Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 21 oraz 22 kwiecień dział obsługi klienta oraz infolinia będą nieczynne. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy dużo zdrowia, radości, spokoju i pogody ducha na co dzień. Zapraszamy do składania rezerwacji na stronie internetowej. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 661 868 500.

Poradnik korzystania z portalu Fostertravel.pl

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy listę odpowiedzi na najczęściej zadawne pytania oraz słowniczek turystyczny.

Spis zagadnień z prawej strony zawiera najbardziej istotne informacje związane z wyszukiwaniem ofert, wyjazdem oraz wymaganymi dokumentami. Pozwala lepiej orientować się w słownictwie turystycznym, wyjaśnia znaczenie określeń stosowanych przy opisach ofert oraz zawiera praktyczne porady dotyczące wyjazdów zagranicznych.

Słowniczek turystyczny gromadzi najważniejsze skróty oraz definicje stosowane w przypadku biletow lotniczych, wycieczek, hoteli, jak i rodzajów zakwaterowań czy wyżywienia (np. różnice pomiędzy All Inclusive a Ultra All Inclusive).

Jesteśmy przekonani, że uważna lektura pomoże Państwu w spokojnym i bezpiecznym zaplanowaniu swoich wymarzonych wakacji.

Nasi konsultanci dyżurujący pod numerem Infolinii (22) 451 00 00 są do Państwa dyspozycji i chętnie służą pomocą.