Fostertravel.pl w Polskiej Izbie Turystyki Fostertravel.pl - Rzetelna firma

Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów

91% klientów wybierze nas ponownie

Podróżujemy z wami od 1998 roku

22 451 00 00 wg stawki operatora

Bene! Lux!

Wycieczki objazdowe

Kod oferty: FTR 63625/123

Lekki przelotny deszcz

19°C Lekki przelotny deszcz

Średnia temperatura w dzień w wybranym terminie podróży

Kliknij aby aktywować
Bene! Lux!
Zdjecie: 1 z 6
Mapa
Last minute
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Polecamy tę ofertę:
 • Atrakcyjna przecena o 22%
touroperator:
Zadaj pytanie
Schowek Prześlij Drukuj Zadaj pytanie
touroperator:
Oferta dostępna

Oferta z dnia 07.09.2019 została sprzedana. Brak wolnych miejsc w poprzednim terminie.
Wybrano pierwszy dostępny termin 07.09.2019

Rezerwacja wstępna

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2+0
5 dni
07.09.2019 - 12.09.2019
śniadania (BB)
2 osoby
(2 dorosłych)
Zmień
5 dni
(07.09 - 12.09.2019)
Zmień
07 września 2019
(sobota)
Zmień
BB
(śniadania)
Zmień

Podróż z:
sob. 07.09.2019 godz. wyjazdu 18:30
Torzym - XBE
 
czw. 12.09.2019 godz. do potwierdzenia
XBE - Torzym
 
Dostępne opcje zakwaterowania ( dla 2 osób dorosłych )
pokój dwuosobowy (Pok. 2 os.) Last minute
Dodatkowe ubezpieczenie podróżne "Kup sobie spokój"

Warunki i zakres ubezpieczenia - pakiet Superior

120,00
/ całość
Ubezpieczenie kosztów leczenia do 1 000 000 120 000
Cena całkowita
2 796 PLN
Wczytywanie...
Podsumowanie rezerwacji

2 796,00
Wczytywanie...
Kliknij aby aktywować
Kategoria Regio
Belgia / Belgia
Opis oferty
Luksemburg • Antwerpia • Brugia • Bruksela/Keukenhof • Rotterdam • Haga • Giełda Kwiatów Bloemenveiling • AmsterdamWielkie Księstwo Luksemburga to najbogatszy kraj Unii Europejskiej i jeden z najmniejszych krajów świata. W programie zwiedzanie obiektów z listy UNESCO. Belgia z otwartymi na świat, sympatycznymi mieszkańcami ma wiele do zaoferowania: spokój i dziewiczą przyrodę, kulturę i sztukę, festiwale i folklor, plaże i góry, średniowieczne zabytki, smaczne potrawy i doskonałe piwo we wszystkich możliwych smakach. Holandia to nie tylko kraina wiatraka, sera i tulipana, ale również sztuka na najwyższym poziomie, olśniewająca architektura i kolorowe, tętniące życiem ulice. Łączna trasa w zwiedzanych krajach: ok. 1200 km.
Dzień 1. .
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Luksemburga.
Dzień 2. . luksemburg
Przyjazd do WIELKIEGO KSIĘSTWA LUKSEMBURGA, jednego z najmniejszych państw Unii Europejskiej, którego mieszkańcy mogą się pochwalić jednym z najwyższych standardów życia na świecie. Przejazd przez Plateau du Kirchberg z nowoczesnymi budynkami Dzielnicy Europejskiej. Zwiedzanie LUKSEMBURGA, jednej z najbardziej malowniczych stolic Europy, forteca Bock Casemates, część oryginalnego zamku z X w., górująca nad doliną rzeki; XVII-wieczna katedra Notre Dame, Pałac Wielkiego Księcia, obok którego mieści się kompleks budynków z 1859 r., będącego siedzibą parlamentu Wielkiego Księstwa; fragmenty średniowiecznych fortyfikacji miejskich. Czas wolny - spacer po starym mieście. Przejazd do Belgii, państwa o bogatej kulturze i tradycji, będącej połączeniem różnorodnych wpływów, które przez wieki ukształtowały ten kraj. Przejazd przez belgijskie Ardeny, gdzie doliny rzek stanowią prawdziwą atrakcję, a małe miasteczka położone na ich brzegach poniżej urwistych, pokrytych zielenią skał zachwycają swoistym urokiem. Dopełnieniem urokliwego pejzażu są cytadele na szczytach nagich ścian skalnych. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Brukseli, nocleg.
Dzień 3. . antwerpia - brugia
Śniadanie. Przejazd do Flandrii. Zwiedzanie położonej nad rzeką Skaldą ANTWERPII, która przyciąga turystów galeriami sztuki, pięknym portem oraz reputacją największego w świecie ośrodka szlifierstwa diamentów. Spacer: Grote Markt z renesansowym ratuszem, XVI-wiecznymi kamieniczkami, fontanną Sylwiusza Brabo i katedrą Najświętszej Marii Panny. Wyjazd do pięknej i dostojnej BRUGII, której zabytkowe centrum umieszczone jest na liście UNESCO jako wspaniale zachowane do dziś miasto średniowiecznej Europy. Urokliwe zabytki oraz malownicze uliczki poprzecinane kanałami, a także niezwykły klimat sprawiły, że Brugia nazywana jest flamandzką Wenecją. Spacer po jednym z najbardziej romantycznych i zaczarowanych miejsc na świecie: m.in. plac Markt z pomnikiem przywódców brugijskich jutrzni, Burg z Bazyliką Świętej Krwi zawdzięczającą swą nazwę relikwii przywiezionej przez Thierry'ego d'Alsace z drugiej wyprawy krzyżowej. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4. . bruksela/keukenhof - rotterdam - haga
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do BRUKSELI, stolicy Belgii i Unii Europejskiej. Przejazd przez Dzielnicę Europejską, rondo Schumana z budynkiem Berlaymont - siedzibą Komisji Europejskiej i Justus Lipsius mieszczącym Radę Unii Europejskiej, Parlament Europejski; Łuk Triumfalny. Spacer: Grand Place, nazwany przez Wiktora Hugo najpiękniejszym placem na świecie, który wraz ze wspaniałą kolekcją kamieniczek i XV-wiecznym ratuszem został wpisany na listę UNESCO; Manneken Pis - znany na całym świecie, jeden z symboli miasta, najbardziej zabawna fontanna w Belgii. Zwiedzanie Królewskiego Muzeum Sztuk Pięknych ze wspaniałą kolekcją dzieł mistrzów flamandzkich od Jana van Eycka przez Pietera Bruegla Starszego do Piotra Pawła Rubensa. (W terminach od 23 marca do 21 maja zamiast zwiedzania muzeum, spacer po największych ogrodach tulipanów na świecie: KEUKENHOF, zachwycających pięknem i oryginalnością gatunków roślin cebulkowych. To właśnie tam miliony tulipanów, szafirków, żonkili tworzą kobierce kwiatowe, ozdabiając ten jedyny w swoim rodzaju ogród). Przejazd do Holandii - krainy wiatraka, sera i tulipana oraz miast poprzecinanych malowniczymi kanałami. Aż trudno uwierzyć, że połowa jej ziemi została wyrwana morzu. Wizyta w ROTTERDAMIE - mieście z jednym z największych portów świata, nowoczesnym centrum handlu i usług, nazywanym często bramą Europy. Przejazd autokarem przez nowoczesne centrum - m.in. domy kubikowe Pieta Bloma, most Erazma, basen jachtowy. Wjazd na wieżę widokową Euromast, skąd rozpościera się panorama portu i miasta. Przejazd do królewskiej HAGI - stolicy Holandii południowej, gdzie rezydują władze królewskie, oraz siedziby parlamentu i międzynarodowych instytucji. Tu znajduje się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, dzięki któremu Haga zyskała przydomek miasta pokoju i sprawiedliwości. Spacer po starówce: budynki parlamentu, Sala Rycerska, Pałac Królewski, pomnik Wilhelma I. Przejazd do hotelu w okolicach Hagi, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 5. . giełda kwiatów bloemenveiling - amsterdamŚniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie GIEŁDY KWIATÓW BLOEMENVEILING. Poczuć tu można atmosferę "kwiatowego Wall Street". Przejazd do AMSTERDAMU - miasta z niepowtarzalnym klimatem swobody i dawnej świetności. Dziewięciogodzinne zwiedzanie największego miasta Holandii i stolicy konstytucyjnej Królestwa Niderlandów. Miasto położone jest nad rzeką i licznymi kanałami, które łącząc się promieniście z mniejszymi, tworzą sieć wodną, dzielącą miasto na wyspy. Zwiedzanie szlifierni diamentów - możliwość zakupów. Wycieczka statkiem po kanałach miasta. Zwiedzanie: Rijksmuseum z najcenniejszym na świecie zbiorem malarstwa holenderskiego - m.in. obrazy Rembrandta i Vermeera - oraz Muzeum van Gogha, gdzie znajduje się największa na świecie kolekcja dzieł sztuki mistrza. Spacer po zabytkowym centrum: plac Dam z Pałacem Królewskim, Pomnikiem Narodowym oraz Dzielnica Czerwonych Latarni. Czas wolny. Wyjazd do Polski.
Dzień 6. .
Przyjazd do Polski.
Świadczenia
3 noclegi w hotelach***: 2 w okolicach Brukseli, 1 w okolicy Hagi; 2-os. pokoje z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania (bufet) • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW
Uwagi
Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide, rejs statkiem: ok. 130 EUR; w terminach do 21 maja - ogrody Keukenhof: ok. 18 EUR.
Udogodnienia *:
 • Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Ważne informacje:
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed podróżą do Luksemburga.

Zdjęcia lokalizacji (1)

Amsterdam

Prognozowana pogoda w Amsterdamie

23.08.2019 (piątek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 16 km/h
24.08.2019 (sobota)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 16 km/h
25.08.2019 (niedziela)
Miejscowo przelotny deszcz
20° C Miejscowo przelotny deszcz
Miejscowo przelotny deszcz
15° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 74 %
Wiatr: 15 km/h
26.08.2019 (poniedziałek)
Lekka mżawka
20° C Lekka mżawka
Bezchmurnie
16° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 19 km/h
27.08.2019 (wtorek)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 14 km/h
28.08.2019 (środa)
Lekki przelotny deszcz
20° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 21 km/h
29.08.2019 (czwartek)
Lekkie zachmurzenie
20° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 66 %
Wiatr: 22 km/h
30.08.2019 (piątek)
Lekki przelotny deszcz
20° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 18 km/h
31.08.2019 (sobota)
Lekki przelotny deszcz
20° C Lekki przelotny deszcz
Miejscowo przelotny deszcz
15° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 69 %
Wiatr: 19 km/h
01.09.2019 (niedziela)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 65 %
Wiatr: 16 km/h
02.09.2019 (poniedziałek)
Miejscowo przelotny deszcz
19° C Miejscowo przelotny deszcz
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 77 %
Wiatr: 17 km/h
03.09.2019 (wtorek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Mgliście
15° C Mgliście
Wilgotność 73 %
Wiatr: 17 km/h
04.09.2019 (środa)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 17 km/h
05.09.2019 (czwartek)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 18 km/h
06.09.2019 (piątek)
Lekki przelotny deszcz
19° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 19 km/h
Dzień wylotu
07.09.2019 (sobota)
Lekki przelotny deszcz
19° C Lekki przelotny deszcz
Miejscowo przelotny deszcz
14° C Miejscowo przelotny deszcz
Wilgotność 76 %
Wiatr: 19 km/h
Dzień 1
08.09.2019 (niedziela)
Słonecznie
19° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
14° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 74 %
Wiatr: 15 km/h
Dzień 2
09.09.2019 (poniedziałek)
Pochmurno
20° C Pochmurno
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 16 km/h
Dzień 3
10.09.2019 (wtorek)
Lekkie zachmurzenie
19° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 18 km/h
Dzień 4
11.09.2019 (środa)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 20 km/h
12.09.2019 (czwartek)
Miejscowo przelotny deszcz
19° C Miejscowo przelotny deszcz
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 75 %
Wiatr: 15 km/h
13.09.2019 (piątek)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 18 km/h
14.09.2019 (sobota)
Lekki przelotny deszcz
17° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 78 %
Wiatr: 22 km/h
15.09.2019 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
17° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 19 km/h
16.09.2019 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 70 %
Wiatr: 19 km/h
17.09.2019 (wtorek)
Lekki przelotny deszcz
17° C Lekki przelotny deszcz
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 72 %
Wiatr: 19 km/h
18.09.2019 (środa)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 68 %
Wiatr: 17 km/h
19.09.2019 (czwartek)
Miejscowo przelotny deszcz
18° C Miejscowo przelotny deszcz
Bezchmurnie
12° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 15 km/h
20.09.2019 (piątek)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Lekkie zachmurzenie
13° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 74 %
Wiatr: 18 km/h
21.09.2019 (sobota)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 71 %
Wiatr: 14 km/h
22.09.2019 (niedziela)
Lekkie zachmurzenie
18° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 67 %
Wiatr: 18 km/h
23.09.2019 (poniedziałek)
Lekkie zachmurzenie
17° C Lekkie zachmurzenie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 75 %
Wiatr: 14 km/h
24.09.2019 (wtorek)
Słonecznie
17° C Słonecznie
Lekki deszcz
13° C Lekki deszcz
Wilgotność 76 %
Wiatr: 15 km/h
25.09.2019 (środa)
Pochmurno
17° C Pochmurno
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 69 %
Wiatr: 17 km/h
26.09.2019 (czwartek)
Słonecznie
18° C Słonecznie
Bezchmurnie
13° C Bezchmurnie
Wilgotność 73 %
Wiatr: 13 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Luksemburgu

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
5 5 11 12 19 19 23 24 18 13 7 5
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
5 °
5 °
11 °
12 °
19 °
19 °
23 °
24 °
18 °
13 °
7 °
5 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
0 -1 3 4 8 11 13 13 10 6 2 0
Temperatura w nocy (°C)
0 °
-1 °
3 °
4 °
8 °
11 °
13 °
13 °
10 °
6 °
2 °
0 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 19
 • 17
 • 19
 • 19
 • 22
 • 14
 • 23
 • 25
 • 21
 • 20
 • 19
 • 19
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 19
 • 17
 • 19
 • 19
 • 22
 • 14
 • 23
 • 25
 • 21
 • 20
 • 19
 • 19
Średnie
opady (mm)
 • 73
 • 39
 • 43
 • 47
 • 35
 • 65
 • 124
 • 100
 • 51
 • 61
 • 62
 • 113
Średnieopady (mm)
 • 73
 • 39
 • 43
 • 47
 • 35
 • 65
 • 124
 • 100
 • 51
 • 61
 • 62
 • 113
Ilość dni
deszczowych
 • 12
 • 11
 • 12
 • 11
 • 9
 • 16
 • 8
 • 6
 • 9
 • 11
 • 11
 • 12
Ilość dnideszczowych
 • 12
 • 11
 • 12
 • 11
 • 9
 • 16
 • 8
 • 6
 • 9
 • 11
 • 11
 • 12