Narty Liptowski Mikulasz

4 wycieczek do Słowacji (Liptowski Mikulas)

1
Liptowski Mikulasz Wybierz kierunek
1
od: 01.11.2020
do: 15.04.2021
1
1
1
2+0
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
dowolna
0
dowolne
1
narty
0
dowolny
1
- -
1
- -
FILTR Wybrano 5
FILTR Wybrano 5
Sortuj wg:
5.6
Znakomity
100% osób poleca (3 opinii)
5.6
Znakomity
Na podstawie 3 opinii
30.11 - 03.12.20 (3 dni) poniedziałek (dostępne 43 inne terminy)...
śniadania (BB)
dojazd we własnym zakresie
1°C
TUI
Dojazd własny
Wi-Fi
TUI
Lekkie zachmurzenie 1°C
870 zł/os. za 2 osoby - 1 740 zł
Sprawdź 870 zł/os. za 2 osoby - 1 740 zł
"Fajny hotel oferujący dla każdego coś dobrego"

Hotel bardzo ładny. Udany pobyt. czytaj więcej

Hotel bardzo ładny. Udany pobyt. zobacz więcej

Więcej
5.6
Znakomity
100% osób poleca (3 opinii)
5.6
Znakomity
Na podstawie 3 opinii
15.12 - 20.12.20 (5 dni) wtorek (dostępne 24 inne terminy)...
śniadania (BB)
dojazd we własnym zakresie
1°C
Europe Mountains
Dojazd własny
Europe Mountains
Słonecznie 1°C
1 752 zł/os. za 2 osoby - 3 504 zł
Sprawdź 1 752 zł/os. za 2 osoby - 3 504 zł
"Fajny hotel oferujący dla każdego coś dobrego"

Hotel bardzo ładny. Udany pobyt. czytaj więcej

Hotel bardzo ładny. Udany pobyt. zobacz więcej

Więcej

Zimowe wakacje w Liptowskim Mikulaszu

Miłośnicy szaleństwa na białym puchu, którzy chcą spędzić zimowe wakacje w Tatrach Niskich, powinni rozważyć pobyt w Liptowskim Mikulaszu – niewielkim mieście usytuowanym w Kotlinie Liptowskiej, pomiędzy łańcuchami Tatr Niskich i Tatr Zachodnich, i zaledwie kilkanaście kilometrów od słynnego centrum sportów zimowych - Jasna Chopok. Liptowski Mikulasz to miasto zabytkowe, które posiada też nieźle rozwiniętą bazę noclegową i które kusi ciekawą ofertą apres-ski.

Jasna Chopok – duży ośrodek sportów zimowych

Ośrodek Jasna Chopok (940 – 2003 m n.p.m.), rozciągający się na północnych (Jasna – Chopok północ (Chopok sever)) i południowych zboczach Chopoka (Chopok południe (Chopok juh)) jest największym centrum sportów zimowych na Słowacji. W obrębie tego ośrodka do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest blisko 45 kilometrów tras zjazdowych, które charakteryzują się różnym stopniem trudności i z których większość jest dodatkowo naśnieżana. Najwięcej tras (ponad 50 proc.) charakteryzuje się tu średnim stopniem trudności, natomiast dalej plasują się trasy łatwe (ok. 30 proc.) i trasy trudne (ok. 20 proc.). Poza tym kilka kilometrów liczą też w obrębie ośrodka trasy do freeride'u, a ponad 20 kilometrów - trasy do narciarstwa biegowego, które wytyczone zostały w okolicy Jaskini Lodowej i Jaskini Wolności.

Mniejsze ośrodki narciarskie w okolicy Liptowskiego Mikulasza

Przyjeżdżając na narty do Liptowskiego Mikulasza niekoniecznie trzeba jeździć tylko na stokach Chopoku, bowiem w pobliżu miasta znajduje się też kilka mniejszych ośrodków narciarskich. Jednym z ciekawszych tego typu środków są Podbreziny – ośrodek oddalony od miasta o ok. 4 km, który dysponuje tylko jedną trasą zjazdową (ok. 550 m), ale który za to doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi i dla osób uczących się dopiero jazdy na nartach czy na snowboardzie. Innym, fajnym ośrodkiem, jest też Pavcina Lehota - La Ziarce – ośrodek położony w odległości 8 km od Liptowskiego Mikulasza, który dysponuje kilkoma trasami zjazdowymi o łącznej długości 1,3 km i dwoma trasami biegowymi, o długości ok. 7 km. Warte odwiedzenia jest też wreszcie centrum sportów zimowych Zavazna Poruba – Opalisko, położone ok. 6 km od Liptowskiego Mikulasza, w którym znajdują się trasy niebieskie i czerwone o łącznej długości ponad 3 km.

Spacerem po Liptowskim Mikulaszu

Liptowski Mikulasz to miasto o długiej historii, w którym znajduje się kilka ciekawych zabytków z różnych epok. Po dniu aktywnie spędzonym na stoku warto jest się więc przespacerować po historycznej starówce miasta i zobaczyć m.in. wczesnogotycki kościół św. Mikołaja (kościół, którego historia sięga poł. XIII w.), najstarszą w mieście budowlę świecką - Dwór Pongraczów (dwór wzniesiony w okresie średniowiecza w kształcie litery „L”), monumentalną, neoklasycystyczną synagogę oraz barokowy Dwór Illeshazych (dwór, w którym, jak głoszą mieszkańcy, sądzono z pocz. XVIII w. legendarnego, karpackiego zbójnika Janosika.

Osobom, którym zależy na zatrzymaniu się jak najbliżej centrum Liptowskiego Mikulasza, można polecić wypoczynek w hotelu Demanovka, który dysponuje m.in. siłownią i sauną.

Aktualne ceny ofert nart Liptowski Mikulasz

Powyższy wykres przedstawia najniższe ceny za narty dla osoby dorosłej w pokoju 2 osobowym.

Na dzień dzisiejszy najtańsza oferta nart Liptowski Mikulasz jest w październiku i kosztuje 1162 zł na 1 tydzień. Najtańsza wycieczka 2 tygodniowa jest w październiku za 2367 zł.

Najwyższe ceny są w lipcu, wtedy ceny za narty Liptowski Mikulasz zaczynają się od kwoty 1740 zł za 7 dni i od 3681 zł na 14 dni (w lipcu).

Możesz zapłacić taniej nawet 1314 zł mniej za osobę decydując się na Liptowski Mikulasz narty w październiku zamiast w lipcu co stanowi oszczędność aż 36%!

Nie znalazłeś taniej oferty Liptowski Mikulasz? Nic straconego!

Zadzwoń : 22 451 00 00 Napisz do nas
  • Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00
  • Sobota nieczynne
  • Niedziela nieczynne