: 15 km/h
11.10.2021 (poniedziałek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 18 km/h
12.10.2021 (wtorek)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 17 km/h
13.10.2021 (środa)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 19 km/h
14.10.2021 (czwartek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 16 km/h
15.10.2021 (piątek)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 18 km/h
16.10.2021 (sobota)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 19 km/h
17.10.2021 (niedziela)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
16° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 16 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Vlorze

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
9 10 13 17 22 24 28 27 25 21 14 9
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
9 °
10 °
13 °
17 °
22 °
24 °
28 °
27 °
25 °
21 °
14 °
9 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
0 1 3 6 9 11 12 12 10 8 4 1
Temperatura w nocy (°C)
0 °
1 °
3 °
6 °
9 °
11 °
12 °
12 °
10 °
8 °
4 °
1 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 20
 • 16
 • 19
 • 18
 • 19
 • 23
 • 27
 • 27
 • 25
 • 20
 • 17
 • 17
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 20
 • 16
 • 19
 • 18
 • 19
 • 23
 • 27
 • 27
 • 25
 • 20
 • 17
 • 17
Średnie
opady (mm)
 • 96
 • 129
 • 123
 • 87
 • 51
 • 30
 • 6
 • 12
 • 36
 • 114
 • 186
 • 171
Średnieopady (mm)
 • 96
 • 129
 • 123
 • 87
 • 51
 • 30
 • 6
 • 12
 • 36
 • 114
 • 186
 • 171
Ilość dni
deszczowych
 • 11
 • 12
 • 12
 • 12
 • 12
 • 7
 • 4
 • 4
 • 5
 • 11
 • 13
 • 14
Ilość dnideszczowych
 • 11
 • 12
 • 12
 • 12
 • 12
 • 7
 • 4
 • 4
 • 5
 • 11
 • 13
 • 14