Fostertravel.pl

Parkuj i leć

Oferta specjalna dla naszych klientów

Dla naszych klientów wylatujących na urlop z Warszawy, Katowic, Poznania i Gdańska przygotowaliśmy specjalną ofertę ”PARKUJ I LEĆ”. Umożliwia ona bezpieczne pozostawienie samochodu na strzeżonym parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotnisk.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegóły u konsultantów.

Oferta specjalna dla naszych klientów

Warianty parkingów

Każdy kolejny wariant zawiera cechy poprzedniego

START Parking

 • 15 000 miejsc parkingowych
 • 12 lat lider rynku
 • 3 700 000 zadowolonych klientów

START Parking Eko

 • Całodobowy parking
 • Transport na i z lotniska
 • Ubez. od kradzieży do 30 tys. zł

START Parking Plus

 • Ubez. zwiększone do 900 tys. zł
 • Ubez. od szkód parkingowych
 • Miejsce bliżej wjazdu

START Parking Premium

 • Miejsce przy wjeździe
 • Szersze miejsce

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

W trosce o bezpieczeństwo

 • Bezpieczny transport - tylko licencjonowani kierowcy + licencja transportowa
 • Bezpieczny dla dzieci odbiór z terminala o ograniczonym ruchu pojazdów
 • Nowoczesny antykradzieżowy system parkingowy
 • System skanujący auta przy wjeździe na parking
 • Parking ogrodzony
 • Monitoring (FULL HD w sektorach Plus i Premium)

W trosce o komfort

 • Śledzenie autobusu na telefonie
 • Bezkolejkowy powrót z lotniska, nasze autobusy odbierają do 300 os. w 25 min.
 • Wygodny odbiór z zadaszonego terminala lotniskowego z fotelami
 • Szybki wjazd na parking za pomocą kodu kreskowego w telefonie

Parking przy lotnisku Warszawa Okęcie

Jak dojechać od południa - krajowa 7

Z kierunku Wrocław, Katowice, Kraków

Po wjeździe na trasę S8 należy jechać zgodnie z oznaczeniami na lotnisko im. Fryderyka Chopina – Okęcie. Zaraz po zjeździe z trasy S8 na trasę S2 po ok. 200 m proszę zjechać pierwszym zjazdem w prawo, następnie na rondzie skręcić w lewo w kierunku Centrum. Należy kontynuować jazdę Al. Krakowską przez następne 600 m i na światłach skręcić w prawo w ul. Wykusz. Następnie jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Warszawa.

Jak dojechać od trasy S2 - Obwodnica Warszawy - wjazd z tras: A2 i S8

Z kierunku Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok

Po zjechaniu z trasy A2 lub S8 i wjechaniu na trasę S2 (węzeł Konotopa), należy kierować się na pierwszy zjazd – Wrocław, Katowice, Kraków (trasa krajowa 7). Proszę nie kierować się na Lotnisko Okęcie! Następnie należy minąć bezpośredni zjazd na Wrocław, Katowice i Kraków. Za ok. 200 m proszę zjechać następnym zjazdem w prawo i na rondzie skręcić w lewo w kierunku Centrum. Należy kontynuować jazdę Al. Krakowską przez następne 600 m i na światłach skręcić w prawo w ul. Wykusz. Następnie jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Warszawa.

Jak dojechać z centrum Warszawy

Z kierunku Białystok, Terespol, Lublin

Jadąc przez Warszawę należy kierować się na Kraków, Katowice, Wrocław do momentu dojechania do ul. Grójeckiej. Proszę kontynuować jazdę prosto ul. Grójecką (kierunek Raszyn), która po minięciu dużego skrzyżowania z ul. Łopuszańską, zmieni się w Aleję Krakowską. Proszę nie kierować się na Lotnisko Chopina! Kontynuując jazdę Al. Krakowską dojedziecie Państwo do marketu budowlanego Castorama. Tu na światłach należy skręcić w prawo (ul. Szyszkowa), następnie zawrócić na małym rondzie i na światłach przejechać na wprost Al. Krakowską wjeżdżając w ul. Wykusz. Następnie jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Warszawa.

Uwaga!

Bezpośrednio przed skrętem na wysokości stacji paliw Orlen, po prawej stronie drogi stoi reklama START Parking.


Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice

Jak dojechać do START Parking Eko, START Parking Premium

ul. Graniczna, Pyrzowice

Najwygodniej dojechać na START Parking PREMIUM Pyrzowice, poruszając się trasą 913 (zjeżdżając z S1), która prowadzi do lotniska. Z drogi 913 należy skręcić w drugą ulicę w prawo (jadąc od S1) zaraz za stacją BP. Po 650 metrach, należy ponownie skręcić w prawo w ulicę Graniczną (będzie to druga ulica od stacji BP). Ulicą Graniczną należy jechać prosto do samego końca i skręcić lekko w prawo, gdzie będzie wjazd na START Parking PREMIUM.

Jak dojechać do START Parking Plus

ul. Równoległa 1, Pyrzowice

Najwygodniej dojechać na START Parking Strefa Plus Pyrzowice, poruszając się trasą 913 (zjeżdżając z S1), która prowadzi do lotniska. Z drogi 913 należy skręcić w pierwszą w prawo (jadąc od S1) ul.Równoległą. Wjazd na START Parking znajduje się około 50m od skrętu, po lewej stronie.


Parking przy lotnisku Poznań Ławica

Dojazd z centrum Poznania

Jadąc z centrum Poznania należy kierować się na lotnisko Poznań Ławica, podążając ulicą Bukowską, należy minąć teren lotniska Ławica, znajdującego się po prawej stronie. Na drugim rondzie za lotniskiem, na wysokości stacji benzynowej BP, należy skręcić w lewo (drugi zjazd), w ulicę Batorowską, którą proszę jechać przez 350m. Wjazd na parking znajduje się po prawej stronie.

Dojazd od strony autostrady A2

Jadąc od strony autostrady należy kierować się na trasę S11. Poruszając się Obwodnicą Poznania S11 proszę obrać zjazd na Lotnisko Poznań Ławica (droga nr 307). Po ok. 2,5km na wysokości stacji benzynowej BP, należy skręcić na rondzie w prawo (pierwszy zjazd), w ulicę Batorowską, którą proszę jechać przez 350m. Wjazd na Parking przy lotnisku Poznań Ławica znajduje się po prawej stronie.


Parking przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo

Dojazd od strony Obwodnicy Trójmiasta (S-6)

Najłatwiej dojechać na START Parking Rębiechowo od strony Obwodnicy Trójmiasta (trasa S-6). Zgodnie ze znakami kierującymi do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy, należy zjechać na ulicę Słowackiego i jechać nią w stronę lotniska, aż do ronda zlokalizowanego przy samym lotnisku w Gdańsku. Na tym rondzie (po lewej stronie znajduje się budynek Terminalu) należy skręcić w prawo w ulicę Spadochroniarzy. Parking przy lotnisku Gdańsk znajduje się po lewej stronie około 400 m od ronda tuż za szeregiem zabudowań znajdujących się po prawej stronie.

Blisko 60 000 ofert
najlepszych biur podróży
Ponad 35 000 opinii
naszych klientów o hotelach
Gwarancja ceny
u nas zawsze najlepsze ceny
Ponad 201 000 klientów
wyjechało z nami od 1998