Hotel Złoty Róg 

Bułgaria Riwiera Bułgarska Złote Piaski

Kliknij aby aktywować
Hotel Złoty Róg
Zdjecie: 1 z 13
Mapa
Rankingi i atrakcje Nr 9 wśród 55 hoteli dla uprawiających sporty zimowe w Bułgarii Nr 13 wśród 45 hoteli trzygwiazdkowych w Złotych Piaskach Nr 262 wśród 635 hoteli w Bułgarii
Atuty Dla dzieci Blisko lotniska Klimatyzacja
Basen odkryty, Blisko centrum, Nurkowanie, Sport, Sporty wodne, Windsurfing, Życie nocne.

Opis hotelu Złoty Róg

Kliknij aby aktywować
Kraj

BULGARIA

Wczasy w bułgarii

ZŁOTE PIASKI - legenda mówi, że kiedyś piraci ukryli w tym miejscu wielki skarb, ale natura ukarała ich za chciwość i zmieniła go w złoty piasek. Leżący. Najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynie z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Gęste lasy piniowe porastają malownicze zbocza i kryją w sobie liczne mineralne źródła. Hotele korzystają z naturalnych skarbów rejonu i proponują swoim Gościom zabiegi relaksacyjne i lecznicze w centrach odnowy biologicznej. Przytulne restauracyjki i tawerny z widokiem na morze oferują znakomite bułgarskie dania i wina. Centra nadmorskich kurortów proponują dobrą zabawę wszystkim, niezależnie od wieku i upodobań.

Zakwaterowanie

HOTEL ZŁOTY RÓG*** - 4 piętrowy budynek położony wśród zieleni, w górnej części kurortu Złote Piaski, ok. 700m od plaży (zejście uliczkami Złotych Piasków) i centrum kurortu, ok. 600m. od największego w Bułgarii AQUA PARKU. Do dyspozycji gości - przestronny hol recepcyjny, winda, lobby bar, restauracja z tarasem, punkt wymiany walut, płatny sejf w recepcji. Na terenie hotelu - basen z tarasem słonecznym, bilard, stół do ping-ponga, boisko sportowe. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 - osobowe z łazienkami, klimatyzacją, balkonami.

Plaża

Publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 700 m od hotelu, parasole i leżaki płatne (ok. 5-8 BGN/parasol, ok. 5-8 BGN/leżak). Plaża Nirwana- publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 1 km od hotelu, parasole i leżaki płatne (ok. 5-8 BGN/parasol, ok. 5-8 BGN/leżak); dojazd do plaż hotelowym busem (płatny, na zamówienie, w godz. 10.00-16.00).

Ramowy program

Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację dłuższy postój na ciepły posiłek (we własnym zakresie ok 5-7 EUR), Węgry i Rumunię. Nocny przejazd przez Rumunię.
Dzień 2 Przyjazd do Złotych Piasków. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14.00. Lunch, spotkanie organizacyjne z rezydentem, przekazanie praktycznych informacji dotyczących pobytu. Kolacja, nocleg.
3 -Dzień 10 Wypoczynek, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
Dzień 11 Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia. Późnym popołudniem wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd przez Bułgarię i Rumunię.
Dzień 12 Dalsza podróż przez Rumunię, Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Cena zawiera

Transport autokarem (WC, Barek, TV)
9 noclegów w Hotelu Złoty Róg***
9 śniadań (bufet)
Ubezpieczenie KL i NNW
Taksa klimatyczna
Opieka pilota, rezydenta
składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Dopłaty

Dopłata do obiadokolacji (bufet) + 150 zł/os.
dopłata do wyżywienia All inclusive light - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe bez ograniczeń do obiadu i kolacji + 250 zł/os.

Zniżki

Dziecko do lat 3 - bez świadczeń - opłata stała 450 zł
dziecko 4-12 lat z 2 os dorosłymi - zniżka 400 zł
3-cia os dorosła na dostawce - zniżka 100 zł

Wycieczki fakultatywne

Warna
Warna - to największe miasto wybrzeża i letnia stolica Bułgarii. Miasto nowoczesne, ale i pełne zabytków, z pięknym parkiem morskim, licznymi muzeami. Tutaj na obrzeżach miasta znajduje się także mauzoleum polsko-węgierskiego króla Władysława Warneńczyka, który poległ pod Warną, w roku 1444 w bitwie z Turkami, a także Kamienny Las - fantazyjne formy skalne wysokości nawet 6-12 metrów, które powstały 50 milionów lat temu! Warto również odwiedzić położony nieopodal Złotych Piasków, XIV-wieczny, wykuty w skale klasztor Aładża Monastyr, zwłaszcza jeżeli są organizowane akurat w tym okresie widowiska światło-dźwięk. Jeżeli nie byliście jeszcze w delfinarium lub chcecie pokazać delfiny swoim pociechom polecamy wizytę w delfinarium. Po przedstawieniu warto wybrać sie do znajdującej sie na tyłach obiektu kawiarenki, gdzie przez szklaną szybę można również podziwiać te sympatyczne stworzenia. W centrum oprócz spaceru po sklepach warto odwiedzić cerkiew katedralną Najświętszej Marii Panny, a na zakupy udać się do Grand Mall Varna - największej galerii handlowej w Warnie. Cena wycieczki ok. 25 EUR/os.
Jeep Safari
Wyprawa wojskowymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz pobliskich miejscowościach Kiczewo i Osenowo. Jest to jazda po wertepach, odludnych, ale malowniczych miejscach. Kierowcy nieraz popisują się swoimi sztuczkami i starają się dostarczyć nam jak najwięcej wrażeń. Będzie też strzelanie, bryczka, wizyta w "wytwórni" rakiji", a także obiad w bułgarskim, wiejskim domostwie, na który podana będzie sałata, mięso z grilla, napoje bezalkoholowe i owoce, a także rakija i wino. Cena wycieczki ok. 35 EUR/os.
Bałczyk - Kaliakra
Bałczyk - to malownicza miejscowość położona nad morzem, otoczona wapiennymi skałami, z przepięknym ogrodem botanicznym oraz dawną letnią rezydencją rumuńskiej królowej Marii, wybudowaną w latach trzydziestych XX wieku, gdy ziemie te należały do Rumunii.
Ogród w Bałczyku jest drugim co do wielkości w Europie! Urzeka pięknem i bogactwem roślinności. Rośnie w nim około 3000 gatunków roślin, a wśród nich drzewa laurowe, sekwoje, bambusy, magnolie, rajskie jabłonie i okazałe kaktusy. Przepięknie prezentują się rozmieszczone pomiędzy nimi zabytkowe amfory, antyczne kolumny, chrześcijańskie krzyże, tureckie płyty nagrobne oraz sam pałacyk z uwagi na orientalny styl i wieżę w kształcie minaretu. Przekonacie się sami dlaczego właśnie to miejsce tak upodobała sobie królowa Maria, dlaczego nazywała je swoim Cichym Gniazdem i dlaczego chciała, aby właśnie tutaj spoczęło jej serce…
Kolejnym punktem programu będzie Kaliakra - skalisty przylądek wychodzący daleko w morze, malowniczy rezerwat przyrody i dawna twierdza. Z miejscem tym związanych jest wiele legend - o czterdziestu dziewczynach, które związały się warkoczami i rzuciły w morze, by nie popaść do niewoli tureckiej, a nawet o Świętym Mikołaju. Cena wycieczki ok. 30 EUR/os.
Neseber
Całodzienna wycieczka do jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast bułgarskiego wybrzeża, malowniczo położonego na niewielkim półwyspie, połączonym z lądem wąską mierzeją, na południe od Słonecznego Brzegu. Neseber - to miasto-muzeum, od 1983 roku wpisane na listę UNESCO. Unikatowe cerkiewki, starożytne mury obronne, ciekawa architektura, plątanina wąskich, brukowanych uliczek, nastrojowe kafejki nad brzegiem morza tworzą niepowtarzalną atmosferę miasteczka. Po zwiedzaniu i wspólnym spacerze pozostanie czas wolny, na indywidualne zwiedzanie, odpoczynek lub obiad w jednej z wielu przeuroczych, rybnych restauracyjek. Cena wycieczki ok. 35 EUR/os.
Turcja - Istambuł
Istambuł - największe miasto Turcji, dawny Konstantynopol - stolica Cesarstwa Bizantyjskiego, a potem Imperium Osmańskiego. Miasto położone na dwóch kontynentach - europejskim i azjatyckim, po obu stronach cieśniny Bosfor, z licznymi zabytkami, które świadczą o bogatej historii oraz twórczej koegzystencji wielu kultur i religii.
Wycieczki realizowane są autokarem z klimatyzacją i video. W cenie zawarte jest ubezpieczenie oraz opieka pilota. Cena nie zawiera natomiast kosztów wizy, która jest obowiązkowo płatna na granicy 16 EUR/os. (dot. także dzieci).
Wycieczka z kilkugodzinnym zwiedzaniem (z zewnątrz, część z okien autokaru) Niebieskiego Meczetu, Hipodromu, egipskiego obelisku i kolumny wężowej, przejazd do części azjatyckiej przez Cieśninę Bosfor, zwiedzanie fabryki skór "Best", ze śniadaniem i obiadem, potem czas wolny na indywidualne zakupy, Cena ok. 70 EUR/os. + wiza, Cena bez wyżywienia ok. 60 EUR/os.
Wieczór bułgarski
Oryginalna restauracja, smaczne menu, napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń, ciekawy program folklorystyczny i nie tylko, a przede wszystkim doskonała zabawa! Cena ok. 30 EUR/os.

Uwagi

Biuro Podróży Index nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy minimum 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy. W zależności od wyjazdu jest możliwa przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.
Transport autokarem (WC, Barek, TV), 9 noclegów w Hotelu Złoty Róg***, 9 śniadań (bufet), Ubezpieczenie KL i NNW, Taksa klimatyczna, Opieka pilota, rezydenta, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
dopłata do obiadokolacji (bufet) + 150 zł/os.; dopłata do wyżywienia All inclusive light + 250 zł/os.; wycieczek fakultatwynych

Udogodnienia hotelu Złoty Róg*:
 • Internet
 • Klimatyzacja
 • Dla dzieci
 • Basen odkryty
 • Bez paszportu
 • Blisko centrum
 • Blisko lotniska
 • Kurorty nadmorskie
 • Nurkowanie
 • RTV/AGD
 • Sport
 • Sporty wodne
 • Windsurfing
 • Życie nocne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dane GPS hotelu Złoty Róg:

N 43º 16' 54.743"
E 28º 2' 14.4435"

Hotel znany jest również jako:

Zlaten Rog
Zlaten Rog-Zlote Piaski-Htl
Golden Horn 3*** All
Zlaten Róg
Golden Horn 3*** All Li
Golden Horn 3*** Hb
Golden Horn 3*** Bb
Golden Horn
Wczasy W Bułgarii - Złote Piaski - Hotel Złoty Róg Bb

Prosimy o zapoznanie się z opisem hotelu przedstawionym przez Organizatora wybranej oferty. Opis hoteli przedstawiony przez Fostertravel.pl jest jedynie poglądowy i nie stanowi elementu oferty Touroperatora.
Polecamy inne hotele w Złotych Piaskach (Bułgaria)
Bułgaria - hotele, okolice i regiony

Opinie o Złoty Róg

50%
3.1
Średni
 • 3.2 Hotel
  • 3.3Wygląd
  • 3.0Stan
  • 3.5Czystość
  • 3.0Atmosfera
 • 3.8 Położenie i okolica
  • 3.3Atrakcyjność
  • 4.3Lokal
  • 3.8Atrakcje
  • 3.8Komunikacja
 • 2.5 Gastronomia
  • 2.0Smak
  • 3.0Urozmaicenie
  • 2.8Czystość
  • 2.0Obsługa
 • 3.4 Pokój
  • 3.0Wyposażenie
  • 3.8Wielkość
  • 3.3Czystość
  • 3.5Łazienka
 • 3.1 Wrażenia
  • 3.3Stosunek cena/jakość
  • 3.0Zadowolenie
 • 3.0 Sport i rozrywka
  • 2.8Basen
  • 3.3Plaża
  • 3.0Rozrywka
  • 3.0Udogodnienia
Polecany szczególne dla:

młodych (100%), niewymagających (100%)

#4 „Obóz dla młodzieży w Bułgarii”

Małgośka (luty 2018)
2.7
Słaby
 • 2.3 Hotel
  • 3.0Wygląd
  • 2.0Stan
  • 3.0Czystość
  • 1.0Atmosfera
 • 4.0 Położenie i okolica
  • 2.0Atrakcyjność
  • 6.0Lokal
  • 4.0Atrakcje
  • 4.0Komunikacja
 • 2.8 Pokój
  • 2.0Wyposażenie
  • 4.0Wielkość
  • 1.0Czystość
  • 4.0Łazienka
 • 1.5 Gastronomia
  • 1.0Smak
  • 2.0Urozmaicenie
  • 2.0Czystość
  • 1.0Obsługa
 • 1.5 Wrażenia
  • 2.0Stosunek cena/jakość
  • 1.0Zadowolenie
 • 4.0 Sport i rozrywka
  • 3.0Basen
  • 5.0Plaża
  • 4.0Rozrywka
  • 4.0Udogodnienia

Uzasadnienie

Nie polecam dla rodzin. Byłam tam na obozie młodzieżowym, cale pierwsze piętro było przez nas zajęte. Wszyscy imprezują oraz hałasują . Okropny stan pokoi, połamane łóżka. Od strony lasu na pierwszym piętrze pokoje z balkonami, a więc łatwo można wydostać się z hotelu lub odwiedzić inny pokój. Działająca klimatyzacja w każdym pokoju. Rzadko pojawiają się sprzątaczki, uwaga bo zabierają piloty z klimatyzacji i trzeba potem płacić kaucje. Od początku zgłaszajcie usterki, aby potem nie było usterek. Okropne posiłki, a na parterze w sklepiku można kupić brakujący alkohol.W porządku basen oraz łazienka. Powrotna droga z plaży pod górkę. Z obsługą nie dogadacie się po angielsku, ani polsku. Dobre miejsce na imprezy bo niczego nie zniszczycie.

Stosunek jakości do ceny

poniżej oczekiwań

Polecamy ten hotel młodym i aktywnym, niewymagającym.

2 tygodnie , pokój - pokój standardowy

#3 „Zdecydowanie zachęcam”

Mały327 (lipiec 2017)
5.5
Znakomity
 • 5.5 Hotel
  • 6.0Wygląd
  • 5.0Stan
  • 5.0Czystość
  • 6.0Atmosfera
 • 6.0 Położenie i okolica
  • 6.0Atrakcyjność
  • 6.0Lokal
  • 6.0Atrakcje
  • 6.0Komunikacja
 • 6.0 Pokój
  • 6.0Wyposażenie
  • 6.0Wielkość
  • 6.0Czystość
  • 6.0Łazienka
 • 5.3 Gastronomia
  • 5.0Smak
  • 5.0Urozmaicenie
  • 6.0Czystość
  • 5.0Obsługa
 • 5.0 Wrażenia
  • 5.0Stosunek cena/jakość
  • 5.0Zadowolenie
 • 5.0 Sport i rozrywka
  • 4.0Basen
  • 5.0Plaża
  • 6.0Rozrywka
  • 5.0Udogodnienia

Uzasadnienie

Polecam ten obiekt. W dobrym stanie, jak za tą cenę. Nie ma co wymagać luksusów za 1300 złotych. Każdego dnia przez 9 dni pulpety. Na śniadaniu byłam raz, a więc nie mogę się wypowiadać.Pulpety, ryż, ziemniaki, warzywa ii frytki na obiad. Odpowiednie pokoje z w porządku łazienką. Zgłaszajcie po wejściu wszystkie zauważone usterki. Personel zna niektóre zwroty po polsku. Trochę daleko do plaży, dobrze zapamiętajcie drogę, bo można się zgubić. Bułgaria nie najpiękniejsza, ale woda czysta, a imprezy najlepsze. Dużo tańszy alkohol niż napoje. 1 litr wódki kosztował 12 lewa, piwo 1,90 lewa, a sok 3,30 lewa. Działająca klimatyzacja. ZACHĘCAM

Stosunek jakości do ceny

powyżej oczekiwań

Polecamy ten hotel młodym i aktywnym, niewymagającym.

1 tydzień , pokój - pokój standardowy

#2 „Każdy inny będzie lepszym wyborem”

makarska (czerwiec 2016)
1.3
Mierny
 • 1.0 Hotel
  • 1.0Wygląd
  • 1.0Stan
  • 1.0Czystość
  • 1.0Atmosfera
 • 3.0 Położenie i okolica
  • 3.0Atrakcyjność
  • 3.0Lokal
  • 3.0Atrakcje
  • 3.0Komunikacja
 • 1.0 Pokój
  • 1.0Wyposażenie
  • 1.0Wielkość
  • 1.0Czystość
  • 1.0Łazienka
 • 1.0 Gastronomia
  • 1.0Smak
  • 1.0Urozmaicenie
  • 1.0Czystość
  • 1.0Obsługa
 • 1.0 Wrażenia
  • 1.0Stosunek cena/jakość
  • 1.0Zadowolenie
 • 1.0 Sport i rozrywka
  • 1.0Basen
  • 1.0Plaża
  • 1.0Rozrywka
  • 1.0Udogodnienia

Stosunek jakości do ceny

wyjątkowo zły

1 tydzień , pokój - pokój standardowy

#1 „Dla odważnych”

Marta.D (lipiec 2015)
3.1
Średni
 • 4.0 Hotel
  • 3.0Wygląd
  • 4.0Stan
  • 5.0Czystość
  • 4.0Atmosfera
 • 2.0 Położenie i okolica
  • 2.0Atrakcyjność
  • 2.0Lokal
  • 2.0Atrakcje
  • 2.0Komunikacja
 • 3.8 Pokój
  • 3.0Wyposażenie
  • 4.0Wielkość
  • 5.0Czystość
  • 3.0Łazienka
 • 2.0 Gastronomia
  • 1.0Smak
  • 4.0Urozmaicenie
  • 2.0Czystość
  • 1.0Obsługa
 • 5.0 Wrażenia
  • 5.0Stosunek cena/jakość
  • 5.0Zadowolenie
 • 2.0 Sport i rozrywka
  • 3.0Basen
  • 2.0Plaża
  • 1.0Rozrywka
  • 2.0Udogodnienia

Stosunek jakości do ceny

powyżej oczekiwań

1 tydzień , pokój - pokój standardowy

Pogoda w Złotych Piaskach

Prognozowana pogoda w Złotych Piaskach

27.08.2012 (poniedziałek)
Słonecznie
29° C Słonecznie
Bezchmurnie
20° C Bezchmurnie
Wilgotność 51 %
Wiatr: 17 km/h
28.08.2012 (wtorek)
Słonecznie
27° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 52 %
Wiatr: 19 km/h
29.08.2012 (środa)
Słonecznie
28° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 49 %
Wiatr: 13 km/h
30.08.2012 (czwartek)
Słonecznie
28° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 48 %
Wiatr: 12 km/h
31.08.2012 (piątek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 47 %
Wiatr: 12 km/h
01.09.2012 (sobota)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 48 %
Wiatr: 16 km/h
02.09.2012 (niedziela)
Słonecznie
27° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 50 %
Wiatr: 15 km/h
03.09.2012 (poniedziałek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 16 km/h
04.09.2012 (wtorek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 15 km/h
05.09.2012 (środa)
Słonecznie
27° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 52 %
Wiatr: 14 km/h
06.09.2012 (czwartek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
19° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 15 km/h
07.09.2012 (piątek)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 15 km/h
08.09.2012 (sobota)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 14 km/h
09.09.2012 (niedziela)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 14 km/h
10.09.2012 (poniedziałek)
Słonecznie
25° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 18 km/h
Dzień wylotu
11.09.2012 (wtorek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 18 km/h
Dzień 1
12.09.2012 (środa)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 17 km/h
Dzień 2
13.09.2012 (czwartek)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 54 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 3
14.09.2012 (piątek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 17 km/h
Dzień 4
15.09.2012 (sobota)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 16 km/h
Dzień 5
16.09.2012 (niedziela)
Słonecznie
26° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 14 km/h
Dzień 6
17.09.2012 (poniedziałek)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
18° C Bezchmurnie
Wilgotność 63 %
Wiatr: 19 km/h
Dzień 7
18.09.2012 (wtorek)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
17° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 20 km/h
19.09.2012 (środa)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
16° C Bezchmurnie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 17 km/h
20.09.2012 (czwartek)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 52 %
Wiatr: 14 km/h
21.09.2012 (piątek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 19 km/h
22.09.2012 (sobota)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 48 %
Wiatr: 14 km/h
23.09.2012 (niedziela)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
16° C Bezchmurnie
Wilgotność 52 %
Wiatr: 14 km/h
24.09.2012 (poniedziałek)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 12 km/h
25.09.2012 (wtorek)
Słonecznie
24° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 56 %
Wiatr: 12 km/h
26.09.2012 (środa)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
16° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 21 km/h
27.09.2012 (czwartek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
16° C Bezchmurnie
Wilgotność 62 %
Wiatr: 23 km/h
28.09.2012 (piątek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 55 %
Wiatr: 16 km/h
29.09.2012 (sobota)
Słonecznie
23° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 53 %
Wiatr: 12 km/h
30.09.2012 (niedziela)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Lekkie zachmurzenie
15° C Lekkie zachmurzenie
Wilgotność 57 %
Wiatr: 16 km/h
01.10.2012 (poniedziałek)
Słonecznie
22° C Słonecznie
Bezchmurnie
15° C Bezchmurnie
Wilgotność 59 %
Wiatr: 14 km/h
02.10.2012 (wtorek)
Słonecznie
21° C Słonecznie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 61 %
Wiatr: 18 km/h
03.10.2012 (środa)
Słonecznie
20° C Słonecznie
Bezchmurnie
14° C Bezchmurnie
Wilgotność 60 %
Wiatr: 14 km/h

Średnie temperatury w ciągu roku w Złotych Piaskach

Temperatura
w dzień (°C)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
5 7 10 14 19 24 26 26 22 17 11 6
I połowa roku II połowa roku
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień (°C)
5 °
7 °
10 °
14 °
19 °
24 °
26 °
26 °
22 °
17 °
11 °
6 °
Temperatura w nocy
w nocy (°C)
-1 0 3 7 12 16 19 18 14 10 4 -0
Temperatura w nocy (°C)
-1 °
0 °
3 °
7 °
12 °
16 °
19 °
18 °
14 °
10 °
4 °
-0 °
Średnia liczba
słonecznych dni
 • 24
 • 23
 • 24
 • 22
 • 22
 • 22
 • 27
 • 27
 • 24
 • 24
 • 21
 • 22
Średnia liczbasłonecznych dni
 • 24
 • 23
 • 24
 • 22
 • 22
 • 22
 • 27
 • 27
 • 24
 • 24
 • 21
 • 22
Średnie
opady (mm)
 • 12
 • 8
 • 13
 • 19
 • 54
 • 22
 • 28
 • 14
 • 19
 • 36
 • 15
 • 23
Średnieopady (mm)
 • 12
 • 8
 • 13
 • 19
 • 54
 • 22
 • 28
 • 14
 • 19
 • 36
 • 15
 • 23
Ilość dni
deszczowych
 • 7
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 8
 • 4
 • 4
 • 6
 • 7
 • 9
 • 9
Ilość dnideszczowych
 • 7
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 8
 • 4
 • 4
 • 6
 • 7
 • 9
 • 9