Last minute Peloponez

1
Peloponez Wybierz kierunek
1
od: 01.10.2020
do: 01.11.2020
1
1
1
2+0
0
dowolne
1
6 - 28 dni
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
wypoczynek
0
dowolny
1
- -
1
- -
FILTR Wybrano 6
FILTR Wybrano 6
Sortuj wg:

Niestety, nie znaleziono ofert spełniających twoje kryteria wyszukiwania.

Spróbuj zmodyfikować filtry.

Peloponez – wycieczka albo wczasy w atrakcyjnej cenie

Znakomicie zachowany, starożytny teatr w Epidauros, homerycki pałac Agamemnona w Mykenach czy też masywna, wenecka twierdza Palamidi w Napflionie – oto atrakcje kulturowo – historyczne, które można na Peloponezie wymienić jednym tchem. Ale obfitość zabytków z różnych epok historycznych to tylko jeden z powodów, dla których koniecznie trzeba przyjechać na wakacje na ten najdalej wysunięty na południe półwysep w Grecji, bo przecież na Peloponezie zachwycająco prezentują się też plaże na zachodnim wybrzeżu, stare miasteczka na wzgórzach Arkadii oraz góry w głębi półwyspu poprzecinane malowniczymi dolinami i wąwozami. Aby w pełni cieszyć się z wszystkich atrakcji Peloponezu – niezależnie od tego czy na wczasach, czy też w trakcie wycieczki objazdowej po półwyspie, warto jest nieco zaoszczędzić i kupić wycieczkę w promocyjnej cenie last minute.

Tańsza wycieczka objazdowa

Wycieczka objazdowa to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które nie lubią siedzieć w miejscu i które najpiękniejsze miejsca na Peloponezie chciałyby zobaczyć z przewodnikiem, w jakiś zorganizowany sposób. Jeśli chodzi o objazdówki w promocyjnej cenie last minute, to są one dużo tańsze od tych w cenach katalogowych (zniżki sięgają od kilkunastu do kilkudziesięciu procent ceny podstawowej), ale żeby się na nie załapać, trzeba nie tylko regularnie przeglądać oferty wyjazdów proponowanych przez biura podróży, ale też potrafić działać spontanicznie (czasami bowiem decyzję o wyjeździe należy podjąć w ciągu 1-2 dni). Pogramy wycieczek objazdowych po Peloponezie niemal zawsze obejmują zwiedzanie Myken (starożytnego ośrodka kultury mykeńskiej, gdzie do dziś można podziwiać pozostałości potężnej niegdyś cytadeli mykeńskiej) oraz spacer po starożytnym Koryncie (przede wszystkim wokół doryckiej świątyni Apollina i rzymskiego forum), natomiast zaoszczędzone dzięki promocji last minute pieniądze można przeznaczyć chociażby na zakup naczyń ceramicznych w tradycyjnej pracowni ceramiki w Mykenach.

Tańsze wakacje na zachodnim wybrzeżu

Peloponez uznawany jest powszechnie za jeden z najlepszych regionów wypoczynkowych w Grecji, a to z uwagi na kilometry piaszczystych plaż, liczne możliwości uprawiania sportów wodnych i doskonałą bazę noclegową. Do najbardziej popularnych kurortów Peloponezu należą przede wszystkim:

Loutraki – uzdrowisko o historii sięgającej odległych czasów starożytnych, dysponujące dodatkowo długim deptakiem i kasynem;

Petalidia – miasteczko otoczone zewsząd gajami oliwnymi, w którym życie toczy się w gwarnych barach i tawernach;

Kalamata – miasteczko usytuowane w miejscu starożytnej Farai i wspominane już przez Homera.

We wszystkich tych miejscowościach turyści mogą się od czasu do czasu nadziać na atrakcyjne promocje last minute – w Loutraki na przykład w 3 – gwiazdkowym hotelu Pappas (obiekcie położonym tuż przy plaży i oferującym wakacje All Inclusive), w Petalidii – chociażby w 4 – gwiazdkowym hotelu Sunrise Village Beach (obiekcie utrzymanym w tradycyjnym, greckim stylu architektonicznym oraz dysponującym m.in. kortami tenisowymi i siłownią), a w Kalamacie – choćby w4 – gwiazdkowym hotelu Elite City Resort (nowoczesnym obiekcie, który dysponuje rozbudowaną strefą relaksu Aqua Club).

Optymalny termin dla last minute na Peloponez

Najtańsza siedmiodniowa oferta last minute na Peloponez dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym, samolotem, z opcją z wyżywieniem all inclusive, do Skafidia za 2499 pln odnotowaliśmy we wrześniu 2019 roku. Pierwotna cena za tą ofertę to 3299 pln.
Najtańszy czternastodniowy last minute na Peloponez dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym, transport samolotem, z opcją ze śniadaniem i obiadokolacją, do Kavos za 2712 pln odnotowaliśmy we wrześniu 2019 roku. Pierwotna cena za tą ofertę to 3072 pln.
Najbardziej atrakcyjne przeceny dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym, samolotem, zaobserwowaliśmy dla ofert:
W roku 2019
Hotel Aldemar Olympian Village
Grecja » Skafidia
we wrześniu 2019 dla oferty:
28.09.19-05.10.19 (7 dni)
z wyżywieniem
all inclusive
3299zł 2499
cena spadła o 24%
Hotel Antonys
Grecja » Kavos
we wrześniu 2019 dla oferty:
17.10.19-24.10.19 (7 dni)
ze śniadaniem
i obiadokolacją
2063zł 1701
cena spadła o 18%
Hotel Elia Apartments