Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

801 00 31 21 do 0,35 zł z VAT
22 451 00 00 wg stawki operatora

Apartamenty Jana 

Dojazd własny w Kokino Nero, Grecja

Kod oferty: FTR 64254/4

Apartamenty Jana
Zdjecie: 1 z 12
Mapa
100%
4.2 Dobry Na podstawie 1 opinii

Opinia według: Fostertravel

touroperator:
Oferta niedostępna
Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
Dowolny

Podróż z:

Nie znaleziono terminów dla oferty
Zadzwoń do nas. 22 451 00 00 lub 801 00 31 21

Napisz do nas.

Opis i położenie
Apartamenty położone w malutkiej i urokliwej miejscowości Kokino Nero (150 m od centrum), na Riwierze Olimpijskiej, 77 km od Paralii, ok. 157 km od lotniska Makedonia w Salonikach. Niewielki obiekt jednopiętrowy usytuowany w spokojnej okolicy, otoczony śródziemnomorską roślinnością - gwarantuje kameralną atmosferę i wygodę podczas pobytu. Hotel niesklasyfikowany według kategorii greckiej, wg Organizatora **.

W Kokkino Nero znajduje się kilka sklepów spożywczych, stragany ze świeżymi owocami, restauracji i tawern, dwie piekarnie, sklep z pamiątkami, dwie cerkwie (duża i mała). Podczas sezonu przebywa tutaj kilkaset osób, głównie Polacy i trochę Greków. Poza sezonem mieszka tutaj 16 osób.
Pokoje
Dwuosobowe i trzyosobowe (z możliwością dostawki), funkcjonalnie urządzone, z łazienką (WC, prysznic). Wyposażenie: klimatyzacja (dodatkowo płatna ok. 5 EUR/dzień), aneks kuchenny (naczynie kuchenne, garnki, zastawa stołowa, sztućce), balkon (część pokoi posiada widok na ogród).
Warianty wyżywienia
WŁ - we własnym zakresie lub
HB - śniadania i obiadokolacje - serwowane w pobliskiej tawernie (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne).
Plaża
Piaszczysto-kamienista, oddalona od hotelu ok. 200 m. Leżaki, parasole, materace - dodatkowo płatne.
Na plaży, w wyznaczonych miejscach, znajdują się wypożyczalnie sprzętu sportowego (funkcjonują sezonowo).
Do dyspozycji gości
Recepcja, sejfy (dodatkowo płatne), kawiarnia, informacja turystyczna, telefon, fax, taras słoneczny, przechowalnia bagażu, parking.
Sport i rozrywka
Wycieczki rowerowe, liczne ścieżki spacerowe, sporty wodne na plaży m.in. windsurfing, kajaki, rowery wodne, nurkowanie (dodatkowo płatne).
Rozrywki i życie nocne w centrum Kokino Nero (tawerny, bary, dyskoteka - czynna sezonowo).

Do szczególnych atrakcji turystycznych w Kokino Nero należy zaliczyć naturalne źródło wody, od którego pochodzi nazwa miejscowości (Kokino Nero czyli Czerwona Woda) oraz zabytkowy bizantyjski most kamienny. Miejscowość posiada specyficzny mikroklimat - bliskość gór i lasów sprawia, że wilgotność powietrza jest odpowiednio podwyższona i letnie upały nie są uciążliwe tak, jak jest to w miejscowościach takich jak Paralia czy Nei Pori. Okolica to doskonałe miejsce na spacery czy wycieczki rowerowe, gdyż Kokkino Nero znajduje się pomiędzy rozciągającymi się i na południe i na północ przepięknymi malowniczymi zatokami - w wielu z nich okazałe skały i klify spadają z gór i lasów prosto do morza, stwarzając idealne warunki dla fotografii.
Dla dzieci
Łóżeczka dla niemowląt (bezpłatnie).
Wykwaterowanie
Doba hotelowa kończy się o godzinie 10:00.
Istnieje możliwość złożenia bagażu w pokoju dyżurnym lub przy recepcji.
Informacje dodatkowe
Hotel honoruje karty kredytowe: Visa, Mastercard, Eurocard. Zwierzęta nie są akceptowane.

Apartamenty Jana i Athena polecamy w szczególności rodzinom z dziećmi, osobom starszym oraz Klientom nastawionym na spokojny wypoczynek.
Udogodnienia apartamentów Jana*:
 • Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dane GPS :

N 39º 50' 1.2078"
E 22º 47' 35.9363"

Prosimy o zapoznanie się z opisem hotelu przedstawionym przez Organizatora wybranej oferty. Opis hoteli przedstawiony przez Fostertravel.pl jest jedynie poglądowy i nie stanowi elementu oferty Touroperatora.
Category
3
Regio
Kokkino Nero
Opis
Dzień 1 - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.
Dzień 2 - przejazd przez Serbię, Macedonię. Przyjazd do miejscowości Kokkino Nero w okolicach godziny 16:00, zakwaterowanie. Zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.
3 -Dzień 11 - wczasy w Kokkino Nero oraz wycieczki fakultatywne. Szczegó łowy program zwiedzania Grecji znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych.
Dzień 11 - dzień wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 20:00.
Dzień 12 - przejazd przez Grecję, Macedonię, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed pó łnocą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po pó łnocy.
Zakwaterowanie
Studio Jana*** - studio położone 400 metró w od morza. W każdym studio, znajduje się łazienka oraz wyposażony aneks kuchenny. W pokojach znajdują się dwa łó żka, łazienki posiadają węzęł sanitarny (WC+ umywalka z prysznicem). Aneksy kuchenne wyposażone są w lodó wkę, kuchenkę gazową lub elektryczną bez piekarnika, umożliwiające przygotowanie nieskomplikowanego posiłku. Każde studio posiada taras lub balkon.
Kokkino Nero to przepięknie położona miejscowość, otoczona łańcuchem gó r Ossa, w któ rej panuje przyjemny, gó rski mikroklimat. Tylko tu każdy turysta znajdzie swoją prywatną plażę i będzie mó gł korzystać z niesamowitego uroku greckiej natury. Kilka minut drogi od miejscowości znajdują się słynne czerwone źró dła, któ re są doskonałe w przeró żnych terapiach skó ry oraz żołądka. W Kokkino Nero funkcjonuje słynna na całym wybrzeżu dyskoteka
KingSize. Położona tuż przy plaży, stylowo urządzona imprezó wka, przyciąga codziennie wielu fanó w nocnej zabawy. DJ'e live, muzyka ze wszystkich krajó w oraz sąsiedztwo morza, w któ rym o każdej porze można się wykąpać, to niewątpliwe zalety. Głó wna plaża w Kokkino Nero jest kamienista, dlatego zalecamy wyposażyć się w specjalne obuwie do kąpieli w morzu.
Wyżywienie
W cenie nie zapewniamy wyżywienia.
Istnieje możliwość wykupinia wyżywienia All inclusive lub HB. All inclusive w cenie 180 EUR/turnus/os. Śniadania, lunch w formie bufetu, obiadokolacje serwowane. Napoje lokalne w nieograniczonej ilości: kawa, herbata oraz napoje alkoholowe tj. piwo, ouzo, wó dka, gin, brandy, tsipouro, serwowane w godzinach 10.00-22. Wyżywienie serwowane jest w restauracji Aqua Rossa, przy samej plaży. Opcja HB, to koszt 9 EUR/dzień/os. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane.
Transpo
Ansport autokarem trwa około 25 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej, przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię, przyjazd do Kokkino Nero w godzinach popołudniowych, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych, ze względu na wahadłowe przejazdy autokaró w, podany harmonogram może ulec zmianie.
Pozostałe
OBOWIźZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO
W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podró ży Funclub zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej po dacie 26.11.2016. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji. Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie będzie możliwe wystawienie faktury na kwotę przeznaczoną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Wycieczki fakultatywne
UWAGA :
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osó b
wszystkie wycieczki organizowane są przez greckich kontrahentó w Funclub'u

Ateny - wycieczka do Aten pozwala odkryć starożytną część Grecji. W programie zwiedzania: port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac Prezydencki, Park Zapion, słupy świątyni Zeusa, Łuk Hadriana, Aeropag, z któ rego podziwiać można Ateny oraz Akropol. W trakcie wycieczki przespacerujemy się po starożytnej Agorze greckiej i rzymskiej, gdzie dawniej odbywały się targi, oraz po najstarszej dzielnicy Plaka. Odwiedzimy ró wnież Parlament, gdzie znajduje się słynny Pomnik Nieznanego Żołnierza. Na koniec zobaczymy uroczystą zmianę warty. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach przy pomniku Leonidasa.
Cena: 45 euro/osobę

Meteory - klasztory w Meteorach są najpopularniejszym miejscem ascezy i modlitwy w Grecji. Jak głosi legenda, mnich Atanazy wzbił się na skrzydłach białego orła by zbudować pierwszy monastyr. Dzis po wielu wiekach możemy podziwiać rezultat ciężkiej pracy mnichó w, niesamowity efekt działań przyrody i moc wiary. Nad niewielką miejscowością Kalambaka, pomiędzy monumentalnymi skałami znajduje się sześć z 21 zbudowanych klasztoró w. Zapierające dech widoki, monumentalna potęga natury gwarantują niezapomniane przeżycia.
Cena: 35 euro/osobę

Skiathos - jednodniowy rejs po zatoce Pagestyckiej i otwartym morzu Egejskim. Będą Państwo mieli okazję zobaczyć pó łwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Podczas rejsu chętni będą mogli wykąpać się w krystalicznych wodach przy jednej z najpiękniejszych plaż Europy- Kukunaries. Odwiedzimy stolicę wyspy- miasteczko Skiathos, któ re ujmuje swoimi barwami. Śnieżnobiałe budynki z niebieskimi okiennicami i czerwonymi dachami, ró żnobarwne bugamwille i kwiaty oraz turkusowe morze tworzą niezapomniany klimat. W drodze powrotnej Kapitan statku dla dopełnienia wrażeń zaprosi do wspó lnej zabawy na Metaxa Party.
Cena: 45 euro/osobę
Wieczó r Grecki – wspaniała atmosfera w greckim stylu przy rytmach Greka Zorby zachwyci Państwa z pewnością. Jedzenie, muzyka buzuki oraz wytrawne wino Recina pozostawią niezapomniane wrażenia z pobytu w Grecji. Grupa folklorystyczna w regionalnych strojach zaprosi Państwa do wspaniałej zabawy przy muzyce granej na żywo, a cały wieczó r na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Cena: 25 euro/osobę
Usługi dodatkowe płatne
Kup Sobie Spokó j: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę "Kup Sobie Spokó j" nie podlega zwrotowi.
ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogó lnymi warunkami ubezpieczenia, ubezpieczenie od choró b przewlekłych: 100 PLN/os., rezerwacja miejsca w autokarze: 50 PLN/os., wycieczki fakultatywne.
Cena zawiera
Zakwaterowanie w studiach Jana*** w miejscowości Kokkino Nero, 9 noclegó w, transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta), opieka rezydenta na miejscu.
Cena nie zawiera
Ubezpieczenie KL/NNW: 60 PLN/os., opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 50 EUR/os. (płatne w gotó wce w autokarze), Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.,
Udogodnienia apartamentów Jana*:
 • Bez paszportu
 • Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dane teleadresowe:
Apartamenty Jana i Athena, Kokino Nero, Riwiera Olimpijska, Grecja

Dane GPS apartamentów Jana:
N 39º 50' 1.2078"
E 22º 47' 35.9363"
Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Grecji.
apartamenty Jana w katalogu hoteli
4.2
Ocena ogólna
Dobry
1 opinia
4.2
Hotel
4.0
Pokój
4.2
Położenie i okolica
4.0
Sport i rekreacja
0.0
Wyżywienie
5.0
Wrażenia
Dodaj opinię
4.2
Dobry
średnia ocena
4.3
 • 4.0 Wygląd
 • 4.0 Stan
 • 4.0 Czystość
 • 5.0 Atmosfera
Hotel
4.0
 • 4.0 Wyposażenie
 • 4.0 Wielkość
 • 4.0 Czystość
 • 4.0 Łazienka
Pokój
4.3
 • 4.0 Atrakcyjność
 • 5.0 Lokal
 • 5.0 Atrakcje
 • 3.0 Komunikacja
Położenie i okolica
4.0
 • 0.0 Basen
 • 5.0 Plaża
 • 5.0 Rozrywka
 • 2.0 Udogodnienia
Sport i rozrywka
0.0
 • 0.0 Smak
 • 0.0 Urozmaicenie
 • 0.0 Czystość
 • 0.0 Obsługa
Wyżywienie
5.0
 • 5.0 Stosunek cena/jakość
 • 5.0 Zadowolenie
Wrażenia

Hotel wart polecenia !

Beata Lotte ( czerwiec 2015 , wiek: 26-30 )

Polecam ten hotel

szukającym rozrywek, młodym i aktywnym, nowożeńcom, niewymagającym, oszczędnym

Hotel

Zadbany i schludny hotel, grecki klimat i nieziemska atmosfera.

Pokoje

Standardowy pokój . Ja z chlopakiem mieszkalam w studiu dwuosobowym. Byliśmy bardzo zadowoleni. Czyste ręczniki, łazienka sprzatana codziennie.

Infrastruktura

Zabierające dech w piersiach plaże, obok miejscowości znajdują się słynne czerwone źródła, które są doskonałe w przeróżnych terapiach skóry oraz żołądka. Okolica jest otoczona malowniczymi górami (niestety nie pamiętam nazwy).

Położenie

400m do morza, w okolicy dużo tawern i barów, w nocy również trwa życie nocne.

Porady

Plaża jest kamienista i może być to uciązliwe dla niektórych osob, ja np. kupiła na miejscu specjalne buty i problem z glowy.

Uzasadnienie

Bardzo udany wypoczynek, romantyczne miejsce i bogate nocne życie . Warto odwiedzić klub KingSize podobno najlepsza dyskoteka na całym wybrzeżu.

Stosunek jakości do ceny

powyżej oczekiwań

Dane wyjazdu

1 tydzień, czerwiec 2015 , wyżywienie - bez wyżywienia, pokój studio, organizator - Funclub, rodzaj wyjazdu - wypoczynek

Średnie temperatury w ciągu roku w Grecji

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
12 13 17 21 26 32 33 33 29 23 17 12
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
12 °
13 °
17 °
21 °
26 °
32 °
33 °
33 °
29 °
23 °
17 °
12 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
2 3 5 9 13 17 19 18 15 12 7 4
Temperatura w nocy (°C)
2 °
3 °
5 °
9 °
13 °
17 °
19 °
18 °
15 °
12 °
7 °
4 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 21
 • 18
 • 21
 • 21
 • 24
 • 26
 • 28
 • 27
 • 25
 • 23
 • 20
 • 18
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 21
 • 18
 • 21
 • 21
 • 24
 • 26
 • 28
 • 27
 • 25
 • 23
 • 20
 • 18
Średnie
opady (mm)
 • 53
 • 44
 • 50
 • 49
 • 35
 • 40
 • 22
 • 20
 • 22
 • 52
 • 62
 • 70
Średnieopady (mm)
 • 53
 • 44
 • 50
 • 49
 • 35
 • 40
 • 22
 • 20
 • 22
 • 52
 • 62
 • 70
Ilość dni
deszczowych
 • 10
 • 10
 • 10
 • 9
 • 7
 • 4
 • 3
 • 4
 • 5
 • 8
 • 10
 • 13
Ilość dnideszczowych
 • 10
 • 10
 • 10
 • 9
 • 7
 • 4
 • 3
 • 4
 • 5
 • 8
 • 10
 • 13