Fostertravel.pl

Planujesz wyjazd firmowy?

Organizowane przez nas wyjazdy firmowe zawsze są dopięte na ostatni guzik. Szukacie pomysłów na wyjazd integracyjny? Sprawdź Naszą ofertę i wybierz profesjonalistów.

26+

Lat doświadczenia na rynku

250+

Firm współpracujących

201 000+

Zadowolonych klientów

  • solid-security
  • Soudal
  • cargill
  • Comp
  • Folimpex
  • Kappa

MICE

Meetings

Organizujemy spotkania biznesowe, spotkania grup roboczych, małe szkolenia dedykowane dla pracowników lub kadry kierowniczej po duże zgromadzenia np. akcjonariuszy spółek. Na ogół są to wydarzenia jednodniowe oparte na obsłudze hotelowej, ale oczywiście zawsze wychodzimy naprzeciwko potrzebom naszych klientów i wsłuchujemy się w ich potrzeby.

Incentives

Proponujemy naszym klientom wyjazdy firmowe szyte na miarę, unikalne, oparte na oryginalnych scenariuszach. Celem są zawsze pozytywne emocje związane z podróżami oferowane pracownikom, zespołom lub najlepszym partnerom. Możliwość kontaktu, rozmów poza biurem w luźnej atmosferze mają zawsze olbrzymią wartość. Wyjazdy integracyjne tego typu są podziękowaniem za pracę na rzecz danego projektu jak i doskonałą zachętą do kolejnych wyzwań.

Conferences

Przygotujemy konferencję zarówno dla małej firmy jak i kongres dedykowany pod duże wydarzenie. Zadbamy o odpowiednią oprawę, zaplecze techniczno - medialne jak i sprawy logistyczne czy cateringowe. Stworzymy unikalną przestrzeń gdzie firma będzie mogła zaprezentować swoje dokonania, nowy produkt czy przedstawić swoje wyniki jak i określić cele na przyszłość.

Events

Skupiamy się na oryginalnych scenariuszach dostosowanych do potrzeb firmy w zakresie imprez teambuildingowych, jubileuszów, bankietów, oficjalnych ceremonii, warsztatów czy gier terenowych. W zależności od preferencji naszych klientów oferujemy kompleksowe usługi przejmując obowiązki organizacyjne na etapie planowania jak i realizacji.

Witaj w dobrym towarzystwie!

Zaufało nam już ponad 201 000 osób, a wysoka jakość usług i zadowolenie naszych klientów to nasza satysfakcja na którą pracujemy od przeszło 26 lat.
Dołącz do nas i stwórzmy razem nową historię.

Business travel

Optymalizujemy Twój czas i budżet poprzez dobór najkorzystniejszych połączeń samolotowych, kolejowych i autokarowych. Rezerwujemy hotele, samochody żeby Twoja podróż służbowa przebiegła jak najbardziej komfortowo i przyniosła oczekiwany biznesowy efekt.

Wyszukujemy optymalne połączenia
Rezerwujemy miejsca hotelowe
Rezerwujemy bilety kolejowe i autokarowe
Wyszukujemy najlepsze ubezpieczenia
Rezerwujemy imprezy kulturalne i sportowe

Porozmawiajmy

Masz pytania?
Napisz do nas jeśli jesteś zainteresowany współpracą.

Odwiedź nasz najbliższy salon sprzedaży